Şampuan ve Saç Kremleri En iyi şampuan ve saç kremi hangisi????

plancenta sampuan eczanelrde satıyo cook emnum 3yıldır kullanıyorum dokulemyı engellıyor cabuk sac uzatıo

bana eczacı akrabamız onermıstı sacı cabuk uzatıyo dıe cunku besleme ozellıgı var bugdag plsentasından yapılıyo ve organık cok katkı yok cıınde yanı ben cok faydaısnı gorudm ck sampuan denemenın soncuunda burda stop dedım:KK70:

Bende bir sürü saç kremi kullandım ama hiç biri elseve kadar iyi gelmedi. Kırık saçlar için olanını kullanıyordum hem şampuan hem krem ama bıraktım.
Şimdi komilinin zeytin yağlı ve kına özlüsünü kullanıyorum çok güsel yapıyo şampuan. Krem kullanmıyorum ama avonun kırık saçları onarıcı serumu var onu kullanıyorum saçımı yıkadıktan sonra. Kırıkları gideriyo mu çözemedim ama yumuşattığı kesin :)

Organicum çok iyi, 6 aydan fazla oldu kullanıyorum kuruluk ve kırılmam vardı tamamen geçirdi, saç kremi de sadece uçlara türden değil masaj yaparak bolca kullanılabiliyor yalnız heryerde bulunmuyor eczanelere sorun derim

Çok iyi bir ürün kuaförüm yandaki eczaneden koliyle alıp problemlilere veriyor mor şişedeki kremi bana çok iyi geldi

dovenin şampuanları gzel bn lacvert kutuluyu bğeniorm

Bende bitkisel
mecitefendi şampuanı ve bitkisel besleme yağını ve maskesini kullanıom vee saçlarım dökülmüyor ve canlıı zemuszemus

Ben Organicum un hem şampuan hem kremini kullanıyorum başka birşeye gerek kalmadı

Ben şuan Komili kullanıyorum. İnce telli saçlar için olanından. O kadar memnunum ki değiştirmek gibi bir düşüncem asla yok! Saçlarım parladı, dalgaları şekillendi, yumuşacık oldu! a.s Kesinlikle Komili en sevdiğim ve en iyi diyebileceğim şampuan. Herkese tavsiye ederim. delikafadulden

KOMıLıNıN kepek karşıtı zeytinyagı+ısırgan olanını aldım amaniin yer sildim otacı enfes deneyin bırakamayacaksınız 400ml 7lira fiyat uygun içinde dimeticone de yok

arkadaşlar saçında kepek olupta herhangi bir şampuandan memnun kalan var mı?
ben yeni komili aldım zeytinyağlı kuru saçlar için olandan ama sanırım oda iyi gelmedi saçı yumuşak ve çok güzel kokutuyo ama saçımın özellikle alın kısımlarında kepeklenme oldu.nedenini bi türlü anlamadım.sinir oldum yine şampuan mı? değiştiricem hemen hemen zaten elseve dove pantene hepsini denedim bi şimdi elidor kaldı onuda eşim iyi değil diyor çok kararsızım organicum da marketlerde yok sanırım kepeğe iyi geliyor nasıl? bişey bilmiyorum.tam anlamıyla yok eden bulamadım 2 yıkamadan sonra yine aynı...nolur bi akıl verin...:umursamaz:.ya kepekte hiç sevmediğim şeyyy üüüüüfff sinir oldum bu işee:gitme:

Son düzenleme:
arkadaslar benim teyzemin cilt doktoru war ona sormus we en iyi şampuan ipek demiş inanmicaksınız ama:KK70: basta ben de inanmadm. hani ucuz ya o yzden icinde en az kimyasal olan sampuan oymus. ben hepsini de kullandım hic bi fark göremiyorum sanki hepsi aynı gibi:S elidor çok kaşıntı yapıyo ama kıpkırmızı oluyorum

kesinlikle saç kremi kullanmayın kızlar mecbur kalmadıkça ben kullanıyodum ve o kdar çok dökülüyoduki saçım uçları kopuyordu gliss kullanıyodum acaba şampuanla kremden mi diye bugün duş alırken eski şampuanım elidor ışıldayan parlaklığı kullandım ve kesinlikle krem kullanmadım ve yıkarken avuç avuç dökülen saçlarım 5-10 tel döküldü inanamadım ve kesinlikle uçlarıda dökülme yapmadı bundan sonra ne glissin ne şampuanını nede saç kremini kullanırım beyaz gbiydi saçımın uçları onlar bile kendine geldi

Ben şuan Komili kullanıyorum. İnce telli saçlar için olanından. O kadar memnunum ki değiştirmek gibi bir düşüncem asla yok! Saçlarım parladı, dalgaları şekillendi, yumuşacık oldu! a.s Kesinlikle Komili en sevdiğim ve en iyi diyebileceğim şampuan. Herkese tavsiye ederim. delikafadulden

dökülme yaptımı peki

kesinlikle saç kremi kullanmayın kızlar mecbur kalmadıkça ben kullanıyodum ve o kdar çok dökülüyoduki saçım uçları kopuyordu gliss kullanıyodum acaba şampuanla kremden mi diye bugün duş alırken eski şampuanım elidor ışıldayan parlaklığı kullandım ve kesinlikle krem kullanmadım ve yıkarken avuç avuç dökülen saçlarım 5-10 tel döküldü inanamadım ve kesinlikle uçlarıda dökülme yapmadı bundan sonra ne glissin ne şampuanını nede saç kremini kullanırım beyaz gbiydi saçımın uçları onlar bile kendine geldi

Haklısın canım silikonluları saç dibine sürünce yağlanma ve dökülme yapıyor ben uzun süredir Organicum saç kremini ve mavi kutuda şampuanını kullanıyorum saçları kurtardım

Haklısın canım silikonluları saç dibine sürünce yağlanma ve dökülme yapıyor ben uzun süredir Organicum saç kremini ve mavi kutuda şampuanını kullanıyorum saçları kurtardım

ben diplerinede hiç sürmezdim ki..yağlanma olmadı allah tan
şu sıralar şampuan ve saç kremi araştırması içindeyim bende

Elseve en güzeliydi ama hem küçükler hem pahalılar.. onun yerine avonun bademli fln var sacı beslio onu terch ediorm artk memnunm

X