En Olumsuz Burç

en olumsuz burç

• koç

OY: 41 10,2%
  • boğa

OY: 17 4,2%
  • ikizler

OY: 52 12,9%
  • yengeç

OY: 21 5,2%
  • aslan

OY: 31 7,7%
  • başak

OY: 30 7,4%
  • terazi

OY: 14 3,5%
  • akrep

OY: 72 17,9%
  • yay

OY: 17 4,2%
  • oğlak

OY: 48 11,9%
  • kova

• balık

• Ankete Katılan
    403
ikizler ve aslan aman allahım çevremde kım olumsuz negatif enerji yayıyorsa sorduğum zaman yA ikizler ya aslan çıkıyor

akrep, aslan katılıyorum cocougum bu burclardan olsun istemem benım gbi herkesle anlaşan bir Terazı olsun mesela =))

birkaç kişi aslan demiş gururla olumsuzluğun ne alakası var ormanların kralıdır ister istemez o ağırbaşlılığı yaşıyor işte eşim aslan burcudur ve hiçbir olumsuzluğuyla karşılaşmadır 3 yıldır.
kova burcu diyorum ben hep kararsızdır herşeyin olumsuzunu düşünür karamsarlık ve kuruntu peşlerini hiç bırakmaz ailemde çok kova var ve arkadaş cevremdede ordan biliyorum.

bencee koç.. herşey kendi istedikleri gbi olsun isterler başka düşünceleri asla kabul etmezler bi fikirden döndüremzsin daima yönetmek isterler
2.olarakta aslan onlarda hep küçük dağları ben yarattm havasındadırlar
bide balıkları sevmem onlarda herşeyi yanlış anlıyolar herşeye kötü tarafından bakıolar kötüye yorarlar kendi kendilerine kurarlar olaylarıalsanaalsanasmile

şimdi yükselen burçlar bu konuda daha etkili
yükselen burç o insanın takındığı maskedir...üzerindeki kıyafettir.

bence en feci (-) yükselen burç BAŞAK tır.
en pozitif yay

yayı cehenneme koysalar, aman burası ne hoş ne sıcak biyer, bayıldım, keyfini çıkarayım diyebilir.
başağı cenette koysalar, aman burasının şurası şöyle, burası böyle...
sayar sayar sayar sayar...memnun olmaz, hep eleştri, hep huzursuz...

:lepi:

bence koçç
kendini beğenmiş oluyolar ikizlerde dengesiz oluyolar ama yinede koç daha kötü aklinialirimsmile

akrep bence
ama aslanlardaki ukalalık ve küçük sağları ben yarattım havası çok fena ıyyy

yayların erkekleri genelde sorumsuz oluyor geç olgunlaşıyorlarr.ama kızları çok hanımefendi oluyorlar.

benim eltilerimden biri ......akrep... biri ...ikizler.....bende yay ım....biri sokar....biri çift yüzlü.....bende özelliğimin gereği...bu gördüklerimin karşısında dayanamam patlarım

Akrepler zor insanlardır, balıklar da öyle, sanırım yengeçler de... Su grubu toptan olumsuz bence.

X