engellediğim eski sevgili

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

nilmil

Guru
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2009
2.368
3.995
34
herkese merhaba, geçmişte 3 sene beraber olduğum askerlik sırasında beklediğim ve dönüşte beni sıkıldım diye terk eden sevgilimi daha sonra engellemiştim. görüşmeyeli 5 seneyi geçmiştir belki de daha fazla. kendisi deprem bölgesinde yaşıyor. deprem sonrası engeli kaldırıp geçmiş olsun nasılsın mesajı attım hem insanlık hem beraber geçirdiğimiz zamanın hatırına. ama daha sonra beni farklı imalarla rahatsız edince tekrar engelledim. ama o günden beri ve son günlerde yoğun olarak beni arıyor. telefonum engelli olduğu için çalmıyor ama 1 engellenmiş çağrı olarak görülüyor. çok rahatsız oluyorum bu durumdan. ben tekrar ilişki beklentisi için ona mesaj atmamıştım. çok pişman oldum geçmiş olsun mesajı attığıma, iyilik içimde kalsaydı keşke. var mı bir öneriniz bunun önünü kesmek içim onunla iletişime girmeden.

telefonum engelli olduğu için çalmıyor ama 1 engellenmiş çağrı olarak görülüyor.
bende böyle birşey yok hangi operatör?

konunuza gelirsek engellemişsiniz aynı devam,arasın dursun,anlam yükleyip de kafanızı bulandırmayın. zamanında sizi yarı yolda bırakmış gitmiş çok sular akmış boşverin

Sizi yarı yolda bırakan bir insana keşke insanlık adınada olsa mesaj atmasaydınız maalesef erkek beyni basit şekilde çalıştığı için sizin ince düşünceden dolayı attığınızı anlamaz. Bana yeşil ışık yaktı demek ki hala beni hatırlıyor diye düşünür. Arasın dursun bir zaman sonra siz cevap vermedikce o aramalarıda bitecektir.

konunuza gelirsek engellemişsiniz aynı devam,arasın dursun,anlam yükleyip de kafanızı bulandırmayın. zamanında sizi yarı yolda bırakmış gitmiş çok sular akmış boşverin
Hiçbir anlam yüklemiyorum, duygusal hiçbir bağım kalmadı. Telefonum oppo operatör Vodafone. Engellediğim birinin araması mesaj olarak çıkıyor ekranda. Eski telefonum Huawei idi onda öyle bir şey yoktu. Teknolojik olarak yapabileceğim birşey var mı bunun bilmiyorum. Her akşam veya gece mutlaka arıyor.

herkese merhaba, geçmişte 3 sene beraber olduğum askerlik sırasında beklediğim ve dönüşte beni sıkıldım diye terk eden sevgilimi daha sonra engellemiştim. görüşmeyeli 5 seneyi geçmiştir belki de daha fazla. kendisi deprem bölgesinde yaşıyor. deprem sonrası engeli kaldırıp geçmiş olsun nasılsın mesajı attım hem insanlık hem beraber geçirdiğimiz zamanın hatırına. ama daha sonra beni farklı imalarla rahatsız edince tekrar engelledim. ama o günden beri ve son günlerde yoğun olarak beni arıyor. telefonum engelli olduğu için çalmıyor ama 1 engellenmiş çağrı olarak görülüyor. çok rahatsız oluyorum bu durumdan. ben tekrar ilişki beklentisi için ona mesaj atmamıştım. çok pişman oldum geçmiş olsun mesajı attığıma, iyilik içimde kalsaydı keşke. var mı bir öneriniz bunun önünü kesmek içim onunla iletişime girmeden.
Söner bir süre sonra

Bütün telefonlarda var. Kayıtlı olmayanları engelle ya da engellemeden sonra çağrı düşmez arama kaydında da engellenmiş çağrı olarak yazar ya da başka bir sekmesinde görülür

Eğer bu durum sizi çok rahatsız ediyorsa numaranızı değiştirebilirsiniz, sosyal medyadan da engellerseniz size ulaşma imkanı kalmaz. Şu an aynı numarayı kullanmanız sorun olmasa bile ileride hayatınıza biri girdiğinde ve bu aramaları gördüğünde güvensizlik oluşabilir

Eğer bu durum sizi çok rahatsız ediyorsa numaranızı değiştirebilirsiniz, sosyal medyadan da engellerseniz size ulaşma imkanı kalmaz. Şu an aynı numarayı kullanmanız sorun olmasa bile ileride hayatınıza biri girdiğinde ve bu aramaları gördüğünde güvensizlik oluşabilir
Her yerden engelli, numara değiştirmek dışında yapabileceğim bir şey var mı onu merak ediyorum.

Operatörle ilgisi yok sanırım telefona göre değişiyor. Bende de arama kaydına girince 1 engellenmiş çağrı yazıyor. Ya da mesajları engellenmiş mesajlar kısmına girip görebiliyorum, diğer telefonumda göremiyordum bunları. Engelli olduğu için de bildirim gelmemiş oluyor o an.

Konu sahibine için de engeli kaldırmamaya devam zaten biz çağrı bildirimini sonradan görsek de engelli olan kişi arayamıyor. Direkt olarak meşgul çalıyor, hat düşmüyor. O yüzden eninde sonunda bırakır aramayı. Azala azala biter.

Ne alaka ki 6 sene önce sana tekmeyi vurmus adama gecmis olsun mesaji atiyorsun? Sanane ki? Akraban degil, dostun degil, arkadasin dagil. Numarani degistir.

Sizi yarı yolda bırakan bir insana keşke insanlık adınada olsa mesaj atmasaydınız maalesef erkek beyni basit şekilde çalıştığı için sizin ince düşünceden dolayı attığınızı anlamaz. Bana yeşil ışık yaktı demek ki hala beni hatırlıyor diye düşünür. Arasın dursun bir zaman sonra siz cevap vermedikce o aramalarıda bitecektir.

++++++++++

Ne alaka ki 6 sene önce sana tekmeyi vurmus adama gecmis olsun mesaji atiyorsun? Sanane ki? Akraban degil, dostun degil, arkadasin dagil. Numarani degistir
Öncelikle inanılmaz kibar mesajınız için teşekkür ederim (!) Şöyle ki ben onunla Hatay'a gidip ailesiyle tanıştım onlarda kaldım. Ailesini çok severim. Hatay yerle bir olunca en azından bir mesajla sormak geçmiş olsun demek istedim. Evlerinde kalıp ekmeğini yediğim insanlar var arada. Beni çok güzel ağırlamış iyi insanlardı. Neden hep kadının suçlanıp erkeğe toz kondurulmadığını anlayamıyorum, tacize uğrayan benim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X