Epilixir kullananların paylaşım alanı

arkadaşlar paylaştığınız bilgiler için sağolunda malum her ürün gibi bu ürününde sahtesi falan olur en güvenilir hangi siteden alabilirim yada tel varsa yazarmısınız

merhaba bayanlar bu topiği yeni gördüm sanırım çok geç kalmışım :KK9:
bendeki yüzümdeki kıllardan şikayetçiyim konuyu okuyorum ama henüz yeni başladım :KK5:
bende denemek istiyorum nasıl ürün etkilimi tavsiye edermisiniz?

Cevaplarsanır sevinirim :26:

arkadaşlar deneyenler şuanki durumlarını paylaşabilir mi? nedir son durum? faydasını görenler de yorum yaparsa sevinirim, tüyler tekrar çıktı mı? merak ediyoruz, çoğu kişi aldığını belirtti ama şuanki durumlarını bilmiyoruz, paylaşırsanız sevinirim :)

Valla bende dün gördüm başlığı bir umutla neredeyse bütün yorumları iki yüz doksan küsur sayfayı oku oku oku saatlerce okudum, olumlu sonuç gördüm diyende olmuş hiç bişeye yaramadı bende diyende olmuş ama tamamen kurtuldum diyen yok vede 2009da başlanmış hala kaç yıl sonra kurtulan yoksa benim fikrim olumsuz olur, çok büyük bi hevesle okudum kızların kıl kardeşliğini takip ettim ama benim için sonu hüsran oldu :KK43:

yorumları okudum da gerçekten merak eden çok kişi var,epilixiri uzun süre araştırıp alan biri olarak yazıyorum.ilk kullandığımda bikini bölgeme 8 saat arayla 3 kez uyguladım,normalde 2 hafta içinde çıkan kıllarım tüylerim,4 ve 5. haftada çıktılar ve eskiye oranla çok inceydiler.daha sonra hiç düzenli bi şekilde kullanamadım.sadece koltuk altımı her aldığımda kullandım ve 8 saatte bir yinelemediğim halde gözler görülür bi şekilde incelme oldu.yer yer çıkmayan bölgelerde var.ama işin sırrı düzenli kullanmakta,ha bi de göğsüne ağda yaptıktan sonra erkek kuzenime de epilixir uyguladık hem de tek bi seans,ona rağmen kuzenim gecikme olduğunu söyledi fakat incelme yada yok olma var mı onu öğrenemedim,denemek isteyenlere tavsiye ederim.

sakın diyim o kadar para verip de epilixir falan almayın. hiçbir faydası yok. olsa zaten bi allahın kulu yazardı benim bitti, mutlu sona ulaştım, diye. ben hiç aksatmadan uyguladı yüzüme ama bir gram faydası yok. boş yere umutlanmayın. ne zamanınızı, ne paranızı ne de emeğinizi boşa harcayın.

Ben Epilixir'i 1 buçuk yıldır falan araştırıyorum sonunda alabildim.Şuana kadar göbegimde bacaklarımda kollarımda ve koltuk altımda kullandım.aslında bikini bölgesi için almıştım ama daha onun için agdaya gitmedim.Göbeğimde 1 seans kullandım pek etkisi olmadı.birazcık seyreldiler.bacagımda da 1 seans kullandım bacagımda da pek etkisini göremedim.Amaaaa koltuk altı ve kollarım da acayip işe yaradı.Koltuk altımı aldım seansımı uyguladım.3. haftaya geldiğimde cok az cıkmıştı ve yumusamıstı.Koltuk altıma 2. seans için tekrar agda yaptım ve hayatımda ilk kez koltuk altım kanamadı...İnanılmaz yumusamıslar yani.bebek tüyü gibi değil tabii ama kanamaması bile önemli :KK34: Kollarım ise bugun 1 ay olmuş alalı ve seansımı yapalı.Kolarımda da 3. hafta ikinci seansı yapmam gerekirdi ama üşendim yapmadım..Şuan çok seyrekler,hiç rahatsız edici değiller,daha çok çıkmazsa kollarımı bi daha almamayı bile düşünebilirim daha 1.seanstan.ama ben pürüzsüzlük hastası oldugum için almaya devam edeceğim.asıl bikini bölgesini merak ediyorum hemen aldırsam da kullansam :KK16: Sonuç olarak ben memnunum.Belki göbeğimde bacagımda etki etmedi ama daha ilk seansımdı.ilerki seanslarda onların da azalacagını düşünüyorum.Ben öneriyorum arkadaşlar herkeste aynı sonucu vermemiş ama ben de işe yaradığı kesin.

Ben de yeni aldım. Bugün ilk defa kaşlarımı aldırdıktan sonra kullandım. Siparişten önce tepeden tırnağa temizlendiğim için başka sürecek yer bulamadım. Tüylerimin çıkmasını bekliyorum :KK1: Umarım işe yarar :KK52:

X