Erkeğin sizden hoşlandığını nasıl anlıyorsunuz?

Albatrosanda

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2016
1.432
2.354
Sevgili hanımlar, ablalarım yaşıtlarım. Bir erkeğin sizden hoşlandığını nasıl anlıyorsunuz. Ben bu konuda artık kendimden şüphe duymaya başladım. Bi şeyler hissediyorum tamam evet evet diyorum sonra bi bakıyorum yok yahu oluyorum. Siz anlıyor musunuz hangi hareketleri ele veriyor. Sürüncemede kalmasın diye nasıl bi şey yapsam da kesin anlasam. Ay bana yardımcı olun nolur. Vallahi yıldım. Kendimi salak gibi hissediyorum

Devamli görmek ister, bunun için planlar yapar, vakit ayirir, her gun konuşmak ister, kucuk hediyeler alir. Bir arkadasina gosterceginden daha fazla ilgi gosterip zaman harcar. Bu gibi şeyler işte anlamayacak ne var.
Ya bak anlamayacak ne var diyince kendimi daha da kötü hissediyorum. Hediyeydi plandı kısmına daha geçemedik 2-3 haftalık yeni olan bi şey

Sevgili hanımlar, ablalarım yaşıtlarım. Bir erkeğin sizden hoşlandığını nasıl anlıyorsunuz. Ben bu konuda artık kendimden şüphe duymaya başladım. Bi şeyler hissediyorum tamam evet evet diyorum sonra bi bakıyorum yok yahu oluyorum. Siz anlıyor musunuz hangi hareketleri ele veriyor. Sürüncemede kalmasın diye nasıl bi şey yapsam da kesin anlasam. Ay bana yardımcı olun nolur. Vallahi yıldım. Kendimi salak gibi hissediyorum

Ay konuya yorum yazayim dedim, unutmusum bu isleri aklima birsey gelmedi Ajsjsjsj :KK70:

2-3 hafta az değil ki. Napiyorsunuz o kadar zamandir bakişiyor musunuz? 😄
Bilmem ben cidden hoşlanan erkek hevesli oluyor girişken oluyor onu biliyorum.
Haftada bir gün görüşme durumumuz var işyerinden falan değil. Yoksa her gün yüzyüze baktığın insan tabi daha net anlaşılır.

mal mal hareketler yapıyo
konuşmaları falan kibarlaşıyo
bakışları değişiyo sürekli bi darlamalar hal hatır sormalar falan
salak salak konular açıyo muhabbet olsun diye
mal bu diyip konuşmuyorum
Erkekler yine bildigimiz gibi yani.

Jenerasyonlar degisiyor, nesiller gelip geciyor... ayni tas ayni hamam.

mal mal hareketler yapıyo
konuşmaları falan kibarlaşıyo
bakışları değişiyo sürekli bi darlamalar hal hatır sormalar falan
salak salak konular açıyo muhabbet olsun diye
mal bu diyip konuşmuyorum

Mal mal hareketler diyince aklima geldi arkadaşim ilk bulusmadan eve elinde ayakkabilarla dönmüştü. 😃 Cocuk ilk buluşmada hediye olarak topuklu sandalet almisti 2 tane ne alaka diyip gülmüştük baya. 😄

Haftada bir gün görüşme durumumuz var işyerinden falan değil. Yoksa her gün yüzyüze baktığın insan tabi daha net anlaşılır.

Her gun yaziyor mu? Gun icinde sesini duymak icin ariyor mu?
Seninle ilgili her detayi ögrenmek icin hevesli mi mesela?
Buluşma planlarini o mu yapiyor? Görmek için hevesli mi?

Erkekler yine bildigimiz gibi yani.

Jenerasyonlar degisiyor, nesiller gelip geciyor... ayni tas ayni hamam.
hep böylelerdi zaten ama komik geliyo kendileri gibi olmamaları
yani resmen üstü kapalı diyolar ki ben şöyle iyiyim böyle mükemmelim beyaz atlı prensim ayakları
ama o kadar yakışmıyo ki üstüne bu tavırlar bildiğin kibar feyzo oluyolar
hediye almalar,yemeğe götürmeler falan komik geliyo gülüyorum
arayışım yok belki ondandır ciddiyetsizliğim ama tam falso hareketler
şurada yazsam roman olur

yani resmen üstü kapalı diyolar ki ben şöyle iyiyim böyle mükemmelim beyaz atlı prensim ayakları
şurada yazsam roman olur

Tam da boyle sizin gibi umursamaz olanlar pat diye evleniyor haberiniz olsun :)

şurada yazsam roman olur

Her şeyi anlarim da yemek yemekte gülecek ne buldunuz neyi falso mesela yemek yemenin? 😀 Yani yemek dedigin herkesle yenebilir bir şey sosyal olarak cok tercih edilir zaten sadece flortte değil.

X