Erkeğin sizden hoşlandığını nasıl anlıyorsunuz?

Her şeyi anlarim da yemek yemekte gülecek ne buldunuz neyi falso mesela yemek yemenin? 😀 Yani yemek dedigin herkesle yenebilir bir şey sosyal olarak cok tercih edilir zaten sadece flortte değil.
komik olan normalde böyle bir insan olmamaları
360 derece değişiyorlar birini etkilemeye çalışırken
elde ettikten sonra da yine gerçek hallerine dönüyorlar
yemeğe çıkaran adam gerçek hayatında belki dışarda yemeğe para vermez
hediye alan da ne gerek var en byük hediye benim falan der gkgl
anlatmaya çalıştıgım olay komik değişimleri

yani gerçek hayatta şiveli konuşan birinin über süper Türkçeyle konuşmaya çalıştıgını falan düşünün öyle bişey

komik olan normalde böyle bir insan olmamaları
360 derece değişiyorlar birini etkilemeye çalışırken
elde ettikten sonra da yine gerçek hallerine dönüyorlar
yemeğe çıkaran adam gerçek hayatında belki dışarda yemeğe para vermez
hediye alan da ne gerek var en byük hediye benim falan der gkgl
anlatmaya çalıştıgım olay komik değişimleri

yani gerçek hayatta şiveli konuşan birinin über süper Türkçeyle konuşmaya çalıştıgını falan düşünün öyle bişey

Ha anladim. Ben denk gelmedim o seviye oyuncusuna, o yuzden dedim neden yemek ve hediye komik olsun aklima gelmedi. 😃 Ama evet var öyle tipler.

konu sahibi arkadaş bırak sürüncemede kalsın ki karşı taraf anlamadıgını hissedip hamlesini yapsın
bana en mantıklısı bu geldi
ama sakın kendini kaptırayım deme bak cinsellik,evlilik forumlarını gezdim geldim aman diyim çok fena
yavaş yavaş böyle sinsi sinsi ilerle

Asldlflfl ben hep bir erkekten hoşlandıysam o hoşlanıyor mu hoşlanmıyor mu bakmadan bir yolunu bulup dan diye söylediğim için hiç dikkat etmemişim hoşlanınca ne yapıyorlar ssdddddfsaasd

Neden bakışmalar da önemli değil midir
Ben geçen sene iş yerinde sürekli bir adamla bakisiyordum, göz göze geliyorduk sürekli, bildiğin benden hoşlanıyor gibiydi.
Sonra mail üzerinden düğün davetiyesini aldım, kendi kendime gelin güvey olmuşum, adam nişanlıymis ve bana göre o da bana bakiyordu djdjdj.

Asldlflfl ben hep bir erkekten hoşlandıysam o hoşlanıyor mu hoşlanmıyor mu bakmadan bir yolunu bulup dan diye söylediğim için hiç dikkat etmemişim hoşlanınca ne yapıyorlar ssdddddfsaasd
şu olayı arkadaşım yaptı
gayet naif bir arkadaşına ( ki hiç aklında yokmuş çocuğun) sen benden mi hoşlanıyorsun diyerek aklını bulandırdı sonra nası lduysa sevgili oldular ve evlendiler
o çocukta mal bence ama mutlularsa sorun yok

Ben geçen sene iş yerinde sürekli bir adamla bakisiyordum, göz göze geliyorduk sürekli, bildiğin benden hoşlanıyor gibiydi.
Sonra mail üzerinden düğün davetiyesini aldım, kendi kendime gelin güvey olmuşum, adam nişanlıymis ve bana göre o da bana bakiyordu djdjdj.
buna bi sigara yakarım ya çok kötü bi olay

şu olayı arkadaşım yaptı
gayet naif bir arkadaşına ( ki hiç aklında yokmuş çocuğun) sen benden mi hoşlanıyorsun diyerek aklını bulandırdı sonra nası lduysa sevgili oldular ve evlendiler
o çocukta mal bence ama mutlularsa sorun yok
Yani açılırım bakarım olacak gibiyse devam yoksa yoluma bakarım karşıdan acaba acaba diye vaktimi ona harcayamam. Ha bu eskidendi tabi şimdi evliyim 😂

hayatımnı aşkına denk gelememiş olabilirm bilemiyorm ama hepsi aynı geliyo bana sadece dışları farklı
biri kaslı diğeri göbekli glşgfgş

Hayatinin aşkini bulmakla alakasi yok ki, adamin hayat tarziyla alakali bir sey.
Hayatinda bir kadin olmasa da disarda yemek yiyebilen, iyi konuşabilen hatta bir kaç farkli dil konuşabilen, iyi yaşamaya calisan erkekler var 😀 O kadar az degiller bence.

Hayatinin aşkini bulmakla alakasi yok ki, adamin hayat tarziyla alakali bir sey.
Hayatinda bir kadin olmasa da disarda yemek yiyebilen, iyi konuşabilen hatta bir kaç farkli dil konuşabilen, iyi yaşamaya calisan erkekler var 😀 O kadar az degiller bence.
saydıgım mallar o kadar çok ki aralarında fark edilmiyorlar iyi olanlar maalesef
artık erkek yerine mal kelimesini kullanıyorum o kadar benim için :KK70:

Sevgili hanımlar, ablalarım yaşıtlarım. Bir erkeğin sizden hoşlandığını nasıl anlıyorsunuz. Ben bu konuda artık kendimden şüphe duymaya başladım. Bi şeyler hissediyorum tamam evet evet diyorum sonra bi bakıyorum yok yahu oluyorum. Siz anlıyor musunuz hangi hareketleri ele veriyor. Sürüncemede kalmasın diye nasıl bi şey yapsam da kesin anlasam. Ay bana yardımcı olun nolur. Vallahi yıldım. Kendimi salak gibi hissediyorum
Hoşlandığını hareketlerinden anlarsın sözlerden değil.
anlamıyorsan,yada kuşkun varsa hoşlanmıyordur

Ne bilim her gün arar sorar yazar çizer merak eder görüşmek ister görmek vakit geçirmek ister.
Anlaşılır yani .

Sevgili hanımlar, ablalarım yaşıtlarım. Bir erkeğin sizden hoşlandığını nasıl anlıyorsunuz. Ben bu konuda artık kendimden şüphe duymaya başladım. Bi şeyler hissediyorum tamam evet evet diyorum sonra bi bakıyorum yok yahu oluyorum. Siz anlıyor musunuz hangi hareketleri ele veriyor. Sürüncemede kalmasın diye nasıl bi şey yapsam da kesin anlasam. Ay bana yardımcı olun nolur. Vallahi yıldım. Kendimi salak gibi hissediyorum
Hoşlanıyorum demediği sürece hoşlandığını düşünmeyin. Koca adam bunu yapamıyorsa zaten o adamdan olmaz.

X