Erkek Arkadaşım / Güven Problemi.

Gerçekten berbat ve ay geçmesine rağmen hala aşamadım bu konuyu.
Reelde yedikleri bir şey yokta işte sosyal medya olunca suyunu çıkarıyorlar işin.
Reelde de olabilir bu arada çok emin konuşmayayım :))) Neredeyse her gün beraberiz bir şey henüz görmedim.
Ama sanki bu olay bile ayrılmaya yeter diye düşünüyorum
Nereden biliyorsunuz reelde yemedigini? Sozde sevgilisinin o çok aşık oldugu sevgilisinin yanında farklı bir kadının memesi dikkatini çekip muhabete meze ediyor sizce gerçekten yemiyo mudur. Potansiyeli yüksek aşırı hemde. Bazı şeyleri yuttugunuz zaman o size her şeyi hak görüyor bende inanmazdım ama o kadar doğru bı cümle ki

yani dediğim gibi yaşınızın 32 olmasına şaşırdım bu muhabbetlerde. O yaşlarda bazı şeylerin sindirilip, yok dövmecinin memesi gibi bakış açılarına sahip olunmaması gerekiyor. Bence normal tepki vermişsiniz. Özellikle o dövmeci meme muhabbeti beni çok rahatsız etti.
İşte bunu aşamıyorum galiba. Normalde çok olgun olup olaylara çok etik yaklaşıp bu konudaki ergenliğini sindiremiyorum gerçekten

Nereden biliyorsunuz reelde yemedigini? Sozde sevgilisinin o çok aşık oldugu sevgilisinin yanında farklı bir kadının memesi dikkatini çekip muhabete meze ediyor sizce gerçekten yemiyo mudur. Potansiyeli yüksek aşırı hemde. Bazı şeyleri yuttugunuz zaman o size her şeyi hak görüyor bende inanmazdım ama o kadar doğru bı cümle ki
Evet bilemem tabii ki. En ufak bir hatasını kolluyorum aslında

Gerçekten berbat ve ay geçmesine rağmen hala aşamadım bu konuyu.
Reelde yedikleri bir şey yokta işte sosyal medya olunca suyunu çıkarıyorlar işin.
Reelde de olabilir bu arada çok emin konuşmayayım :))) Neredeyse her gün beraberiz bir şey henüz görmedim.
Ama sanki bu olay bile ayrılmaya yeter diye düşünüyorum
çevrenizdekilerin ayy herkes yapıyo ne var kiiiii manipüleleri referans olmasın. Birincisi herkes yapmıyor bu iğrençlikleri ikincisi diyelim yapıyor kabul etmek zorunda mısınız midenizi bulandıran şeyi?? kendi hislerinizi referans alın. Hayatta hatununun olmadığı ortamda dahi kadın görmeyen bakmayan konuşmayan düzgün erkekler de var.

çevrenizdekilerin ayy herkes yapıyo ne var kiiiii manipüleleri referans olmasın. Birincisi herkes yapmıyor bu iğrençlikleri ikincisi diyelim yapıyor kabul etmek zorunda mısınız midenizi bulandıran şeyi?? kendi hislerinizi referans alın. Hayatta hatununun olmadığı ortamda dahi kadın görmeyen bakmayan konuşmayan düzgün erkekler de var.
Asla kabul etmek zorunda değilim. Bilmiyorum belki hatasını anladı, belki de nasıl olsa affetti diye devam edecek.
Gerçekten çok pişman görünüyordu ve uzun süre uğraştırdım. İkinci şansı verdim ama elinden almalı mıyım bilmiyorum.

Doğru söylüyorsunuz ne diyeyim :)
Isin girgirini birakiyorum gercekten benim esiminde arkadas gruplari var asla boyle muhabbet yok bence bu insan yanlis insan...cunku arkadas grubu o muhabbeti yapsa bu sussa grupta donuyor dersin...adam fotografi atip gogsunu ellemek yazmis icinden geleni soylemis bence bi cacik olmaz bu zihniyetten bu arada cok merak ettim nereye yaptiriyordu ki gogsunu tutuyordu

Erkek arkadaşım dövme yaptırmıştı bir kadına ben de yanında fotoğrafını çekmiştim. Açı dolasıyla kızın vücuduna dokunmak zorundaydı ama ben tabii ki sorun etmedim.
Bu fotoğrafı arkadaşına atmış ve sence ben kızın memesine dokunmuş muyumdur yazmış. (dövme yapılan yer gereği mecburen dokunmak zorundasınız, ben de dokundum)
Bu olay epey patladı. Çok yalvardı, çok ağladı. kötü niyet olmadığını salakça ergence bir erkek muhabbeti olduğunu falan söyleyip beni günler sonra ikna etti.

Yaşlarınız kaç ?

Kızın memesine dokunmak zorundaydı dövme yapılan yer gereği. Ben art niyet görmediğim için sorun etmemiştim fakat :)

Erkek arkadaşınız dövme sanatçısı mı ? Erkek arkadaşınız, kendi vücuduna mı dövme yaptırttı ; kadın bir müşterinin vücuduna mı dövme yaptı ?

32 yaşında bir adam da ergenliğin ardına sığınıp, ergence muhabbetler demesin bir zahmet.

Şayet adam dövme sanatçısıysa ve mesleği gereği dokunduğu müşterilerinin fotoğraflarını erkek arkadaş gruplarına gönderiyorsa; ifşa edin kendisini sosyal medyadan. Sayfasına ve Google da çıkan işletme yorumlarında durumu anlatın, kimse de bu adama gidip mağdur olmasın.

Isin girgirini birakiyorum gercekten benim esiminde arkadas gruplari var asla boyle muhabbet yok bence bu insan yanlis insan...cunku arkadas grubu o muhabbeti yapsa bu sussa grupta donuyor dersin...adam fotografi atip gogsunu ellemek yazmis icinden geleni soylemis bence bi cacik olmaz bu zihniyetten bu arada cok merak ettim nereye yaptiriyordu ki gogsunu tutuyordu
Kolun iç kısmına yaptırdı. Kolu uzatıyorsunuz ve dövmeyi yapan arkadaş kolunuzun üzerine uzanıp yapıyor ince işçilik olduğu için. Tutma değil de değinme diyelim.

Affettim ama keşke affetmeseydim diye düşünüp duruyorum.
Bu sıradan bir ergen muhabbeti değil. Zihniyeti, karakteri bozuk bir adam. Siz de bir kere affedince dönülmez yola girmiyorsunuz. İçime sinmedi, affedemiyorum, bitsin deyip hayatınızdan çıkarabilirsiniz bu sapığı.

Erkek arkadaşınız dövme sanatçısı mı ? Erkek arkadaşınız, kendi vücuduna mı dövme yaptırttı ; kadın bir müşterinin vücuduna mı dövme yaptı ?

32 yaşında bir adam da ergenliğin ardına sığınıp, ergence muhabbetler demesin bir zahmet.

Şayet adam dövme sanatçısıysa ve mesleği gereği dokunduğu müşterilerinin fotoğraflarını erkek arkadaş gruplarına gönderiyorsa; ifşa edin kendisini sosyal medyadan. Sayfasına ve Google da çıkan işletme yorumlarında durumu anlatın, kimse de bu adama gidip mağdur olmasın.
Hayır tam tersi erkek arkadaşım kadın birine dövme yaptırıyordu.
Erkek arkadaşım dövdürdü yani :)

Hayır tam tersi erkek arkadaşım kadın birine dövme yaptırıyordu.
Erkek arkadaşım dövdürdü yani :)

Erkek arkadaşınız neresine dövme yaptırıyordu da kadın dövme sanatçısının memesini tutması gerekti ?

Kadının bu durumdaki fotoğrafını çekmeniz ve erkek arkadaşınızla paylaşmanız da yanlış olmuş. Terbiyesiz adam.

Merhabalar, henüz yeni sayılan 4 aylık bir ilişkim var.
Hep sevildiğimi duyduğum, sürekli temas eden, sık sık arayıp mesaj atan, bir işim olduğunda kendi işiymiş gibi sorumluluğu alıp halleden, ailesiyle tüm çevresiyle tanıştığım bir adam.
Çok mutlu olduğum ve değer gördüğüm bir ilişkideydim. Fakat bir kaç konu yaşadık ve ne yapıp yapmayacağım konusunda bilinmezliğe düştüm.
Erkek arkadaşımın beşikten büyüdükleri 4lü arkadaş grubu var. Hepsi özünde iyi çocuklar olsa da ortamda sürekli karı kız muhabbeti dönüyor.
İlişki başında erkek arkadaşım bana telefon şifresini verdi (ben istemedim) ben benimkini vermedim istemediği için ama telefonumu da hiç sakınmadım çünkü üzüleceği bir şey yapmam.
Bir gün şeytan dürttü ve telefonuna baktım. Biiiir sürüüü kadın reelsi atmışlar birbirlerine ve konuşmalar hep şu şekilde
Abi ne hatunlar var
Bunlar bize bakmaz.
Şu kadına ölüyorum
vs. hep fenomen ve ünlü videoları.
Neeeeeyse dedim geçtim başka bir arkadaşıyla konuşmasına denk geldim. Erkek arkadaşım dövme yaptırmıştı bir kadına ben de yanında fotoğrafını çekmiştim. Açı dolasıyla kızın vücuduna dokunmak zorundaydı ama ben tabii ki sorun etmedim.
Bu fotoğrafı arkadaşına atmış ve sence ben kızın memesine dokunmuş muyumdur yazmış. (dövme yapılan yer gereği mecburen dokunmak zorundasınız, ben de dokundum)
Bu olay epey patladı. Çok yalvardı, çok ağladı. kötü niyet olmadığını salakça ergence bir erkek muhabbeti olduğunu falan söyleyip beni günler sonra ikna etti.
Fakat benim güvenim çok fazla kırıldı. Telefonunun kurcalanmasının değil de erkek grubunun mesajlarının okunmasının çok gurur kırıcı olduğunu söyleyip şifresini değiştirdi. Bu konuda belki haklı bende istemezdim ama oldu işte.
Yaşımız gereği ciddi bir ilişki içerisindeyiz ama bu arkadaş grubu benim kafamı çok karıştırıyor. Evlenince elimi eteğimi çekeceğim diyor ama neden güveneyim ki ?
30'lu yaşlarda hala şu saçmasapan ergen muhabbetlerini yapan adamlardan kaçın kızkardeşlerim.
Kadına (her kadına) saygısı olacak adam dediğinin. Sana prenses muamelesi, diğer tarafta "oha kadının memesine dokundum" diye ergen ergen objeleştirmeler varsa bil ki aslında sana da saygısı yok.

Bırakın bu kafası donunda yaşayan oğlan çocuklarını.
Yetişkinliğin bi ağırlığı olur, olgun kafalı insan "oha meme!" diye arkadaşlarına koşmaz.

Erkek arkadaşınız neresine dövme yaptırıyordu da kadın dövme sanatçısının memesini tutması gerekti ?

Kadının bu durumdaki fotoğrafını çekmeniz ve erkek arkadaşınızla paylaşmanız da yanlış olmuş. Terbiyesiz adam.
Hiç sanılan gibi bir pozisyon değil aslında. O kadar normal bi fotoğraf ki

Hiç sanılan gibi bir pozisyon değil aslında. O kadar normal bi fotoğraf ki

Size göre öyle, erkek arkadaşınıza göreyse: fırsattan istifade dövme yaptırırken; canım acıyor ayağına, dövme sanatçısı kadının memesini tuttuğu bir fotoğraf.

Bu adamla (!) hâlâ beraber olmak istiyorsanız olun. Yalnız sonra, eşim/sevgilim sonradan değişti vs demeyin. Adamın karakteri, zihniyeti bu.

Merhabalar, henüz yeni sayılan 4 aylık bir ilişkim var.
Hep sevildiğimi duyduğum, sürekli temas eden, sık sık arayıp mesaj atan, bir işim olduğunda kendi işiymiş gibi sorumluluğu alıp halleden, ailesiyle tüm çevresiyle tanıştığım bir adam.
Çok mutlu olduğum ve değer gördüğüm bir ilişkideydim. Fakat bir kaç konu yaşadık ve ne yapıp yapmayacağım konusunda bilinmezliğe düştüm.
Erkek arkadaşımın beşikten büyüdükleri 4lü arkadaş grubu var. Hepsi özünde iyi çocuklar olsa da ortamda sürekli karı kız muhabbeti dönüyor.
İlişki başında erkek arkadaşım bana telefon şifresini verdi (ben istemedim) ben benimkini vermedim istemediği için ama telefonumu da hiç sakınmadım çünkü üzüleceği bir şey yapmam.
Bir gün şeytan dürttü ve telefonuna baktım. Biiiir sürüüü kadın reelsi atmışlar birbirlerine ve konuşmalar hep şu şekilde
Abi ne hatunlar var
Bunlar bize bakmaz.
Şu kadına ölüyorum
vs. hep fenomen ve ünlü videoları.
Neeeeeyse dedim geçtim başka bir arkadaşıyla konuşmasına denk geldim. Erkek arkadaşım dövme yaptırmıştı bir kadına ben de yanında fotoğrafını çekmiştim. Açı dolasıyla kızın vücuduna dokunmak zorundaydı ama ben tabii ki sorun etmedim.
Fakat benim güvenim çok fazla kırıldı. Telefonunun kurcalanmasının değil de erkek grubunun mesajlarının okunmasının çok gurur kırıcı olduğunu söyleyip şifresini değiştirdi. Bu konuda belki haklı bende istemezdim ama oldu işte.
Yaşımız gereği ciddi bir ilişki içerisindeyiz ama bu arkadaş grubu benim kafamı çok karıştırıyor. Evlenince elimi eteğimi çekeceğim diyor ama neden güveneyim ki ?
Yani güveninizin kırılması çok normal. Asla tüm erkekler böyle değil. Ben eşi rahatsız olmasın diye dışarda gözlerini yerden kaldırmayan erkek biliyorum. Tüm erkekler böyle yok ergen muhabbetleri diye düşünülcek bir şey değil bence. Kaç yaşına gelmiş hala böyleyse hiç normal değil. Bence doğru bir insan değil ama siz bilirsiniz tabi.

1. Evlendikten sonra değişeceğim asla inanılmaması gereken bir şey.
2. Erkek grubu muhabetleri hoş değil ama ona hadi neyyyse diyelim. Bu hatunun memesine dokunmuş muyumdur büyük falso.

X