Erkek Arkadaşım / Güven Problemi.

daha önce aldatılmış biri olarak bu muhabbette bir şey göremedim ben samimi arkadaşlar arasında saçma muhabbetler bizde kız kıza yapıyoruz açıkcası aşırı arsız sohbetler şakalar ama tabiki de yine de her erkeğin aldatma potansiyeli var bildiğim tek bir şey var şüphe ve güvensizlikle ilişki yürütülemez

Aa ben sevgiliniz dovme yaptiriyor kadin dovmeciye diye dusundum pardon.
Tamam o zaman bunun muhabbetini yapmasi igrenc. Potansiyeli yok diyemem
Ben de anlamadım ya. sevgilisi kadın dövmeciye dövme mi yaptırmış yoksa sevgilisi dövmeci de bir kadına mı dövme yapmış? Hani kızın memesine dövme yaptıysa anlarım dokunmuştur belki diye ama adam dövme yaptırıyorsa neresine yaptırdı da nasıl bir pozisyon oldu da dövmeci kadının memesine dokundu onu anlayamadım?
Her iki türlü de olsa iğrenç bir muhabbet bence de tam ergen muhabbetleri, çocukluktan beri arkadaşlarmış ya büyümemişler bunlar. Bence ilişkisini kesmez, çocukluk arkadaşları sonuçta çok eski arkadaş. Arkadaşlarınla ilişkini kes demezdim ama ben olsam "salakça muhabbetler diyorsun ama yakıştıramadım sana, şaşırdım" der utandırırdım. Ay neyse ben film izleyecektim yahu

Merhabalar, henüz yeni sayılan 4 aylık bir ilişkim var.
Hep sevildiğimi duyduğum, sürekli temas eden, sık sık arayıp mesaj atan, bir işim olduğunda kendi işiymiş gibi sorumluluğu alıp halleden, ailesiyle tüm çevresiyle tanıştığım bir adam.
Çok mutlu olduğum ve değer gördüğüm bir ilişkideydim. Fakat bir kaç konu yaşadık ve ne yapıp yapmayacağım konusunda bilinmezliğe düştüm.
Erkek arkadaşımın beşikten büyüdükleri 4lü arkadaş grubu var. Hepsi özünde iyi çocuklar olsa da ortamda sürekli karı kız muhabbeti dönüyor.
İlişki başında erkek arkadaşım bana telefon şifresini verdi (ben istemedim) ben benimkini vermedim istemediği için ama telefonumu da hiç sakınmadım çünkü üzüleceği bir şey yapmam.
Bir gün şeytan dürttü ve telefonuna baktım. Biiiir sürüüü kadın reelsi atmışlar birbirlerine ve konuşmalar hep şu şekilde
Abi ne hatunlar var
Bunlar bize bakmaz.
Şu kadına ölüyorum
vs. hep fenomen ve ünlü videoları.
Neeeeeyse dedim geçtim başka bir arkadaşıyla konuşmasına denk geldim. Erkek arkadaşım dövme yaptırmıştı bir kadına ben de yanında fotoğrafını çekmiştim. Açı dolasıyla kızın vücuduna dokunmak zorundaydı ama ben tabii ki sorun etmedim.
Bu fotoğrafı arkadaşına atmış ve sence ben kızın memesine dokunmuş muyumdur yazmış. (dövme yapılan yer gereği mecburen dokunmak zorundasınız, ben de dokundum)
Bu olay epey patladı. Çok yalvardı, çok ağladı. kötü niyet olmadığını salakça ergence bir erkek muhabbeti olduğunu falan söyleyip beni günler sonra ikna etti.
Fakat benim güvenim çok fazla kırıldı. Telefonunun kurcalanmasının değil de erkek grubunun mesajlarının okunmasının çok gurur kırıcı olduğunu söyleyip şifresini değiştirdi. Bu konuda belki haklı bende istemezdim ama oldu işte.
Affettim ama keşke affetmeseydim diye düşünüp duruyorum.
Yaşımız gereği ciddi bir ilişki içerisindeyiz ama bu arkadaş grubu benim kafamı çok karıştırıyor. Evlenince elimi eteğimi çekeceğim diyor ama neden güveneyim ki ?
kalitesiz davranislar. ben olsam ciddi ayriligi dusunurdum

Merhabalar, henüz yeni sayılan 4 aylık bir ilişkim var.
Hep sevildiğimi duyduğum, sürekli temas eden, sık sık arayıp mesaj atan, bir işim olduğunda kendi işiymiş gibi sorumluluğu alıp halleden, ailesiyle tüm çevresiyle tanıştığım bir adam.
Çok mutlu olduğum ve değer gördüğüm bir ilişkideydim. Fakat bir kaç konu yaşadık ve ne yapıp yapmayacağım konusunda bilinmezliğe düştüm.
Erkek arkadaşımın beşikten büyüdükleri 4lü arkadaş grubu var. Hepsi özünde iyi çocuklar olsa da ortamda sürekli karı kız muhabbeti dönüyor.
İlişki başında erkek arkadaşım bana telefon şifresini verdi (ben istemedim) ben benimkini vermedim istemediği için ama telefonumu da hiç sakınmadım çünkü üzüleceği bir şey yapmam.
Bir gün şeytan dürttü ve telefonuna baktım. Biiiir sürüüü kadın reelsi atmışlar birbirlerine ve konuşmalar hep şu şekilde
Abi ne hatunlar var
Bunlar bize bakmaz.
Şu kadına ölüyorum
vs. hep fenomen ve ünlü videoları.
Neeeeeyse dedim geçtim başka bir arkadaşıyla konuşmasına denk geldim. Erkek arkadaşım dövme yaptırmıştı bir kadına ben de yanında fotoğrafını çekmiştim. Açı dolasıyla kızın vücuduna dokunmak zorundaydı ama ben tabii ki sorun etmedim.
Bu fotoğrafı arkadaşına atmış ve sence ben kızın memesine dokunmuş muyumdur yazmış. (dövme yapılan yer gereği mecburen dokunmak zorundasınız, ben de dokundum)
Bu olay epey patladı. Çok yalvardı, çok ağladı. kötü niyet olmadığını salakça ergence bir erkek muhabbeti olduğunu falan söyleyip beni günler sonra ikna etti.
Fakat benim güvenim çok fazla kırıldı. Telefonunun kurcalanmasının değil de erkek grubunun mesajlarının okunmasının çok gurur kırıcı olduğunu söyleyip şifresini değiştirdi. Bu konuda belki haklı bende istemezdim ama oldu işte.
Affettim ama keşke affetmeseydim diye düşünüp duruyorum.
Yaşımız gereği ciddi bir ilişki içerisindeyiz ama bu arkadaş grubu benim kafamı çok karıştırıyor. Evlenince elimi eteğimi çekeceğim diyor ama neden güveneyim ki ?
Mide bulandırıcı bir adamla! Erkekle berabersiniz ayrılın

Ayrıca aglamalarina yalvarmalarina asla inanma yakalandığı için öyle yakalanmasa neler yazardı neler ohooo. Sensiz ölürüm diye kapımda yatan adam hopp başkasına gitti bende çok üzüldüm yaaa seviyo beniii agliyoo diye inandım ama malesef manipuleciler ayrıca kesinlikle arkadaşından Vazgeçmeyecek buda önceki iliskimden tecrübe hatta zaman geçince onu sana karşı doldurucaklar bilgin olsun
Bu ben

bitek ben mi sevmiyorum şöyle yılışık,arkdaşları arasında karı kız muhabbeti yapan erkekleri ya.
vallahi evlendikten sonra anladım ki ben çok zor evlenirmişim:)
mesela bu tarz bir konuşma benim için direk ayrılıp sebebi.
o ne öyle yaa,ıyy.
ben lord erkek seviyorum galiba:))
ağır,oturaklı,karı kız muhabbeti olmayan,aklı başında.
buldum da evlendim ,yoksa sittin sene çıkmıyor böylesi:)))
akşam gidip kocama bi sarılıyım:))
ele canım ele,hayır gelmez bu adamdan..

X