Eşimin “Erkek arkadaşlar buluşunca ya çapkınlık yapar ya da alkol içer..” cevabı

Öyle olmadığını iddia ediyor.
Kendisinin kocasından bir farkı yok esasen. Birinin bunları deyip yapacak, diğerinin her seferinde yutup devam edecek midesi var. Tencere kapak gibiler gibiler.
Tek bir iddiama cevap vermedi bu güne kadar. Sen sırf adam gözünün önünde evlenecek mutlu olacak, yeni karısının önüne dünyaları serecek diye boşanmıyorsun demiştim. Yine gelmeyecek cevap bak görürsün.

Hemen konuya dalıyorum. Evde oturuyorduk benim eş kişisiyle arkadaşlarımız aradı müsaitseniz kahve içmeye gelicez dediler. Karı koca bu arkadaşlarımızda. Gelin dedik geldiler. Her neyse muhabbet sohbet ediyoruz falan güzel ortam. Benim mentali toplayacağım ortam yapmıştık tam 😊😊

Arkadaşımın eşi erkek arkadaşlarıyla olan bi anısını anlattı. Güldük eğlendik falan. Eşime bi arkadaşını sordular o ne yapıyor ya falan diye.. eşimde geçenlerde buluştuk görüşüyoruz arada ya diye girdi konuya nabtınız nereye gittiniz dedi arkadaşlar, ya adaş iki erkek bir araya gelince ne yapar ya alkol içer ya da karıya gider ben evliyim karıyla işim olmayacağına göre alkol içtik adajj nabıcaz başka dedi……..

Ben şokkk kızardım bozardım. Ne yani erkekler sadece bu ikisini mi yapar buluşunca dedim. Öyle tabi aşkım ben gerçekleri söylüyorum ne yapıcak erkekler başka kadınlar gibi muhabbet mi edecekler sanki hep dedi.. arkadaşlarda güldü falan şaka olduğunu düşünerek. Ama ben bozuldum tabiki böyle bir şey söylenir mi ya ? Ayrıca gayet normal hayatları olan tanıdığım erkeklerde var yani her erkek arkadaş buluşunca çapkınlık mı yapıyor sanki..

Arkadaşlar gittiler ben yine kendimle başbaşa kaldım şu an.. suratım beş karış ama anlar mı asla anlamaz, ne yapmaya çalışıyor bu adam anlamıyorum gerçektne

Bu akılda devam edersen daha çok ağlarsın.

Tek bir iddiama cevap vermedi bu güne kadar. Sen sırf adam gözünün önünde evlenecek mutlu olacak, yeni karısının önüne dünyaları serecek diye boşanmıyorsun demiştim. Yine gelmeyecek cevap bak görürsün.
Bu sebeple de devam ediyorsa etsin katip ama adamı kötü, ahlaksız gibi gösterip kendini ondan farklı görmekten vazgeçsin. Bu adamla hâla normal bir evlilik yaşayıp, misafir ağırlıyor, kıskanıyor, dediği laftan rahatsız oluyor. Gidip gelip konu açıp durmasın, gayet birbirlerine göreler, bunu kabul etmek zor geliyor sanırım kendisine.

Laubali ve basit 30 IQ erkek cümleleri. Aklı da uçkurunda. Eşim alkol almıyor mesela; çay kahve içmeye, yürüyüşe, araba yıkamaya, akşam pikniklerine vsvs bir sürü şeye gider arkadaşlarıyla. Normali de budur, muhabbet kadın işi değildir insanlar birbirleriyle konuşurlar

Bu sebeple de devam ediyorsa etsin katip ama adamı kötü, ahlaksız gibi gösterip kendini ondan farklı görmekten vazgeçsin. Bu adamla hâla normal bir evlilik yaşayıp, misafir ağırlıyor, kıskanıyor, dediği laftan rahatsız oluyor. Gidip gelip konu açıp durmasın, gayet birbirlerine göreler, bunu kabul etmek zor geliyor sanırım kendisine.
Ortamıma sokmuyorum diyor, sanki 7/24 tükkanda çalışmaktan ortamı kaldı. Geçen ailesiyle gezmeye gidecek, kavga kıyamet gitti. Hangi ortama sokmuyor acaba kocayı? Evet, böyle bir boşu yanında tutuyorsa kendi de fafarklı değil, onun da ederi bu.

Benim utanacak bir şeyim yok sizde bunu anlamıyorsunuz :) yine de teşekkürler
Bana bunu yazarken diğer cevaplarınız 👇🏻
Bende. Zaten bi ortama sokmak bile istemiyorum onu utanıyorum

Onu kendi ortamıma sokmuyorum bende zaten utanıyorum. Nerede ne konuşacağını da bilmez patavatsızdır. Şaka yapayım derken insanları kırar mesela
Her zaman böyle tutarsız mısınız?

Aslaaa çok daha rahatım ailemin yanında. Ailem dünyanın en iyi anne ve babası. Asla bana karışmaz ve hep destekçim olurlardı her zaman. Hala da öyle. Yani hiç evlenmeyip çalışmasam dahi ömürleri oldukça bana bakarlardı. Bi dediğim asla 2 olmaz. Ailemin evindeyken neredeyse tüm gezilere gittim her yeri gezdim gördüm
Ne halt etmeye evlendin o zaman bu adamla?

Bak ben sana şu konuda hak veriyorum insan nerede mutluysa orada olmalı her ne olursa olsun istersen beşinci kadın ol istersen kocan her gün aldatsın paranı alsın köle gibi çalıştırsın ama seviyorum başımda dursun dersen kimsenin hiçbir şey demeye hakkı yok hayat senin çünkü. Ama sen sürekli kocanı burada kötüleyip mutsuz olduğun izlenimini verirsen ve sürekli aynı şekilde kocanı yermeye çalışırsan sürekli konu açarsan elbetteki bizlerde böyle konuşuruz desen ki ben kocamı seviyorum bir daha bu konuyu açmayacağım onu böyle kabul ediyorum en azından başımda erkek var bak yemin ediyorum ki en çok ben savunurum seni çünkü senin hayatın herkesin kendi hayatı nasıl mutluysa öyle olmalı kimse karışamaz
Ama mutlu değilim ki bu adamla. Kullanıyor beni resmen. Anlatmak istediğim aynı yere çıkıyor aslında korkuyorum. Bende en ufacık bi şeye sarılıyorum boşanmamak için. Korktuğum şey boşanma aşaması. Defalarca söyledim bhnu defalarcaaa

Çünkü öyle değil. Cevap vermiyorsam çok yanlış yere çektiğin için.. anlatmakla düzeltemem yani o kadar yanlış yerlere çekiyorsun ki

Ortamıma sokmuyorum diyor, sanki 7/24 tükkanda çalışmaktan ortamı kaldı. Geçen ailesiyle gezmeye gidecek, kavga kıyamet gitti. Hangi ortama sokmuyor acaba kocayı? Evet, böyle bir boşu yanında tutuyorsa kendi de fafarklı değil, onun da ederi bu.
Ha sana bi de bi şey itiraf ediyim o zaman. Benim ailem ciddi anlamda çevresi tarafından sevilen insanlar. Saygı duyulan insanlar. Ve gerçekten çok çok iyi insanlar. Ömrümü adarım ben onlar için. Ben kendimden de utanıyorum evet böyle biriyle nasıl evlenip ailemin içine soktum diye. O yüzden ailemin yaşadıklarımdan haberi yok. Utanıyorum çünkü. Boşanma aşamasından da hem utanıyorum hem korkuyorum. Ailemi ve kendimi nasıl böyle bir karmaşaya soktum ben? Hangi akılla evlendim bu kişiyle bilmiyorum inan artık. Utanıyorum kendimden mutluy
AdChoices
ADVERTISING​
Ha sana bi şey daha itiraf ediyim o zaman. Benim ailem ciddi anlamda çevresi tarafından sevilen saygı duyulan insanlar. Ve gerçekten çok iyi insanlar. Ömrümü adarım ben onlar için. Ben kendimden de utanıyorum evet böyle birini nasıl ailemin içine soktum diye. O yüzden ailemin yaşadıklarımdan haberi yok. Kendime bu evlilikte ufacıkta olsa sığınacak bi yer arayıp bulup ona sığınıyrum. Utanıyorum çünkü. Boşanma aşamasındanda korkuyorum ve utanıyorum. Ailemin ve benim yaşayacağım şeylerden korkuyorum . Ailemi ve kendimi nasıl böyle bir karmaşaya soktum ben? Hangi akılla evlendim bununla bilmiyorum .. daha açıklayıcı olmuştur belki

Hemen konuya dalıyorum. Evde oturuyorduk benim eş kişisiyle arkadaşlarımız aradı müsaitseniz kahve içmeye gelicez dediler. Karı koca bu arkadaşlarımızda. Gelin dedik geldiler. Her neyse muhabbet sohbet ediyoruz falan güzel ortam. Benim mentali toplayacağım ortam yapmıştık tam 😊😊

Arkadaşımın eşi erkek arkadaşlarıyla olan bi anısını anlattı. Güldük eğlendik falan. Eşime bi arkadaşını sordular o ne yapıyor ya falan diye.. eşimde geçenlerde buluştuk görüşüyoruz arada ya diye girdi konuya nabtınız nereye gittiniz dedi arkadaşlar, ya adaş iki erkek bir araya gelince ne yapar ya alkol içer ya da karıya gider ben evliyim karıyla işim olmayacağına göre alkol içtik adajj nabıcaz başka dedi……..

Ben şokkk kızardım bozardım. Ne yani erkekler sadece bu ikisini mi yapar buluşunca dedim. Öyle tabi aşkım ben gerçekleri söylüyorum ne yapıcak erkekler başka kadınlar gibi muhabbet mi edecekler sanki hep dedi.. arkadaşlarda güldü falan şaka olduğunu düşünerek. Ama ben bozuldum tabiki böyle bir şey söylenir mi ya ? Ayrıca gayet normal hayatları olan tanıdığım erkeklerde var yani her erkek arkadaş buluşunca çapkınlık mı yapıyor sanki..

Arkadaşlar gittiler ben yine kendimle başbaşa kaldım şu an.. suratım beş karış ama anlar mı asla anlamaz, ne yapmaya çalışıyor bu adam anlamıyorum gerçektne
Offf harika bir kocanız var. Adam hiç rol yapmıyor. İçi dışı bir. Öyle bir adam ki Nasıl biri olduğunu her hareketi ile belli ediyor. Diliyle söylüyor. AKLI olan her kadın bu adamın ne yaptığını anlar zaten ama dikkat çekerim AKLI OLAN. 🧿 tek hatası size aşkım demesi. Çünkü siz onun aşkı dışında her şeyisiniz. İşçi, temizlikçi, evden sorumlu devlet bakanı falan filan.

Ben kendimden de utanıyorum

Utanıyorum çünkü.

Boşanma aşamasından da hem utanıyorum hem korkuyorum.

Utanıyorum kendimden

Hanımefendi bana utanacak bir şeyim yok dedikten sonra toplamda 6 kez utanıyorum dediniz. Bir önceki mesajımda da sordum, yine soruyorum: her zaman böyle tutarsız mısınız?

Sen hala boşanmadın mı yahu??

Hanımefendi bana utanacak bir şeyim yok dedikten sonra toplamda 6 kez utanıyorum dediniz. Bir önceki mesajımda da sordum, yine soruyorum: her zaman böyle tutarsız mısınız?
Tutarsız olmasa bütün başlıklarda bize adamı şikayet edip sonra köle gibi çalıştıran adamla aşkım aşkım diyerek misafir çağırmalı evliliğe devam eder mi

X