Erkekleri büyüleyen Afrodizyak Parfümler

DP deki satıcı 212 sexy önerdi ,ben chanel candy yada escada magnetism alacaktım.Koku güzel ama hiç kalıcı değil,farkedilir de değil bence.

212_Sexy.jpg
212-Sexy.jpg

Kendi adıma ve de çevremdekilerin vermiş olduğu tepkilere göre sizlere en favori ve de en başdöndürücü kokuları yazıyorum

1. Calvin Klein - Euphoria: Tarif edemicem kokuyu. olağanüstü bana göre !

2. Christian Dior - Jadore: içinde bişiy var ve erkekleri büyülüyor kaydirigubbakcemile3 ama ne bilmiyorum.

3. Narciso Rodriguez - Her >>> Bu koku dehşet iddialı.. Yeni koku sayılır ve Erkek arkadaşım bu kokunun hassstttttaaaaasssııııııııı kaydirigubbakcemile3 anlarsınız

4. Givenchy - Ange ou Demon: Ne tatlı ne de fresh bir koku ikisinin arası birşey. süper gizemli ve de çarpıcı. Yani hem masum hem de şeytani bir koku fransızca adındaki olduğu gibi... çok beğeniyorum bu kokuyu. Ağır gelirse Eau de PArfumü , Eau de toilette i alın.

5. Escada - Magnetism : Bir dönem kullandım... Süper. ama nedense birdaha almadım

6. Lolita Lempicka : Müptelasıyım bu kokunun. Beni başka bir boyuta taşıyor sanki.. Elma şeklinde şişesi..

7. Christian Dior: Hypnotic Poison >> amele kokusu diyen uzman arkadaş ayıp etmiş. Halen Chanel bile en eski kokusunu yok satıyor. Klasikten hoşlanan o kadar çok erkek var ki... Yıllanmış şarap misali işini bilen insanlar da dahil buna. Ben halen kokladığımda bayan halimle etkilenirim. ınanılmaz Şehvetli bir koku !!!!! Parfüm kendi halinde epey ağırdır. Baş aşşağı boca etmeyiniz lütfen. Afrodizyak sora Aforozyak olmasın kaydirigubbakcemile3 -tatlicadiarzu-
Not: bu adaletsiz dünyada amelelerin de en güzel kokuları sürmeye ve sevmeye hakkı var...

umarım yardımcı olabilmişimdir...

Sevgiler :lepi:

2. Not: aklıma geldi birden: Hugo Boss - Deep Red Şehvetli şehvetli şehvetli...

Son düzenleme:
divaturk... süper yazmışsın.. yorum budur.... detay budur.... ellerine sağlık...başka başlıkta başka parfumleri sormuştum.. onları da yorumlasan bildiklerini... etkilendim... gamyoncuiremsu

divaturk... süper yazmışsın.. yorum budur.... detay budur.... ellerine sağlık...başka başlıkta başka parfumleri sormuştum.. onları da yorumlasan bildiklerini... etkilendim... gamyoncuiremsu

Teşekkür ederim Seertmece. Parfümleri seviyorum.
Diğer merak ettiklerini buraya yazarsan daha rahat yardımcı olurum. Kokuyu tanıyorsam kişisel izlenimimi ve Parfüm hakkında bilinmesi gerekenleri de ilaveten yazarım.

Kendine iyi bak.

See you soon girls kaydirigubbakcemile5

alien.... hypnotic spoison.. jasmin noir.... versace cristal noir... estee lauder parfumleri

Canım hypnotic poison hakkında fikrimi yazdım.

bunun dışında Estee Lauderin Beyond Paradise isimli kokusunu kullandım. Afrodizyak bir koku değil bana göre. Daha çok fresh çiçekimsi bir koku. Bir de Estee Lauderin beautiful isimli kokusu da harika. Açık pembe tonunda bir şişesi var sanırım. En eski kokularındandır.

Gerçekten bildiklerim hakkında yazmayı tercih ediyorum.

Bir de zaten bildiğimiz birşeyi hatırlatmak istiyorum.
Parfüm seçerken asla bir arkadaşınızın üzerinde kokladığınızla yola çıkmayın. Her koku her kişide farklı yansır ya da kokar. Hepimizin cildinin pigmentasyon yapısı, derinin kalınlığı ya da sıcaklığı değişiktir. Koku bu özelliklere göre şekilleniyor.

Arkadaşınızda çok güzel kokan bir koku sizde itici durabilir. ruhunuza hitab eden, sizi temsil eden ve de en önemlisi sizin hoşunuza giden kokuları tercih ediniz satın alırken. Ben şahsen en sevdiğim kokuyu üzerimde taşıdığımda buna bağlı olarak da ışığımla insanlara bir bütün olarak güzel yansıyorum. Herşey birbirini tamamlıyor.

Birçoğumuz sürdüğümüz kokuyu bir süre sonra algılamamaya başlıyoruz. Ve tam da bu noktada şişeleri neredeyse baş aşşağa boca etmeyi seviyoruz.
Burada dur demek lazım. Çok erkekler duydum aşşırı parfüm kokan kadınları ne kadar itici bulduklarını.. Aman Dikkat kızlar. Sizden gelen arada bir meltem gibi esen o hoş koku bence karşınızdaki erkeğin başını döndürmeye yetecektir.

ışte tam bu noktada yazın ya da kışın kullanacağınız kokuları çok dikkatli seçmelisiniz. Bildiğim kış kokuları genelde baharatlı tatlı ta da tarçınlıdır.. Yaz kokuları daha fresh çiçekimsi kokar.

Şahsım adına en sevdiğim kış kokum Chopar'ın Cashmir isimli kokusu. Büyüleyici bir koku. Avonun FAR AWAY ini de Choparın karakterine benzetiyorum.

Yaz kokusu olarak çiçekimsi kokular harika oluyor.

Yine gece bir yere çıkacağınız zaman çok da hafif olmayan kokular tercih edebilirsiniz.

Yaz günü bir Cafede otururken bir bayan Hypnotic poison sıkmış. ( hypnotic poison daha çok gece ve de kış kokusudur ) Belli ki baş aşşağı boca etmiş. Fena oldum. Ve benim gibi bir çok kişi buraya parfüm bombası mı düştü diye merak ettiler.

Unutmayın, aşşırı parfüm kokusu da toplumu rahatsız eden bir durum..

Eau de toilette lerde % 8 -9 a kadar parfüm yağı oranı vardır ve daha hafiftir. Kalıcılığı "biraz" daha düşüktür. Eau de PArfum ise % 15'den % 30 a kadar parfüm yağı esansı içerir ve de biraz daha güçlü ve kalıcı olmasını sağlar kokunun. Yazın Eau de toilette, kışın eau de PArfum mükemmel ve doğru bir seçim bence.

Sevgilera.s.

Son düzenleme:
jasmın noırı bende denedım .. gorevlı cocuk afrodızyak var ıcınde dedı.. erkekler hasta oluyo o parfume

X