Erken belirtiler& Hissediler ağrılar & dış gebelik

canım merhaba, ben de yaklaşık 2 ay kadar önce dış gebelik geçirdim. kanamayla düştü. ilaş ya da başka bir müdahale olmadı. değerim 3000 lere filan çıkmıştı ve 48 saatte bir kan vere vere canım çıkmıştı. şimdi ilk adetimi oldum ve çalışmalara başlamak istiyorum. ama yine dış gebelik olur diye de çok korkuyorum. sen hamile kalmak için özel bir şey yaptın mı
Merhaba canim cok gecmis olsun cok sanslisin herhangi bir mudahaleye gerek kalmadan atabilmissin vucudundan. Tekrar hamile kalmak icin biraz bekledik biz 2-3 ay kadar. Bu surede beslenmeme dikkat ettim arada bir sigara icerdim tamamen biraktim ve yuruyuslere basladim ve simdi 5 hafta 4 gunluk hamileyim. Sende beslenme duzenine biraz dikkat edebilirsin. Insallah en kisa zamanda saglikla hamile kalirsin canim.

canım kusura bakma şimdi okudum yazdıklarını tam olarak, dış gebelikte değerler çok yükseliyor diye biliyorum, ki benim 3000 lere çıkmıştı, ama kese görünmedi tabi, seninki kimyasal olabilir belki, Allah en kısa zamanda hayırlı hamilelikler nasip etsin.
Canim senin degerlerin yukselmedigi halde mi igne yaptilar?

Merhaba canim cok gecmis olsun cok sanslisin herhangi bir mudahaleye gerek kalmadan atabilmissin vucudundan. Tekrar hamile kalmak icin biraz bekledik biz 2-3 ay kadar. Bu surede beslenmeme dikkat ettim arada bir sigara icerdim tamamen biraktim ve yuruyuslere basladim ve simdi 5 hafta 4 gunluk hamileyim. Sende beslenme duzenine biraz dikkat edebilirsin. Insallah en kisa zamanda saglikla hamile kalirsin canim.

amin canım inşallah
ben folik asit alıyorum 4 ay oldu nerdeyse
sigara kullanmam hiç
ama son bir buçuk senedir 10 kilo kadar aldımm

Allah bebeğini sana bağışlasın canım benim.

Allah bebeğini sana bağışlasın canım benim.
Amin canimm Allah hepimize saglikli bebisler versin. Ani kilo alimlari da dis gebelige sebep olabiliyor diye bir soylento var dogru da olabilir bende bir suredir yurtdisinda yasadigim icin 12 kilo birden almistim dis gebelikten sonra diyet egzersiz biraz verebildim belki hamile kalmama yardimci olmustur.

Amin canimm Allah hepimize saglikli bebisler versin. Ani kilo alimlari da dis gebelige sebep olabiliyor diye bir soylento var dogru da olabilir bende bir suredir yurtdisinda yasadigim icin 12 kilo birden almistim dis gebelikten sonra diyet egzersiz biraz verebildim belki hamile kalmama yardimci olmustur.

aa bak doğru olabilir ben birden kilo aldım
normalde çok dikkat ederdim kiloma
spor yapar sağlıklı beslenirdim
yürüyüş çok iyi hamile kalmak için diyorlar

yeni evliyim canım ben 5 ay oldu, benim de dualarım seninle ve isteyen herkesle.
evlat gerçekten yuvanın neşesi.
sen yeni mi evlendin canım
Yaaa deha yeni gelinmisinizz ❤️❤️
Benim 2.5 yıl oldu 22 yaşımda evlendim eşimle 5 yıllık sevgililiğimiz oldu aynı yerde üniversite okuduk bitince beklemedik

canim bana gorede 3 ay gayet yeterli bir sure hatta bana 1 ay sonra tekrar dene diyen baya unlu bir profesordu ama biz yinede 3 ay bekleyip oyle tekrar basladik calismalara bugune kismet oldu. Hic canini sikma vardir bunda da bir hayir deyip devam et umudun hic kirilmasin artik herseyin bir caresi var.
Merhaba heptenyek heptenyek okudum yazını Benimde Serüvenimi anlatmaya sayfa yetmez oku oku sıkılırsınız diye anlatmadan kısadan geçiyorum...bende daha yeni 1 ay önce dış gebelik nedeni ile kapalı ameliyat oldum ama ben senin gibi veya senin gibiler gibi şanslı değilim çünkü sağ tüpümü aldılar bunun tek suçlusu tedavi gördüğüm operatör doktorumdu daha önce fark etseydi belkide tüpüm alınmazdı nitekim bu operasyondan 1 hafta önce kanıma baktı sadece E2 Ve TSH ıma ....neyse olan oldu ama tabiki her türlü şikayetimdeyim.
Sorum şu sana bu dış gebelik ameliyatı sonrası ilk regl kanaman ne zaman oldu ? Ne kadar sürdü ve az mı yoğunmuydu ?
Ben halen regli olmadımda doktorum sadece 15 gün cinsel perhiz demişti o kadar cevaplarsan sevinirim

Kızlar 2 dr a gittik ilk dr 582 bhcg ile rahim arkasında sivi birikimi var diş gebelik dedi 582 ilk ögrendigin gün gebeliği 2 gün sonra 976 bhcg diğer dr şimdilik bir sıkıntı görünmüyor dedi kese gözükmez diye korkuyorum sağ kasigimda batmalar Ve yanıyor sol tarafında 4.1cm lik kistim var ve meme uçlarındaki koyuluk kayboldu gebelik belirtilerimi hissetmiyorum artik rahim arkasında sivi var dediler bu sivi herkeste oluyor mu

Merhaba heptenyek heptenyek okudum yazını Benimde Serüvenimi anlatmaya sayfa yetmez oku oku sıkılırsınız diye anlatmadan kısadan geçiyorum...bende daha yeni 1 ay önce dış gebelik nedeni ile kapalı ameliyat oldum ama ben senin gibi veya senin gibiler gibi şanslı değilim çünkü sağ tüpümü aldılar bunun tek suçlusu tedavi gördüğüm operatör doktorumdu daha önce fark etseydi belkide tüpüm alınmazdı nitekim bu operasyondan 1 hafta önce kanıma baktı sadece E2 Ve TSH ıma ....neyse olan oldu ama tabiki her türlü şikayetimdeyim.
Sorum şu sana bu dış gebelik ameliyatı sonrası ilk regl kanaman ne zaman oldu ? Ne kadar sürdü ve az mı yoğunmuydu ?
Ben halen regli olmadımda doktorum sadece 15 gün cinsel perhiz demişti o kadar cevaplarsan sevinirim
Benim değerim 610 du geçen gün doktor vajinal ultrasonda baktı şimdilik dış gebelik gözükmüyor dedi olsa çıkar mıydı acaba biliyor musunuz?

X