Menopoz Erken menopoz tehlikesi olup hamilelik için uğraşanlar,

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar
Ben saraçoğlundan kür istedim bana kür yolladim fsh düşer inş. Bununla.düzelecek dedi.incir kürünü şu an içme 15 gün bu kür 15 gün soğan kürü 25 gün incir kürü.sirasi bu.soğan ve incir kürünü kendimiz evde yapiyoruz.onun yooladiğida baltim ince ince kiyilmiş bir bitki aslanpençesine benziyor.bunlarla fsh düşecek bence ben şu an bir tedavide olduğum için sanirim kasimin ilk günlerinde başlicam saraçoğlunun kürüne.inş.allah emeklerimizi boşa çikarmaz.kucaklarimizi bebeklerimizle doldurur.

herkese merhaba! ben yeni araniza katiliyorum.neredeyse hergün okuyorum yazdiklarinizi ve hepimizin yaptiklari denedikleri ayni. Benimde erken menopoz tehlikem var 27 yasindayim ve cok üzülüyorum kendime cok asiri yükleniyorum neden neden diye??? 8 yillik evliyim 5 yil hic cocuk düsünmedik ve cok güzel regl dönemim vardi heray düzenli ve yogun bi regl oluyordu,,, taki bagirsak hastaligina yakalanana kadar hastalik bana 12 kilo verdirdi ve yemeden icmeden kesildim hastanede yattim. ayrica benim guatrim ve prolaktinim var. bu hastalik sirasinda ilaclarimi kullanamamistim ve korktum kan verdim ne durumdlar diye ve malesef fsh degerimin yükseldigini ögrendim acil tüp bebek önerdiler... doktorum kontrol etti bakti ve suan icin gerek yok dedi önce ignelerle olgunlastiralim sonra bakariz caresine dedi. bu ay 3. igne deneyimimizi yapicaz bakalim hayirlisi!!! bendedün sogan suyu icmeye basladim ilac niyetine cok iyi geldigini duydum arkadasim israrla icmemi söyledi ve bana dua ediceksin dedi. isterseniz sizlerde bi arastirip deneyin derim belki ise yarar, allahim hepimizin hakkinda hayirlisini versin hepinize bol sans diliyorum.. sevgiyle kalin

sorunum erken menopoz.amacım,kendi yumurtalarımdan inş sağlıklı bebek sahibi olmak..gelin,bu siteyi çok sistemli değerlendirelim...sonuç almak için dertleşelim ama,önce soğukkanlılıkla bir organize olalım...unutmayalım,zaman bizim için sağlıklı folikül kadar önemli nerdeyse...1.sorunu ve amacı benimle aynı olan kaç kişi olduğunu,25 aralık 2008 tarihi,saat 19.00 a kadar,organize olup,görev dağılımı yapmak için,ben de varım diyen arkadaşlar,kesin sayıyı oluşturalım...2.yılbaşına kadar da,ya aynı anda,forumun başında olup yol haritamızı çizelim,ya da telefonlaşarak,bilgi ve akış havuzumuzu oluşturalım.........umarım,çok hayalci düşünmüyorumdur...kalın sağlıcakla...

iyi akşamlar pink rose,selamlanmak çok güzel....daha akşam kayıt olabildim buraya...henüz yabancısıyım forumun...tanıştığımıza sevindim....

bende canım buraya ara ara uğruyorum birini burdayken yakalamak çok güzel ..bende memnun oldum canım..

eski forumları okuyorum...sorunum erken yumurta yetmezliği.
merak ediyorum kimler başardı

öncelikle geçmiş olsun arkadaşım ama kimse başarmadı buna emin ol sadece zamanı erteleyebiliyoruz ilaçlarla ve duyduğumuz alternatif tıpla tekrar geçmiş olsun:çok üzgünüm:

erken menapoza girip hamile kalan varmı. hamile kalan varsa neler kullandı hangi tedavileri aldı yazar ise mumnun olurum

selin44 o kadar çok varki başaranlar.
herkesin recetesi farklıdır ama inanmak en önemlisi.
başaran yok diyenleride anlamak mümkün değil!!!!

bencede elif..
başarabilen yok demek moral bozmaktan başka bir şey.
allah istedikten sonra neler olur neler....

Off yaaaa başarann yokkmuuuuu.Yazınnn bir şeylerrrrr...Kafayııı yicemm yokksaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20:

Off yaaaa başarann yokkmuuuuu.Yazınnn bir şeylerrrrr...Kafayııı yicemm yokksaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK20:

yazayım ben sana bişeyler :KK66:)) cnm öncelikle sterten uzak dur maedem fsh en yüksek hayıt tohumu kullan sabah akşam 1 er bardak öptüm :KK66:)) soğan suyunuda denemeli yumurta artıromuş

X