Eşim bana bunu nasıl söyler!

Esrcnph06

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2020
95
58
29
Selam kızlar 8 senelik evliyim. Çocuğum yok olmadı iki defa tüp bebek tedavisi gördüm ama malesef ikiside düşükle sonuçlandı. Eşimle asla bi sorunumuz yoktu aramızda bugüne kadar ne bi kıskançlık ne başka bişey yaşanmadı. Dün akşam salondaki ikimizin olduğu resim ters dönmüş diye itiraf et biriyle görüntülü konuştun falan dedi. Akşam eve geldiğimde bunu nasıl düşünürsün dediğimde bi an bana karşı olan sevgin azaldı böyle bişey yaptın diye düşündüm dedi ama ben boşanmak istiyorum böyle bişeyi kaldıramam akıl verin lütfen 🙏

Mesela siz hiç eşinize beni aldattın mı ya da bu sosyal medyada ki kız kim gibi bir söylemde bulundunuz mu? Bunu şundan soruyorum kadınlar bunu kocalarına rahatlıkla sorabiliyorken bir erkek sorunca konu nasıl boşanmaya gidiyor. Yani bunu ciddi soruyor olsa bence o boşanmayı isteyen o olurdu. Bu arada soruyu savunmuyorum ama okuyunca aklıma ilk gelen replik '' bide bayil istersen Feriha'' oldu. Yanlış düşünüyor olabilirim tabii ama düşüncem böyle. Tepki koyabilirsin ama boşanmak abartı yani hele ki özellikte hiçbir sorunumuz yok diye belirtmenin ardından.

Şimdiye kadar hiçbir kıskançlık belirtisi göstermeyen kocam bana bir anda böyle bişey dese şaka yapıyo zannederdim, baktım ciddi o zaman sevgisizlik mi hissettirdim sana bu ne biçim söz derdim ama boşanmayı düşünmek çok abartı geldi bana duyan adam annenize küfretti zanneder

resmin ters dönmesi - başkasıyla konuşma muhabbetinizi nasıl bağladı tam anlayamadım
Bu konudan bağımsız sadece sizin sorunuza cevap.
Evli olduğu belli olmasın görüntülü konuşurken diye düşünmüştür.
Komşum yaşadı aynı durumu oradan biliyorum. Kadın başkasıyla görüntülü konuşmuş evli olduğu belli olmasın diye fotoları kapatıyormuş. Eşi şüpheleniyo takibe başlıyo sonunda kadının aldattığı ortaya çıkıyor.

Selam kızlar 8 senelik evliyim. Çocuğum yok olmadı iki defa tüp bebek tedavisi gördüm ama malesef ikiside düşükle sonuçlandı. Eşimle asla bi sorunumuz yoktu aramızda bugüne kadar ne bi kıskançlık ne başka bişey yaşanmadı. Dün akşam salondaki ikimizin olduğu resim ters dönmüş diye itiraf et biriyle görüntülü konuştun falan dedi. Akşam eve geldiğimde bunu nasıl düşünürsün dediğimde bi an bana karşı olan sevgin azaldı böyle bişey yaptın diye düşündüm dedi ama ben boşanmak istiyorum böyle bişeyi kaldıramam akıl verin lütfen 🙏
Tepkinizi ciddi manada koyun süründürür ancak başka problem yoksa boşanma bilemedim. Tabi bu benim kişisel fikrim.
Bide o foto nasıl ters döndü ki

Bu konudan bağımsız sadece sizin sorunuza cevap.
Evli olduğu belli olmasın görüntülü konuşurken diye düşünmüştür.
Komşum yaşadı aynı durumu oradan biliyorum. Kadın başkasıyla görüntülü konuşmuş evli olduğu belli olmasın diye fotoları kapatıyormuş. Eşi şüpheleniyo takibe başlıyo sonunda kadının aldattığı ortaya çıkıyor.
Doğru mu anlamışım
Görüntülü konuşurken kadrajda eşiyle birlikte fotografı görünüyor arka tarafta onu da ters mi çeviriyorlar anlaşılmasın diye ?
Neden kenara falan konmuyor anlayamadım işi bitince tekrar yerine kaldırır zaten

Burada kimsenin size böyle bi konudan dolayı boşan ben arkandayım diyeceğini düşünmüyorum
Oturun açık açık konuşun
Sevginizin azaldıgını neden düşünmüş mesela

Doğru mu anlamışım
Görüntülü konuşurken kadrajda eşiyle birlikte fotografı görünüyor arka tarafta onu da ters mi çeviriyorlar anlaşılmasın diye ?
Neden kenara falan konmuyor anlayamadım işi bitince tekrar yerine kaldırır zaten
Doğru anladınız tam da öyle olmuş. Niye kaldırılmadı orasını bilmem.

Benim eski eş geç gelmişti bende pencereyi açmıştım kışın . Yatak odasında yatıyordum birilerini eve almışım gibi davranmıştı. Başka bir zaman biz yurtta kalıyorduk, bana burdan birisi ben olmadığımda senin aklına girer ikimiz arasında vs diyerek benimle birlikte olacakmış. Kavga ettiği mzde ben evden çıkıp yürürdüm, bir gün bana böyle gittiğnn zaman eşiyle kavgalı deyip benimle olacakmış. Daha var da. Saçma sapan şeyler.

+ görüntülü konuşma muhabbeti gerçekten mide bulandırıcı olmuş ama bana kalırsa bu olayın altında başka sıkıntılar da vardır.Hem eşinizle bu kadar iyi anlaşıp hem de bi anda böyle bir tepki gelmesi normal değil gibi

X