Eşim bana bunu nasıl söyler!

Selam kızlar 8 senelik evliyim. Çocuğum yok olmadı iki defa tüp bebek tedavisi gördüm ama malesef ikiside düşükle sonuçlandı. Eşimle asla bi sorunumuz yoktu aramızda bugüne kadar ne bi kıskançlık ne başka bişey yaşanmadı. Dün akşam salondaki ikimizin olduğu resim ters dönmüş diye itiraf et biriyle görüntülü konuştun falan dedi. Akşam eve geldiğimde bunu nasıl düşünürsün dediğimde bi an bana karşı olan sevgin azaldı böyle bişey yaptın diye düşündüm dedi ama ben boşanmak istiyorum böyle bişeyi kaldıramam akıl verin lütfen 🙏
Eşinde sacmalamis yani bence olur oyle seyler üzülüyor olabilir.psikolojisi bozulmustur bebekten dolayi anlayis goster.. dilerim tez zamanda bebek sahibi olursunuz buyutmemeni tavsiye ederim

nasıl mutlu olcaksan eşini sen tanıyorsun. hissedersin ruh halini. ama kıskançlık ve paranoyanın olduğu yerde mutlu olamazsın. konuşmayı dene ama bu konuda kesinlikle yüz verme. erkekler psikolojik olarak kişi kendinden bilir işi modunda konuşur ver karar verir.kendinide inandır

Benim eski eş geç gelmişti bende pencereyi açmıştım kışın . Yatak odasında yatıyordum birilerini eve almışım gibi davranmıştı. Başka bir zaman biz yurtta kalıyorduk, bana burdan birisi ben olmadığımda senin aklına girer ikimiz arasında vs diyerek benimle birlikte olacakmış. Kavga ettiği mzde ben evden çıkıp yürürdüm, bir gün bana böyle gittiğnn zaman eşiyle kavgalı deyip benimle olacakmış. Daha var da. Saçma sapan şeyler.
Benimle birlikte olacakmış baska erkekler.

Selam kızlar 8 senelik evliyim. Çocuğum yok olmadı iki defa tüp bebek tedavisi gördüm ama malesef ikiside düşükle sonuçlandı. Eşimle asla bi sorunumuz yoktu aramızda bugüne kadar ne bi kıskançlık ne başka bişey yaşanmadı. Dün akşam salondaki ikimizin olduğu resim ters dönmüş diye itiraf et biriyle görüntülü konuştun falan dedi. Akşam eve geldiğimde bunu nasıl düşünürsün dediğimde bi an bana karşı olan sevgin azaldı böyle bişey yaptın diye düşündüm dedi ama ben boşanmak istiyorum böyle bişeyi kaldıramam akıl verin lütfen 🙏
İthamlari çok iğrenç ama psikolojisinin iyi olduğunu dusunmuyorum. Belki çocuk olmamasının nedenini kendine bağlıyor ama itiraf edemediği için seni suçlamak istiyor ?

İthamlari çok iğrenç ama psikolojisinin iyi olduğunu dusunmuyorum. Belki çocuk olmamasının nedenini kendine bağlıyor ama itiraf edemediği için seni suçlamak istiyor

Bir kere beni almaya geldi . Yurtta bekliyorum gelir gelmez bugün birisi seninle konuşmaya çalıştı dimi dedi. Bu arada yurt depremden sonra kalmıştık devlet yurdu.
Ayrılmanız en hayırlısı olmuş
Şok geçirerek okuyorum yazdıklarınızı
Büyük geçmiş olsun bu arada
Allah sizi daha hayırlı insanlarla karşılaştırsın bundan sonraki hayatınız huzur içinde geçsin
Çok büyük şeyler atlatmışsınız

X