Esim beni sevmiyor yardım edin

Seni sevmediğini bilerek sabır etmek istiyorsan Allah sabır versin o zaman. Düzelir diye bir şey olamaz sevgide ya vardır yada yok.

Sen bilirsin kararına saygı duyuyorum, gereği neyse yap de. Açsın davasını madem çok istiyor. Erdirme kendini aciz misin muhtaç misin? Dik dur.

6 aylık evliyim. Eşimle severek evlendik. Tayin için erken nikah yaptık sonrasında eşim askere gitti. Döndükten 2ay sonra abisi şehit oldu. Bu süreçte çok destek oldum. Düğünü erteleyelim dedim. Ailesi de kendi de istemedi. Yaşadıkları bu acıdan 3 ay sonra düğünümüz oldu. Düğün hazırlıkları sırasında yük olmamaya çalıştım nasıl isterlerse öyle davrandım. Mevlitli düğün yaptik. Düğünden hemen sonra tartışmalar başladı. Evin içinde sürekli huzursuzluk oldu. Benim de hatalarım oldu elbette sesimi yukselttim yeri geldi. Küfür ettiğim bile oldu. Anlayış bekledim biraz olsun ilgi. Çok ağladım sızladım. Kolay değil gencecik kardeşini kaybetti. Bu psikoloji ile yaşadık. Bebek istediğini söyledi ona da tamam dedim hamile kaldım 2 ay sonra. Hamilelik sürecinde de asla ilgilenmedi. Ne biliyim eski tanıdığım hoşgörülü insan bir anda değişti. Sonrasında internetten canlı yayın kadınları izlediğini buldum. Neden yaptığını sordum erkekler böyle izler ne var bunda dedi. Hamileyken yaşattıkları beni çok üzdü. Söz verdi izlemeyeceğim diye. İnanmak istedim. Yalan söylediği zamanları da yakaladım. Sonrasında düşük yaptım. Bebeğin düşmesine üzülmüyorum dedi. Boşanma derecesine geldik. Tokat attı bi kavgamizda.Seviyorum seni ayrılmam dedim. O şekilde devam ettik tam herşey güzel gidiyor derken yine sanal ortamdan baziseyleri yakaladim. Kızdım ağladım dalga geçti. Beni seviyor musun dedim. Seni sevmiyorum ortada kalma diye evlendim dedi. Değersizsin umursamiyorum seni dedi. Sürekli boşanmak istediğini belirtiyor. Ne yapacagimi şaşırdım. Düzelir diye bekliyorum. Belki beni sevmeye başlar diye. Yardım edin bana lütfen nasıl eşimi geri kazanabilirim. Sabretmeli miyim
evlenmeden önce ilişkiye mi girdiinizde ortada kalma diye evlendim dedi ? şu yazdıklarıının hepsini geçtim affedebilirsin senin tercihin ama düşen bebeğiniz için üzülmüyorum demiş ya bunu bile affedebiliyorsan hala yanında beni sevsin diye uğraşıyorsan bu adam sana neler neler yapmaz, sende haketmiş olursun kusura bakma..

Ortada duzeltilrcek bir durum yok bence. Adam istemediğini sevmediğini söylemiş açıkça. Bence sizde uzatmayın derim

Kadınlık gururunuzla oynamış resmen rezil adam Allah böyle insanları yer yüzünden alsın inşallah. Kendinizi değersiz hissettiğiniz bir yerde kalmayın. Düşen cocuga bile üzülmemiş. Kesinlikle boşanın söylesi kolay evet ama böyle biriyle yaşam sürdürmeniz çok zor malesef..

Her kadın güçlüdür ve ayakları üstünde durabilir. sana değersizsin ortada kalma diye evlendim diyen biriyle hayat mı geçer. herkesin başından kötü travmalar geçebilir siz gereken anlayışı gösterdiğinizi söylüyorsunuz. eğer gerçekten gösterip bu muameleyi gördüyseniz haklısınız. sanal durum hakkında birşey diyemiyeceğim.

bu adamı siz hala sevebiliyor musunuz ki. zamanında aşık olmuş çok sevmiş olabilirsiniz ama maruz kaldığınız hareketler ve sözlerden sonra sevmeniz bence mümkün değil. hırs yapıyorsanız düzelteceğim bu ilişkiyi diyorsanız yapmayın, kendinize zarar verirsiniz. tabi ki sizin kararınız ama durum ortada boşanmanız en doğrusu ve sağlıklı olan seçenek.

Siz iyi misiniz ? Adam sizi sevmediğini söylemiş, bebeğiniz ölmüş üzülmedim demiş, tokat atmış üzerine ne diye hala yanındasınız ??? !!!!!!!!!!!

Miss_hk seni anlayabiliyorum.
Benim eşinde bir garip önce kendine aşık etti sonra bir garip ve ilgisiz davranmaya başladı şimdilerde ise çok değersiz davranıyor.
Sende galiba benim gibi o eski guzel hallerimızı bir daha yaşarmiyiz diye bu ilişkide herşeyi göğüsleyip ümitle yaşama tutunmaya ćalısmaktasın.
Allah yardimci n olsun

Benim bildiğim ve son derece emin olduğum şey şu ki; iki tarafı dinlemeden hüküm verilmez. Sana tavsiyem arkadaşım, oturup güzelse konuşamıyor isen ayrı yaşamayı dene. Bende ayrı yaşadım 2 ay, adli tatile denk gelmese boşanmış idik. Avukat tutup her evrakı hazırlamıştım. Meğer 5 yıllık evliligimizde o gune kadar konuşmamışız adam gibi. Onu dinlemeden yargılayıp kendimden uzaklaştırıp onu suçladım. Ayrı yaşayınca kıymetini anladım. Biraz sakinlik iyi gelir kanımca

6 aylık evliyim. Eşimle severek evlendik. Tayin için erken nikah yaptık sonrasında eşim askere gitti. Döndükten 2ay sonra abisi şehit oldu. Bu süreçte çok destek oldum. Düğünü erteleyelim dedim. Ailesi de kendi de istemedi. Yaşadıkları bu acıdan 3 ay sonra düğünümüz oldu. Düğün hazırlıkları sırasında yük olmamaya çalıştım nasıl isterlerse öyle davrandım. Mevlitli düğün yaptik. Düğünden hemen sonra tartışmalar başladı. Evin içinde sürekli huzursuzluk oldu. Benim de hatalarım oldu elbette sesimi yukselttim yeri geldi. Küfür ettiğim bile oldu. Anlayış bekledim biraz olsun ilgi. Çok ağladım sızladım. Kolay değil gencecik kardeşini kaybetti. Bu psikoloji ile yaşadık. Bebek istediğini söyledi ona da tamam dedim hamile kaldım 2 ay sonra. Hamilelik sürecinde de asla ilgilenmedi. Ne biliyim eski tanıdığım hoşgörülü insan bir anda değişti. Sonrasında internetten canlı yayın kadınları izlediğini buldum. Neden yaptığını sordum erkekler böyle izler ne var bunda dedi. Hamileyken yaşattıkları beni çok üzdü. Söz verdi izlemeyeceğim diye. İnanmak istedim. Yalan söylediği zamanları da yakaladım. Sonrasında düşük yaptım. Bebeğin düşmesine üzülmüyorum dedi. Boşanma derecesine geldik. Tokat attı bi kavgamizda.Seviyorum seni ayrılmam dedim. O şekilde devam ettik tam herşey güzel gidiyor derken yine sanal ortamdan baziseyleri yakaladim. Kızdım ağladım dalga geçti. Beni seviyor musun dedim. Seni sevmiyorum ortada kalma diye evlendim dedi. Değersizsin umursamiyorum seni dedi. Sürekli boşanmak istediğini belirtiyor. Ne yapacagimi şaşırdım. Düzelir diye bekliyorum. Belki beni sevmeye başlar diye. Yardım edin bana lütfen nasıl eşimi geri kazanabilirim. Sabretmeli miyim

Allah rahmet eğlesin öncelikle...

K.bakmasında eşin her erkek izlemiyor canım allaha şükür benim eşimde öyle şeyler yok.Ortada kalma diye evlendim ne demektir evlenmeden önce birliktemi oldunuzz.....????

Ne olursa olsun bu cümle yanlış.Canım ne kadar seversen o kadar alttan almaya çalışırsın buda daha ileri gider seni daha fazla hırpalar.Her evlilikte olur karşılıklı tartışmalar hatalar , belliki eşin hiç hatasını kabul etmiyor bebeğini düşürmüşsün ne demek üzülmedim.Anne ne veya kaynana na bunları söyleyerek büyük sözü dinlerim böylede hayat geçmez bir tok derken iki olur üç olur.Belki eşinin psikolojisi bozuldu bilemem ama biraz ailene gidip kalabilirsin.Senin yerini aricakmı birşeyleri düzeltmeye çalışıcakmı bak bakalım.Hep alttan almakla hayat geçmez karşındakininde almasılazım..

Allah büyüktür neyse hayırlısı sizin için o olsun

kardeşini kaybetmiş kötü bir durum insanlar böyle çok yakınlarının travmasını zor atlatıyor ama eşinin artık atlatmış olması gerekirdi. unutması mümkün değil ama hayatına geri donmesi lazım.

bekara koca boşamak kolay derler ama seni sevmiyorum demiş daha ne bekliyorsun ki? bu dünyada bizi ayakta tutan en Güzel şey Sevgi senin ki karşılıksız. inan karşılığı olanı bulursun.

X