eşim boşanma davası açtı çok acı çekiyorum lütfen bana bir akıl verin....

sağlıklı düşünemiyorsun :KK20: arkana bakmadan kaç o adamdannnnnnnn

seni aldatan ve yine yapacağım diyen bir adamı sevecek kadar onursuz olma lütfen....ayyyyy deliricem bu kk da gurur abidesi bir ben miyim ya...gururun; bağımlılığından daha önemli...aşk diyemiyorum karşılığı yok, bağımlılık bu yani...:KK19:

hayır annesi onu aldatmaya sevk etmiş değil... benim annesi ile anlaşamadığımı bildiği için bunun intikamını benden aldatarak almış...

güzel arkadaşım, sağlıklı bir adam annesiyle anlaşamadığın için seni aldatarak senden intikam almaya çalışır mı? demek ki eşin hastalıklı bir adam..

Son düzenleme:
ay çok sinirlerm bozldu yaaa. Allah allah. durup durup yazasm geliyo. Canım bnm kusura bakmada bu adamdan sana bi fayda gelmez.Ltfen kndni dha fazla üzme. boşver düşünme.dua et ki Allah böle bi adama o bebeği nasip etmemiş. Daha çok çekerdn. Ay ne biçim adamlr kaynvalidler var ya. Elimden gelse bi kaşık suda boğcam böle adamlarııı.. IIyyyyyyyyyyyyy :KK47::KK47::KK47:

eşimle 5 yıllık bir beraberliğin sonucu evlendik.. 1,5 yıllık evliyiz. ilk evlendiğim günden itibaren kayınvalidem ve görümcelerim beni eşimden çok şiddetli bir biçimde kskandı.. haftanın 3 yada 4 günü kayınvalidem ve görümcelerim bana yatıya geliyor gelmedikleri günlerde ise eşim akşam eve geldiğinde saatlerce annesiyle telefonda konuşuyordu. evimde benim varlığım yokluğumun bile farkına varmadı eşim ... sürekli annem geldi annem gitti annem aşağı annem yukarı... bu durum beni rahatsız etmeye başlayınca eşimle kavgalarımız başladı ve eşim bana hakaretler küfürler ve şiddet uygulamaya başladı.. ve hamile kaldım .. birgün kayınvalidemle tartışmamız sonucunda kayınvalidem evine gitti ve giderken beni artık oğluna şikayet edeceğini ve bunların hesabınI ödeteceğini söyledi nitekim öyle de oldu eşim benim babama deDiki kızınızı alın götürün ve bebeğide aldırın.. bunun üzerine babam beni hamile halimle kendi evine getirdi.. ve ben bebeğimi düşürdüm.. aile büyüklerim eşimin pişmanlığı üzerine tekrar birleşmemizi istedi ve birleştik.. yalnız bu birleşme sadece 1,5 ay sürdü bu süre içinde eşim eve hep sabaha karşı geldi ve beni aldattı.. ( ALDATTIĞNI KABUL ETTİ VE BANA DEDİKİ BEN SENİ HEP ALDATTIM ZATEN ALDATMAYA DA DEVAM EDECEĞİM BUNLARIN HEPSİİNİ ANNEM İÇİN YAPTIM DEDİ )bana o kadar kötü muamele etttiki ve bende dayanamayıp annemin evine geldim tekrar. bir süre sonra eşim evdeki tüm eşyalarımı toplayıp bana gönderdi ve bana boşanma davası açtı.. ben ondan bir özür bekledim fakat ne özür nede pişmanlık duymadı..
ŞİMDİ İSE ÇOK ACI ÇEKİYORUM VE EŞİMİ HALEN ÇOK SEVDİĞİMİ FARK ETTİM.. NAPMALIYIM BİLMİYORUM SÜREKLİ AĞLAMAKTAN HELAK OLDUM.. AMA BENİ İS5TEMEYEN EŞİME NASIL GERİ DÖNÜCEM AİLEMDE İZİN VERMİYOR ...
BANA BİR AKIL VERİN ÇOK İHTİYACIM VAR...

dua et o bebbek düşmüş Allh en iyisini biliyor . ne sevgisi ya böle biri sevilmezki madem seviyordun kayın valıdene görümcelerine ses çıkarmasıydın beraber yasayıp gitseydiniz kul köle olsaydınız .

ailende yanında cocukta yok ayrıl gir bi işe çalıs . belli mi olur Allah bi iyi çıkarır karsına . mutlu olur yaslanırsın beraber. önüne bak

bu adam senin de ruh sağlığını bozmuş sanırım.
İnsanın kendine ettiği kötülüğü başkası yapamazmış.
Sizi sevmeyen
değer vermeyen
herşeyi geçtim şiddet gösteren
aldığı ürünü iade eder gibi sizi ailenize teslim eden bir adamla neden hala birlikte olmak istersiniz ki?
Bence silkelenin ve kedinize birazcık da olsa değer verin.

Sallaaaaaa....yaşadıklarını göm ve yoluna devam et...eminim bir gün bi başkasıyla çok mutlu olacaksın ve üzülerek geçirdiğin bu günlerin için kendine çok kızacaksın..değmez arkadaşım ciğeri beş para etmeyen insan için üzülmeye değmez..hayatta herkesin inişli çıkışları zamanları vardır..sende şimdi olduğu gibi kendini inişte sanıyorsun..bence allahın sevgili kuluymuşsuki o insandan ve ailesinden kurtuldun..sallaaaa arkadaşım sallaa..giyin kuşan gez toz..bu şekilde atlatırsın ancak ve unutursun...sen birşey kaybetmedin o kaybetti..ve sakın geri dönme gelsede affetme..bitmiştir bu iş deyip önüne bak..

Canım durumuna çok üzüldüm. Eşinin evlenip barklanmasına rağmen hala annesinin eteğinden ayrılmaması bunlar çok kötü. Seni babanın evine bırakıp çocuğu aldırın demesi ne kadar onur kırıcı. Kusura bakma bence tedavi olman gerek seni bu şekilde aşağılayan, hor gören ailesine ezdiren (aileye saygı duymak farklı ezdirmek farklıdır.) aldatan ve bunu gögsünü gere gere söyleyen kütük vari (kusura bakma benim için bu tipte biri) birini hala istiyor olman normal değil.

ister sev ister askindan ol.. hayatta bazi seyler bunlarin ustundedir bunu sakin unutma..
ben okurken bile sinir oldum bunun daha dusunulcek bir yani kalmamis..
sen kendine deger vermezsen baskasi hic vermez bunu sakin unutma..

Eşin boşanma davasını geri çekerse yaptıgı her şeye eyvallah diyeceksiniz şikayet etme hakkınız olmayacak..

Eşinizin gözle görülür iyi bir durumu olsa sadece annesine düşkün olsa ama sizi deli gibi sevse derimki eşine shaip çık.Ama adam hamileyken seni evden kovuyor..Seni aldatıcam hep diyor...

DAHA NE YAPMASI LAZIM SEVMEMEN İÇİN????

boşanma davasını ondan önce sen açsaydın içindeki bu hislerin hiç biri olmazdı bence....

yahu arkadaşım bu adama niye geri dönesin.
iyimisin sen.
bence değilsin.
adam aldatmış aldatmayada devam edeceğim demiş.
evlilik sürecindede annesinin yanında olmuş senin yanından çok.
5 yıl boyuncada bir güzel gerçek yüzünü saklamış senden.
bu adama dönüp ne yapacaksın bende ailenin yerinde olsam istemem.
sen dava açacağına birde tutmuş o davayı açmış.
bir dövmediği kalmış onu yapıncamı artık umudunu keseceksin bu adamdan.
kendine yeni bir hayat kur.
bu adamı da geçmişte bırak.

arkadaşım, diyelimki döndün. arkanda senin her zaman yanında olan ailene sırt çevirdin, düşün onlar bunu hak ediyormu. gittin yaşadıkların yaşayacaklarının aynası. çocuğu olacağı düşüncesi bile yumuşatamamış kalpten sevgi beklenirmi. çocuğuna kıyan adamdan koca olur mu? minicik günahsızı düşünmeyen insan seni düşünür mü bu saatten sonra. aklını başına al. aşık falan değilsin. alışkanlığından vazgeçemiyorsun. evini düzenini istiyorsun. ama bulunduğun yerdede kurarsın bir düzen. ekonomik özgürlüğünde var. sakın hata yapma. o adamdan koca olmaz. hayatını kendi elinle yakma. bu kadar değersiz mi yaşamın. hayat çok kısa onun sıkıntısıyla zaman harcama. bir an evvel kurtul. önüne bak. allah yardımcın olsun.

sizler haklısınız sevmek değil bağımlılık yada hazmedememe duygusu var içimde sanırım ne hissettiğimi neler yaşadığımı kafamdaki gel gitleri bende çözemiyorum.. 3,5 aydır baba evindeyim günler geçiyor ama rüya aleminde gibi günler akıp gidiyor sanki ... hayatım avuçlarımın içinden kayıp gitmiş gibi hissediyorum kendimi...

ben olsam beni sevmeyen adam için uzuleceğime onu nasıl mahkemelerde surundururum onu düşünürüm. bu yaşadıklarını hak etmiyosun arkadaşım. aklını başına al sıkı bi avukat tut göster gununu. bu adamla barışsanda zaten mutlu olmayacaksın

ay sınırlerım gerıldı.git önce güzel bir duş al o suyun altında ne yapıyorum de kendının ne kadar degerlı oldugunu ve mutlulugu hakettıgını dusun.

sen o adamdan kurtulduguna sukret.bosanma davası acmıs ben olsam acardım ankaralı namıgı gobek atardım gobek oyle bır adamdan kurtuluyorum dıye.sen onu sevmıyorsun sadece her aksam onu goemeye alısmıssın 5 yıllık arkadaslık 1.5 sene evlılık 6 bucuk sene az bır zaman degıl.insanlar alıskanlıklarından 15 gunde vazgecebılıyormus 15 gun boyunca ne yap ne et onun hayatında artık olmayacagına kendını ınandır.bak ne guzel aılende arkanda sen boyle yaptıkca aılende cok uzulur kendını yıpratıyorsun kendını dusunmuyorsun arkanda olanlara senın gozunun ıcıne bakan ınsanlara acı belkı o zaman anlarsın herseyı.sadece dusun ben nereye gıdıyorum ne yapıyorum dıye.

eşimle 5 yıllık bir beraberliğin sonucu evlendik.. 1,5 yıllık evliyiz. ilk evlendiğim günden itibaren kayınvalidem ve görümcelerim beni eşimden çok şiddetli bir biçimde kskandı.. haftanın 3 yada 4 günü kayınvalidem ve görümcelerim bana yatıya geliyor gelmedikleri günlerde ise eşim akşam eve geldiğinde saatlerce annesiyle telefonda konuşuyordu. evimde benim varlığım yokluğumun bile farkına varmadı eşim ... sürekli annem geldi annem gitti annem aşağı annem yukarı... bu durum beni rahatsız etmeye başlayınca eşimle kavgalarımız başladı ve eşim bana hakaretler küfürler ve şiddet uygulamaya başladı.. ve hamile kaldım .. birgün kayınvalidemle tartışmamız sonucunda kayınvalidem evine gitti ve giderken beni artık oğluna şikayet edeceğini ve bunların hesabınI ödeteceğini söyledi nitekim öyle de oldu eşim benim babama deDiki kızınızı alın götürün ve bebeğide aldırın.. bunun üzerine babam beni hamile halimle kendi evine getirdi.. ve ben bebeğimi düşürdüm.. aile büyüklerim eşimin pişmanlığı üzerine tekrar birleşmemizi istedi ve birleştik.. yalnız bu birleşme sadece 1,5 ay sürdü bu süre içinde eşim eve hep sabaha karşı geldi ve beni aldattı.. ( ALDATTIĞNI KABUL ETTİ VE BANA DEDİKİ BEN SENİ HEP ALDATTIM ZATEN ALDATMAYA DA DEVAM EDECEĞİM BUNLARIN HEPSİİNİ ANNEM İÇİN YAPTIM DEDİ )bana o kadar kötü muamele etttiki ve bende dayanamayıp annemin evine geldim tekrar. bir süre sonra eşim evdeki tüm eşyalarımı toplayıp bana gönderdi ve bana boşanma davası açtı.. ben ondan bir özür bekledim fakat ne özür nede pişmanlık duymadı..
ŞİMDİ İSE ÇOK ACI ÇEKİYORUM VE EŞİMİ HALEN ÇOK SEVDİĞİMİ FARK ETTİM.. NAPMALIYIM BİLMİYORUM SÜREKLİ AĞLAMAKTAN HELAK OLDUM.. AMA BENİ İS5TEMEYEN EŞİME NASIL GERİ DÖNÜCEM AİLEMDE İZİN VERMİYOR ...
BANA BİR AKIL VERİN ÇOK İHTİYACIM VAR...

arkadaşım sen eşine geri dönemk istiyor musun sanki son cümlelerinden onu anladım.. ya yapmayın ne olur ya insanda bir gurur bir inat olur yaaa... seni dövmüş sövmüş aldatmış annesine ezdirmiş bir adamdan ne beklersin ki... iyi ki dava açmış yoksa sen yapamazdın gibime geliyor.. allaha sığın ve dua et.. acılarını unuttursun sana.. ve bence flört aşaması uzun süren çiftler genelde iyi evlilik yapamıyor (elbette tersi olan istisnalar da var) çünkü ebvlilik öncesi bi çok şey yaşanmış tüketilmiş heyecan ve duygular eskimiş yıpranmış insanlar birbirine kinlmnmiş oluyor e evliliğin ilk aylarında çatırdamalar oluyor.....

Evliliğinizin ilk gününden beridir sorun yaşıyorsunuz.

ŞİDDET gördünüz buna rağmen hamile kaldınız.

BABA EVİNE !!! yollandınız !!!! ve bebeğinizin alınması istendi..
BUNA rağmen sözde eş pişmanlığından yine eşinize döndünüz.

Şimdi yine evden yollanmışsınız ve herşeye rağmen seviyorum, geri dönmek istiyorum diyorsunuz.

Her satırında şok oldum ama anlamaya çalıştım ; son hislerinizi okuyunca dehşete düştüm..

.......

Ya bu konu bir hikaye, ya da ruhsal olarak iyi değilsiniz..

Ailenizde arkanızda madem mutlaka bir uzman yardı mı alın, hayatınıza sil baştan yeniden kendinize saygı duyarak devam edin inşaallah..

Dur deyin kendinize.. Kendinize bu saygısızlığı, haksızlığı yapmayın.

X