eşim boşanma davası açtı çok acı çekiyorum lütfen bana bir akıl verin....

E yuh ! ..Adam git diyor, sen aşkından geberiyorsun..Bilmiyorum bazen kendimi acımasız hissediyorum..Aşk herşeyi affediyor mu arkadaşlar ?

Canım eşinin bunları yapmasına sen izin veriyorsun.artık bir yerde bırakman gerek.olmuyorsa olmuyordur.emin ol bitirebilirsin kimse vazgecilmez değildir.biraz sakin düşün.dua et,sessiz kal.su yolunu bulur.herkes hakkettiğini yaşar.hala seviyorsan bile şuan o sevgiyi içine gömme vakti gelmiş gibi gözküyor birtanem.biraz kendini düşün kendinle ilgilen.hayatında bir olmasa da olur.herseyi zamana bırak.ama bu adamı da kendi haline bırak bence canım

evet ya... nasıl olur da bir adamın seni üzmesine bu kadar izin verebiliyorsun?

allah seni kurtarmaya çalışıyo bence ama sen farkında değilsin arkadaşım madem ailende bırakmıyo seni var bi hayır de tut kendini ayrılana kadar hiç bi acı sonsuz değilki ...

Evliliğinizin ilk gününden beridir sorun yaşıyorsunuz.

ŞİDDET gördünüz buna rağmen hamile kaldınız.

BABA EVİNE !!! yollandınız !!!! ve bebeğinizin alınması istendi..
BUNA rağmen sözde eş pişmanlığından yine eşinize döndünüz.

Şimdi yine evden yollanmışsınız ve herşeye rağmen seviyorum, geri dönmek istiyorum diyorsunuz.

Her satırında şok oldum ama anlamaya çalıştım ; son hislerinizi okuyunca dehşete düştüm..

.......

Ya bu konu bir hikaye, ya da ruhsal olarak iyi değilsiniz..

Ailenizde arkanızda madem mutlaka bir uzman yardı mı alın, hayatınıza sil baştan yeniden kendinize saygı duyarak devam edin inşaallah..

Dur deyin kendinize.. Kendinize bu saygısızlığı, haksızlığı yapmayın.

tabiki hikaye değil.... ama ruhsal olarak iyi olmadığımın bende farkındayım... ben eşimin bana bunları yaptığına halen inanamıyorum yaşadıklarımı kabullenmiyor kalbim ... tam 5 sene maddi imkansıklıklar yüzünden evlenemedik biz... 5 sene içinde ne hayaller kurmuştum en büyük hayalim sevdiğim adamla aynı evi hayatı paylaşmaktı... onun ki de öyle sanıyordum... böyle olması için hiç bir sebep yoktu... artık maddi durumda çok iyiyidi... ben bu olanları durduramadım çok çabaladım ama eşime yuvamızın olduğunu ve bizimde bir aile olduğumuzu anlatamadım...

hayalkırıklığı yaşamışsın eşini çok sevmişsin bu tavırları seni çok üzmüş farkındayım ama artık yapabileceğin birşey yok canım.bu insan senin sevgini hiç haketmemiş.her türlü kötülüğü sana yapmış.kurtuluyorum diye sevin hayatına yeni bir sayfa aç canım

tabiki hikaye değil.... ama ruhsal olarak iyi olmadığımın bende farkındayım... ben eşimin bana bunları yaptığına halen inanamıyorum yaşadıklarımı kabullenmiyor kalbim ... tam 5 sene maddi imkansıklıklar yüzünden evlenemedik biz... 5 sene içinde ne hayaller kurmuştum en büyük hayalim sevdiğim adamla aynı evi hayatı paylaşmaktı... onun ki de öyle sanıyordum... böyle olması için hiç bir sebep yoktu... artık maddi durumda çok iyiyidi... ben bu olanları durduramadım çok çabaladım ama eşime yuvamızın olduğunu ve bizimde bir aile olduğumuzu anlatamadım...

Senin ki sevgi değil canım alışkanlıkta değiill dediğin gibi yaşadıklarını kabul edememek, senden ayrılmak istemesini yedirememek yani lütfen yanlış anlama ama hırs bu ve hepimizde var. Bak bende boşanıyorum çok zorlandım başlarda ama hicde uzun sürmedi. Neden biliyor musun? KEndimden başka kimsenin (ailem dışında) önemli olmadığına inandırdım kendimi. Arada bende de gel gitler olmuyor değil ama uzatıp da hayatımı mahvetmiyorum. Hemen ne icin kimin icin diye düşünüyor insan kendince kafasında bir değer sıralaması yapmış ve beni aralarda bir yerlere sıkıştırmış bir insan icin mi? ASLA yapma bunu ben kimseye boşan diyemem ama madem boşanacaksınız bırak arkandan senin icin yıkıldı deyip böbürlenmesinler aklında kalan son şey dik duruşun olsun. Bunu güclü görünmek icin rol yapıp icine atarak değil gercekten arkanda bırakarak yap kendin icin yap ...

Sizi sevmeyen ve boşanmak isteyen birinden halen eşim diye bahsetmeniz ve ayrılmak istememeniz anlaşılacak gibi değil.

Ahhh canım ya konunu baştan aşağı okudum ve çok üzüldüm.Allah yar ve yardımcın olsun.Bence boşanmak en doğrusu inan.Bende 7 aydır baba evindeyim.Bekledim eşim davayı açsın diye açmadı tam 4 ay bekledim açmadı ben açtım eşyalarımıda aldırdım.Tazminatta talep ettim.Güçlü ol dik dur.Asla seni aciz görmesin.Üzülmüyormuyuz elbetteki üzülüyoruz yuvamız dağıldı kolaymı ama şuda bir gerçekki tek kişiyle yuva olmuyor.Ben 7 ay olucak hala gelgitler yaşıyorum senin yaşaman üzülmende çok normal.Sen şimdi dünyanın merkezinde görüyorsun onu.Sanki bir tek o var.Ama hayır canım sen kendini daha değerli gör.Seni sevmeyeni istemeyeni sende sevme isteme.Bende defalarca şiddet gördüm aldatıldım.Benim eşimde zorla gönderdi beni 7 ayönce baba evine.Benmi naptım evet çokk üzüldüm bekledim hatasını belki anlar diye.Ama baktım yok 4 ay boyunca aramadı sormadı kendi kendime dedimki onumu bekleyeceğim zamanımı onu beklemeklemi geçireceğim.Açtım davamı şimdide boşanıyorum...Sende üzülme canım lütfen.çalışıyormusun?

Ahhh canım ya konunu baştan aşağı okudum ve çok üzüldüm.Allah yar ve yardımcın olsun.Bence boşanmak en doğrusu inan.Bende 7 aydır baba evindeyim.Bekledim eşim davayı açsın diye açmadı tam 4 ay bekledim açmadı ben açtım eşyalarımıda aldırdım.Tazminatta talep ettim.Güçlü ol dik dur.Asla seni aciz görmesin.Üzülmüyormuyuz elbetteki üzülüyoruz yuvamız dağıldı kolaymı ama şuda bir gerçekki tek kişiyle yuva olmuyor.Ben 7 ay olucak hala gelgitler yaşıyorum senin yaşaman üzülmende çok normal.Sen şimdi dünyanın merkezinde görüyorsun onu.Sanki bir tek o var.Ama hayır canım sen kendini daha değerli gör.Seni sevmeyeni istemeyeni sende sevme isteme.Bende defalarca şiddet gördüm aldatıldım.Benim eşimde zorla gönderdi beni 7 ayönce baba evine.Benmi naptım evet çokk üzüldüm bekledim hatasını belki anlar diye.Ama baktım yok 4 ay boyunca aramadı sormadı kendi kendime dedimki onumu bekleyeceğim zamanımı onu beklemeklemi geçireceğim.Açtım davamı şimdide boşanıyorum...Sende üzülme canım lütfen.çalışıyormusun?

şu anda çalışmıyorum... bugün dava tebligatı geldi.. eşim öyle bir dava dilekçesi yazmışki hiçbir hakim bu sebeplerden dolayı bir yuvanın yıkılmasını iztemez bence.. birde kendi gittiği psikoloğu benim psikologum gibi tanık göstermiş şok oldum... eve dön dedik dönmedi tedavi ettirdik tedaviye yanıt vermedi falan yazmış dilekçesine çok üzüldüm resmen bana deli muamelesi yapmışşş.... halen inanamıyorum ben o mahkemeye gidip bütün gerçekleri anlattığı9mda hakim ne karar vericek çok merak ediyorum...

şu anda çalışmıyorum... bugün dava tebligatı geldi.. eşim öyle bir dava dilekçesi yazmışki hiçbir hakim bu sebeplerden dolayı bir yuvanın yıkılmasını iztemez bence.. birde kendi gittiği psikoloğu benim psikologum gibi tanık göstermiş şok oldum... eve dön dedik dönmedi tedavi ettirdik tedaviye yanıt vermedi falan yazmış dilekçesine çok üzüldüm resmen bana deli muamelesi yapmışşş.... halen inanamıyorum ben o mahkemeye gidip bütün gerçekleri anlattığı9mda hakim ne karar vericek çok merak ediyorum...

Avukatın var mı? Davayı neden dolayı açmış, şiddetli geçimsizlik mi evi terk mi? Raporda adı geçen doktorun tanık olarak dinlenmesini, raporlarının ve tedavi ile ilgili elindeki evrakların mahkemeye delil olarak sunulmasını talep et

Avukatın var mı? Davayı neden dolayı açmış, şiddetli geçimsizlik mi evi terk mi? Raporda adı geçen doktorun tanık olarak dinlenmesini, raporlarının ve tedavi ile ilgili elindeki evrakların mahkemeye delil olarak sunulmasını talep et

avukatım yok.. boşanma şiddetli geçimsizlik sebebi ile açılmış ve evi terk etmiş olmam konu edilmiş....dilekçede adı geçen doktor benim doktorum değil... ben aynı psiklolog merkezinde başka bir doktora gitmiştim... eşimin tanık olarak gösterdiği doktor eşimin evliliğimizin ilk aylarında gittiiği ve evliliğimizden değil kendi problemlerini çözmek için gittiği dktr.. ayrıcı bu psikolog merkezi özlel bir klinik ve kesinlikle bana hiçbir ilaç ve benzeri bir resmi kayıt vermediler ... nasıl olur benim gitmediğim doktor nasıl gelipte davada benim adıma konuşacak ben anlamadım bu doktorların hipokrat yemini yokmu...

avukatım yok.. boşanma şiddetli geçimsizlik sebebi ile açılmış ve evi terk etmiş olmam konu edilmiş....dilekçede adı geçen doktor benim doktorum değil... ben aynı psiklolog merkezinde başka bir doktora gitmiştim... eşimin tanık olarak gösterdiği doktor eşimin evliliğimizin ilk aylarında gittiiği ve evliliğimizden değil kendi problemlerini çözmek için gittiği dktr.. ayrıcı bu psikolog merkezi özlel bir klinik ve kesinlikle bana hiçbir ilaç ve benzeri bir resmi kayıt vermediler ... nasıl olur benim gitmediğim doktor nasıl gelipte davada benim adıma konuşacak ben anlamadım bu doktorların hipokrat yemini yokmu...

İşte o yüzden dr u ve tedavi ile ilgili herşeyi iste dedim. Doktor huzurda yemin edince doğruyu söylemek zorunda kalacak. Şiddetli geçimsizlikten açılan dava da ispatlaması gerekir, evi terk şiddetli geçimsizlik nedeni değildir, derdi senin evi terk etmesi ise sana ihtarname göndermesi gerekirdi eve dön diye sen dönmezsen evi terkten dava açardı. Bence hemen kendine avukat edin, durumun yoksa baroya git ve avukat talep et. Onun avukatı var mı?

İşte o yüzden dr u ve tedavi ile ilgili herşeyi iste dedim. Doktor huzurda yemin edince doğruyu söylemek zorunda kalacak. Şiddetli geçimsizlikten açılan dava da ispatlaması gerekir, evi terk şiddetli geçimsizlik nedeni değildir, derdi senin evi terk etmesi ise sana ihtarname göndermesi gerekirdi eve dön diye sen dönmezsen evi terkten dava açardı. Bence hemen kendine avukat edin, durumun yoksa baroya git ve avukat talep et. Onun avukatı var mı?

onun avukatı var... ben evi aldatılma sebebi ile terk ettim ayrıca eşim eve hergün sabaha karşı geliyor ve benimle hiç konuşmuyordu... ayrıca eşim ben evi tek ettikten bir ay sonra aile fertleri tarafından sürekli beni aratıp gelin eşyalarınızı alın dedirtiyordu.. ve evimizi taşıyıp eşyalarımı da bana bir nakliye firması ile gönderdi.. dilekçede şifaen eve dönmesi istenmiş ama ama dönmediğim yazılmış fakat bana kimse eve dön demedi ayrıca evi taşımış eşyalarımı göndermiş ben nereye dönücektimki... bana ait olmayan eşyaların içine mi yoksa bilmediğim bir yere mi...

onun avukatı var... ben evi aldatılma sebebi ile terk ettim ayrıca eşim eve hergün sabaha karşı geliyor ve benimle hiç konuşmuyordu... ayrıca eşim ben evi tek ettikten bir ay sonra aile fertleri tarafından sürekli beni aratıp gelin eşyalarınızı alın dedirtiyordu.. ve evimizi taşıyıp eşyalarımı da bana bir nakliye firması ile gönderdi.. dilekçede şifaen eve dönmesi istenmiş ama ama dönmediğim yazılmış fakat bana kimse eve dön demedi ayrıca evi taşımış eşyalarımı göndermiş ben nereye dönücektimki... bana ait olmayan eşyaların içine mi yoksa bilmediğim bir yere mi...

İşte bunlara karşı doğru bir şekilde kendini ifade edebilmen ve şu doktor olayının üstüne gitmen için sana avukat şart. Peki eşinin ihaneti ile ilgili kanıt var mı elinde

İşte bunlara karşı doğru bir şekilde kendini ifade edebilmen ve şu doktor olayının üstüne gitmen için sana avukat şart. Peki eşinin ihaneti ile ilgili kanıt var mı elinde

kadının adı soyadı telefon numarası var elimde... birde evi terk ettiiğim gün eşimin telefonundan kendi telefonuma aktardığım fotoğraflar var... kadın fotoğraflarda bir evde ve büstiyerle oturuyor... resimleri eşim çekmiş kadın da güzel güzel poz vermişş... ayrıca ben kendi telefonumdan bu kadını arayıp bir kaç kez konuştum... yani pek te bir delil yok.. facede mesajlaşmalarını okumuştum ama bütün delilleri yok etmiş eşim...

Lütfen kendine bir avukar bul. Burda hukuk köşesinde avukatlar var, sana yakın yerde olan biri ile yüz yüze görüş, haklarını öğren.

beddua yapmak istemem
ama böyle annelerin kızlarına kendileri gibi kaynana denk gelsin kiii
anlasınlar bir can demek mişşş
bir kız nasıl bir kadın bir anne nasıl hırpalanırmışş

ve tabii karektersiz erkeklere sözüm yok onlar zaten basit ve VirüsVirüsVirüsVirüsVirüsVirüsVirüsVirüsler

beddua yapmak istemem
ama böyle annelerin kızlarına kendileri gibi kaynana denk gelsin kiii
anlasınlar bir can demek mişşş
bir kız nasıl bir kadın bir anne nasıl hırpalanırmışş

ve tabii karektersiz erkeklere sözüm yok onlar zaten basit ve VirüsVirüsVirüsVirüsVirüsVirüsVirüsVirüsler

Haklısın canım, bu insanlar ancak canları yanarsa ne yaptıklarını anlarlar, canının yanması için de yaşattıklarını kendi evlatlarının yaşaması lazım, burunlarının direğinin sızlaması lazım

Canım bu tür iftiralar atması çok normal.Nasıl kendini savunucak, nasıl boşanıcak yapıcak tabi bunları.Psikoloğun haberi varmı acaba bu durumdan.Şahit olarak onunlada anlaşıp mahkemede dinletmesin dikkatli ol.Eve dön dedik dönmedi hele bunu demesi çok normal benim eşimde aynısını demiş ben onu boşanalım diye göndermedim kafa dinlesin diye gönderdim ama o istedi boşanmayı.Canım şu aşamada okadar çirkinleşiyorlarki inanamazsın.Ben öyle şeyler duyuyorum ki bunları benmi söylemişim, benmi yapmışım diyorum :KK43:Herşeye karşı dik durmak ve aldırmamak lazım.Ama elimizde değil bende bazen çok üzülüyorum.Sende boşanma dilekçesine karşılık boşanmak istiyorummu diyeceksin?Ben olsam boşanmayı kabul ederdim ama yinede son karar senin.Emin ol bölünen ekmek eskisi gibi olmaz.Ve okadar çirkin şeyler yaşanmış ki barışsanda unutamazsın.Bence maddi imkanın varsa iyi bir avukat tut.Avukatsız olmaz.Eşininde durumu iyiyse elinden geleni ardına koyma bütün haklarını al.Kolay değil öyle insanlara acı çektirmek.Hakkında hayırlısı olsun canım.

kadının adı soyadı telefon numarası var elimde... birde evi terk ettiiğim gün eşimin telefonundan kendi telefonuma aktardığım fotoğraflar var... kadın fotoğraflarda bir evde ve büstiyerle oturuyor... resimleri eşim çekmiş kadın da güzel güzel poz vermişş... ayrıca ben kendi telefonumdan bu kadını arayıp bir kaç kez konuştum... yani pek te bir delil yok.. facede mesajlaşmalarını okumuştum ama bütün delilleri yok etmiş eşim...

Canım telefonunun dökümanını istetebilirsin.Mesajlar çıkıyor ortaya.Birde face de yazışmalarını okudum ama yok etmiş diyorsun.İstediği kadar silsin canım sen avukatını tut maddi gücün yoksa barodan talep et.Bu yazışmalardan ve fotolardan avukatına bahset bak nasılda çıkarıyor ortaya...Sen merak etme aslında delilin çok...

X