Eşim boşanmak istiyor nolur yardımlarınızı bekliyorum:(((

Kizlar bundan yaklasik uc ay once icimden bi ses barissammi barissammi diyodu bu her ay konusmamiz lazim barisalim vs. diye mesaj atiodu hep tersliyodum hayir biticek diyodum sonra bigun dur bakalim dedim terslemiyim konusalim belki biseyler yoluna girer ole normal konusmaya basladik eski mevzulari pek acmadik bundan sonra akilli olcam eskisi gibi olmicak izmire yerlesiriz bizimkileri yola getiricem vs seyler soyluyodu (annesi hala bursaya gelirsiniz diye konusuomus ikna etcem diyodu) yinede benim sana tekrar guvenmem zor biraz zaman lazim tamamen barismis degilim onu
bil falan dedim yuzyuze goruselim
bakalim dedim buarada hala gemiden
inmedi burdaki sartlar sirket iyi vs
diyodu 1-2 kez bikac gunlugune
indiginde benle gorusmeye gelmemisti
kurban bayramina 3 gun kala
turkiyeden transit geciodu rusyaya
gitti telefonu cekiyodu benim aileyi
aramadi ki gelince size ellerini
opucem duzelticem diyodu bayram
sonrasi bizimkileri aradinmi dedi
hayir tabiki dedim (bu baristigimiz
sure zarfinda ailesiyle hic
gorusmedik) onlar beni bi kere
aradimi bi senedir kizim senin halin
ne barisin vs dedimi dedim
istemiyolardi halada ole gorunuyo
dedim tartistik madem ole ben izmire
gelmiyorum falan dedi aramicam
gelme dedim bu arada yillik izne ciktim sehir disindaydim gemisi izmire gelcekti yine kustugumuz icin gittim tatile bi sure sonra
konusmamiz lazim dedi tamam
dedim yuzyuze bu sefer aile
mevzularini birak bi kenara once bi
kendimize bakalim neyi
paylasamiyoruz vs hallolursa gerisi
gelir zaten fln dedim gemisi izmire
geri gelcekti goruscektik ben izindeyken gemisi gelmis solugu bursada almis avukatla gorusmus bende sinirlendim ben seni kac kere cagirdim yuzyuze goruselim halledelim diye 2-3 kez indin gelmedin son yaptigin harika olmus ben vazgectim gorusmekten ne zaman iniyosun bitsin artik dedim sen izmirde degildin vs bisuru bahane siraliyo bitsin diyincede bende istemiyodum zaten falan dedi sonra dahala eski mevzulari aciyo su soyleydi bu boyleydi aileme bi alo deseydi hersey cok farkli olcakti vs tamam artik neyi tartisiyoruz yok olmayacak bu is falan dedim 3-4 ayligina inicekmis gemiden 1-2 hafta sonra basvurcaz mahkemeye....

Kusura bakmayın konu sahibi ama çocuk oyuncağına çevirmişsiniz :KK12: neden sonuç belliyse bunca zaman bekleyeceksiniz ki :110:yani aradan aylar değil yıl geçti öyle değil mi o_O

ben 25 yaşında 1 yıllık evli ancak eşimle 9 yıldır birlikte olan bir insanım. ne sınavlardan geçtik...ben bu yüzden asla insanlara ayrıl,boşan tarzı şeyler tavsiye etmem. bunu hem yılların emeğine bir hakaret hem de karşı tarafa saygısızlık olarak görürüm. yarım kalmış şeyler yüzünden özgüven de çöker. sonra başkalarında hep o insan aranır.fakat....

Bu nasıl bir ilişki çok garip. bütün konuyu okudum. ne onunla ne onsuz durumu var. adam uzakta,ailesiyle iletişim yok. sizin aileniz onu sevmiyor. genç ergenler değilsiniz ki herşeyi tolere edebilin. yaşınız da ufak değil. eşinizin gelmesini beklemeyin bence. açın davayı. kendi avukatı vs. ile katılacaktır eninde sonunda. gerçekten bazen kabullenmek gerekiyor sanırım.

1,5 senenin sonunda geldi izmire...Direk mahkemede bulustuk.Annesiyle gelmis selam bile vermedim hic konusmadim...cok karmasik hissettim kendimi...ama en guclusu nefret duygusuydu.Babam araci oldu islemleri ikisi hallettiler.Bizde annemle peslerinde dolandik kaynanada biraz uzaktan takip etti sanki o hic bisey yapmamis cok masummus cok uuzgunmus rollerindeydi.Kendimi zor tuttumm icimde okadar cok sey varki ssoylemek istedigim...Annem sana sonra dusmanlik yaparlar suscaksin birak Allahindan bulsunlar falan dedi.Yarin sabah durusma var....Kendimi cok gergin hissediyorum.Okadar verdigim yila emege aciyorum.Bole sorumsuz ilgisiz karaktersiz surekli beni uzen birinden kurtuldugumada seviniyorum...

Hakim onayladi ve bosandik....ama ben cok uzgunum cok agladim sinirlerim bosaldii...cok sey birikti icinmde uhte kalan cok sey var...cope giden 10 yil..kotu seyler yasasakta o hep vardi simdi ebediyen olmayacak....ne onla ne onsuz...kucuk bi umut vardi sanki saka gibi yalan gibi geliyodu son ana kadar....mahkemede bosanmak istiyorum derken gozleri istemiyorum dedi.......

Canım hakkında hayırlısı buymuş eminim zordur ama sana yaptığı kötü şeyleri getir aklına kaybetmek istemeseydi mücadele ederdi diye düşünüyorum ben bol bol dua et Allah yardımcın olsun

Hakim onayladi ve bosandik....ama ben cok uzgunum cok agladim sinirlerim bosaldii...cok sey birikti icinmde uhte kalan cok sey var...cope giden 10 yil..kotu seyler yasasakta o hep vardi simdi ebediyen olmayacak....ne onla ne onsuz...kucuk bi umut vardi sanki saka gibi yalan gibi geliyodu son ana kadar....mahkemede bosanmak istiyorum derken gozleri istemiyorum dedi.......

aradan çok zaman geçmiş, umarım toparlamışsındır kendini.

ben olsaydım adaklar adardım doğrusu kurtuldum diye işe bak ya boşanmış hala gerisini düşünüyor bana göre emeğin değerli sende ,hem de emeğinin değerini vermemiş bir adam hatta bir yabancı için ah ediyorsun boşuna ,ne seninle ne sensiz demişsin ya keşke sonsuza kadar sensiz olabilsem deyip kurtulamayan var psikopatlardan bence haline şükret bir aynanın karşısına geç bakalım, gerçekten senden ne istediğini bilmeyen bir adam mı bekliyorsun seni sevecek kadar değerli gördüğün adam sence o adam mı ?ah ah ne kadar ruhlarımız saf öyle ah biz kadınlar...

mutlu olmak için en güzel yol ve kesin yol ne yaşanmış olursa olsun ardımıza geri dönüp bakmamamız sayesinde elde ederiz.bunu unutmayalım ki hayatımız bir tane ve bu hayata saygı duymayan o hayattan atılmalı,o hayatın her karesinden hemen yok edilmeli kolay da olsa zor da olsa farketmez bu ,biraz hayatımızın ve mutluluğumuzun bencili olursak asla üzülmeyiz eminim.ama genelde kendi değerimizi yitirene kadar sevmeyi gerçek aşk sanıyoruz bunu yapmayalım lütfen daha fazla etten yüreklere gerçek sevgileri feda etmeyelim.

Gecen 10 yılı boşver. Çocuklarıyla boşananları duşun. Onlara her baktıklarında o kendilerini üzen adamı hatırlıyorlar. Sen gercekten kurtuldun. İlerde Allah'a sukredeceksin.

X