Eşim boşanmak istiyor nolur yardımlarınızı bekliyorum:(((

Tam 1 saatir okuyorum sonunda cok merak ettim :))) bence barisicaksiniz neden biliyomusunuz ikinizde gercekten ayrılmak isteseydiniz şimdiye kadar biterdi esinizindw sizin de haklı ve haksız oldugu yönler var kafanızı toparlayın ona bir mektup yazın ki neye kırıldığınızı sen siz hemde o anlayabilsin aynı pencerede bakamıyorsanız evliliği sürdürmenin bir alemide yok

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar gecenlerde samimi bi iş arkadasımla tavla oynadık,yenen tavlayı yenilenin koltuk altına koyup öyle foto çekinicez diye iddaya girdik geyik olsun diye yendim ve o fotoyu whatsapa koydum..Hesabım eşime engelliydi göremiyordu arada bi onun durumuna baktıgım için engellemeyi kaldırıyodum acık unutmuşum (kayıtsız kişilerede engelli) ve bu fotoyu görmüş! seni geberticem o cocuk kim sen napıosun görürsün seni gazetelere manset yapıcam kendimede sanada sıkacam bilmemne küfürler küfürler....bende iş arkadasım nolmus ben sana rahat takılcagımı söyledim bosanmamak hosuna gidecekse devam et falan dedim umursamadım.Ama bilerek yaptıgım bişey değil... Durumu aileme anlattım kızdılar dogal olarak...Arayıp bişeyde diyemediler...Sonra bu olaydan 2 hafta sonra mesaj attı ben yaptıgım hatalar icin cok pişmanım, inan bana ben bu ilişkinin bitmesini istemiyorum.Herseyi birkez daha düşün,eylülde turkiyeye dönücem,kesin görüşelim demiş hiç cevap vermedim............ :KK53:

Son düzenleme:
Görüşün yüz yüze konuşun ama bu kadar olaydan sonra barışsanız ne kadar sağlıklı bir ilişki olur bilemiyorum canım :26:

Hakkınız da hayırlısı olsun

Siz ne düşünüyorsunuz peki ?
Yuzyuze gorusucem beni denemeye ikna ederse ki cok zor,sartlarımı koyucam ortaya.Bana güven saglayana kadar birlesmem,yani dugun ev olayına girmem,bursaya gitmem o gelsin izmire.askerligini yapsın v.s gibi sartlar..isine gelirse gelmezse gule gule sogudum zaten

Araya mesafe giren ilişkiler hep zor oluyo şu an anlıyorum.
Ki bu adamın mesleği bu .
Bence kıskandığına ve boşamadığına göre seviyor sizi .
Konuşursanız geri adım atıcaktır

kendinize bunu neden yaptınız acaba, bu genç yaşınız da kararlı olsanız işler çoktan çözülürdü. Gelecekte kim bilir neler yaşayacaktınız hiç düşündünüz mü? Sonuç olarak bence hala bir gelişme yok.

birbirini seven insanlar böyle davranmazlar. bence aranızdaki sevgi değil.

kime baktın canım ?
Demek isterdim :KK53:

canım sen hala seni ikna ihtimali olduğundan bahsediyosun , onu sevdiğin hissine kapılıyosundur zaman zaman , ama emin ol o sevgi aşk değil senin emeklerinin karşılığını istemen. Emeklerine yanıyosun. Hiç kolay değildir tahmin ediyorum ama yıl olmuş hala zihnini oyalıyor.

kuzum bence sen anneni dinle daha şimdiden senin ailen benim ailem mevzuları başladıysa işin çok zor ..asla kabul etme ve o değil sen bitir bu ilişkiyi. .sana bu gibi durumları yaşayan biri olarak söylüyorum ki bırak bitsin sonra çocuk olunca herşey daha zorlaşıyor mutlu yada mutsuz çocuğun için kendinden veriyosun hep ..ve olan sana oluyor sen mutsuz oluyorsun. yolun başında vazgeç bu adamdan..28 yaşına gelmiş ama daha anasının eteğinden kopamamış bir adam .. seninle yaşadığı ilişkiyi ailesine bağlıyorsa yani onlarla iyiysen sürdürecek ama değilsen bitirecekse hiç beklemesin bunun adı zaten ilişki değildir.. yazık etme kendine...

kardeş ben 10 yılımı verdim inan ki en başta nasılsa öyle gidiyor sana Allah kolaylık versin .

Canımm bütün mesajları okudum Allah sana sabır versin ama net olmalısın bu tarz ilişkilerin sonu genelde pek iyi olmuyo bence ne kadar çabuk kurtulursan senin için o kadar iyi hayat iyi insanlarda cıkarıyo insanın karşısına umarım güzel olur herşey senin için bence aileni dinlemelisin gelişmeleri bekliyoruz

Bu siteyi ilk ziyaret ettiğimde okuduğum konu sizinkiydi o_O. Hala bir gelişme yok mu durumunuzda :110:

Bu adam sizi aldatmamis kufretmemis ya da el kaldirmamis sizin ozgurlugunuzu kisisel sinirinizi ihlal etmemis asil siz bu adami anne babasina karsi mahcup edip duygusal sinirlari zorlamissiniz.Benim neznim de anne- babasina deger veren erkek kiymetlidir oyle olmayan erkekten kendinize de deger bulamazsiniz zaten siz ailesine deger verin zaten esiniz gundeminize boyle konular tasimayacaktir.Sevmeyi ruh esini bulmayi kolay sananlara kalsin ayriliklar.O sizin esiniz emeginiz ilk goz agriniz belli ki.Insanlar neler neler yasiyorlar da cekip gidemiyorlar.Siz boyle bi sebepten gurur tasiyarak ancak esinizin kararinda ne kadar da dogru bi adim attigini ona bi kez daha ispatlamis olacaksiniz.

Kizlar bundan yaklasik uc ay once icimden bi ses barissammi barissammi diyodu bu her ay konusmamiz lazim barisalim vs. diye mesaj atiodu hep tersliyodum hayir biticek diyodum sonra bigun dur bakalim dedim terslemiyim konusalim belki biseyler yoluna girer ole normal konusmaya basladik eski mevzulari pek acmadik bundan sonra akilli olcam eskisi gibi olmicak izmire yerlesiriz bizimkileri yola getiricem vs seyler soyluyodu (annesi hala bursaya gelirsiniz diye konusuomus ikna etcem diyodu) yinede benim sana tekrar guvenmem zor biraz zaman lazim tamamen barismis degilim onu
bil falan dedim yuzyuze goruselim
bakalim dedim buarada hala gemiden
inmedi burdaki sartlar sirket iyi vs
diyodu 1-2 kez bikac gunlugune
indiginde benle gorusmeye gelmemisti
kurban bayramina 3 gun kala
turkiyeden transit geciodu rusyaya
gitti telefonu cekiyodu benim aileyi
aramadi ki gelince size ellerini
opucem duzelticem diyodu bayram
sonrasi bizimkileri aradinmi dedi
hayir tabiki dedim (bu baristigimiz
sure zarfinda ailesiyle hic
gorusmedik) onlar beni bi kere
aradimi bi senedir kizim senin halin
ne barisin vs dedimi dedim
istemiyolardi halada ole gorunuyo
dedim tartistik madem ole ben izmire
gelmiyorum falan dedi aramicam
gelme dedim bu arada yillik izne ciktim sehir disindaydim gemisi izmire gelcekti yine kustugumuz icin gittim tatile bi sure sonra
konusmamiz lazim dedi tamam
dedim yuzyuze bu sefer aile
mevzularini birak bi kenara once bi
kendimize bakalim neyi
paylasamiyoruz vs hallolursa gerisi
gelir zaten fln dedim gemisi izmire
geri gelcekti goruscektik ben izindeyken gemisi gelmis solugu bursada almis avukatla gorusmus bende sinirlendim ben seni kac kere cagirdim yuzyuze goruselim halledelim diye 2-3 kez indin gelmedin son yaptigin harika olmus ben vazgectim gorusmekten ne zaman iniyosun bitsin artik dedim sen izmirde degildin vs bisuru bahane siraliyo bitsin diyincede bende istemiyodum zaten falan dedi sonra dahala eski mevzulari aciyo su soyleydi bu boyleydi aileme bi alo deseydi hersey cok farkli olcakti vs tamam artik neyi tartisiyoruz yok olmayacak bu is falan dedim 3-4 ayligina inicekmis gemiden 1-2 hafta sonra basvurcaz mahkemeye....

X