Eşim çocuklar babaanne si .......

Bunlar iki çocuğu arka arkaya büyüteyimde rahata ereyim dertleri değilmi
Babaanneyide takmamaya bakın en meleğinide koysanız yaşlı bakıma muhtaç biri her zaman bunaltır insanı
Kabul etmişsiniz babaanneyi
ikinciyide yapmışsınız ne bekliyordunuzki
Birde spiralde ağrı neden oldu onu anlamadım
Bi kaç gün ağrılar normal dedi doktor ağrı derken o kadar dayanılmaz ağrılar değil

Kız eşinin babaannesine bakmak ne 😅 sen eşek gibi yüklenirsen sırtına binen binene kendi gelini baksın sana mı düşer aaaa

babanneyle ilgilenebilecek başka kimse yok mu? bu devirde habersiz kalmak diye bir şey mi var, telefon verin kadının eline de. eşinizle de açıklayıcı bir şekilde konuşun, görev dağılımı yapın. çocuklar sizin kadar eşinizin de sorumluluğunda. babaanne de öyle.
Yok kimsemiz yok yani bizde en küçük oğlan veya tek oğlan anne babaya bakmalıdır babaannenin en küçük oğlu benim eşimin babasıdır ama kayınvalidem ve kayınpederim yurt dışında yaşadıkları için babaannesine biz bakmalıyız bide telefon çalıştıramiyor çok denedik ama olmadı çok yaşlı gozleride iyi görmüyor o yüzden galiba yapamıyor

Yok kimsemiz yok yani bizde en küçük oğlan veya tek oğlan anne babaya bakmalıdır babaannenin en küçük oğlu benim eşimin babasıdır ama kayınvalidem ve kayınpederim yurt dışında yaşadıkları için babaannesine biz bakmalıyız bide telefon çalıştıramiyor çok denedik ama olmadı çok yaşlı gozleride iyi görmüyor o yüzden galiba yapamıyor
siz nerelisiniz peki? yani madem en küçük oğlan bakıyor. o da eşinizse eşiniz sorumluluk almayı bilecek. en küçük oğlan diyorsunuz gelin demiyorsunuz. bakmayın demiyorum belli ki bakıma muhtaç, siz de kabul etmişsiniz. o zaman eşinize normal bir eşten daha çok sorumluluk yükleniyor, o da sizin işlerinizi mecburen hafifletecek başka yolu yok.
gerekirse ne yapması gerektiğini tekrar tekrar söyleyeceksiniz.
siz rahat edeyim diye ard arda çocuk yaparken ortada babanne yok muydu sonradan mı çıktı ki.. iki çocuk ve bir yaşlı baya zor oluyordur sonuçta. bilinçli hareket edilmeli diye düşünüyorum

A

Arkadaşım söyledim ya türk değilim o yüzden bazı yanlışlar oldu dedim özür diledim "babaannesi " diyecektim yanlış yazmışım
Kaç senedir ülkemizdesiniz? "Türk" değilim diyecektiniz heralde "türk" değilim diyemezsiniz.

X