Eşim eski sevgilisi ve ailesi tatil yapmışlar?

kucukbulutt

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2023
59
-261
28
Cok doluyum kizlar içimi dökmek istiyorum 8 buçuk aylık hamileyim diye yanımda birileri kalıyor yardim amaçlı 2 3 evvel eşimin yeğeni geldi kalmaya hersey gayet normaldi.Dün muhabbet ederken laf arasında ağzından eşimin eski sevgilisi ile tatil yaptıklarını kaçırdı yada bilerek yaptı bilemiyorum 16 yaşında küçük de değil. Benden önce olmus olay sorun şu ki eşim bana dedi ki ben eski nisanlim hariç kimseyle ailemi tanistirmadim bu kız başka bi kız duyunca delirdim ben sordum oda anlattı sinirlendim eşimi aradım sordum sen yıllar evvel yaşanan olaya mi takıldın dedi evet sonuçta bana söylemedin bunu dedim ailenle tatil yapılmış vs eşimde sinirlendi kavga ettik akşam geldi yeğenine baya kızdı benle kavga etti kızı evine götürdü bir daha eşime bakma sen dedi hamile kadına bunlar mı anlatılır dedi sizce ben haksız mıyım?

Haksızsınız. Geçmişimizi evlendik diye kimseye didik didik anlatmak zorunda değiliz, olmuş bitmiş. Başlığı okuyunca siz evde, onlar exle tatilde sandım. Olan yeğene olmuş
Ama bana kimseyle tanistirmadim ailemi dedi burda bi yalan yok mu ?

Haksızsın nokta net. Hamileliğiniz riskli mi neden yanınızda birileri kalıyor. Ayrıca fi tarihindeki olay bu kadar gerilmeye gerek var mı? Adam huyunuzu bilerek anlatmamış.
Evet riskli bu kızdan bahsetmişti ama bu kısmı söylemedi niye söylemedi?

X