Eşim eski sevgilisi ve ailesi tatil yapmışlar?

Çoğu kişi haksızsın demiş ama ben hak verdim sinirlenmene. Bilmiyorum bana ailesiyle tatile bile çıkan kadını anlatmalıydı. nasıl eski nişanlıyı anlatıyorsa bunu da anlatsaydı. eski ilişkiler konusulunca bunu da deseydi. Başkasından duymak iyi mi oldu? Senin hakkında böyle bir şey duysaydı o nasıl tepki verirdi acaba?

Cok doluyum kizlar içimi dökmek istiyorum 8 buçuk aylık hamileyim diye yanımda birileri kalıyor yardim amaçlı 2 3 evvel eşimin yeğeni geldi kalmaya hersey gayet normaldi.Dün muhabbet ederken laf arasında ağzından eşimin eski sevgilisi ile tatil yaptıklarını kaçırdı yada bilerek yaptı bilemiyorum 16 yaşında küçük de değil. Benden önce olmus olay sorun şu ki eşim bana dedi ki ben eski nisanlim hariç kimseyle ailemi tanistirmadim bu kız başka bi kız duyunca delirdim ben sordum oda anlattı sinirlendim eşimi aradım sordum sen yıllar evvel yaşanan olaya mi takıldın dedi evet sonuçta bana söylemedin bunu dedim ailenle tatil yapılmış vs eşimde sinirlendi kavga ettik akşam geldi yeğenine baya kızdı benle kavga etti kızı evine götürdü bir daha eşime bakma sen dedi hamile kadına bunlar mı anlatılır dedi sizce ben haksız mıyım?
Haksızsın. Geçmişte kalmış bitmiş gitmiş.
Müflis bezirgan eski defterleri karıştırırmış

Anlamıyorsun başka konularda anlatıp kızı anlatıp bunu neden saklıyor?
Siz de eşinize kızmak yerine sakince sorsaydınız. "Kızı zaten anlattın tatile gittiğinizi niye söylemedin, ben bunu sorun edecek biri miyim ki söylemedin?" deseydiniz. Ama sorun edecek biri iseniz o yüzden söylememiştir.

Cok doluyum kizlar içimi dökmek istiyorum 8 buçuk aylık hamileyim diye yanımda birileri kalıyor yardim amaçlı 2 3 evvel eşimin yeğeni geldi kalmaya hersey gayet normaldi.Dün muhabbet ederken laf arasında ağzından eşimin eski sevgilisi ile tatil yaptıklarını kaçırdı yada bilerek yaptı bilemiyorum 16 yaşında küçük de değil. Benden önce olmus olay sorun şu ki eşim bana dedi ki ben eski nisanlim hariç kimseyle ailemi tanistirmadim bu kız başka bi kız duyunca delirdim ben sordum oda anlattı sinirlendim eşimi aradım sordum sen yıllar evvel yaşanan olaya mi takıldın dedi evet sonuçta bana söylemedin bunu dedim ailenle tatil yapılmış vs eşimde sinirlendi kavga ettik akşam geldi yeğenine baya kızdı benle kavga etti kızı evine götürdü bir daha eşime bakma sen dedi hamile kadına bunlar mı anlatılır dedi sizce ben haksız mıyım?
Haksızlığın nirvanasi.... Hersey herkese anlatılmaz. Hamile kadın hormansalligi der susarım... Önemli olmadığı için de anlatmaya olur geçmiş,gitmiş herkesin bir milyon sevgilisi oluyor, hepsini esimizs anlatsak vay halimize

16 yaşındaki bir ergen sizi parmağında oynatıyor

Size bakmamak için bir oyun çevirmiş sizde sazan gibi oltaya gelmişsiniz

Eskiyi karıştırıp salakça bir tartışmaya mı gülersin yoksa size yardıma gelenlere mi gülersin tam bir boş hayat

Sankim hasta bakıma muhtaç 😏

16 yaşındaki ergen kıza üzüldüm ben ya. Ne şirret bi yengesi varmış ortalığı ayağa kaldırmış. Cidden var ya sonuca gelene kadar heralde birkaç sene önce eski sevgili ile tatil yapmışlar o ortaya çıktı sandım 🤦🏻‍♀️ Geçmişi geçmişte bırakın. Hepimizin ne söylemediği detaylar vardır. Ve söylemek zorunda da değiliz eğer geçmişte kaldıysa

16 yaşındaki bir kız neden size bakmaya geldi?
Kim böyle bir şeyi ister ki 16 yaşında🤦‍♀️
Siz de haksızsınız söylememiş işte canı söylememek istememiş olabilir ne var yani geçmiş gitmiş.
Omo bono hör şöyü onlotmiştu ne ya.
Çok önemli bir durum değil ve o an siz nasıl sorduysanız artık anlatmak istememiş demek.
Herkesin bir geçmişi var bırakın şimdi bebeğinize odaklanın konu bu mu?
16 yaşındaki çocuk bana niye bakmaya geliyor diye odaklanın mesela.

Haksizsin

Konunda değil ama alttaki yorumlarında "kendi gelmek istedi" demişsin 16 yaşındaki çocuk için.
Eline iyi bir koz geçmiş
hem kızı sepetlemiş ayağınıda evden kesmişsin
Hemde eşinin açığını bulup şort iznini kapmışsındır :KK66:

Kendisi gelmek istedi can ata ata bende buyursun gelsin dedim aramızda bi sorun yoktu kimseye bi zararım da olmadı bu zamana kadar hep yardımcı oldum iyi bilirler sanki düşmanım gbi algilanmis fakat ben böyle şeyleri kaldıramıyorum yanımda anlatması bunu bana soylememesi ne olursa olsun ayni şey tersi olsaydı eğer bana yapmadığını bırakmazdı yalancı diye yeğenime de kulp takarlardi hemen
Öyle ise kıza niye bu kadar düşmanlık gibi davrandınız? Kız belli ki ağzından kaçırmış işte, kötü bir niyeti yokmuş, yani aranızı bozmak için mahsus demedi ama sanki öyle yapmış gibi davranmışsınız kıza.

Kızın ağzından kaçırdığına inanmıyorum. bilerek yaptığına da. Bence siz kızı alttan alttan deşmişsiniz kız da bildiklerini anlatmış.
Evlenmişsiniz adamdan bebek bekliyorsunuz ama ısrarla napsam da kendimi acıtsam da kavga çıkarsam peşindesiniz. Geçmişle alakalı yalan sölemiş olabilir sebepleri vardır, belki sizi üzmek istemedi, belki kendi çok pişmandır bu durumdan bilemezsiniz. Evlense evlenirdi o kızla. Gelmiş sizinle evlenmiş.. O yüzden eşinizi bunu yaptığına pişman etmeyin. Bu vakitten sonra huzuru dışarıda aramasına, elaleme bakmaya zorlamayın. Huzur verin huzurlu olun.

Haklı. Kadın en başta sormuş eski nişanlısını anlatan adam bunu da anlatmalıydı. Sadece tepkiniz yanlış. Yeğen patavatsızlık etmiş olabilir ama bunu ögrendiğinizde eşinizle daha sakin konuşup düzgün bir üslupla kendinizi ifade edebilirdiniz. Hamilesiniz, kalp kırmayın. Hassas olabilirsiniz ama yeğenin evden kovulması abartı olmuş. Kız size yardim etmek için yanınızda çünkü. Ben büyüklük yapmanızı tavsiye ederim.

Eşim mahvetti zaten sen karımla aramk bozuyorsun dedi evine götürdü
ÇOK KOTU BIR CIFTSINIZ. COCUGU HAMILESINIZ DIYE GETIRIYORSUNUZ SONRA KISKANÇLİK KRIZI GEÇIRDINIZ DIYE MAHVEDIP?? EVE GÖTÜRÜYORSUNUZ.
O COCUĞUN ANASI BABASİ OLSAM BEN DE KARİ KOCA SIZI MAHVEDERDIM

Eşim mahvetti zaten sen karımla aramk bozuyorsun dedi evine götürdü
Size kimse gelip bakmaz inşallah bir daha. Bekleyemediniz mi kiz gitsin eşinizle öyle konuşsaydınız.
Yazık yani 16 yaşında çocugu alet etmişsiniz kıskançlığınıza. Onun günahı neydi yani ayıp yaptığınız karı koca ikinizinde. Ben ailesi olsam büyük olay çıkarırdım ,umarım onlarda gereğini yapar.

Yeğene haksızlık etmissiniz. Çocuk yaşta daha kasıtlı yaptığını düşünmüyorum. Eşinizin geçmişi de sizi ne ilgilendirir öğrenmeye bile calismamaniz gerekirken eşinizle kavga etmissiniz. Güven saygi çok önemli...

16 yaşındaki kızda çocuk sayılmaz 16 yaşında bana ev emanet ediliyordu aklı yetiyor herseye düşünce lazim insana
16 yaşında size ev emanet ediliyordu ama şu an evde tek kalmayıp bakım bekliyorsunuz kocaman kadın,hemde o kücümsediğiniz çocuktan bekliyorsunuz bunu.
Siz kıza eşiniz laf etsin diye koştur koştur eşinizle kavga etmişsiniz zaten o da olmuş,rahatlamışsınızdır ama sizde anne olacaksınız,sizin çocuğunuza birileri bunu yaparsa o zamanda çocuk sayılmaz yaaa haketti der susarsınız.

Haksızsınız kusura bakmayın sizden önce olan bişeymiş 👎 ama siz hayatındayken böyle bişey yapmış olsaydı haklısınız derdim . Bırakın geçmişi geleceğe bakın 🥰 bak ne güzel hamilesin bebek bekliyosun boşver neden kendini boş şeylerle harap ediyosun 😘

X