Eşim eski sevgilisiyle buluşmuş !

Esin asiri iyi niyetinden değil asiri libidosundan dolayi gitmis gibi, onu tekrar gormek, konusmak, gozlerine bakmak istemiş:)
Heyecanlanmis, icinde kelebekler ucmus ama farkli bir bolgede.
Yalan soylememesi de dürüstlüğünden değil, erkeklerin iki isi aynı anda yapamama beceriksizliginden, hem aldatmaya meyil hem yalan kapasiteye fazla.

şunu demek istedim; bazen yalanlar karşındaki insanın tavrından dolayı söylenir. keşke konu sahibinin kocası en baştan dürüst olsaydı. şu konuda hak veriyorum, yukarıda biri yazmıştı, insan öyle pat diye eski sevgilisiyle dertleşmek istemez, muhakkak öncesi vardır demek ki ara ara görüşüyorlardır, ona dayanarak eski sevgili bi dertleşelim demiştir.

kendimden örnek vereyim, eşim eski sevgilisiyle görüşmek istese bişey demem, benden gizli görüşmesini istemem, haberim olduğu sürece -eşime güveniyorum- sorun yok.

bazen yalanlar karşındaki insanın tavrından dolayı söylenir.

Tavrindan dolayi yalan söylemek normal bir durum değil diyorum ben de ve yalan soyleyeni suçu yoksa da suclu yapar.
Goruşuyorsa, gorusmek istiyorsa eşine soylemeliydi musade etmiyorsa da goruşmeyecek ya da eskileriyle gorusmeye musade eden biriyle birlikte olacak bu kadar yalan soylecegi kadar onemliyse bu eskiyle goruşme durumlari. Yalanla goruşmek diye bir şey yok bir defalikta oldugunu sanmam. 🙄

Son düzenleme:
Pardon anlayamadım, bi duygu durumuyla buraya yazdım, fikirlerinizi aldım okudum ve son durumu yazıp teşekkür ettim. Ne yapmam gerekiyordu ?
ne yapmanız gerekiyordu
ayrıntılı bir şekide yazmanız gerekiyordu insanlar sizin için üzülüp merak edip yazmışlar

bir daha kesinnn boşanmayacaksanız ailenizi üzmeyin
değdi mi şimdi insanları üzmeye?

Aslında yalan söyleyebilirmiş ama söylememiş. İşten Ahmet’le bi kahve içtik dese aksini nasıl ispat edebilirdiniz ki?
Keşke bende gerçeği öğrenebilecek kadar değerli olsam dürüst olması güzel ama tabi duymasaydın bu davranışı yine bilmeyecektin bence kandırılmak kötü eşinin yaptığı yanlış bir davranış ama boşanacak kadar değil çünkü devamını Erdemli getirmiş daha yapmaz yeteri kadar kızdıysan

Kadını bulacağım önce sonra kocasını.. karın derdini benim kocama anlatıyor diyeceğim

bravo
sorunu kökten çözdünüz
peki ikiyüzlü vefasız kocanızın cezası ne
Kocaya ne yapacaksınız peki, onu nasıl bir yaptırım bekliyor? Elalemin yuvasını dağıtırken siz kocanızı affedip gül gibi geçineceksiniz. Belki o kadın bile değil, belki kocanız ve arkadaşı sırf oynaşını sizden korumak için masum bir kadına iftira edecek kadar kansızdır, neler gördük Kurana el basan, ertesi gün yatakta basılan.

gördük mü kız
Kusura bakmayın, hali hazırda devam eden bir terapi sürecim vardı, öncesinde tiroid kanseri olduğumu öğrendim bir anda, sonrasında ameliyat olup tüp bebek denedim, bebeğimin kalbi durdu kaldıramadım yaşadıklarımı o yüzden zaten devam eden bir terapi sürecim vardı, dün konuştum eşimle gelmemi önerdi, o yüzden gittik bunları tek tek yazmalıydm...

ve siz tüm bunlarla uğraşırken bu adam bunu yaptı
tek başına bu mesaj cinayet sebebi
üstelik de kimsesiz tek dayanağı sizsiniz
iyi dayamış ama başkasına

Kusura bakmayın, hali hazırda devam eden bir terapi sürecim vardı, öncesinde tiroid kanseri olduğumu öğrendim bir anda, sonrasında ameliyat olup tüp bebek denedim, bebeğimin kalbi durdu kaldıramadım yaşadıklarımı o yüzden zaten devam eden bir terapi sürecim vardı, dün konuştum eşimle gelmemi önerdi, o yüzden gittik bunları tek tek yazmalıydm...
Ne yapmayı düşünüyorsunuz şu anda.Kadının kocasına durumu anlatacak mısınız?Boşanmayı düşünüyor musunuz?

Son gelişmeler neler merak ettim . Barıştınız mı?

Sonunda eşlerinize kıyamayıp affedecekseniz araya aile büyüklerini katmayın kendi aranızda çözün. İleride gerçekten ihtiyaç duyduğunuzda çalacak kapı bulamazsınız sonra.
Çok haklısın. Ama insan olayın içindeyken anlamıyor o durumu. Ben de ilk falsosunda ortalığı ayağa kaldırdım. Dava da açtım ben sonra da ailem destek oldu falan filan ve barıştım!
Terapiye de gittik. Baktı ki terapide dökülüyor bıraktı gelmeyi. 2. Hatasında da evden kovdum kimse gelmedi. Boşanma duruşmam olduğu zaman geldiler ve hep yanımda tam destekler.
Demem o ki kötü değişmiyor hep kötü. İlkinde def etmek gerekmiş. Ama işte kafa gidiyor insan düşünemiyor kabullenemiyor

Merhabalar kızlar sanırım hayatımın en zor gününü geçiriyorum. 6 yıllık güzel giden Bir evliliğim var, yıllardır verdiğimiz bir azospermi mücadelesi var.. Bir bebek kaybettik sonrasında negatif tüp Bebek denemelerimiz oldu şuan Biraz beklemeye çekildik öyle Bir süreçteyiz. Sabah eşim duştayken telefonuna baktım Starbucks uygulaması açık uygulamalarda kalmış, akşam kahve içmiştik. Uygulama geçmişine bir bakayım dedim cuma günü saat 5te iki tane kahve alınmış. O saatlerde eşimi işte biliyordum neye uğradığımı şaşırdım. Bu ne dedim bağırdım çağırdım kızma ama eski kız arkadaşımla görüştüm dedi, neymiş kadın evli eşinin bir akrabası aynı zamanda aynı işyerinde çalışan biri buna sarkıntılık ediyormuş o da eşine söyleyemediği için eşimi aramış. Öncesinde özel numaradan aramış açmış eşim ağlamış telefonda, eşim beni arama bir daha bu doğru değil demiş, cuma günü tekrar aramış eşimde kulaklık varmış telefon uzaktaymş numarayı görmeden açmış kız telefonda ağlayıp çok kötüyüm lütfen bi konuşalım görüşelim birileriyle dertleşmem lazım diyince çok iyi niyetli kocam bey de dayanamayıp gitmiş... Kıyametler kopardım ailemi çağırdım boşanacağm dedim. Ablam eşimin en yakın arkadaşıyla konuştu olay gerçekten böyle, buluştuğunu söylemedi ama özelden aradığını söyledi hatta ikaz ettim senin eşin bunu kaldıracak Bir kadın değil ama bu adam da aldatma niyetliyle bunu yapacak bir adam değil falan demiş.. paramparça oldum, şuan yaşadıklarımı rüya gibi geliyor. Eşim annesiz babasız kimsesiz Bir adam, ben yoksam kimsesi yok ama diyorum ki bunu ben değil o düşünmeliydi. Yeminler etti duygusal birşeyle gitmedim, sadece insanlara hayır diyemiyorum ve ağlayana dayanamıyorum falan , yapısı böyle biliyorum ama bu çok yanlış çok çok yanlış. Defol git diyemedim ama çok kötü davranıyorum gözlerim şişmiş, Bir tarafım yıllardır tanıdığın adam aldatma niyetliyle yapmamıştır ama bu yaptığı bana kötülük.. Bir çıkmaza girdim nasıl devam edeceğimi bilmiyorum 😥
yalnız insan beyni panik halindeyken ne kadar detaylı çalışıyor hayran kalmamak mümkün değil😂en ince ayrıntısına kadar tak tak sıralamış,eski sevgilisine biri asılmış o da kocasına söylememiş,gizli numaradan aramış üstelik bide kulağında bluetooth kulaklık varmış görmemiş açmış, elindede tesadüfen 2 tane kahve varmış vs.gerçek olsaydı bile saklamak niye durumu direk size anlatsa belki akıl bile verirdiniz eski sevgili diye öcüde değil ya bir insan eşinden eminse geri kalanlar teferruat zaten,ben eski sevgilimle düşman değilim ama zerre bişey hissetmiyorum slm da veririm şahsen sıkıntı olmaz,sizde eğer eşinize güveniyorsanız kahve içtik konuştuk dediğinde kaldırabilecekseniz sorun öğrenin olayın aslını,yok kesinlikle olmaz konuşamaz güvenmiyorum diyorsanız yukarıda sıraladıkları saçmalık zaten sizden çekinip pat pat sıralamış ama doğrusunu sorup öğrenin,karşılaştık bi kahve içip hal hatır sorduk derse içiniz rahatlar,herşey güvenle alakalı,asıl soru eşinize güveniyormusunuz.

Şartları, neler yaşadığımı, bir hemcinsinin aldatılma psikolojisi ile neler hissedip neler düşünebileceğini hiç düşünmeyip, acımasızca yorum yapan hemcinslerime de teşekkür ediyorum..
Acımasız olan buradaki kadınlar değil de kocanız olmasın sakın?

Bir sonraki aldatılma konunuzda görüşmek üzere

Aslında hangi starbuckstı o diyip o starbucktaki kamera kayıtlarını izleyeceğini hatta haklı çıkarsan mahkemede kullanacağını söyleseydin. Lütfen gitme evet bir kez oldu vb diye dökülürdü.

Eskimeyen eskiler. Yani bir niyet bir umut buluşmuş. Yakalanmasa emin olun görüşmeler sıklaşırdı, eğer ikisinde de bi kıvılcım varsa iş ciddilesirdi. Yakalanması iyi olmuş ama bu saatten sonra bu olayı düşünmeden nasıl yaşarsınız bilemedim.

X