eşim eski sevgilisiyle görüşüyor :_(

Bu internetin varligi ayri yoklugu ayri bir dert.. Yine bir internetten aldatildigini ögrenme vakasi

İnternete, sosyal medyaya hatta telefona bile yasaklar konmalı hemde ciddi yasaklar. İnsanlar boşanır kavga eder oldu, kavga dövüş ortamında giden ilişkiler, gerçekten çok sinir bozucu hal almaya başladı.!! Nedir bu çektiğimiz biz kadınların.!! Tabiii sözüm meclisten dışarı kadınlarımızda rahat durmuyorki.. Allah ıslah etsin ve beterinden korusun.

anlatayım. kendime göre haklıyım ama sizin yorumlarınızıda bekliyorum. biz 6 sene çok rutubetli bir evde yaşadık balkonu olmadığı için çamaşırlar evde kuruyo falan. nemi ortam olduğu için hamamböcekleri resmen evde yazın fink atıyor.çok çok üzülüyordum çocuk kesinlikle o evde hasta olacaktı inanın yalan veya abartı değil.. eşim üzülmememi,bana ev tutacağını ve taşınacağımızı söyledi. ama ailesinin borçlarını ödemekten ev mev tutmadı tabi.beni 9 ay öyle oyaladı. gideceğime ihtimal vermedi heralde. ama doğum yaklaştıkça dahada ölüyordum...
neyse, ben doğuma 1 hafta kala anneme gittim. eşim şehir dışına gidiyo ve 2 gün gelmiyordu. zaten doğumda öyle bir güne denk geldi.. doğum yaptım ve eşim yanımda yoktu çalışmaya gitmişti ve ertesi gün hastaneye geldi.ne doğan çocuğuna ne bana hiçbir ilgi alaka sevgi şevkat göremedim çok çok üzüldüm hatta sütüm kesilmesin diye takmamaya çalıştım. zaten konuşmuştuk 10-15 gün annemde kalacak öyle gelecektim. dikişlerim iyileşsin hem bebek bakımını bilmiyorum öğrenirim diye düşünüp öyle konuşmuştuk.
ama eşim o günden sonra haftada 1 yanımıza geldi, ondada sevgisini sevkatini banada çocuğunada hiiç göstermedi. resmen beni özlemiyordu ve geri gelmem için hiç meraklı değildi.... günler aylar geçti ve bu durum hiç değişmedi.. araya telefonda kavgalar girdi ve ailesi bebeği görmeye gelmedi bile..hergün ağlıyordum. evi ne zaman tutacaksın diye soruyordum param yok tutamam diyordu. o eve geri dönmüş olsaydım bugün benim çocuğum hasta bir çocuk olabilirdi ve eşim asla ev tutmazdı. inat diyelim kırgınlık diyelim kararlılık diyelim öyle böyle annemin evinde 1 yıl 3 ay kaldım... sonra ne olduysa ev tuttu eşyaları yeniledi ve biz tekrar birleştik... işte ben evi ilk terkettiğim zamanlarda o kadını faceden bulmuş ve o gün bugündür konuşuyorlarmış. biraz uzun oldu kusurabakmayın...

Ben bunu da okudum ya Allah eşinizi bildiği gibi yapsın. Sen orda doğum yapmışşsın ve o seni aldatıyor. Ya insan bebeği hemde ilk bebeği ile ilgilenmez mi, sen nasıl bir adamsın. Çok özür dilerim, çok sinir oldum olcak iş değil...

son durum nedir?neye karar verdiniz? Ya da eşiniz ile ayrı mısınız yoksa affetme taraftarı mısınız?

.bizide bilgilendirin.

Inşallah hakkınızda neyse hayırlısı o olur.o kadında ve onun gibi kadınlar allahından bulsun inşallah.amin.kocalarda az değil.allahım kimsenin kocasını şaşırtmasın.akıl fikir versin.irade versin.

aminnnn amin inşaallah. Rabbim yazdıysa bozsun, amin cümlemizin.

sanırım görüşmemelerinin önüne geçemeyeceksin.boşan diyemem sana aile büyüklerinizden yardım alabilirsen al.ama içimde ona karı hiçbir duygu kalmadı diyosan beraber yaşa katlan diyemeyeceğim.eğer maddi durumun yerindeyse çocuğuna bakabileceksen al.bakamayacaksan çocuğuda sana bırakacağım de bakalım ne yapacak.annemin bir lafı var hiç unutmam.şimdi boşanan kadınlar çocuklarını da peşlerinden sürüklüyorlar.ve sonra hayat onların bir çıkmaza giriyor.kendinemi bakacak çocuğunamı şaşırıp kalıyor.adamda öbür taraftan gününü gün ediyor.nerde akşam orda sabah.kiminle nerde eğlensem ne yesem ne içsem diye düşünüyor başkada bi mok düşündüğü yok.annede perişan çocukla ortada.baba evide artık zindan evi.annem bunu gaddar bir anne olduğu için yavrularını sevmediği için değil.bir düşünün hak vereceksiniz.

anlatayım. kendime göre haklıyım ama sizin yorumlarınızıda bekliyorum. biz 6 sene çok rutubetli bir evde yaşadık balkonu olmadığı için çamaşırlar evde kuruyo falan. nemi ortam olduğu için hamamböcekleri resmen evde yazın fink atıyor.çok çok üzülüyordum çocuk kesinlikle o evde hasta olacaktı inanın yalan veya abartı değil.. eşim üzülmememi,bana ev tutacağını ve taşınacağımızı söyledi. ama ailesinin borçlarını ödemekten ev mev tutmadı tabi.beni 9 ay öyle oyaladı. gideceğime ihtimal vermedi heralde. ama doğum yaklaştıkça dahada ölüyordum...
neyse, ben doğuma 1 hafta kala anneme gittim. eşim şehir dışına gidiyo ve 2 gün gelmiyordu. zaten doğumda öyle bir güne denk geldi.. doğum yaptım ve eşim yanımda yoktu çalışmaya gitmişti ve ertesi gün hastaneye geldi.ne doğan çocuğuna ne bana hiçbir ilgi alaka sevgi şevkat göremedim çok çok üzüldüm hatta sütüm kesilmesin diye takmamaya çalıştım. zaten konuşmuştuk 10-15 gün annemde kalacak öyle gelecektim. dikişlerim iyileşsin hem bebek bakımını bilmiyorum öğrenirim diye düşünüp öyle konuşmuştuk.
ama eşim o günden sonra haftada 1 yanımıza geldi, ondada sevgisini sevkatini banada çocuğunada hiiç göstermedi. resmen beni özlemiyordu ve geri gelmem için hiç meraklı değildi.... günler aylar geçti ve bu durum hiç değişmedi.. araya telefonda kavgalar girdi ve ailesi bebeği görmeye gelmedi bile..hergün ağlıyordum. evi ne zaman tutacaksın diye soruyordum param yok tutamam diyordu. o eve geri dönmüş olsaydım bugün benim çocuğum hasta bir çocuk olabilirdi ve eşim asla ev tutmazdı. inat diyelim kırgınlık diyelim kararlılık diyelim öyle böyle annemin evinde 1 yıl 3 ay kaldım... sonra ne olduysa ev tuttu eşyaları yeniledi ve biz tekrar birleştik... işte ben evi ilk terkettiğim zamanlarda o kadını faceden bulmuş ve o gün bugündür konuşuyorlarmış. biraz uzun oldu kusurabakmayın...
yani kimse bana kızmasın şunu okuduktan sonra boşan dicem artık.yuuhhh.

en kadınla konuştunmu ? eşinden ne tepki geldi acaba ?

deli oluyorum böle kadınlara evlenmişsin barklanmışsın ne dıye elin adamıyla görüşürsünki

ama suçun asıl sahıbı eşiniz bence bir süre gözlemleyin devam ederse eger bırakın gitsin öle adamı çok bulurunuzki

Benzer olay benim başıma da geldi, eşimin telefonunda kayıtlı iki eski sevgilisini yakaladım. Birini aradım, benim aradığımı anladı, eşimi aramış, ben seninle hiç görüşmedim neden eşin aradı diye sormuş. Ara sıra işi düşünce aradığını biliyordum.

Öbürüne ulaşamadım, yemin etti hiç aramadım görüşmedim dedi. Söylediğine inandım ama ben eşime hiç güvenmiyorum.

Inanmıyorum ya adamdakı ve kadındakı pıskınlıge bakarmısın? :KK43: valla hıc masumane bısey degıl bu. Allah yardımcın olsun. Sende o kadının kocasını bul herseyı anlat. Anlasın karısının ne mal oldugunu...

7.5 yıllık evliyim 1,5 yaşına bir çocumuz var.bizim eşimizle çok iyi giden bir evliliğimiz yok aslında..1 yıl ayrı yaşadık şimdi dört aydır birlikte yaşıyoruz.hep hazmedilmemiş çözülmemiş sorunlarımız vardı ve üstüne 1 yıl ayrı yaşamak bizi iyice birbirimizden soğuttu... bu 1 yılda sürekli görüşüyorduk arada çocuk olduğu için geliyordu. ne ayrıydık nede evliiydik. neyse biraz karışık bi durum. anlaması ve anlatması zor... o dönemlerde faceden görüştüklerini öğrendim çok kızdım ve kadını oradan sildim neyse sorun kapandı sanıyordum.. şimdi aynı eve taşındık ve hala konuştuklarını öğreniyorum hemde 1 yıldan beri...hemde yeğeninin facebook sayfasından... şüphelendim, bir kaç resim gördüm ve tamamen boş bir olta attım "onunla mesajlaştığını biliyorum,bütün konuştuklarınızı okudum" dedim.oda şok oldu... böylece çoğu şeyi hiç bilmediğim halde eşimin ağzından öğrenmiş oldum....
<eşimle 2,5 yıl çıktıklarını ve ayrıldıktan sonra eşimin kendine zor geldiğini biliyorum.sonra biz sevgili olduk ve 2 yıl sonundada evlendik.>
kadın şu an evli ve çocuğu var, ben onu o yöne itmişim.onu sevmiyormuş aralarında hiçbirşey yokmuş sadece dertleşiyorlarmış.beni aldatmıyormuş.benimle ilgili sorunlarını onunla paylaşıyormuş çünkü benle konuşulmuyormuş hemen kavgaya dönüyormuşum...
Feci bir kavga ettik. laf boşanmalara kadar geldi eşimin tavrı ise gayet rahattı. boşanırsan boşan, ne yaparsan yap benim içim rahat bana güvenmiyosan senin sorunun diyordu. sonra ertesi gün 2 damla gözyası ve özür diledi bir daha görüşmeyeceğini bu işin kapandığını söyledi.
ve ben bugün yine bilgisayardaki geçmişten öğreniyorumki yine onunla ilgili bişeyler yapmış tam olarak ne yaptığı görünmüyo ama sadece kadının ismi yazıyo ordan anladım.
ne yapacağımı bilmiyorum yine çok kötü kavga ettik ve işe gitti.bu yüzden ayrılma noktasına geliyoruz düşünmekten çıldırıcam. bir akıl verin... benmi masum birşeyi büyütüyorum allah aşkına aslında masum olabilirlermi?
kadın buna demişki ben senden ayrıldığıma pişmanım sevmeyerek evlendim ama eşimi sonradan sevdim diyormuş.
ablanlar ne yapıyor adersini verde bir gidip oyurayım diyormuş. eşim adresi vermiş, sen bulamazsan ben götüreyim demiş.
(bu arada eşimin ablası benim can düşmanımdır.görüşmüyoruz)

kesinlikle masum bir olay olamaz bir insanın aldatması için illa yatakta basmak vs. mi gerekir buda bir nevi aldatmak ben olsam kesinlikle yutamazdım büyük konuşmayayım tövbe ama bence ekonomik özgürlüğün yoksa bile çekilecek hazmedilecek şey değil ortada çocuk bile olsa sen evliliğindeki muallak durumu ve mutsuzluğunu cocuğuna yansıtacaksın hiç olmazsa kimseye muhtaç olmaz Yüce Rabbinin izniyle rızkını çıkarır çocuğunu büyütürsün ben böyle düşünüyorum

sanırım görüşmemelerinin önüne geçemeyeceksin.boşan diyemem sana aile büyüklerinizden yardım alabilirsen al.ama içimde ona karı hiçbir duygu kalmadı diyosan beraber yaşa katlan diyemeyeceğim.eğer maddi durumun yerindeyse çocuğuna bakabileceksen al.bakamayacaksan çocuğuda sana bırakacağım de bakalım ne yapacak.annemin bir lafı var hiç unutmam.şimdi boşanan kadınlar çocuklarını da peşlerinden sürüklüyorlar.ve sonra hayat onların bir çıkmaza giriyor.kendinemi bakacak çocuğunamı şaşırıp kalıyor.adamda öbür taraftan gününü gün ediyor.nerde akşam orda sabah.kiminle nerde eğlensem ne yesem ne içsem diye düşünüyor başkada bi mok düşündüğü yok.annede perişan çocukla ortada.baba evide artık zindan evi.annem bunu gaddar bir anne olduğu için yavrularını sevmediği için değil.bir düşünün hak vereceksiniz.

ben katılmıyorum benim teyzemin kızı iki çocuğuyla aldatıldı yinede çocuklarımı vermem dedi topu topu 2 sene oldu ayrılalı bir azim bir hırs çalıştı kazandı alnının teriyle tabi teyzemlerde destek oldular şuan altına arabasını da çekti helal olsun diyorum kuzenime birşey olmadı aksine daha güçlendi kaybeden eniştem oldu

bence kavga cıkarmakta cok haklısınız... eskı sevgılıden dost olmz sonucta yasanmıslıklar var... bence kadının kocası duysa oda cılgına döner... umarım bu olay cok degısık durumlara dönmez... namus davası vs... canımm ıyı düşün dogru karar ver...

ailesinde şiddeti aldatmacayı gözyasını vs. hertürlü üzücü şeyi yaşayan ve boşanan bır ailenin cocuğu olarak şunu söylemek isterimki.. evlilik her iki kişinin bırnıne destek olması,sevincini derdini paylastığı gerektiği ciddi bir konu.birlikte aynı yastığa baskoyduğunuz kadın veya adam sizi bır yabancıdan ayırt etmıyorsa daha fazla düşünmeye gerek yok.bu hayat hesap yapmak için yeterınce kısa ve kimse kimseyi aptal yerine koymamalı.sizi mutsuz eden ve güven vermeyen adama bir gününüzü bile feda etmeyin.(kendi sağlığınız mutluluğunuz için).kadınlık gururunu es gecmeyın ayrıca cocuğunuz böyle bir zeminde büyürken siz herseyı sineye ceker eywallah derseniz ilerde cocuk herseye benm gb sahıt olur bu sizi 2 kere yaralar.aman cocuğum etkilenmesin diye düşünülerek problemli bir evlilikte buyutulen cocuğun psikolojisi inanın boşanmıs bır çiftin cocuğundan daha beter olucak.

mesajı ikiye bölmüş oldum yanlıslıklar k. bakmayın ...tavsiyem kendınıze yepyenı tertemiz mis gibi bir sayfa açın bebişle:)
bağlayın maddi manevi tazminat davasını elinizde dayanak da var.hem yasam olrk hemdefizik olarak yenilenin (mesela sac resnginizi makyajınızı,giyim vs) kadınların yenilenmesi hem kendilerine özgüven veriyor kendimizi daha güçlü hissederiz hem de bazılarına ne kaybettiğini gösterme fırsatı :KK66:

7.5 yıllık evliyim 1,5 yaşına bir çocumuz var.bizim eşimizle çok iyi giden bir evliliğimiz yok aslında..1 yıl ayrı yaşadık şimdi dört aydır birlikte yaşıyoruz.hep hazmedilmemiş çözülmemiş sorunlarımız vardı ve üstüne 1 yıl ayrı yaşamak bizi iyice birbirimizden soğuttu... bu 1 yılda sürekli görüşüyorduk arada çocuk olduğu için geliyordu. ne ayrıydık nede evliiydik. neyse biraz karışık bi durum. anlaması ve anlatması zor... o dönemlerde faceden görüştüklerini öğrendim çok kızdım ve kadını oradan sildim neyse sorun kapandı sanıyordum.. şimdi aynı eve taşındık ve hala konuştuklarını öğreniyorum hemde 1 yıldan beri...hemde yeğeninin facebook sayfasından... şüphelendim, bir kaç resim gördüm ve tamamen boş bir olta attım "onunla mesajlaştığını biliyorum,bütün konuştuklarınızı okudum" dedim.oda şok oldu... böylece çoğu şeyi hiç bilmediğim halde eşimin ağzından öğrenmiş oldum....
<eşimle 2,5 yıl çıktıklarını ve ayrıldıktan sonra eşimin kendine zor geldiğini biliyorum.sonra biz sevgili olduk ve 2 yıl sonundada evlendik.>
kadın şu an evli ve çocuğu var, ben onu o yöne itmişim.onu sevmiyormuş aralarında hiçbirşey yokmuş sadece dertleşiyorlarmış.beni aldatmıyormuş.benimle ilgili sorunlarını onunla paylaşıyormuş çünkü benle konuşulmuyormuş hemen kavgaya dönüyormuşum...
Feci bir kavga ettik. laf boşanmalara kadar geldi eşimin tavrı ise gayet rahattı. boşanırsan boşan, ne yaparsan yap benim içim rahat bana güvenmiyosan senin sorunun diyordu. sonra ertesi gün 2 damla gözyası ve özür diledi bir daha görüşmeyeceğini bu işin kapandığını söyledi.
ve ben bugün yine bilgisayardaki geçmişten öğreniyorumki yine onunla ilgili bişeyler yapmış tam olarak ne yaptığı görünmüyo ama sadece kadının ismi yazıyo ordan anladım.
ne yapacağımı bilmiyorum yine çok kötü kavga ettik ve işe gitti.bu yüzden ayrılma noktasına geliyoruz düşünmekten çıldırıcam. bir akıl verin... benmi masum birşeyi büyütüyorum allah aşkına aslında masum olabilirlermi?
kadın buna demişki ben senden ayrıldığıma pişmanım sevmeyerek evlendim ama eşimi sonradan sevdim diyormuş.
ablanlar ne yapıyor adersini verde bir gidip oyurayım diyormuş. eşim adresi vermiş, sen bulamazsan ben götüreyim demiş.
(bu arada eşimin ablası benim can düşmanımdır.görüşmüyoruz)

bırak kardeşim sen ne yaparlarsa yapsınlar hata içinde olan sen değilsin canını yorma dua et bol bol...

daha ne görmem gerekiyo bilmiyorum çocuğa acımasam bir gün bile durmayacağım ama asıl ona acıyorum hep ağlıyorum. parçalanmış ailenin çocuğu olsun istemiyorum ama bunuda hazmedemiyorum...

cnm siz o olaydan sonra hani eşin bidaha konuşmicagını söylemiş ya ondan sonra bakmışsın hani yine bişeyler konuşmuşlar belkide ona bidaha onla görüşmeyecegini söylemek için mesaj fln atmışdır :KK43: bence ara ara yine kontrol et belki gercekten de pişman olmusstur. ama eger hala devam ediyorsa ozamn yuuuh ona yani...:KK50::KK50::KK50::KK50:

Neden oyle yorumlar yapiliyor kadinim umudunu kirmak icinmi
Bu iliskkinin onune gecemeyecegini bende dusunuyorum ancak cocuklari perisan etmek ne demek gercrkten durumu yoksa ailede sahip cikmicaksa oturup evliligine devam etsin ailesi sahipse cocuguna anne calisacaksa hic durmasin bile artik hic bisey eskisi gibi degil 22 yasindayken ayrildim ben 26 yasina giricem 3.5 yasinda oglum var 1 seneye yaklasik zamandir evliyim orta halli bir ailenin kiziyim cocugumda perisan degil.Allah haksizliga ugrayanlarin yaninda bayan canini sikmasin olmuyosa olmasin boyle bir adamla hic bisey olmaz

bak canım ya eşinin üstüne gide gide kendini bişey sanmış. umursama şu adamı bence masum bir yanı yok bir söz vardır "eski sevgiliden dost olmaz.Güle papatya desen farklı kokarmı?" aynen öyle arkadaşlık falan hepsi hikaye önce bir güzel payla bunları sonrada sakın ağlama güçlü ve umursamaz ol:KK54:

Keşke kadının eşine mesaj atmasaydınız, önce kadınla konuşsaydınız belki adam manyağın teki çekip vuracak eşini kadını ne yapacaksın o zaman ortada 2 yetim? Ayrıca burada suçlu olan kadın değil erkekte en az kadın kadar suçlu, sanki eşlerini aldatan erkeklerin hepsi eski sevgilisi ilemi aldatıyor o potansiyel varsa her sekilde bulur aldatacak birini. Umarım o mesajı kocası okumaz ama kadını açık açık ara konuş eşimn peşini bırakmazsan kocanla konuşurum falan de.

X