Eşim Fake hesaptan eski sevdiği kızı takip etmiş :(

Microbiologyyy

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2022
23
23
29
Merhaba arkadaşlar, eşimle 1.5 yılık evliyim. 7 yıldırda bir ilişki geçmişimiz var. Ben ikimizin arasındaki ilişkiyi hep eşsiz sanırdım yani çok mutluydum ve ona olan güvenim tamdı. Eşim bana karşı çok iyi davranır 7 yıllık ilişkimizde kavga ettiğimizde hep mantıklı bir şekilde sorunlarımızı çözmeye çalışırdık hiç hakaret vs. Olmazdı. Evlendikten bir süre sonra bir gece yarısı işim için rapor hazırlıyordum. Eşim uyuyordu. Şeytan dürttü normalde hiç yapmam ama telefonuna bakasım geldi. İnstagramda ikimizin ortak bir iş için açtığımız hesap vardı. Oradan bir baktım eski sevdiği kızı takip etmiş ve kızın tek olduğu resmi beğenmiş. Kız da evli çoluğu çocuğu var. Sonra ben de kendime fake hesap açtım ve kızı ekledim kız kabul etmedi. Eşimin onun resmini beğendiğini biliyor yani. Ertesi günü büyük br kavga çıktı tabi. Eski sevdiği kıza hiçbir duygu beslemediğini smyledi. Neden ekledin dedim hatırlamıyorum ortak arkadaşlarda çıktı sanırım dedi. Ben o günden sonra eşime olan güvenimi kaybettim. Sonrada hamile kaldım 3 aylık oğlum var şimdi ama çok mutsuzum. O sanıyor ki ben olayı unuttum ama her suratına baktığımda yaptığı aklıma geliyor. Suratına baktığımda tiksiniyorum artık boşanmak istiyorum her gün onu seviyormuş gibi yapmak işkence. Artık beni sevdiğine inanmıyorum ve ayrılmak istiyorum. Sizce seven insan geçmişini geride bırakmazmı? Laptopunda hala o kızdan kalan yazışmalarını gördğm. Kızın sınıfta gizli gizli resimlerini çekmiş zamanında onları gördüm. Bunları söylediğimde ben onları silmiştim nerede gördün diyor. Sizce ne yapmalıyım boşanmayı planlıyorum ama bebeğim babasızda büyüsün istemiyorum.

Evin içinde odadan odaya çıplak koşarlarken penis vajinaya çarpmış olabilir arkadaşım ne var bunda çok mu garip hiç mi başınıza gelmedi

Kaza kurşunu dedi. Bence uzun menzilli bir atış yapmış adam :KK70:

Bence eski ilişkilerin profiline bakmak sevmiyor anlamına gelmiyor.Bende bakarım ama eski resimleri kesinlikle saklamam.Tabi sildim sanıp biryerlerde kalmışta olabilir.Ama siz zaten artık eşinizi sevmiyormuşsunuz boşanın o zaman

konuya dönelim boşanmak istiyorsanız boşanın uzun süredir bu konu aklınızda ona dokunmak bile istemiyorsunuz sevgi kalmamış çocuk için devam etmek bir bahane çocuk sevgi görmediği bir ortamda büyümesin asıl. Annem babam ayrı bu normal bir olay diye büyürse ilerideki ilişkilerini de olumlu etkiler. Ama annem babam birbiriniz sevmiyordu benim için devam ettiler demek çocuğun omzuna büyük bir yük bindiriyor.
Unutamıyor aşamıyor ve sevmiyorsanız bitirin yine aşık olur seversiniz birini

Yüzüne bakinca tiksinilen adamdan nasil cocuk yapiliyor? Sonra da babasiz buyumesin...
Cidden anlam veremiyorum yaptiginiz seylere
Karanlıkta.

Konu sahibi konuda kaç kaza kurşunu var ben anlamadım.Bir oğlunuz var,tekrar hamile misiniz?Bu olaylar ne zaman başladı?Çocuklardan önce mi sonra mı?

Ah be canım keşke güvenin bittiği noktada bebek konusunu erteleseydin. Ama olan olmuş bi kere. Eşin senin bu hislerini bilmeli ve karşılıklı konuşmalısınız bence de sindirilecek bişey değil eşinde farkındadır seni unuttu sanmıyodur kendisi unutabilir mi ki böyle bişey yapsan.

Bende bunu anlamıyorum tiksindiğin birinden insan nasıl hamile kalabiliyor? O kadar da tiksinmiyomuşsunuz demek ki. Kendinizi kandırmayın bence.
Boşanmak istiyorsunuz madem e boşanın 🤷‍♀️

Yanlışlıkla nasıl hamile kalınıyor?
Yukarıda bir sürü örnek verildi 😄
bknz : kaza kurşunu
bknz: ayağı kayıp yatağa düşmek
bknz: üst üste iki kere sevişmek, ikincide prezarvatifi ters yüz etmek
bknz: evde çıplak koşarken penisin vajinaya değmesi

Merhaba arkadaşlar, eşimle 1.5 yılık evliyim. 7 yıldırda bir ilişki geçmişimiz var. Ben ikimizin arasındaki ilişkiyi hep eşsiz sanırdım yani çok mutluydum ve ona olan güvenim tamdı. Eşim bana karşı çok iyi davranır 7 yıllık ilişkimizde kavga ettiğimizde hep mantıklı bir şekilde sorunlarımızı çözmeye çalışırdık hiç hakaret vs. Olmazdı. Evlendikten bir süre sonra bir gece yarısı işim için rapor hazırlıyordum. Eşim uyuyordu. Şeytan dürttü normalde hiç yapmam ama telefonuna bakasım geldi. İnstagramda ikimizin ortak bir iş için açtığımız hesap vardı. Oradan bir baktım eski sevdiği kızı takip etmiş ve kızın tek olduğu resmi beğenmiş. Kız da evli çoluğu çocuğu var. Sonra ben de kendime fake hesap açtım ve kızı ekledim kız kabul etmedi. Eşimin onun resmini beğendiğini biliyor yani. Ertesi günü büyük br kavga çıktı tabi. Eski sevdiği kıza hiçbir duygu beslemediğini smyledi. Neden ekledin dedim hatırlamıyorum ortak arkadaşlarda çıktı sanırım dedi. Ben o günden sonra eşime olan güvenimi kaybettim. Sonrada hamile kaldım 3 aylık oğlum var şimdi ama çok mutsuzum. O sanıyor ki ben olayı unuttum ama her suratına baktığımda yaptığı aklıma geliyor. Suratına baktığımda tiksiniyorum artık boşanmak istiyorum her gün onu seviyormuş gibi yapmak işkence. Artık beni sevdiğine inanmıyorum ve ayrılmak istiyorum. Sizce seven insan geçmişini geride bırakmazmı? Laptopunda hala o kızdan kalan yazışmalarını gördğm. Kızın sınıfta gizli gizli resimlerini çekmiş zamanında onları gördüm. Bunları söylediğimde ben onları silmiştim nerede gördün diyor. Sizce ne yapmalıyım boşanmayı planlıyorum ama bebeğim babasızda büyüsün istemiyorum.
Guveni kaybettikten sonra bosancaktin. Ustune affedip hamile kalmissin demek ki yuzune her baktiginda aklina gelmiyo.

Aldatmış devam ederseniz boynuzlu olarak devam edersiniz ,

bu arada benim eski de beni takip ediyordu engel atıyordum sürekli evlisin yazma dedim hala anlamıyordu eşi de ‘ kocam beni seviyor’ diye dolaşıyordur kesin 😒

X