Eşim Fake hesaptan eski sevdiği kızı takip etmiş :(

Microbiologyyy

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2022
23
23
29
Merhaba arkadaşlar, eşimle 1.5 yılık evliyim. 7 yıldırda bir ilişki geçmişimiz var. Ben ikimizin arasındaki ilişkiyi hep eşsiz sanırdım yani çok mutluydum ve ona olan güvenim tamdı. Eşim bana karşı çok iyi davranır 7 yıllık ilişkimizde kavga ettiğimizde hep mantıklı bir şekilde sorunlarımızı çözmeye çalışırdık hiç hakaret vs. Olmazdı. Evlendikten bir süre sonra bir gece yarısı işim için rapor hazırlıyordum. Eşim uyuyordu. Şeytan dürttü normalde hiç yapmam ama telefonuna bakasım geldi. İnstagramda ikimizin ortak bir iş için açtığımız hesap vardı. Oradan bir baktım eski sevdiği kızı takip etmiş ve kızın tek olduğu resmi beğenmiş. Kız da evli çoluğu çocuğu var. Sonra ben de kendime fake hesap açtım ve kızı ekledim kız kabul etmedi. Eşimin onun resmini beğendiğini biliyor yani. Ertesi günü büyük br kavga çıktı tabi. Eski sevdiği kıza hiçbir duygu beslemediğini smyledi. Neden ekledin dedim hatırlamıyorum ortak arkadaşlarda çıktı sanırım dedi. Ben o günden sonra eşime olan güvenimi kaybettim. Sonrada hamile kaldım 3 aylık oğlum var şimdi ama çok mutsuzum. O sanıyor ki ben olayı unuttum ama her suratına baktığımda yaptığı aklıma geliyor. Suratına baktığımda tiksiniyorum artık boşanmak istiyorum her gün onu seviyormuş gibi yapmak işkence. Artık beni sevdiğine inanmıyorum ve ayrılmak istiyorum. Sizce seven insan geçmişini geride bırakmazmı? Laptopunda hala o kızdan kalan yazışmalarını gördğm. Kızın sınıfta gizli gizli resimlerini çekmiş zamanında onları gördüm. Bunları söylediğimde ben onları silmiştim nerede gördün diyor. Sizce ne yapmalıyım boşanmayı planlıyorum ama bebeğim babasızda büyüsün istemiyorum.

Ayrılmayı göze almayacaksam eşimin telefonunu zartini zurtunu karıştırmam. Yani madem baktınız bir sonucu vs olmalı. Olmayacaksa da hiç bakmsaydiniz en azından mutlu mutlu(!) Yaşamaya devam edersiniz habersiz habersiz. Hele bı de seviyormuş gibi yapmaktan biktiginiz adamdan da çocuk yapmış olmanız. Allah size kolaylik versin

Eğer öğrendiğinizde bir şey yapacak cesaretiniz yoksa o zaman araştırmayacaksınız. Evlilikteki en basit kural budur. İstemeden çocuk oldu numaralarına hiç girmeye gerek yok. Çocuk babasız mı kalsın demeye de gerek yok.

“Ben bu adamı böyle kabul edeceğim. Birkaç bahane buldum kendime. Ama gurursuz gibi hissetmemek adına da tiksinerek kendimi teselli ediyorum.” diyorsunuz resmen.

Gerçekten tiksindiğinizi düşünmüyorum. Yoksa birlikte olamazdınız. Gayet de keyfiniz yerinde. Herkes gururlu olacak diye bir şey yok. Siz bunu kabul edebilmişsiniz. Kabul edebildiğinizi kabul ederseniz sorun kalmaz.

Merhaba arkadaşlar, eşimle 1.5 yılık evliyim. 7 yıldırda bir ilişki geçmişimiz var. Ben ikimizin arasındaki ilişkiyi hep eşsiz sanırdım yani çok mutluydum ve ona olan güvenim tamdı. Eşim bana karşı çok iyi davranır 7 yıllık ilişkimizde kavga ettiğimizde hep mantıklı bir şekilde sorunlarımızı çözmeye çalışırdık hiç hakaret vs. Olmazdı. Evlendikten bir süre sonra bir gece yarısı işim için rapor hazırlıyordum. Eşim uyuyordu. Şeytan dürttü normalde hiç yapmam ama telefonuna bakasım geldi. İnstagramda ikimizin ortak bir iş için açtığımız hesap vardı. Oradan bir baktım eski sevdiği kızı takip etmiş ve kızın tek olduğu resmi beğenmiş. Kız da evli çoluğu çocuğu var. Sonra ben de kendime fake hesap açtım ve kızı ekledim kız kabul etmedi. Eşimin onun resmini beğendiğini biliyor yani. Ertesi günü büyük br kavga çıktı tabi. Eski sevdiği kıza hiçbir duygu beslemediğini smyledi. Neden ekledin dedim hatırlamıyorum ortak arkadaşlarda çıktı sanırım dedi. Ben o günden sonra eşime olan güvenimi kaybettim. Sonrada hamile kaldım 3 aylık oğlum var şimdi ama çok mutsuzum. O sanıyor ki ben olayı unuttum ama her suratına baktığımda yaptığı aklıma geliyor. Suratına baktığımda tiksiniyorum artık boşanmak istiyorum her gün onu seviyormuş gibi yapmak işkence. Artık beni sevdiğine inanmıyorum ve ayrılmak istiyorum. Sizce seven insan geçmişini geride bırakmazmı? Laptopunda hala o kızdan kalan yazışmalarını gördğm. Kızın sınıfta gizli gizli resimlerini çekmiş zamanında onları gördüm. Bunları söylediğimde ben onları silmiştim nerede gördün diyor. Sizce ne yapmalıyım boşanmayı planlıyorum ama bebeğim babasızda büyüsün istemiyorum.
madem güvenini kaybettin çocuk yapmak ne?
hadi yaptın kocamdan tiksiniyorum ne?
sanki senden öncesi yokmuş gibi davranmak ne kadar saçmalık.

Yine bu sabah tartıştık dedim boşanalım olmuyor böyle sen iyi birisin ama ben kafamda bu düşünceyle yapamıyorum dedim. Biz bunu defalarca aştık bence sen evde yalnız kala kala kafanda kuruyorsun bir hava almaya çıkalım bu akşam dedi. Hırsım ancak aynısını bend eona yaparsam geçecek gibi geliyor. Eski sevgilimi az önce takip ettim kabul etti bakalım nolcak
Allahım sana geliyorum. Yaşlar kaç? Çoluk çocuk evleniyor, yetmezmiş gibi bir de çoğalıyor bunlar…

Bir kere baksa neyse önemli değil merak eder üç beş kere de bakar ayda yılda bir. İnsanız. Ama eklemesi ayrı kızın fotosunu beğenmesi ayrı rezalet. Baya baya kavga sebebi. Ama kızın yazışmaları falan saklaması bambaşka. Yok ben silmiştim falan hikaye insan bilmez mi? Besbelli unutamamis kadını Ama kadın evli diye adım atamiyo ışık yakıyor kadına.

Ya birşey beslediği için tutmuyordur fotoları eminim. Benim bir çok erkek arkadaşımda hatta kız arkafaslarim bile eski sevgilileri ile olan yazismalari fotolari var. Silmiyorlar bazisi acip acip tekrarda bakmiyorlar emin olun. Buyutecek bir durum yok

Hemen hala aşıktır moduna girmeyin. Sınıf fotoğrafları falan diyorsunuz muhtemelen gençlikten kalan bir anıdır. He eşim yapsa tepki gösteririm ama bende de eski sevgilimin bazı fotoğrafları duruyor. Topluca tüm fotoğrafları sakladım, onunkiler de araya girmistir. 10 bin resmi tek tek inceleyecek halim yok. Instagram'da foto beğenmesi gıcık ama. Kadının dikkatini çekmek istemiş belli ki. Yine de damgalamayın derim.

Ben o günden sonra eşime olan güvenimi kaybettim. Sonrada hamile kaldım
nokta
Güven kaybettikten sonra neden hamile kalıyorsunuz? Madem çocuk olmadan benim sana olan güvenim bitti deyip yollari ayirsaydiniz. Şimdide 3 aylık oğlum var . Boşanmak istiyorum ,cocugumda babasız büyüsün istemiyorum diyorsunuz konu sahibesi

Bende karşılaşsam çok üzülürüm haklısın meslektaşım ama cok çok eski bı dönem 7 yil senleyse nerden baksan on yıl öncesi bazen bende bakiyorum merak ediyorum ama bişey hissettiğimden değil, sana iyi davranıyorsa seni değerli hissettiriyorsa çocuğuna babalik yapiyorsa bence cokta uzerinde durulacak bir şey değil ama eğer ki sana değersiz hissettiriyor kötü davranıyor ise haklisin seni sevmiyor ama dediğim gibi bu kadar abartilcak bişey yok gibi ama kadiniz hepimiz illaki hissettiğin bir durumlar olabilir
Ama kadının sadece tek olduğu fotoğrafları beğenmiş. Bu önemli bir detay bence.

Adamın yaptığı doğru değil ben olsam büyük olay cikarirdim ama işler bu noktaya geldikten sonra hamile kalmış olmanız bide yanlışlıkla olması bunun da izahı yok işte. İnsan artık yüzüne bakamiyorum dediği boşanmayı düşündüğü bir adamla nasıl birlikte olur ki anlamış değilim. Adamın yaptıklarının açıklaması yok ama sizin yaptiklarinizin da pek yok bence.

Eşiniz çok yanlış yapmış ne münasebet yaniii… keşke siz de dikkat etseydiniz bebek olmasaydı ama eğer mutsuzsanız sırf bebeğim babasız büyümesin diye kendinize kıymayın o yine babasıyla görüşür ama ayrılma niyetiniz yoksada unutmaya çalışın yoksa siz üzülürsünüz hep

Eski sevgilimi az önce takip ettim kabul etti bakalım nolca
Adamın yaptığı doğru değil ben olsam büyük olay cikarirdim ama işler bu noktaya geldikten sonra hamile kalmış olmanız bide yanlışlıkla olması bunun da izahı yok işte. İnsan artık yüzüne bakamiyorum dediği boşanmayı düşündüğü bir adamla nasıl birlikte olur ki anlamış değilim. Adamın yaptıklarının açıklaması yok ama sizin yaptiklarinizin da pek yok bence.
Merak etmeyin kendisi de boş durmamış.

biraz üstünüze gelinmiş çocuk konusunda ama artık olan olmuş herkes hata yapabilir bi şekilde çocuğunuzun dünyaya gelmesini istemişsiniz sonuç olarak ve getirmişsiniz çocuğa boşanmaya rağmen iyi bakabilirsiniz babasıyla falanda sürekli görüşürse iki taraftan da ilgi görmeye devam ederse çocuğunuz babasız büyümüş olmaz çevremde ikisinin de örneği var boşanma sonrası ebeveynler ilgiyi keserse çocuklar için sorunlar çıkmaya başlıyor ailesi boşanmış ama iki ebeveynin de çok ilgili olduğu kişiler var çevremde gayet sağlıklı bireyler eşinize gelince kimse unutamadığı bi kadını yıllar sonra eklemez hadi dyelim öylesine ekledi sizin rahatsız olacağınızı bilip yine de yapmamalı

Midenizin bulandığı biriyle aynı yatağa girmişsiniz ve nasıl oluyorsa yanlışlıkla çocuk yapmışsınız, aldırmak istememişsiniz babasız büyümesin dediğiniz babaya her baktığınızda mideniz bulanıyor. Hayat sizin eş sizin karar sizin ama bize neyi soruyorsunuz ki ?

X