Eşim napmaya çalışıyor?

işte ben biliyordum böyle cevaplar geleceğini erkekler onurluysa kadınlar şahaser yada evliya ilan edilmeli .çok iyi niyetlisiniz.umarım bigün sizinde canınız yanmaz.hayata küsmez hep böyle pozitif kalırsınız inşallah.bende sizin gibiydim.ama şimdi istesemde olamam ASLA bir erkeğe itimat edemem.

Bende güvenmiyorum, yaşamadım da demiyorum ama erkeklere bu kılıf verilmesin diye söyleyip duruyorum.

İnanın onurlu, şerefli erkekler var. Bunu biz değil erkekler öğrensin.

Onur, namus, ahlak kavramları yok artık insanlarda. Gönlümü kim eğlendirirse gönlüm onda mantığı hakim şu sıralar. Evli bekar dul olması durumu değiştirmiyor.

aldatıldım hemde defalarca hala da aldatılıyorum.ama bosanmadım henüz anlasmalı bosanma olsun diye ugrasıyorum.etraftan kimse bilmiyr derdimi.herkes mutlu sanıyor.

yakın zamanda amerikan erkekleri tek kadına odaklanmaktan yanaymış anketler onu gösteriyor

kadınlar hep üzülmek zorunda mı ya? hemcinslerimiz hiç empati kurmadan nasıl bunları yapabilir? erkeklerde bu kadar mı aciz her kuyruk sallayana hazırolda bekliyorlar. bende 6 yıllık evliyim evli olduğumu bile bile hiç bana sarkan erkek olmadı hemen suratım beş karış olup sesim sertleşir ama erkekler...
ayrıca kocanız bir kadın arkadaşınızdan nefret ediyorsa ve görüşmenizi istemiyorsa % 90 birşey var demektir.

aldatıldım hemde defalarca hala da aldatılıyorum.ama bosanmadım henüz anlasmalı bosanma olsun diye ugrasıyorum.etraftan kimse bilmiyr derdimi.herkes mutlu sanıyor.

Anlaşmak için uğraşma. Samimi söylüyorum ne kadar uğraşırsan üstüne sıçrıyor, izi kalıyor. Binbir emekle yaptığım yuvamdan sadece bavulumu alıp cıktım ben, aldığım eşyaları falan da alacaktım vazgectim. Sadece kıyafetlerimi aldım. Kafam ağrımasın anlaşmalı boşanalım dedim bir gün tamam dedi ertesi gün hayır dedi, senle mi uğraşıcam dedim gittim actım davayı. Gerçi boşanamadık o ayrı mesele ama en kötü karar kararsızlıktan iyidir.

Allah sabır selamet versin canım ama kendini kapatma sevgiye, bu sana zarar dünyaya geldik sevmezsek sevilmezsek geriye ne kalıyo ki

Anlaşmak için uğraşma. Samimi söylüyorum ne kadar uğraşırsan üstüne sıçrıyor, izi kalıyor. Binbir emekle yaptığım yuvamdan sadece bavulumu alıp cıktım ben, aldığım eşyaları falan da alacaktım vazgectim. Sadece kıyafetlerimi aldım. Kafam ağrımasın anlaşmalı boşanalım dedim bir gün tamam dedi ertesi gün hayır dedi, senle mi uğraşıcam dedim gittim actım davayı. Gerçi boşanamadık o ayrı mesele ama en kötü karar kararsızlıktan iyidir.

seninki de ayrı bi tür zaten nafaka falanda ister o

seninki de ayrı bi tür zaten nafaka falanda ister o

:) En sonunda ben cinnet gecirip öteki tarafa göndericem onu zaten. Hakimin karşısındaki hallerini görmen lazımdı, adam dedi ki "bu adamın seni aldattığına emin misin" melek yüzlü şeytan dedim içimden :)

:) En sonunda ben cinnet gecirip öteki tarafa göndericem onu zaten. Hakimin karşısındaki hallerini görmen lazımdı, adam dedi ki "bu adamın seni aldattığına emin misin" melek yüzlü şeytan dedim içimden :)

elmayra aklıma bir fıkra geldi :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14: tahmin ettinmi

ruhu beş para etmezmiş ne diyelim Allah ıslah etsin

bende böyle durumlarda olay çıkartanlardanım. konu sahibi gibi bütün ayrıntılara da dikkat ederim. küçücük ayrıntılardan kimlerin ne kirli çamaşırlarına ulaştım bilemezsiniz, çok dikkatliyimdir ki aptal yerine konulmak istemiyorsak böyle olmamız şart.

evrak getirmek için geldi diyor kadın, kocasıysa yemek için gittim diyor. biri yalan söylüyor, bence kadın yalan söylüyor.

Bir kere eşin bunları söyledıgıne göre dürüst biri cnm,baksana 45 dk uzaktakı öglen
yemegını bıle söylemıs yani..Sen kıza mesaj at ve bu benım numaram de.Ya da ara
sonra sen böyle davranınca eşin o kız aradıgı zaman senden saklamak zorunda
kalacak,sen de görursen olay büyüyecek boş yere..Evde ne yaptınız,konusup
çözdunuz mu?

Böyle seylerı de telefonda sormayın yüzyüze sorun arkadaslar,adamlar eve
gelene kadar bınbır senaryo hazırlayabılıyor..

Boyka;

Benim de aklıma yazılanlara paralel olarak şöyle bir ihtimal geldi...

Aralarında çok yeni bir şeyler başlamış,
fakat sen eşinin o kıza gıcık oldugunu biliyorsun,
senin yanında ararsa ve sen de onun aradıgını görürsen,
o an sana herhangi bir açıklama yaparken bocalamamak için veya
yemege gittiklerini bir başkasından duyma diye telefonda kendiliğinden söylemiş.
Belli ki paniklemiş...

Aklı sıra herhangi olabilecek olumsuz bir duruma karşın kendisini garantiye almak istemiş...

Ama ne olursa olsun bu işin aslını ögrenmen gerek.

Yoksa eşin gerçekten o kıza gıcık oluyor
ve sizin görüşmenizi istemiyor olsaydı , ''eşinin numarasını kaybettim, bana numaranı ver'' diyen kıza,
isabet olmuş veremem der eline geçen fırsatı degerlendirir, kendi numarasını vermezdi.

Ha bu arada o kızın ''ne mal'' oldugunu yüzüne söyleyecekmiş ya,
sor bakalım, eşine göre nasıl bir ''mal'' mış!

Aynen düşündüğüm gibi kendi kendine aynı şeyleri anlatmaya başladı hala kendini savunuyor. O anlattı ben dinledim sonra ona dedim ki ''kendimden çok utanıyorum senin için ve arkadaşım için ne kadar yanlış şeyler düşünmüşüm.özür dilerim senden.beni anla lütfen sabahtan akşama kadar iş yerinde çok bunalıyorum çok gergindim ve üstüne de bu olunca şuhursuzca şeyler düşündüğüm için beni affet. Boşu boşuna o kızında günahına girdim hafta sonu bize yemeğe gelsin mi?dedim. Ne gerek var dedi ,(ya içten içe nasıl kudurduğumu anlatamam.) '' vicdanen kendimi rahatlatmak istiyorum. Istersen sen sevgilisinide ara birlikte yemeğe gelsinler hem beraber eğlenceli birşeyler yapar kafa dağıtırız'' dedim. Isteksiz isteksiz tamam dedi konuşurum yarın şirkette dedi. şimdi telefonla arayıp sorsana dedim.oflana puflana aradı, çocuğun hafta sonu işi varmış bende o zaman yarın gelsinler zaten görüşemedik bayadır özledik birbirimizi ''dedim. Tamam dediler. Yarın akşam gelicekler ve düğüm çözülecek.

Aynen düşündüğüm gibi kendi kendine aynı şeyleri anlatmaya başladı hala kendini savunuyor. O anlattı ben dinledim sonra ona dedim ki ''kendimden çok utanıyorum senin için ve arkadaşım için ne kadar yanlış şeyler düşünmüşüm.özür dilerim senden.beni anla lütfen sabahtan akşama kadar iş yerinde çok bunalıyorum çok gergindim ve üstüne de bu olunca şuhursuzca şeyler düşündüğüm için beni affet. Boşu boşuna o kızında günahına girdim hafta sonu bize yemeğe gelsin mi?dedim. Ne gerek var dedi ,(ya içten içe nasıl kudurduğumu anlatamam.) '' vicdanen kendimi rahatlatmak istiyorum. Istersen sen sevgilisinide ara birlikte yemeğe gelsinler hem beraber eğlenceli birşeyler yapar kafa dağıtırız'' dedim. Isteksiz isteksiz tamam dedi konuşurum yarın şirkette dedi. şimdi telefonla arayıp sorsana dedim.oflana puflana aradı, çocuğun hafta sonu işi varmış bende o zaman yarın gelsinler zaten görüşemedik bayadır özledik birbirimizi ''dedim. Tamam dediler. Yarın akşam gelicekler ve düğüm çözülecek.

Yani sen kızdan ögrendiklerini hiç sormadın mı?

Normalde görüşmenizi istemeyen adam kendisi arayıp yemege davet etti, bu olay üstüne öyle mi?

İlginç...

Yani sen kızdan ögrendiklerini hiç sormadın mı?

Normalde görüşmenizi istemeyen adam kendisi arayıp yemege davet etti, bu olay üstüne öyle mi?

İlginç...

iLK KEZ OLMUYORKİ BU ARADA SIRADA GELİRLER YEMEĞE YADA DIŞARDA BULUŞURUZ.KIZIN SEVGİLİSİ EŞİMİN İŞ ARKADAŞI ZATEN. O KIZI BANA KÖTÜLERKEN BEN KIZI ONA SAVUNUYORDUM ÇÜNKÜ BEN BİR KÖTÜLÜĞÜNÜ GÖRMEDİM.KIZLA KONUŞTUKLARIMI TABİKİ ANLATMADIM YÜZLEŞİCEKLER ONLAR KARŞIMDA. YA EŞİM KONUŞURKEN O KADAR TUHAFKİ İLK KEZ KARŞIMDA PİŞKİN PİŞKİN YALAN SÖYLEDİĞİNİ HİSSETTİM. O BAKIŞLARI, O BENLE KONUŞMA TARZI ONU DAHA ÖNCE HİÇ BÖYLE GÖRMEMİŞTİM.HEP BENİ SUÇLAR NİTELİKTEYDİ HALBUKİ BEN TEK BİR TERS KELİME SÖYLEMEDEN SADECE DİNLEDİM YA.ONDAN ÖZÜR DİLEDİĞİMDE ÖYLE BİR DURGUNLAŞTI Kİ ANLATAMAM. ŞİMDİ İÇERDE YATIYOR YA VARYA ONUN YANINDA BİLE YATMAYA TAHAMÜLÜM YOK. BEN ÖZÜR DİLİYCEMDE EŞİM SUSUCAK NERDEEEEEEEE.....

iLK KEZ OLMUYORKİ BU ARADA SIRADA GELİRLER YEMEĞE YADA DIŞARDA BULUŞURUZ.KIZIN SEVGİLİSİ EŞİMİN İŞ ARKADAŞI ZATEN. O KIZI BANA KÖTÜLERKEN BEN KIZI ONA SAVUNUYORDUM ÇÜNKÜ BEN BİR KÖTÜLÜĞÜNÜ GÖRMEDİM.KIZLA KONUŞTUKLARIMI TABİKİ ANLATMADIM YÜZLEŞİCEKLER ONLAR KARŞIMDA. YA EŞİM KONUŞURKEN O KADAR TUHAFKİ İLK KEZ KARŞIMDA PİŞKİN PİŞKİN YALAN SÖYLEDİĞİNİ HİSSETTİM. O BAKIŞLARI, O BENLE KONUŞMA TARZI ONU DAHA ÖNCE HİÇ BÖYLE GÖRMEMİŞTİM.HEP BENİ SUÇLAR NİTELİKTEYDİ HALBUKİ BEN TEK BİR TERS KELİME SÖYLEMEDEN SADECE DİNLEDİM YA.ONDAN ÖZÜR DİLEDİĞİMDE ÖYLE BİR DURGUNLAŞTI Kİ ANLATAMAM. ŞİMDİ İÇERDE YATIYOR YA VARYA ONUN YANINDA BİLE YATMAYA TAHAMÜLÜM YOK. BEN ÖZÜR DİLİYCEMDE EŞİM SUSUCAK NERDEEEEEEEE.....

Umarım hepimizin aklına gelen başına gelmez :KK43:

Umarım hep beraber yanılırız ://////

X