Eşim napmaya çalışıyor?

sakin kalıp bir müddet gözlemlemekle iyisini yapmışsın dikkatli olursan gerçeği çabuk ortaya çıkarırsın
inşallah kötü bir durum yoktur canım

Konu sahibi suan onlari agirliyor olabilir, bugun gelceklerdi,
hatta belki göndermistir bile yada göndermek üzeredir,
gelir herhalde yarim saat- 1 saate kadar,
merak ediyorum neler oldu

ben 27 yaşındayım bu yaşıma kadar ne böyle yalanlar duydum nede ömrümde bu kadar çok yalan söyleyen birini gördüm.Sonuna kadar inkar bu olsa gerek.
herşeyi en ince ayrıntısına kadar anlatıcam...
kızın adı gönül, sevgiliside metin ... akşam geldiler. hani kız telefonunu kaybetmişti ya çantasından çıkardı aynı telefon. sen telefonunu kaybetmemişmiydin diye sordum evet metroda unutmuşum ordaki güvenlik almış bana teslim ettiler dedi. metin'in de haberi yok tabi ne zaman telefonunu kaybettin dedi. eveledi geveledi yok telefonunu kaybetmeden önce yere düşürmüş hattı takamayınca metrodan çıktıktan sonra takarım düşüncesiyle hattı cebine koymuş telefonuda kaybetmiş faso fiso. kocam olucak adamsa bu arada sürekli dürtüyor beni mutfaga gidiyorum yanıma geliyor. '' neyin var?'' diye sorup duruyor. birşey yok diyorum. hatta onlarla otururken sessizce sorduğunda yüksek sesle birşey yok diyerek gönülün suratına baktım falan. sonra yemeğe geçtik. tam oturucaz metine dünkü yemeği kaçırmışsın dedim. ne yemeği dedi. dün öğlen eşim,serkan,gönül birlikte balgatta yemek yemişler dedim. metin koptu tabi ne iş dedi. bu başladı palavraya yok orda bir işi varmış,öğlen hazır gelmişken yemek yiyim diye gitmiş oraya serkan ve benim eşimle karşılaşmışmış ayıp olmasın diye beraber yemişlermiş.metin tabi kuduruyor bana sormadan neden gittin bana neden söylemedin vs.. bu resmen kuyruğunu kıstırdı. eşimde büyütülücek birşey değil demesin mi. orda benim şartel bir attı. ben öyle bilmiyorum olayı sen serkan çağırdı kırmamak için gittim, gönüllede orda karşılaştık serkanla yemek yerken diye söylemedin mi dedim. evet söyledim dedi. serkan beni aradığında gönülde var falan demedi ki dedi. metin zıpladı tabi gönüle hani sen serkanla ikisi otururken karşılaşmıştın dedi. öylede olabilir hatırlamıyorum sonuçta üçümüz birlikte yemek yedik ne var bunda dedi. nasıl zor tutuyorum kendimi anlatamam. ama gönül bana öyle anlatmadı dedim yok serkan seni aramış evrak istemiş sen onu vermeye gitmişsin dedim. evet doğru söylemiş dedi. e ben sana orası çook uzak birşey vermeye gittiğini düşünmüştüm dedim.hayır çağırdı beni kırmamak için gittim demedin mi dedim. bana direk sen napmaya çalışıyorsun dedi. asıl siz napmaya çalışıyorsunuz dedim. ne için bütün yalanlar yok ben telefonumu kaybettim karına ulaşamıyorum diyerek senin numaranı alıcak birde üstüne savunması dakikam yok olucak ama beni arayabilicek ne bunlar ya dedim. Metin kalktı masadan serkan'ı aradı öğlen kimle yemekteydin diye sordu.çocuk anlattı sonra eşim için sana evrak getirmesini mi istedin diye sorarken hopörleri açtı. çocuk aynen şöyle dedi '' ne evrağı abi geldiğinde ben yoktum ki orda'' bilmiyorum evrak için çağırmışsın yanına dedi. hayır biz gönülle restorantta karşılaştık muhabbet ederken, benim kocam için napıyor diye sormuş onuda çağırsana demiş. benim kocamı aradığında gönül almış telefonu çağırmış bunu.Serkan da sonra ayrılmış ordan benim kocam geldiğinde o yokmuş orda.yeminler etti çocuk. metin saydırdı serkana pez... misin? sen diye,kapattı teli. o namuslu kızımızda sen ne demek istiyorsun diyerek metin'e aldı çantasını çarptı kapıyı.metin tuttu bunu geri getirdi anlat herşeyi gibisinden.tabi biz birbirimize girdik birde bana yazıklar olsun senin dostluğuna sizi ben tanıştırdım böyle birşeyi nasıl düşünebilirsin demez mi? ya varya dallas halt etmiş. sonra benim eşim başladı ( geçmişte bana eşimle ilgili birşeyler anlatmıştı söylemediği şeyleri söylemiş gibi anlattı yani. eşime anlatmıştım ben yok ben yapmadım, söylemedim ben ona sorarım diyordu. bende salak gibi o kızı koruyup yok yanlış anlamıştır diyordum. ) bütün bunların hesabını sordu. kız demesin mi ben öyle birşey demedim, yapmadım yanlış hatırlıyordur falan diye gelde yeme kafayı. gidicem ben diyip duruyordu metin de si....r git dedi.sonra benim eşime ben seni biliyorum kardeşim dedi. ne kardeşi ya adam senin sevgilin aradı diye yemeğe gidiyor, telefonunu veriyor sen buna kardeşim diyorsun ne çirkin bir pazarlık bu ya.ama ben bilmiyorum eşimi aralarında madem birşey yoktu neden yalan söyledi bana. yalvardı yakardı, metin girdi araya bizim yüzümüzden kötü olmayın falan diye... ne sizin yüzünüzdeni ya beni koca olucak o adam kandırdı ya.bu ne iğrenç bir erkek dayanışmasıdır.HELAL OLSUN METİN SENİN ERKEKLİĞİNE! onunsa savunması şu benim kızıcağımı düşündüğü için söylememiş bana. telefon olayına gelince direk şirket hattını isteyince hayır diyememiş.bende o zaman onun bunun kocasına telefon numaramı isterse veriyim vermezsem ayıp olur çünkü. saçmalığa bak. o kız çağırıyor seni bana serkan çağırdı kırmamak için gittim diyorsun.gidiyorsun ya dedim. bana hala serkan için gittim diyor ya. hem bana yalvarıyor yakarıyor hem de hala benden böyle birşeyi nasıl beklersin bana hiçmi güvenin yoktu diyor ya. hala bunu söyleyebiliyor. yalan üstüne yalan söyledin gözümüzün önünde, yok metinle gönülün arası bozulmasın diye söyleyememişmiş. benle bozuldu aran bu nasıl olcak. ya lanet olsun ya sen o kız seni çağırdığı için oraya kadar gittin ya. sen serkanı kırmamak için değil sen o kızı kırmamak için gittin, hatta kırmamak için şirket hattını bile verdin.ONU KIRMAMAK İÇİN, BUNU KIRMAMAK İÇİN YAPTIN. SEN ŞİMDİ KİMİ KIRDIN BE ADAM.KİMİ UFALADIN ATTIN?
boşanıyorum senden dediğimde bana '' şu haline bak dışardan biri görse güler bize'' dedi ya. kocam kız arkadaşımla yemek yedi diyemi boşanıcaksın dedi ya...
kaç kişi gülüyor şimdi buna?
yatağa atana kadar beklemem mi gerekiyordu. böylesi bunuda inkar eder.

aferin sana :KK16:

çok zeki bir kızsın.anında olayı çözdün,kızlarımız böyle akıllı oldukça erkekler korksun:KK34:

Canim tam anlattigimiz gibi yapmissin, önce seni tebrik ediyorum bu cesaretinden dolayi, cünkü gercekten herkes yapamazdi bunu,
herkes yüzlestiremezdi yani,
Metinin gercekleri görmesi cok cok iyi olmus,
Gönülünde ne halt oldugu zaten ortada, bence kocanda gözü var ben öyle düsünüyorum, Baska ne hesap pesinde olabilirki?
Böyle kadinlardan nefret ediyorum, defolsun gitsin,
Kocanida cok masum bulmadim aslinda ama belki gercekten sirf o gönül karistirdi ortaligi,
yani allem etti kallem etti getirtti kocani, birseyler felan istemistir yani nebileyim,
kadinlarin agzi iyi laf yapar bilirsin,
ama sunu anlamadim,
ikisi basbasa mi yemis yemegi ??

Boykacım kızın ne halt olduğunu ortaya çıkarmışsın gerçkten tebrik ediyorum seni..eşin konusunda da o da meyillenmişte eline yüzüne bulaştırmış gibi resmen.ama sonuçta bu bir evlilik bu yüzden neye nasıl karar vereceğine yorum yapmak istemem...inş hakkınızda hayırlısı olsun ama helal olsun sana gerçkten iyi bir iş çıkardın!

canim tam anlattigimiz gibi yapmissin, önce seni tebrik ediyorum bu cesaretinden dolayi, cünkü gercekten herkes yapamazdi bunu,
herkes yüzlestiremezdi yani,
metinin gercekleri görmesi cok cok iyi olmus,
gönülünde ne halt oldugu zaten ortada, bence kocanda gözü var ben öyle düsünüyorum, baska ne hesap pesinde olabilirki?
Böyle kadinlardan nefret ediyorum, defolsun gitsin,
kocanida cok masum bulmadim aslinda ama belki gercekten sirf o gönül karistirdi ortaligi,
yani allem etti kallem etti getirtti kocani, birseyler felan istemistir yani nebileyim,
kadinlarin agzi iyi laf yapar bilirsin,
ama sunu anlamadim,
ikisi basbasa mi yemis yemegi ??

o metininde allah cezasını versin. Adam senin sevgilinle yemek yiyor ya sen ona kalkmış kardeşim diyorsun ya. öyle iğrençlerki o kız suçluysa benim kocamda suçlu neden gitti ha neden. Evet başbaşa yemişler ve bana hala serkan için gittim diyor serkan yok ortada. Ben bilmiyordum onun ordan kalkmış olcağını diyor ya. Madem yoktu o zaman gittiğinde geri dönseydin serkan yokmuş geri dönseydin.bırak ya hepsi aynı halt

Boyka;

Tebrik ederim seni.

Çok güzel bir şekilde hepsinin foyasını ortaya çıkardın.

Sadece kız suçlu degil.
Kızda da var evet, ama eşin hep dermiş ya ne mal oldugunu yüzüne söyleyecegim diye,
aslında onun ne mal oldugunu biliyormuş da kendi de bunu kullanmaya yeltenmiş
ancak başarılı olamamış.

Dediğim gibi daha yolun çok başındalarmış,
umulmadık bir anda senin yanında arasa ve sen senin görüşmeni bile
istemediği kızın telefon numarasını onda görürsen,
oluşabilecek tepkileri önlemek amacıyla da sana gün içinde laf arasında durumu anlatmıştı.

Ama işte senin ne kadar zeki oldugunu kestirememişti!

Şimdi ayıklasın pirincin taşını!

Son düzenleme:
Cokk üzüldüm ya... Ya var ya bu erkek milletini ne yapmalı? Kız askıntı olduysa erkek hayır demeliydi dimi. Aynısını bu kız yapsaydı kocası ne yapardı? Offfffffffffff

kadının elde etmeye calıstıgı kocan ise ; kocanın sana dogru söyleyeceğini tahmin edebilir ya da sen onu sevmiyorsan alalade belli ise bu ; kadın sana palavra üstüne palavra atmıştır.sen sinirinden çatla diye.

eşin de seni bildiği icin yüzeysel anlatmıstır. tatsızlık olmasın diye. yoksa hic de bu konudan bahsetmeyebilirdi eşin sana :KK31::KK31:

ve sen bu sinirle eşinin tepesine binersen ; kadının istediğini yapmış olacaksın. :KK31::KK31:

--
bu iyimser yönden baktıgım bir degerlendirme.

Henüz ikinci sayfayı okuyorum ve bu yorum bana çok mantıklı geldi.

Gercekten varya bu isin sonu aldatmaya bile gidebilirdi,
herkes senin gibi zeki olmali ve hemen en ufacik süphede yüzlestirmeli, ve her foyasini ortaya dökmeli,
baksana ikiside rezil oldu simdi, oh canima deysin !

Gercekten varya bu isin sonu aldatmaya bile gidebilirdi,
herkes senin gibi zeki olmali ve hemen en ufacik süphede yüzlestirmeli, ve her foyasini ortaya dökmeli,
baksana ikiside rezil oldu simdi, oh canima deysin !

Peki bunu aldatmadan saymamak mı gerekiyor?

İlla aldatma sayılması için fiziksel mi olması gerekiyor?

Bitti ya asla affetmiycem onu asla yarın ailemede anlatıcam yaptıklarını bakalım onun bana dediği gibi gülücekmi onlarda. Yaklaşık 3 saattir yok evde giremiycekte bir daha bu eve. bitti ya bitti benim için. en çok zoruma giden ne biliyormusun ben 2 tane bebek kaybettim ya birini kaybedeli daha 1 ay olmadı be. bu yapılacak zamanmıydı. bu kadarda mı saygısı yoktu bana ya. Bitti benim için bitttiiiiiiiiiiii.

X