Eşimi artık sevmiyorum

Bosanmama karsi degillerdi. Kucaklarini da acmislardi. Ama o kadar mutsuzlardi ki... Nasil yapicaz nasil edicez diye. Cunku ailemin maddi acidan da durumu pek iyi degil. Ben de cocuk buyuyene kadar calisabilir miydim bilmiyorum. Esim zaten azicik bi nafaka verebilecekti. Ve cevreden daha lohusasin git bi bak bebegin gelince duzelir erkek bebekten sonra diyen o kadar cok oldu ki artik dondum ben de
Boşver ya madem döndün böyle devam et bi süre

Eşimle hiç mutlu bir evliliğimiz olmamişti. Sevgime ve degerime layik biri olmadi hicbir zaman. Cok yalan soyledi, iş cevirdi, ikimizi de ciddi sıkıntılara soktu, ailesi çok hadsiz insanlardi vs vs. Ta ki kizimizi kucagimiza alana kadar. Her sey süt liman ve eşim etrafimda dört dönüyor aylardir. Bi sozumu ikiletmez. Sesini dahi yukseltmez. Gizlisi saklisi kalmadi. Ama ben esimi artik ne seviyorum ne de ona guveniyorum. Artik evde varligi ve yoklugu beni cok alakadar etmiyor. Yesin icsin kendi halinde takilsin istiyorum. O da bunun farkinda ve ona artik ilgisiz oldugumu, onu sevmedigimi soyluyor. Surekli yakinlasmaya, iyi davranarak beni kazanmaya calisiyor. Asagilamalari cok olmustu onceden. Simdi beni övdüğünde mutlu olmak yerine kes palavrayi diyesim geliyor. Boyle nereye kadar gidecek bilmiyorum. Disardan mukemmel bir evliligim var gibi gorunuyor belki ama ben artik esimi istemiyorum. Bu ayrilmak icin tek basina bir bahane mi onu da bilmiyorum. Mutsuzum. Ve kendimi cirkin, guvensiz, basarisiz bir kadin olarak goruyorum.
En iyisi iki üç tane daha doğurun madem eşinizi sevmiyorsunuz yapılması gereken en doğru şey budur elbette.

Lohusa degilim ki bebegim 6 aylik oldu
Logusa depresyonu biraz uzun sürer. Cocugu emziyormusun bilmiyorum ana ben baya uzun süre emirdir ve emzirme süreci bitip, sut üretimimiz tamamen durasiya kadar devam etti . Bana özel bir durum da olabilir uzun sürmesi bilmiyorum ama .

Şartların zor olduğunu kabul ediyorum.
Ama sen de bu ruh haliyle ne kadar dayanabilirsin ? Ailen görmüyor mu durumunu ? Seni psikolojik olarak bu herife geri itmişler...
O konularına yazmıştım ailen destekse neden gitmiyorsun onlara diye. O zaman yüzde yüz destek değillermiş sana. Göstermelikmiş ki yumurta sıkışınca patlamış işte... :KK43:
Çalışmaya başlayıncaya kadar para tırtıkla heriften. Kenara at harcama ama. Çocuk kreş yaşına gelince elde 0 olmasın bari.
Ama kenara attıkları gidip adına bankaya vs yatırma. Bosaninca banka hesapları vs ortaya dökülüp paylaşılıyor hakim kararıyla. Birikimin gizli ve kayıt dışı olsun. Anne ya da babanın adına yapabilirsin falan

Aa
Nickini değiştirmişsin. İyi olmuş ama. :)
Geçen bir konuna denk geldim. Yazacaktım niye döndün bu herife diye. Yazmadım.
Mutsuz olman normal. Bu yaşananlardan sonra bu herifle mutlu olunmaz zaten. Geçmişe sünger çekmek senin durumunda imkansız.
Ailen destek olmuyor mu sana ? Boşanmana karşılar mı ? Niye geri barıştın sen ?
a eski nicki ne
Biz de okuyalım

X