Esimi nasil ikna edebilirim guzellikle

L Lambayapufde kendi konunda beni engelliyorsun ama her konuda golge gibi pesimdesin. Senin gibi biri daha var. Bir salin beni ya Allah rizasi icin bir salin beni artik baydiniz.
Sorunları olan birisi :KK70: bana da takmış senin yorumunu desteklediğim için. Zaten adını da önceden hatırlıyorum. Görmezden geldim ben takılsın kendi iç dünyasında yazık boşver :KK70:

Sorunları olan birisi :KK70: bana da takmış senin yorumunu desteklediğim için. Zaten adını da önceden hatırlıyorum. Görmezden geldim ben takılsın kendi iç dünyasında yazık boşver :KK70:
Dedi ve bütün yorumlarıma tek tek girip beğenmedim atıyor 😂😂
Dinime küfreden müslüman olsa diye bir söz vardır.Kime yazık acaba 😂😂

En sağlamı şundan bir tane alıp anahtarı karşıdakine vermek ve "kocacığım ben evimde kalacağım. gözün arkada kalmasın" demek. Güzellikle ikna etmek için kesin çözüm bence :KK48:

1670346406585.png

Eşim İstanbula gidiyor hep gittiğindede annesigilde kalmamı istiyor bazen gidip gelmesi ya 15 günü buluyor yada 1 ayı buluyor ben kendi annemgilde kaldığım zaman kayınvalidem hep ortalığı karıştırıyor 1 ara kaldığımda bana ben görmedim hiç annesigilde 1 hafta kalanı dedi sinir oldum. ama kendilerinde kaldığım zaman sorum yok nedense kendi ailemle kalınca bir sorun oluyor kayinvalidem ne zaman alıyım diyor. Bende istemiyorum ne kayinvalidemde kalmayı nede kendi ailemde kalmayı istemiyorum kendim kalırım diyorum. Buna musade etmiyor esimi nasil ikna edebilirim güzel bir şekilde eşime dedim sorun oluyor kendi aileme gidince dedim. sorun olmayacaksa kalırım sorun olacaksa kalmam dedim.
Evinde kalamiyorsan annende kal ve kimseye hesap verme...

Sen daha dur bu baslangic 🙃 bundan 1 sene sonra bu konuya gelip seni alntilayacak ve seni unutmadim, benim burcum bu diyecek. Hep burctan bunlar sen anlamazsin 🤣 sonra senin mesajlarini tarayacak alakasiz bir konuya yazdigin mesaji alip bir sey buldum diyecek ve sevinecek. Kendini komik komik hallere sokacak. Konusuna isine gelmeyen bir sey yazdigin anda seni konusundan engelleyip arkandan sayacak sonuc ikiniz de banlanacaksiniz. Bitti saniyorsan buyuk yaniliyorsun. Ondan sonra senin yorum yaptigin konulara gidip begenmedim atacak, sana karsi bir yorum yapildiysa ne oldugu hic onemli degil yeter ki seni alintilamis ve seninle ayni fikirde olmayan biri olsun gidip ona begeni atacak. Sonra ayni konuda arkandan sallayacak ama direkt seni alintilayip yazmayacak. Sen hep gormezden geleceksin ne gerek var polemige girip banlanmaya diyeceksin. Sonra artik yeter beni bir sal diyeceksin gelip sana tesaduf gordum yorumunu begenmemek hakkim deyip sana gerizekali muamelesi yapacak. Cunku saniyor ki herkes kendi zeka seviyesinde. Biz bu forumda degiliz sanki gormuyoruz gibi davranacak. Rica ediyorum benimle muhatap olmayin diyecek. Ben gecen gun artik neden bana bu kadar kinlendi yoksa herkese mi boyle diye mesajlarina baktim yalniz degilmisim. :) alakasiz topiklere de gidip aynisini yapmis. Neye bulastiginin farkinda bile degilsin, buyuk gecmis olsun arkadasim. 🤣

Kocalar çocukla yola gelmez. Hele ana kuzusu olanlar hiç
Yazık olan çocuğa oluyor sonra. Bir oraya bir buraya savruluyorlar.
Sanıyor musun ki çocuğun olunca istediğin gibi yetiştireceksin? Onu da kv nin direktifleriyle büyüteceksin. Sonra ruh sağlığın bozulacak gelsin antidepresanlar. Hatta çocuğun sorunlu ailede büyüdüğü için onun da bazı problemleri olacak ve bu sefer o ilaçları çocuğunla karşılıklı içersin artık.
Sözün özü Önce kocanı düzeltmeye bak sonra çocuk yap.

Sen daha dur bu baslangic 🙃 bundan 1 sene sonra bu konuya gelip seni alntilayacak ve seni unutmadim, benim burcum bu diyecek. Hep burctan bunlar sen anlamazsin 🤣 sonra senin mesajlarini tarayacak alakasiz bir konuya yazdigin mesaji alip bir sey buldum diyecek ve sevinecek. Kendini komik komik hallere sokacak. Konusuna isine gelmeyen bir sey yazdigin anda seni konusundan engelleyip arkandan sayacak sonuc ikiniz de banlanacaksiniz. Bitti saniyorsan buyuk yaniliyorsun. Ondan sonra senin yorum yaptigin konulara gidip begenmedim atacak, sana karsi bir yorum yapildiysa ne oldugu hic onemli degil yeter ki seni alintilamis ve seninle ayni fikirde olmayan biri olsun gidip ona begeni atacak. Sonra ayni konuda arkandan sallayacak ama direkt seni alintilayip yazmayacak. Sen hep gormezden geleceksin ne gerek var polemige girip banlanmaya diyeceksin. Sonra artik yeter beni bir sal diyeceksin gelip sana tesaduf gordum yorumunu begenmemek hakkim deyip sana gerizekali muamelesi yapacak. Cunku saniyor ki herkes kendi zeka seviyesinde. Biz bu forumda degiliz sanki gormuyoruz gibi davranacak. Rica ediyorum benimle muhatap olmayin diyecek. Ben gecen gun artik neden bana bu kadar kinlendi yoksa herkese mi boyle diye mesajlarina baktim yalniz degilmisim. :) alakasiz topiklere de gidip aynisini yapmis. Neye bulastiginin farkinda bile degilsin, buyuk gecmis olsun arkadasim. 🤣
Zeka seviyesi kıyası da yapılmış.
İşte bundan bahsediyorum hani kalbinizin ekmeğini yiyorsunuz ya dilerim yemeye devam edersiniz.😂Bu da beddua sayılır gerçi sizin için.
İster inanın ister inanmayım sizin mesajınıza bile isteye beğenmedim atmadım.Ama diğer arkadaş için aynı şeyi söylemeyeceğim.Siz kendinizi fazla önemsediğimi düşünüyorsunuz sanırım ama benim için bir öneminiz yok.
Benim için bu kadar uzun yorum yazmanız her adımımdan kendinize anlam çıkarmanız muazzam çok duygulandım🥹
e tabi sonuçta bütün gün foruma milletin derdine yorum yazma adı altında insanlarla dalga geçmekten başka vasfı olmayan Kendi konu açmayıp sadece milleti eleştirip dalga geçen sonra da kendi kalbinin güzelliğinden bahseden birilerinden başka ne beklenir ki zaten.🤷‍♀️

Son düzenleme:
Zeka seviyesi kıyası da yapılmış.
İşte bundan bahsediyorum hani kalbinizin ekmeğini yiyorsunuz ya dilerim yemeye devam edersiniz.😂Bu da beddua sayılır gerçi sizin için.
İster inanın ister inanmayım sizin mesajınıza bile isteye beğenmedim atmadım.Ama diğer arkadaş için aynı şeyi söylemeyeceğim.Siz kendinizi fazla önemsediğimi düşünüyorsunuz sanırım ama benim için bir öneminiz yok.
Benim için bu kadar uzun yorum yazmanız her adımımdan kendinize anlam çıkarmanız muazzam çok duygulandım🥹
e tabi sonuçta bütün gün foruma milletin derdine yorum yazma adı altında insanlarla dalga geçmekten başka vasfı olmayan Kendi konu açmayıp sadece milleti eleştirip dalga geçen sonra da kendi kalbinin güzelliğinden bahseden birinden başka ne beklenir ki zaten.🤷‍♀️

Benim kaynana problemim yok, kayin ve gorumce problemim yok, beni saymayan bir esim yok cunku es secimimi yaparken evleneyim de ne cikarsa bahtima demedim. Merak ediyorsan eger benim de dertlerim var dertsiz degilim mutlu olacaksan. doktorsan eger yardimci olacaksan konu acarim seni mi kiracagim. Hic banlanmaya niyetim yok sana kolay gelsin. Fazla yorma kendini.

Benim kaynana problemim yok, kayin ve gorumce problemim yok, beni saymayan bir esim yok cunku es secimimi yaparken evleneyim de ne cikarsa bahtima demedim. Merak ediyorsan eger benim de dertlerim var dertsiz degilim mutlu olacaksan. doktorsan eger yardimci olacaksan konu acarim seni mi kiracagim. Hic banlanmaya niyetim yok sana kolay gelsin. Fazla yorma kendini.
Neden buradaki herkes doktor mu 😂
İlla dertleşmek için birinin doktor diğerinin hasta olmasına gerek yok değil mi ?
Ayrıca sizin dertli olmanız beni mutlu etmez.Zannettiğiniz kadar kötü kalpli biri değilim.

Ben de eş seçimi yaparken ne çıkarsa bahtıma demedim yalnız kendinizce benimle ilgili çıkarımlarda bulunmanıza gerek yok.Ben herşeyi açık açık yazdım kendi konumda.Yorumlarınıza ve size saygı duyuyorum.Size kinlenmedim de…Paylaşamadığımız herhangi birşey de yok sadece aynı fikirde olmadığımız şeyler var.Ve sizin kırıcı konuşmalarınız.Ama sorun değil.Herkes kalbinin ekmeğini yiyecek ne de olsa.
Size de kolaylıklar dilerim.💕

Yaşınız çok mu küçük, neden çocuk emanet eder gibi üzerinizdeki bu tahakküm?
Sizi onca zaman yalnız bırakırken sorun yok, kendi başınızın çaresine bakarken mi aklına geliyor eşinizin?
Çok sinir bozucu bir durum. Güzellikle değil, kararlı durarak başarırsınız. Bu sadece sizin kararınız olmalı.
Kayınvalideye ne, eşinize ne?
Evli bir kadın evinde yalnız da kalabilir.
Eşiniz size güvenmiyor galiba. Endişesi bununla ilgili olmalı. Yoksa bu kadar diretmez bu saçmalıkta.
Buna izin verirseniz hayatınız boyunca birilerinin kuralları ile o kalıplarda yaşar gidersiniz.
Adına yaşamak denirse.

L Lambayapufde kendi konunda beni engelliyorsun ama her konuda golge gibi pesimdesin. Senin gibi biri daha var. Bir salin beni ya Allah rizasi icin bir salin beni artik baydiniz.

Bak senin karsinda aptal biri yok neyin ne oldugunun gayet farkindayim. Gunlerdir pesimdesin. Polemige girmemeye calisiyorum. Senin gibi takintili biri daha var Allah yardimciniz olsun.

Suan bana da bulasmis. Sanirim bir hesabi daha var ikisiyle arda ardaya 8 9 tame begenmeme yapmis. Benimle hem fikir olmayanlara begeni yapmamis ama (derdi konu olsa onlara begeni yapardi) sirf benimkileri begenmemis. Taktigini takiyor baya 😅 nasil kurtulabilirim?

Suan bana da bulasmis. Sanirim bir hesabi daha var ikisiyle arda ardaya 8 9 tame begenmeme yapmis. Benimle hem fikir olmayanlara begeni yapmamis ama (derdi konu olsa onlara begeni yapardi) sirf benimkileri begenmemis. Taktigini takiyor baya 😅 nasil kurtulabilirim?
😂😂😂😂
Başka hesabım yok.Olsa zaten yönetim bulurdu.Ne zaman iftira atmaktan vazgeçeceksiniz acaba?

Konunuzu buldum kaynınız ve kayınpederinizle ilginiz olmayan konuları konuşmuşsunuz aşırı saçma geldi o nedenle de beğenmedim attım zaten kimse beğenmemiş o konudaki yorumlarınızı .
Benim guncese karşılık olarak yazdığıM mesaj sizi neden ilgilendiriyor da beğenmedim atıyorsunuz ? Merak ettim çok mu düzgünsünüz ben mi eğriyim diye konunuzu buldum.Bundan daha doğal ne olabilir acaba 😂

Nasıl kurtulabilirim demişsiniz.Çok basit.İşinize bakarak.😂

Eşim İstanbula gidiyor hep gittiğindede annesigilde kalmamı istiyor bazen gidip gelmesi ya 15 günü buluyor yada 1 ayı buluyor ben kendi annemgilde kaldığım zaman kayınvalidem hep ortalığı karıştırıyor 1 ara kaldığımda bana ben görmedim hiç annesigilde 1 hafta kalanı dedi sinir oldum. ama kendilerinde kaldığım zaman sorum yok nedense kendi ailemle kalınca bir sorun oluyor kayinvalidem ne zaman alıyım diyor. Bende istemiyorum ne kayinvalidemde kalmayı nede kendi ailemde kalmayı istemiyorum kendim kalırım diyorum. Buna musade etmiyor esimi nasil ikna edebilirim güzel bir şekilde eşime dedim sorun oluyor kendi aileme gidince dedim. sorun olmayacaksa kalırım sorun olacaksa kalmam dedim.
Eşinizin sizi tek bırakmamakta ki açıklaması ne acaba tam olarak ?
Cocuk değilsiniz, kocaman kadinsiniz yani . Ne annemde ne kv bende kalmak istemezdim .
Ama eşinizin tavrı çok garip

😂😂😂😂
Başka hesabım yok.Olsa zaten yönetim bulurdu.Ne zaman iftira atmaktan vazgeçeceksiniz acaba?

Konunuzu buldum kaynınız ve kayınpederinizle ilginiz olmayan konuları konuşmuşsunuz aşırı saçma geldi o nedenle de beğenmedim attım zaten kimse beğenmemiş o konudaki yorumlarınızı .
Benim guncese karşılık olarak yazdığıM mesaj sizi neden ilgilendiriyor da beğenmedim atıyorsunuz ? Merak ettim çok mu düzgünsünüz ben mi eğriyim diye konunuzu buldum.Bundan daha doğal ne olabilir acaba 😂

Nasıl kurtulabilirim demişsiniz.Çok basit.İşinize bakarak.😂
Konuyu okudum. @guncesle aranizdaki kavgada sizi hatali buldum uslubunuzu begenmedim. Sizde kosa kosa beni arastirmissiniz.

Sizin hem fikir olmayan kisilere cok kinleniyorsunuz hatta cok tehlikelisiniz karsinizdaki insani didik didik arastirip vurmaya calisiyorsunuz.

Vallah üc begenmedi attim diye ne kadar kinlendiniz de araya araya iki ay önceki konuma hemen musallat olmussunuz. Benden yasca baya büyüksünüz vallah sizden daha olgun davraniyorum. Benim yorumlarimi herkes desteklemedi dogru ama ben kimseye arastirip kinimi emojilerle kusmadim😅😅 düsündükce gülüyorum gercekten.

Kocaman kadinsiniz isiniz yok milleti stalkliyorsunuz.

Bu arada: Begenmeyenin arasinda G gunces de vardi ama ben gördügünüz gibi gayet normal davraniyorum hatta destekliyorum suanda 😅
Insanlari rahat birakin. Isinize siz bakin. Nolur.

Konuyu okudum. @guncesle aranizdaki kavgada sizi hatali buldum uslubunuzu begenmedim. Sizde kosa kosa beni arastirmissiniz.

Sizin hem fikir olmayan kisilere cok kinleniyorsunuz hatta cok tehlikelisiniz karsinizdaki insani didik didik arastirip vurmaya calisiyorsunuz.

Vallah üc begenmedi attim diye ne kadar kinlendiniz de araya araya iki ay önceki konuma hemen musallat olmussunuz. Benden yasca baya büyüksünüz vallah sizden daha olgun davraniyorum. Benim yorumlarimi herkes desteklemedi dogru ama ben kimseye arastirip kinimi emojilerle kusmadim😅😅 düsündükce gülüyorum gercekten.

Kocaman kadinsiniz isiniz yok milleti stalkliyorsunuz.

Bu arada: Begenmeyenin arasinda G gunces de vardi ama ben gördügünüz gibi gayet normal davraniyorum hatta destekliyorum suanda 😅
Insanlari rahat birakin. Isinize siz bakin. Nolur.
Bir kişinin açtığı konuları bulmak için saatlerimi harcamama gerek yok 2 dk mı alan bişey.
Didik didik araştırdığım bi durum yok yani.Karakter analizi yapıp tehlikeli olduğuma kanaat getirecek kadar bilgili ve olgun birisiniz maşallah buradan belli oluyor psikoloji mezunusunuz sanırım yolsa nasıl bu analizi yapacaksınız değil mi😍

Ben kendini beğenmiş hiç kimseyi sevmiyorum ne burada ne özel hayatımda o nedenle ben daha olgunum ben daha gencim gibi cümleler kurarak beni de siz güldürdünüz teşekkür ederim.😂

Konunuzu okudum ve sizin yorumlarınızı beğenmedim bunda ne var acaba ? Evet konunuzu bulmama buraya attığınız beğenmedim mesajı neden oldu hepsi bu.Diğer sayfalara yaptığınız yorumlara bile bakmadım sadece açtığınız konuya baktım.Bdv ana sayfada filtre bölümüne adınızı yazınca çıkıyor.Sanki saatler sürecek bi işlem.Kendinizi bu kadar önemsememeniz gerektiğini belki büyüyünce öğrenirsiniz 😂

Benden yaşça baya büyüksünüz dediniz çok merak ettim yaş kaç 😂 büyük olabilirim ama baya kelimesi için sizin en azından bi 15-16 olmanız gerekiyor diye düşünüyorum.O yüzden soruyorum.

Ben zaten işime bakıyorum istediğim konuyu okuyup beğenmedim beğendim şaşırdım komik gibi ifadeler kullanmanın neresi işe bakmamak acaba.🤷‍♀️

X