Eşimi nasıl kendime bağlarım..!!!

xxftm

Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2013
67
0
Arkadaşlar herkese hayırlı ramazanlar canım çok sıkkın ...bursadan yazıyorum size..şuan ağlamak üzereyim.ben 9 aylık evli 26 haftalık hamileyim..:KK43: neyi nasıl yazsam bilemiyorum nereden başlasam..9 aylık evliyim ama eşimle aramızda malesef cinsel münasebet henüz tam gerçekleşemedi ama nasıl olur hamilesin diyenler olabilir ama denemeler sırasında oldu işte ...ben ileri derecede olmasada vajiniliyim..ama eşim hayır deilsin diyor..kabul etmek istemiyor ama durum bu yaklaşmak istediğinde bacaklarım taş kesiliyor ilerliyemiyor bu 9 aydır böylee ve ben artık çok sıkıldım doktoroda gittim kayganlaştırıcılar.kas gevşelticilerde kullandım ama olmuyor..hamile olduğumu öğrendim kontrollere başladık kalp atışlarını dinlemek için gittik doktor vajinal ultrason yapmaya kalktı ve ben bağırdım yaptıramadım .ordada aynı şeyler oldu...ve eşim bazen diyorki sen bana hala kızlığını vermedin diyor eşim çok ama iyi biri çok anlayışlı ama bazen bunları söyleyebiliyor kızlığını görmedim hala kan gelmedi diyor..az önce işe gitti yine bi sürü laf etti.ramazan gelsede gelmesede kardeş gibi yatıp uyuyoruz diyor..beni artık dinlemiyor nasıl onu kendime bağlarım ben sadece beni dinlemesini istiyorum ailesine yönlenmeye başladı bunu nasıl başarıcam bana yardım edin..tavsiyeler verin kocamı etkilemem lazım süprizler yapmam lzım bana taktikler verin lütfen..

canım önce sen kendini düşün ve bu problemini çözmeye bak. tekrar dr. a git ve daha önce denediklerinin işe yaramadığını nasıl bir yol izlemen gerektiğini sor? umarım bi an önce iyileşirsin..
kocanın sana bağlı olmasındada
seni seviyorsa zaten baplı kalır..
ama eğer içinden gelmiyorsa ağzınla kuş tutsan nafile..
yapacağın sürprizler tabiikide ilişkinizi canlı tutar .. ama onu sana ne kadar bağlı kılar orası tartışılır..
ama dedğim gibi öncelikle sen sorununu hallet gerisi halolur..

canım önce sen kendini düşün ve bu problemini çözmeye bak. tekrar dr. a git ve daha önce denediklerinin işe yaramadığını nasıl bir yol izlemen gerektiğini sor? umarım bi an önce iyileşirsin..
kocanın sana bağlı olmasındada
seni seviyorsa zaten baplı kalır..
ama eğer içinden gelmiyorsa ağzınla kuş tutsan nafile..
yapacağın sürprizler tabiikide ilişkinizi canlı tutar .. ama onu sana ne kadar bağlı kılar orası tartışılır..
ama dedğim gibi öncelikle sen sorununu hallet gerisi halolur..

beni sevdiğini biliyorum..ama bu mesele sanki onu artık sıktı..bu mesele çözülürse belki hiçbişeye gerek kalmaz ama şuan hamileyim nasıl bir yol izlemem gerek onuda bilemiyorum :KK43:

bikere seni gerçekten sevse eşi hamile nasıl böyle konuşur anlayamıyorum yaa valla nasıl insanlarr var onun şuan senin el üstünde tutması gerekirken söylediği laflara bakk çok sinir oldum ne demek kızlığını görmedim ya kendinden hamile kalmadınya
Bana kalırsa şuan düşünmen gerekn tek şey bebeğin ve kendin

bikere seni gerçekten sevse eşi hamile nasıl böyle konuşur anlayamıyorum yaa valla nasıl insanlarr var onun şuan senin el üstünde tutması gerekirken söylediği laflara bakk çok sinir oldum ne demek kızlığını görmedim ya kendinden hamile kalmadınya
Bana kalırsa şuan düşünmen gerekn tek şey bebeğin ve kendin

:KK43: aslında doğru söylüyosun yani bu laflar beynimden hiç çıkmıyor hamile olmama rağmen hep üzerime geliyor.....link için çok saoll

önemliiiii değil ama bence bu kadar kendiniii ezdirmemeliiisin :KK43: savun kendini de ki ben hamileyim zor zamanımda yanımda olman gerekirken senin söylediğin laflara bak eğer yanımda olursan birlikte yenebiliriz bunu bu benim elimde olan bi şey değil beni suçlaman bi şeyi değiştirmiyor sadece beni üzüyo söyledklerin eğer gerçekten bi şeyler değişsin istiyosan birlikte haraket etmemiz lazım yanımda olman lazımm dee

merhaba okurken üzüldüm gerçekten benim düşüncem öncelikle hamilelik kontrolüne gittiğiniz doktorunuzla vajinusmus konusunu eşinizin size olan tavırlarını ve şu kızlık meselesini konuşun. o sizi ve eşinizi sırasıyla kızlık zarı hakkında bilgilendirecek, hamilelik ve doğum sonra da vajinusmus konusunda yönlendirecektir eminim. bunları üstelik hamilelik sırasında sırtınıza yüklenmeye çalışmanız sizi depresyona, bunalıma sürükler. vajinusmus olmanız sizin suçunuz değil öncelikle bunu unutmayın ve eşinize de hatırlatın evlenmeden önce de bunu bilmeniz saçma olurdu. eşinizle aranızdaki bağlar yavaş yavaş kopmaya başlar saygısızlık artar yaşamayan bilemez böyle şeyleri. aranızdaki soğukluk artmadan bence alın eşinizi karşınıza siz alttan alarak onu ne kadar çok sevdiğinizi bu problemlerin üstesinden birlikte geleceğinizi dünyaya getireceğiniz yeni bebeğinizin sağlıklı ruh ve beden gelişimi için önce sizin sorunlarınızı halledip bir bütün olmanız gerektiğini anlatın. sonra dediğim gibi doktorunuzla mutlaka görüşün problemlerinizi belirtin. bu arada erkekler sinirlenince düşünmediği istemediği şeyleri de bir hışımla söylüyorlar o söylediklerine de çok takılmayın.

Arkadaşlar herkese hayırlı ramazanlar canım çok sıkkın ...bursadan yazıyorum size..şuan ağlamak üzereyim.ben 9 aylık evli 26 haftalık hamileyim..:KK43: neyi nasıl yazsam bilemiyorum nereden başlasam..9 aylık evliyim ama eşimle aramızda malesef cinsel münasebet henüz tam gerçekleşemedi ama nasıl olur hamilesin diyenler olabilir ama denemeler sırasında oldu işte ...ben ileri derecede olmasada vajiniliyim..ama eşim hayır deilsin diyor..kabul etmek istemiyor ama durum bu yaklaşmak istediğinde bacaklarım taş kesiliyor ilerliyemiyor bu 9 aydır böylee ve ben artık çok sıkıldım doktoroda gittim kayganlaştırıcılar.kas gevşelticilerde kullandım ama olmuyor..hamile olduğumu öğrendim kontrollere başladık kalp atışlarını dinlemek için gittik doktor vajinal ultrason yapmaya kalktı ve ben bağırdım yaptıramadım .ordada aynı şeyler oldu...ve eşim bazen diyorki sen bana hala kızlığını vermedin diyor eşim çok ama iyi biri çok anlayışlı ama bazen bunları söyleyebiliyor kızlığını görmedim hala kan gelmedi diyor..az önce işe gitti yine bi sürü laf etti.ramazan gelsede gelmesede kardeş gibi yatıp uyuyoruz diyor..beni artık dinlemiyor nasıl onu kendime bağlarım ben sadece beni dinlemesini istiyorum ailesine yönlenmeye başladı bunu nasıl başarıcam bana yardım edin..tavsiyeler verin kocamı etkilemem lazım süprizler yapmam lzım bana taktikler verin lütfen..

Öncelikle Rabbim yardımcın olsun bu problemi bende aylarca yaşadım ve çok şükür halloldu, eğer eşin ikna olursa beraber psikoloğa gitmenizi tavsiye ederim. Mutlaka faydası olacaktır. Yabancı birine kendini daha rahat ifade ediyorsun karşındakide bunun uzmanı olunca seni daha iyi anlıyor, zaten eşinlede konuşacağı için eşinede faydası olacaktır.

canım hiç üzülmene gerek yok herşeyin bi çaresi var ben Haziran'da evlendim ve iki ay boyunca ilişkiye engel oldum yani senin şikayetlerinin aynısını yaşadım erkekler için cinselliklerini yaşayabilmeleri çok çok önemli eşinin sinirlenmesi çok normal 9 ay olmuş sabrı kalmamıştır sana nasıl bu sorunu çözdüğümü anlatayım hangi şehirde yaşıyorsun İstanbul da bir terapist var adı fatma taş 3 kere terapi aldım üst üste her terapi 1 buçuk saatten oluşuyor ve elhamdulillah ondan sonra1 hafta içinde ilişkiye girdik şimdi çok mutluyuz eşim çok anlayışlıydı bu sorunumuzla ilgili ama şuan çok rahatladı ve beni el üstünde tutuyo canım bu fatma taş sadece psikolojik terapi yapıyo bilinçaltınla kontak kurup geçmişine iniyo ve sorununun gerçek sebebini bulup onu beyninden siliyo teknikleriyle canım geçmişin özelindir sadece kadın bilecek terapi sırasında yalnız olacaksın ama eşinle git evlilik danışmanı olduğu için eşinle de görüşecek seansı 300 lira umarım yardımcı olabilmişimdir randevu alabileceğin telefonda internet sitelerinde yazıyo ilgi eğitim danışmanlık fatma taş

Ne kadar severse sevsin cinsellik deyince erkeklerinde bi sabır noktası var

X