Esıme ıyı davranamıyorum

Canım yok ya ne emrıvakısı kötüyüm bır bardak ayran yapcan mı dedım zaten asırı sınırlıydı hastayım dıye.. Kendıme dıkkat etcekmısım hastalanmayacakmısım😁 garip bır karakteri var. Senede bır kerede mı hastalanmayayım insan hasta olmaz mı hıc. Aslında evlenınce farkettim herşeye olumsuz yaklaştıgını. İlk evlendıgımızde belıme bı agrı girdi işten geldım kıpırdayamadım bıcak saplanması gıbı oluyodu. Bır bardak su istedim kattı ama sende haaa dedı daha ilk su ıstememde aklıma geldı sımdı
Ayy ne bicim adam bu ya gercekten berbat bi insan hic mi merhameti
olmaz insanin

Konu basliginiza istinaden eşiniz size iyi davranmamış ki siz ona iyi davranacaksınız. En doğru konu başlığı "bosanacagim ama çocuklara bunu nasıl anlatacagim" olmalıydı bence.

ya ayrılın kendinize yeni bir sayfa açarak bu adama karılık yapmayın ya da ilgisiz sevgisiz bir eşe evde hizmet etmeye onunla sevişmeye devam edin ve adam sizi hasta olunca hamileyken çocuğunu karnında taşırken bile kötülük yapmaya devam etsin. çünkü o düzelmez. siz düzelirsiniz ama

Boşver ilgi sevgi bekleme onu düşünüp mutsuz olma yok gibi düşün bosaninca rezil olmam mesleğim var ailem var diyorsan da boşan eğer daha kötü rezil olacaksa çocuklar otur evinde ye parasını çocuklari büyüt boşa daha iyi öneriler gelecektir

Üzüldüm.
Okuduğuma göre eşiniz devamlı böyle
düzelme huyuda yok.
Bu şekilde nereye kadar gider
Daha çok siz bunalırsınız.
Eğer ayrılma durumunda geçiminizi düzeninizi ayarlayıp idame ettirip birde ailenizde kararınıza destek çıkıyorsa
O zaman iyi çözüm ayrılmak
Mutsuz evliliği devam ettirmedense

Boşan. Çocuklar üzülür diye yıpratma kendini. Üzülen çocuk bu evliliğin içindede üzülür.

Sen ciddi bir hastalık geçirsen çocuklar falan dinlemez kapının önüne koyar seni ama. Sen de gençliğine güvenerek, çocuklar falan deyip devam ettiriyorsun ama şartlar biraz değişse sonuçları çok farklı olabilir.

Cocuklar buyuyup iyice anlayacak yasa gelip babalarinin annelerine insan gibi davranmadigini deger vermedigini gorerek buyuyecekler
Belki de sevgiyi evliligi boyle hirgur soguk birsey sanacaklar baskalarina da oyle davranacaklar
Onlara iyilik degil kotuluk yapiyorsun

Soğuk davranmak ne kelime kök söktürün burnunuzdan kıl aldırmayın suratına bakmayın iyice hatasını anlayana kadar

Ben de aynıyım. Yaptığım her şeyi eleştirir her şeyin dogrusunu o bilir. Bugün 1 saat uzanayım çocuğa bak dedim ne merhametsizligim kaldı ne kötü anneliğim öyle kötü ki içi. Sonra başka bir konuda tartışırken çocuğun yanında laf söyleme senin gibi sümsük mu olsun diyor bana. Ne mesleğim ne anneliğim her şeyde o.kadar kötüyüm ki. Iyice biktim da zamanını bekliyorum
Ben de eleştirdiğin insandan bir kuruş para bekleme dedim her ayın 15i ona maaşı gönderirdim kendime harcayacağım biriktireceksem de kendime. Bir gün bitireceğim bu evliliği ben de. Yüzüne bakmıyorum bakılacak insan da değil.

Çocuklar için evli kalınmaz,böyle ortamda çocuk da yetiştirilmez zaten. Bu dediklerinizin bir kısmını ben de yaşadım. Bir kere soğudu mu insan geri dönüşü olmuyor. Ben ki eski eşime deli gibi aşıktım,ama gün gün bitirdi aşkımı. Şimdi geriye dönüp bakıyorum,kaybolan yıllarıma acıyorum sadece. O kadar yorgunum ki,ama çocuklarım için ayakta duruyorum. Yol yakınken bitirmek en iyisi gibi duruyor.

X