eşimin arkadaşının eşi ve bizim diyaloğumuz

Bence yanlış anlamamışsınız ama kovmamalıdır yanlış yapmışsınız :) ve tekrar aradığında görüşelim dediğinde senin gözün göz değil ben senle görüşmem dememezler hata yapmışsınız. Bazı kadınlar fena oluyor kandırabilir sonuçta :)

Ne gerek var içli dışlı sarmısak dişli olmaya dün sizdelermiş yarın bize bekliyoruz diyo.Hiç Hoş değil arkadaşlarlada görüşürken bir sınır olmalı.Hep böyle olaylar böyle içli dışlı olmaktan kaynaklanıyor bence.Sürekli görüşmeyin derim...

sizde evliymişsiniz.. başıma gelmez diye düşünmeyin insanın hiç aklında yokken karşı karşıya kalabiliyor benim yaşadığım durumla.. üstelik benim başıma ikinci kez gelmesi tamamen şanssızlığımdan.. Umarım siz yaşamazsınız ve böyle bir konu açmak zorunda kalmazsınız.. Diyelim ki kaldınız umarım kimse sizinle brad pitt e mi benziyor nedir diye dalga geçmez..

Ben dalga geçmiyorum ki...

Brad Pitt e benzemek kötü bir şey mi? benziyordur kadınlar asılıyordur olamaz mı yani...

yok yok çok iyi yapmışsın.
Haddini aşmış yelloz
Çok bile sabrettin ben olsam saçını başını yolarım zilliye bak sen...
Bırak görüşme gitsin
her görüştüğünde huzurun bozulacaksa bırak gitsin ne hali varsa görsün :KK20:
Nasıl sinirlendim :KK19:

Ne gerek var içli dışlı sarmısak dişli olmaya dün sizdelermiş yarın bize bekliyoruz diyo.Hiç Hoş değil arkadaşlarlada görüşürken bir sınır olmalı.Hep böyle olaylar böyle içli dışlı olmaktan kaynaklanıyor bence.Sürekli görüşmeyin derim...

sürekli görüşmüyorduk zaten ben evleneli neredeyse 6buçuk ay olacak 3 sefer görüştük olanda bu 3. seferde oldu zaten. Bundan sonra hiç görüşmyeceğiz

Bence yanlış anlamamışsınız ama kovmamalıdır yanlış yapmışsınız :) ve tekrar aradığında görüşelim dediğinde senin gözün göz değil ben senle görüşmem dememezler hata yapmışsınız. Bazı kadınlar fena oluyor kandırabilir sonuçta :)

evet bazı kadınlar gerçektende fena oluyor.. evet kovmamakla gerçekten yanlış yaptım ancak bir dahada aramaz herhalde.. anlamıştır sert çıkışımdan umarım..

yok yok çok iyi yapmışsın.
Haddini aşmış yelloz
Çok bile sabrettin ben olsam saçını başını yolarım zilliye bak sen...
Bırak görüşme gitsin
her görüştüğünde huzurun bozulacaksa bırak gitsin ne hali varsa görsün :KK20:
Nasıl sinirlendim :KK19:

yok canım görüşmem zaten artık.. aynen saçını başını yolmadığım için pişmanım zaten.. Bir arkadaşın dediği gibi keşke eşinin yanına çağırıp birde burda söyle mutfakta söylediğin cümleyi deseydim keşke..

özü dilerim ama bu tam kaşarmış yaa bukadarda teriyesiz olunaz o an kovsan yeriymiş bana buna benzer bi terbiyesizlik yapıldı hala pişmanımki ogün orda vermedim ağızlarıının payını. kesinlikle tersle bence uzak durun eşinde sakın senden gizli görüşmesin erkekler hemen eşini fesat yapar milleti korur millet melek sen şeytan fesat olursun kaz kafalılar darbe yemeyince inanmazlar eşlerine. ayrıca okadar kibar davranmanada gerek yok müsait değiliz niye diyosun

hep "acaba yanlış mı anladım" der ve iyi niyetli oluruz canım ama ilk hisler ve iç güdüler hep doğrudur. görüşmeyin bence o kızla.

Bence bunun iyi niyetle uzaktan yakından ilgisi yok iyi paralamamışsın kadını kabul edilebilir bi durum değil bence direk kesin ilişkinizi hem eşiniz hem siz sonra farklı sorunlar yaratabilir !

özü dilerim ama bu tam kaşarmış yaa bukadarda teriyesiz olunaz o an kovsan yeriymiş bana buna benzer bi terbiyesizlik yapıldı hala pişmanımki ogün orda vermedim ağızlarıının payını. kesinlikle tersle bence uzak durun eşinde sakın senden gizli görüşmesin erkekler hemen eşini fesat yapar milleti korur millet melek sen şeytan fesat olursun kaz kafalılar darbe yemeyince inanmazlar eşlerine. ayrıca okadar kibar davranmanada gerek yok müsait değiliz niye diyosun

canım o an ne yapacağını ne diyeceğini bilemiyosunki.. Çok kötü olmuştum. Baktım mesaj attı bende müsait değiliz yoğunuz dedim ama bir dahada aramadı zaten umarım böyle devam eder dahada aramaz.. Gel yolalım :)

canım o an ne yapacağını ne diyeceğini bilemiyosunki.. Çok kötü olmuştum. Baktım mesaj attı bende müsait değiliz yoğunuz dedim ama bir dahada aramadı zaten umarım böyle devam eder dahada aramaz.. Gel yolalım :)

bilmezmiyim apışıp kalıyo insan böyle dengesizlikler karşısında ve hepte şu oluyo acaba ayıpmıı ediyorum yanlışmı anlıyorum en azından ben hep bu salaklıkla kendimi aptal durumuna düşürdüm kendimi hiç savunamadım saflıktan halada akıllanamadım inan. böylelerini rezil etmek lazım :KK47:

komşunuz ve arkadaşınızın yaptıkları ne kadar da birbirine benziyor..
ve eşiniz bunları hemen farketmesi de çok ilginç..
gönlü dışarda gözü dışarda olmayan bir erkek böyle şeyleri kolay kolay farketmez
ve etse bile umrunda bile olmaz..
karaı koca sanırım hep sizi buluyor böleleri..
yok bakışlarından rahatsız olmuşta sürekli yer değiştirmiş pehh saçma..
demek ki eşinizde sürekli ona bakmış ki görmüş o bakışları !!!

komşunuz ve arkadaşınızın yaptıkları ne kadar da birbirine benziyor..
ve eşiniz bunları hemen farketmesi de çok ilginç..
gönlü dışarda gözü dışarda olmayan bir erkek böyle şeyleri kolay kolay farketmez
ve etse bile umrunda bile olmaz..
karaı koca sanırım hep sizi buluyor böleleri..
yok bakışlarından rahatsız olmuşta sürekli yer değiştirmiş pehh saçma..
demek ki eşinizde sürekli ona bakmış ki görmüş o bakışları !!!

size birisi gözlerini dikip baksa siz rahatsız olmazmısınız acaba aynı odanın içinde farketmezmisiniz çok merak ettim ? Komşumun yaptığı başlı başına bir asılmaydı zaten ve sitede sadece bize değilmiş bu yaptıkları kadının içinde varmış anlıyormusunuz ? Size böyle şeyler olsa siz farketmeyeceksniz herhalde.. Ayrıca eşimin gözüde gönlüde dışarda değil Allaha şükürler olsunki..! Allah kimseye yaşatmasın diyorum sadece anlatabiliyormuyum ? Etse bile umrunda olmaz demeyin bence farkeden erkeğin umrunda değilse hoşuna gidiyor demektir içinde var demektir ? böyle bir durumda sizin eşinizin umrunda olmayacaksa birşey diyemem ancak benim eşimin gayet umrunda oluyor .

kızlarr mrb.. yine ben ve yine dertlerim :) sizde olmasanız ne yaparım ki benn..

Bugün eşimin arkadaşı ve eşi bizdelerdi akşam yemeğine .. Hoş sohbet muhabbet ettik tabu falan oynadık eğlendik öyle herşey güzeldi.. Daha sonra eşimin arkadaşının eşiyle adı x olsun kahve yapalım dedik mutafağa geçtik .. X bana dediki eşinin bakışları çok güzel çok etkileyici dedi bende dedimki x ne demek istiyorsun ne demek çok güzel çok etkileyici hayırdır dedim oda bana sende amma kıskançsın canım yedim sanki kocanı dedi bende ben bu tür davranışlardan hiç hoşlanmam hiçte sevmem sen benim eşim hakkında nasıl bana böyle bir cümle kurabilirsin tekrarı olmasın diye çıkıştım buda surat astı gitti kocasının yanına oturdu banada cins cins baktı kovmamak için kendimi zor tuttum valla.. Sonra bunlar gittiler eşime dedimki sen arkadaşınla görüşebilirsin ancak ben bir daha bunlarla ailecek görüşmek istemiyorum dedim eşimde x in bakışlarından rahatsız oldun değilmi dedi bende sendemi fark ettin dedim göz göze gelmemek için yer değiştirdim sürekli görmedin mi dedi.. bende anlattım mutfakta böyle böyle oldu diye.. oda arkadaşımın eşi böyle düşünmek istemiyorum ama gerçekten tuhaftı bir daha ailecek görüşmeyiz hayatım dedi kapadık konuyu.. Ancak x az önce mesaj attı yarın bize bekliyoruz diye bende müsait değiliz dedim oda ozaman hafta içi görüşelim dedi bende hayır olmaz bu ara yoğunuz eşim yorgun oluyor bu ara yoğunlar görüşemeyiz iyi akşamlar dedim..

Kızlar sizce eşimle biz mi yanlış anladık x in bu tavrı neydi böyle.. ?

Canım belki geç kaldın yoruma diyceksin ama görünce yazmadan duramadım . Arkadaşımın başına gelmişti böyle bişey kadın bi zaman sonra arkadşın eşini sırf eve gelsin diye kocası çağırıyomuş gibi yapmış. Eşide acil bişe sanmış ama Allahtan arkadşımı da alıp gitmiş meğer kadın yalnızmış niyeti belli olmuş kıyafetlerinden daha görüşmüyolar. Yani bazı kadınlar hemcinslerine erkeklerden daha çok zarar veriyor. Dikkat et canım diğer olayı bilmiyorum ama baya dikkatli olmalısın gibi geldi bana. İnş daha başına gelmez böyle bişey ...Mutluluklar dilerim..

Canım belki geç kaldın yoruma diyceksin ama görünce yazmadan duramadım . Arkadaşımın başına gelmişti böyle bişey kadın bi zaman sonra arkadşın eşini sırf eve gelsin diye kocası çağırıyomuş gibi yapmış. Eşide acil bişe sanmış ama Allahtan arkadşımı da alıp gitmiş meğer kadın yalnızmış niyeti belli olmuş kıyafetlerinden daha görüşmüyolar. Yani bazı kadınlar hemcinslerine erkeklerden daha çok zarar veriyor. Dikkat et canım diğer olayı bilmiyorum ama baya dikkatli olmalısın gibi geldi bana. İnş daha başına gelmez böyle bişey ...Mutluluklar dilerim..

yuhh yani ya
kocasından da mı korkmamış da eve kadar çağırıyo
ne terbiyesiz ahlaksız insanlar var ya aklım almıyo
ikisini birlikte görünce yüzü ne hale geldi acaba
kadın ne giymiş bu arada merak ettim valla

X