eşimin beni sevme şekli

Hasar tespit tutanağı:KK60::KK60::KK60:
Ben de çekindim, buradaki hanımlar şimdi o mıncırıkların hıncını benden çıkarırlar diye korkmuştum:KK17:
Mıncırmak güzeldir:KK48:

evet :KK1:
tarz meselesi :KK53: sanırım ben hiç sakin sevemem abime karşıda öyleyim hele onun cildi çok hassas 10 kedi saldırmış gibi oluyor :KK9:
bunun için çocukluğumuza inmek lazım :26:

Acılı seviyor demekki.:KK1:
Siz de öyle sevin ah canım benim diye tekme tokat girişin :KK57:
terliği kafasına atın aşkım seni seviyorum deyin sarılın sarılırken iyice mıncıklayın oh tontişim diyip bir iki
kere sıkın bi yerlerini.
Beyaz tenine morlar kırmızılar pek yakışacak :KK53:

Benim eşimde beni döver ısırır cimcikler sacımı çeker ve daha neler neler ama tuhaflık bendemi acaba:44:benim hoşuma çok gidiyo:KK1::KK16:

benımde cıldım çok hassas
normal dokunsa bıle hemen morarır
benımkıde bunu bıldığı ıçın bacaklarımı felan sıkar
ılk zamanlar kızardım, ama alıştım artık
hatta geçen gün kalçam morarmış nasıl olduysa,
uzun uzun baktı sonrada -bu sefer güzel olmuş, kalp gıbı olmuş sankı- dedı :104:

benımkı bı tuhaf zaten, zevk mı alıyo ne

ALLAH ımmmmmmmmmmm öldüm gülmekten ALLAH ta sizi güldürsün :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

benımde cıldım çok hassas
normal dokunsa bıle hemen morarır
benımkıde bunu bıldığı ıçın bacaklarımı felan sıkar
ılk zamanlar kızardım, ama alıştım artık
hatta geçen gün kalçam morarmış nasıl olduysa,
uzun uzun baktı sonrada -bu sefer güzel olmuş, kalp gıbı olmuş sankı- dedı :104:

benımkı bı tuhaf zaten, zevk mı alıyo ne

ALLAH ımmmmmmmmmmm öldüm gülmekten ALLAH ta sizi güldürsün :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Benim eşimde beni döver ısırır cimcikler sacımı çeker ve daha neler neler ama tuhaflık bendemi acaba:44:benim hoşuma çok gidiyo:KK1::KK16: Ama yeri geldiginde çok güzel romantik sevmeyide bilir:KK16:

evet :KK1:
tarz meselesi :KK53: sanırım ben hiç sakin sevemem abime karşıda öyleyim hele onun cildi çok hassas 10 kedi saldırmış gibi oluyor :KK9:
bunun için çocukluğumuza inmek lazım :26:

4 yaşında olan kuzenimi ailecek ısırarak sevdik hep. Çocuğu öpmüşlüğümüz yok hep ısırırız. Şimdi o bizim canımıza okuyor, sevmek için de kızmak için de önüne gelene bir diş darbesi. Hatta biz onu ısırsak "ıı ıh, olmadı daha güzel ısır" diye de direktif veriyor. Korkuyorum bu çocuk ne olacak diye, şimdiden gelecekteki eşine dayanma sabrı diliyorum.:KK53:

kızlar valla hepiniz alemsiniz bazen düşünüyorum zayıf olduğum için mi yok vurdum mu göçertiyorum onu elim feci ağırdır kimi sever kimi sevmez ama keşke can acıtmadan sevse psikopat ruhlu herif ya canım acımadığında benim sevgisini hissedemediğimi falan sanıyormuş yok kurtuluşu yok boğacam onu son çare:2:

kotu nıyetlı oldugunu dusunmuyorum ama aklımada bır laf getımıyor degıl hanı?
bıraz kaba olucak ama yazıcam( Ayı severken yavrusunu öldurmus):KK9::KK9:
Ay sen çok yasa emi çok güldüm, ya benim esimde çok ısırır durup dururken yatakta icim kaynadı ısırmasam Olmaz der.

onu da yapıyorum gerekirse dövmeye çalışıyorum gücüm yettiğince boğazına yapışıyorum yok anlamıyor ya

aranızda eşi böyle seven var mı yoksa sadece bu bana özel bi,şey mi?

siz benim kocamı sevmemi görseniz adam kapıdan girer sırtına atlarım hatta bazen yatak odasına giremeden yer düşer zavallısürüne sürüne gidir tabi ben üstünde öperim ama benim öpücüğüm dişlerimi kullnarak olur durduk yerde çimdiklerim napim kanım kaynıo onu öle görünce karşımda:)sıkarım tırmalarım başka türlü sevdiğimi anlamıorum hatta içime sokasın gelio kafasını ay yerim ben onu:)

cocukluklarinda bir yerlerde takilip kalmis bu tarz adamlar sanki :KK25: ilkokulda asik olup sacimizi cekip kacan ,askindan kavga baslatan tipler vardi.. onlar geldi aklima:KK9:

arkadaşlar bu sorun mu bilmiyorum ama son zamanlarda iyice bu konuyu kafama takmaya başladım ben biraz zayıf bayanım eşim bana göre daha kilolu daha güçlü biz 2,5 yıllık evliyiz eşimi seviyorum ama beni severken öperken canımı çok yakıyor gerçi sadece beni değil herkesi sevme şekli nasıl desem karşısındaki kişinin canını acıtarak yapıyor kaç defa bunu söyledim ama anlatamıyorum yada anlamak isemiyor beni böyle sevme canım acıyor her tarafım morarıyor gelip gidip kafama vuruyor öfff ya ben onun bu hareketlerinden çok sıkıldım beni anlasın diye bazen aynı hareketleri bende yapıyorum neymiş o beyaz tenliymiş her tarafı kızarıyormuş ee sen beyaz tenliysen bende öyleyim bugün bile tokat atıyor şakayla karışık çok canım yandı ona bu hareketinin yanlış olduğunu nasıl anlatabilirim

benim eşimde çıkarken öyleydi sırtıma falan vururdu çok sert değil ama bayanım sonuçta gıcığıma gidiyodu evlendiğimiz ilk zamanlarda öyleydi uyardım canım yanıyo diye. en son yapınca bende asker arkadaşınmıyım lan ben senin diye bağırdım. ne lanı falan diyicek olmuştu bende bu muameleye erkek erkeğe gibi konuşmak gerek demiştim. sonrasında yaptımı hatırlamıyorum ama şuanda yapmıyo mesela :))

siz benim kocamı sevmemi görseniz adam kapıdan girer sırtına atlarım hatta bazen yatak odasına giremeden yer düşer zavallısürüne sürüne gidir tabi ben üstünde öperim ama benim öpücüğüm dişlerimi kullnarak olur durduk yerde çimdiklerim napim kanım kaynıo onu öle görünce karşımda:)sıkarım tırmalarım başka türlü sevdiğimi anlamıorum hatta içime sokasın gelio kafasını ay yerim ben onu:)

Ahah çok tatlısınız gözümde canlandı:KK9: Bi'gün o da şu smileydeki gibi yapmasın da-:KK4::KK4:- :KK52:
Benim sevgili de bazen öyle bi'seviyo ki saçım başım savaştan çıkmış gibi. Diyorum ben o saçı yapana kadar kaç saat uğraştım:KK14: İlla yanak sıkcak, kolumu cimcikliycek, saçımı başımı dağıtcak. Kızınca da "sevin ki sevgilin seni bi'çocuk gibi masumca seviyo" diyo öküz:KK6::KK6:

Cok iyi anliyorum seni.. Benim nisanlimda öyle acitarak seviyordu, güya kani kayniyor yani :KK37: ufak cocuk sever gibi yanaklarimi sıkıyor, belimden sarilmisken etlerimi sıkıyordu.. gözlerim yasariyordu bazen acidan.. hala da yapiyor gerci eskisi gibi cook olmasada.. ama kiziyorum ben, bazen sert bi sekilde uyariyorum, canim aciyor diyorum. hatta cok canim yandimi bende onun canini acitiyorum. ayni sekilde son gücümle etlerini sıkmak, cimcik atmak, ısırmak gibi :KK53: ne kadar acidigini anlasin yapmasin diye. Ama bu sert uyarlilar bayagi etkili oldu tavsiye ederim :KK9:

arkadaşım yanlışlıkla boynundan yüzünden ısırıver, morarıversin orası :KK34:
sonra dışarı çıkarken utansın bu
tehdit et bir daha yaparsan aynısı yaparım diye
kısasa kısas
belki seni anlarda huyundan vazgeçer

bu yöntemi ben uyguladım.moraran yerlerine yara bantı yapıştırdı öyle çıktı dışarı.traş olurken kesmiş güya:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Benim ki her zaman yapmaz ama hosuna gitmeyen bir sey söyleyim hemen ya elimi sıkar, ya kolumu sıkar cok kavga etmistik bu konudan bende geri kalmam tabiki, patlatırım neresine gelirse veya tırmalarım.. :KK53:

Ay iste yok tırnaklarımın izi kalmıs, kızarmıs bilmem ne... :KK19:
Olsun, o benim mühürüm diyorum bende
:KK1:

bıgun adamı severken oldurucem dıye korkanlardanım.cunku kollarını,bacaklarını,poposunu her yerını ısırırım operım mıncıklarım:KK1:ozellıkle de soguksa kollarına bayılırım.daha dun aksam soyledım kıs gelırse ben napıcam uzun kollu gıyeceksın dıye:KK4:

onu da yapıyorum gerekirse dövmeye çalışıyorum gücüm yettiğince boğazına yapışıyorum yok anlamıyor ya

aranızda eşi böyle seven var mı yoksa sadece bu bana özel bi,şey mi?

var canım merak etme. ama benle eşimin güçleri her ne kadar eşit olmasa da sizin kadar fark yok. ben de deli oluyorum, hatta şimdi de kızıma bunu yapmaya başladı. öperken öpmez sömürür resmen, kızıyorum ben de çocuğun suratını deforme etti:KK43: ben nişanlıyken eşim alnımdan öptü, 1 hafta alnım mor gezdim. evde de ben mutfakta iş yaparken yapıyo aynısını, gelirken pat giderken pat yapıştırıyor. ben de aynısını ona yapıyorum, hatta şakaya vurup uçan tekme atıyorum ama nafile... kızıma da öğrettim, o da hemen babasına dalıyo tekme tokat:)) yıldırma politikası uyguluyoruz ama işe yaramıyor, huy işte...

benim eşimde çıkarken öyleydi sırtıma falan vururdu çok sert değil ama bayanım sonuçta gıcığıma gidiyodu evlendiğimiz ilk zamanlarda öyleydi uyardım canım yanıyo diye. en son yapınca bende asker arkadaşınmıyım lan ben senin diye bağırdım. ne lanı falan diyicek olmuştu bende bu muameleye erkek erkeğe gibi konuşmak gerek demiştim. sonrasında yaptımı hatırlamıyorum ama şuanda yapmıyo mesela :))

ay hadta hasta gülecem diye gözümden yaş geldi

bizde durum tam tersi :KK53:
ben eşime boğa gibi saldırıyorum işten gelince,severken,uyurken :KK52:
o tv izlerken üstüne atlayıp yere yatırıyorum,alnını,yanağını,kulağını,ellerini kollarını,omuzlarını,bacaklarını,göbüşünü...her yerini ısırıyorum,çimdikliyorum :KK53:
garibimin evlendiğimizden beri morlukları geçmiyor :KK35:
annem benim ısırarak sevme huyumu tecrübeyle sabit bilir,bi gün gördü kızdı bana,yazık,gören kocanı dövüyon sanacak,hiç mi acımıyorsun çocuğa bak ne hale gelmiş diye :KK30:
ama ben dinler miyim,tam gaz devam: )
kısasa kısas hiç bir işe yaramıyor bizde,o beni ısırmaya çalışınca numaradan ağlıyorum,sen beni sevmiyorsun,benim sevme stilim en başından beri böyleydi ama sen böyle sevmezsin,sen öperek okşayarak seversin,demekki sen artık beni sevmiyorsunki ısırıyorsun,acımıyorsun bana diye ağlayıp kendimi acındırıyorum :KK37:
bu atışmalar hep böyle devam ediyor,napayım çok seviyorum kocamla boğuşmayı :KK53:
en çok acıyan yerleri çenesi ve yanakları,bazen kanım kaynayıpta heryerine saldırınca teslim oluyor:''tamam çırpınmayacağım istedğin kadar ısır ama nolur çenemi ısırma noluuuuuuur'' diye benle pazarlık yapıyor :KK1:

X