eşimin beni sevme şekli

bizde durum tam tersi :KK53:
ben eşime boğa gibi saldırıyorum işten gelince,severken,uyurken :KK52:
o tv izlerken üstüne atlayıp yere yatırıyorum,alnını,yanağını,kulağını,ellerini kollarını,omuzlarını,bacaklarını,göbüşünü...her yerini ısırıyorum,çimdikliyorum :KK53:
garibimin evlendiğimizden beri morlukları geçmiyor :KK35:
annem benim ısırarak sevme huyumu tecrübeyle sabit bilir,bi gün gördü kızdı bana,yazık,gören kocanı dövüyon sanacak,hiç mi acımıyorsun çocuğa bak ne hale gelmiş diye :KK30:
ama ben dinler miyim,tam gaz devam: )
kısasa kısas hiç bir işe yaramıyor bizde,o beni ısırmaya çalışınca numaradan ağlıyorum,sen beni sevmiyorsun,benim sevme stilim en başından beri böyleydi ama sen böyle sevmezsin,sen öperek okşayarak seversin,demekki sen artık beni sevmiyorsunki ısırıyorsun,acımıyorsun bana diye ağlayıp kendimi acındırıyorum :KK37:
bu atışmalar hep böyle devam ediyor,napayım çok seviyorum kocamla boğuşmayı :KK53:
en çok acıyan yerleri çenesi ve yanakları,bazen kanım kaynayıpta heryerine saldırınca teslim oluyor:''tamam çırpınmayacağım istedğin kadar ısır ama nolur çenemi ısırma noluuuuuuur'' diye benle pazarlık yapıyor :KK1:

ay bu yoruma bayıldıummmmmmmmmmmmmmmmm ne şeker bir çiftsiniz siz öyle:)

Farklı bi sevme tarzı ve hoşuna gitmesi de ilginç :) erkekler kadının canının yanacagını anlamz öyle yaptı mi otur ağla canım açıyor diye yapamaz bi daha

ay daha neler okuyacagiz burda :KK9:

ya sevmeninde bi sekli var..esim canimi o kadar acitsa yanina pek yaklasmam herhalde :KK9:

ya isirmak filan helede :KK19: benim canim cok tatlidir gelemem herhalde boyle seylere :KK1:

ama kafana vurmak yanagina tokat atmak filan :44: bence normal degil bu durum.

:KK51:
benim esimde bana hep kung-fu da ögrendigi hareketleri gösterir.:KK4:.sanki erkek arkadasiyim neredeyse evde kung-fu maci yapcaz yani..:KK22:
bende sevmiyorum, git arkadasina baskasina göster diyorum ne ögrendiysen, bana degil. ben ilgilenmiyorummm diyorum diyorumm anlamadii..

en son yine bu bana hareketleri gösterirken, dedim ulann senindee kungfunundaaaa.... basladim bende hareket cekmeye..sonra öyle bir hareket cektimkiiii :KK52:
hahahahaha yerle bir olduuu... kafa üstü yere düstü hemde cok fenaa..okadar ögrenmis ögrenmis ama bosa, ben ayagina bi celme taktimm..uffffffff cok fenaa düstü bide bizim evin yerleri hep tas :) nekadar aci cektigini siz düsünün artik :KK9: hahahahaha cok güldüm ama :KK53::KK53:
sonrada dedimki birdaha bana hareket cekme sonun fena olur :KK53:

surat ifadesi aynen söyle: :KK53::KK17::KK36:

bence sende aynisini yap görsün ve anlasin..

Son düzenleme:
söylediğinizde anlamıyor devam ediyorsa sizde ona aynısını yapın morarıyor acıdı o oldu bu oldu dediğinde de
ya bak nasılmış bende hep diyordum sen dinliyormusun deseniz. genelde erkekler söyleyince değilde uygumalı yaşatınca anlıyorlar da

ayı yavrusunu severken öldürürmüş derler:KK52::KK52:güldüm valla bu konuya ama bazen benim eşimde öyle ayarsızlıklar yapar.benim de canım tatlı etim hassastır.ben de hemen bu lafı yapıştırırım:KK52::KK52::KK52:

benim eşimin sevme şeklide aynı sizlerin eşi gibi
şöyle narin, yumuşak bi şekilde sevmez hiçbirzaman
ben birde tikli bir insanım
özellikle göbeğim ve yanlarımdan çok huylanırım
bu özelliğimi bildiği halde ısrarla ya mıncıklar,ya gıdıklar vs...
defalarca acıdan hıçkıra hıçkıra ağladığımı bilirim
böyle durumlarda ya nasıl acıdı, çok narinsin vs deyip beni iyice sinirlendiriyor:KK47::KK47::KK47:
bigün o acı ve o sinirle en hassas yerini ısırıcam o olacak:KK47::KK47::KK47:

bence bu sevme şekli değil çok daha farklı bişi.
malesef bnm babam da böyle.yıllarca hep anneme gıcıklık yaptı böyle,canını acıtırdı.
annem babama aşıktı evlenirken,babamın derdi başkaydı.
bnce eşinizin size olan sevgisiyle de alakalı bir durum olabilir.

2 laf var;
insan sevdiğine kıyabilir mi?
insan sevdğini yerden yere vururmuş..

bnce ilki geçerli olmalı her zaman.
2.si tam bir saçmalık!

Bende aynı dertten muzdaribim =( Eşim ısırır,çimdikler,sıkıştırır,şaplak atar.. vs. deli oluyorum bende.
Konuştum olmadı, kavga ettim olmadı,küstüm olmadı, aynısını bende ona yaptım daha beter oldu..
Yapma dedikce daha çok yaptı yani..Bende artık susuyorum ve ilginç daha az yapmaya başladı =)
Zaten ona göre ben çok narinim! Can acıtacak bi şey yapmıyor ki!

Ya bide 5 aylık bebeğim var,yalnız bırakmaya korkuyorum.Ona da abuk sabuk şeyler yapıp ağlatıyor =(
O böyle sevebiliyormuş!

Bende aynı dertten muzdaribim =( Eşim ısırır,çimdikler,sıkıştırır,şaplak atar.. vs. deli oluyorum bende.
Konuştum olmadı, kavga ettim olmadı,küstüm olmadı, aynısını bende ona yaptım daha beter oldu..
Yapma dedikce daha çok yaptı yani..Bende artık susuyorum ve ilginç daha az yapmaya başladı =)
Zaten ona göre ben çok narinim! Can acıtacak bi şey yapmıyor ki!

Ya bide 5 aylık bebeğim var,yalnız bırakmaya korkuyorum.Ona da abuk sabuk şeyler yapıp ağlatıyor =(
O böyle sevebiliyormuş!

ya kusura bakma ama cümlene çok güldüm :KK9:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

:KK51:
benim esimde bana hep kung-fu da ögrendigi hareketleri gösterir.:KK4:.sanki erkek arkadasiyim neredeyse evde kung-fu maci yapcaz yani..:KK22:
bende sevmiyorum, git arkadasina baskasina göster diyorum ne ögrendiysen, bana degil. ben ilgilenmiyorummm diyorum diyorumm anlamadii..

en son yine bu bana hareketleri gösterirken, dedim ulann senindee kungfunundaaaa.... basladim bende hareket cekmeye..sonra öyle bir hareket cektimkiiii :KK52:
hahahahaha yerle bir olduuu... kafa üstü yere düstü hemde cok fenaa..okadar ögrenmis ögrenmis ama bosa, ben ayagina bi celme taktimm..uffffffff cok fenaa düstü bide bizim evin yerleri hep tas :) nekadar aci cektigini siz düsünün artik :KK9: hahahahaha cok güldüm ama :KK53::KK53:
sonrada dedimki birdaha bana hareket cekme sonun fena olur :KK53:

surat ifadesi aynen söyle: :KK53::KK17::KK36:

bence sende aynisini yap görsün ve anlasin..

keşke hareket ççekemden önce uyarsaydın olum bak git diye:):KK4:

kızlar çok güldüm vallah .kung fu ha:KK52:52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:annem derki kızlar nazik sevmeye yazık ya biraz nazik olun demi:KK14:

............................................ mesaj tekrarı.........................................................

Son düzenleme:
X