SİNİR PATLAMASI

Erkekler bizim kadar duygusal olmuyor sizin gibi oturup ayrıntılı konuşmak istememesi normal.canlarını sıkmak istemiyorlar.görmezden gelmek daha basit.siz çok üzerine gitmişsiniz ve fevri davranmışsınız.adama sakinleşmesi için zaman tanımamışsınız.valizinizi toplayıp gitmemeniz çok ezikce.kesin çıkıp gitmeyecekseniz asla bu konuda blöf yapmayın.aşırı duygusal davrandığınızı düşünüyorum.eşiniz size adım atmadıkça artık üstüne düşmeyin değeriniz kalmaz gözünde.insanlar nankör üstüne düştükçe daha çok kaçar.

İstediğim kişiyi mahkemeye veririm bu sizi hiç ilgilendirmez dimi
Bana yapılanı iade ettim o kadar
Kendine güvenen mükemmel hayatları varmış milleti eleştiren hedef gösteren şu sanal zorbaların bana birsey söylrmeye hakları yok
Ezilmiş hayatlarınızda yaşayın milletten çıkarmayın acısını olur mu
Çok daha ağır konuşurdum ama gerek yok
Sen bana kadın dayanışmasını öğretecek kişi değilsn .seni kadın olarak bile kabul etmiyorum zaten erkek beyinli kadın düşmanları sizi
Neyse kendi yarattığınız silah kendinizi vurmaz umarım.
Bir insanı burda linç edip hedef gösterip günahını alıp aslında gerçekle hiç ilgisi olmayan hayal gücünüzle iftira atarak moralini bozan kıran sizsiniz sadece bana değil çoğu kişiye yapıldı.
Ben burda fazla vakit geçirmiyorum ama nedense senin nickini çok iyi hatırlıyorum.
Gelmiş bide utanmadan bana yorum yapmış .yazıcak birseyin yok yazamazsın zaten .sanal zorbalığa devam et sen.hayatında hiç görmediğin insanlara hakaret et çirkin imalarda bulun olur mu belki yaşadığın buhranların acısını böyle çıkarırsın ...
Erkek beynini al git başımdan .,
yazdiklarini bi okusan komiksin :) dok icini bakalim :)

iki erkek kavga ederken sizin araya girmeniz kötü olmuş. o an size dönüp küfretse, kocanızın elinden bir kaza bile çıkabilir mazallah. sizin karşılık vermenizle adam 'oo kancığın da mı polis' diyebilecek kozu bulmuş eşinizi ezmiş oldu. bu çok ağır bir erkek için.

geride durmanız gerekirdi diye düşünüyorum.

evde yaptıklarınızı da doğru bulmadım. o haldeyken teselli istiyor olabilirsiniz ama uzaklaşıyorsa da zorla yapamazsınız. üstüne gitmeseydiniz belki toparlardı. böyle bir olaydan sebep evi her şeyi bırakıyorum deyip gitmeye kalkmak da kötü olmuş. kendinizi itibarsızlaştırmış oldunuz. bir daha tehdidinize inanmaz. eşiniz burada daha olgun davranıyor. siz fazla fevrisiniz ve yaşayacaklarınızın sonuçlarını bilmediğiniz için bu şekilde davranıyorsunuz.

21 yaşında ilk evliliğimde ben de aynı böyleydim. eğer o düzgün bir insan olsaydı da kendi fevriliklerimden dolayı kaybetseydim çok kafamı duvarlara vururdum.

Allah'tan tutulcak hiçbir yanı yoktu da kurtuldum.

sonra kendimi etrafı inceledim. ve ı ıh. boşanmanın b'sini bile ağzınıza almayın. ayrılığın a'sı da dahil. terk edip giderim blöfleri vs. ı ıhhh. sakın ha. gerçekten bir gün bitmesi gerekiyorsa, kaldıramaycağınız düzelmeyecek bir durum olduğunda filan belki alın. tiksindiğim birinden 2 ayda boşandım. dünyayı tersten gördüm o süreçte. çocuk oyuncağı değil.

evliliğinize yapışın. kocanızın üzerine çok gitmeyin. çocuk gibi davranmamaya çalışın. siz ağlamak teselli olmak isteseniz de o uzaklaşmak istiyor, anlayışlı olun. bir de erkeğinize saygı duyun, onun önüne geçmeyin.

Yazınızı sonuna kadar okudum,zor bir gün,zor saatler yaşamışsınız. Ben asıl yorumları okumaya başladığımda sıkıldım,durumunuza biraz daha anlayışla bakılması gerektiğini düşünüyorum. Polis olduğunuz insan olmadığınız anlamına gelmiyor ki,ne kadar mesleki psikolojik eğitim ve destek de alsanız sonuçta insansınız ve her ne olursa olsun sövme gibi bir durumla da karşılaşmışsınız. Kötü söz sahibine aittir evet ama o an insan bunu düşünemiyor ki.Bir de diğer bağrış çağrışlar olmuş . Bu nedenle sinirlerinizin yıpranmasını ve ufak tatsızlıkların patlak vermesini anlayabiliyorum.

Acizane görüşümü söyleyim; iş hayatında da, evlilik hayatında da böyle şeyler olur. Ben de narin yapılı bir hanım olmama rağmen emin olun halledilmeyecek bir durum hissetmedim. Biraz alttan alın. Eşlerin birbirine bu kadar nazı geçmeyecek mi canım? Ve ben sizin eşinizi gerçekten aşkla sevdiğinizi hissettim. eşinizin de sizi tabii,ama sanki o daha bir hislerini gizleyen bir yapıda. Yani erkekliğe leke sürdürmeyen bir tip :)) ama sevgisinden ve size değer verdiğinden emin olun önemli olan o. Biraz ağır abi davranmış bizim damat bey :))Bunlar evliliğin tuzu biberi.Eşiniz tarafından size hakaret içeren bir durum yok. O anların verdiği stresle söylenmiş bir kaç sözü de evliliğiniz ve eşiniz hatırına yok sayın.

Bir yuvayı kurmak da, yıkmak da çok kolay olmamalı. Siz bana güvenin derim :) O gece çıkıp gitmemekle iyi etmişsiniz. Sabah güzel bir kahvaltı veya neş'eli bir öğlen yemeği ayarlayın ve geçenleri unutup önünüze bakın. Allah mutluk versin canım,unutmayın sudaki taş bile birbirine sürter demiş büyüklerimiz,bazen sabır güzel şeylerin kapısıdır. Sevgiler...

Yazınızı sonuna kadar okudum,zor bir gün,zor saatler yaşamışsınız. Ben asıl yorumları okumaya başladığımda sıkıldım,durumunuza biraz daha anlayışla bakılması gerektiğini düşünüyorum. Polis olduğunuz insan olmadığınız anlamına gelmiyor ki,ne kadar mesleki psikolojik eğitim ve destek de alsanız sonuçta insansınız ve her ne olursa olsun sövme gibi bir durumla da karşılaşmışsınız. Kötü söz sahibine aittir evet ama o an insan bunu düşünemiyor ki.Bir de diğer bağrış çağrışlar olmuş . Bu nedenle sinirlerinizin yıpranmasını ve ufak tatsızlıkların patlak vermesini anlayabiliyorum.

Acizane görüşümü söyleyim; iş hayatında da, evlilik hayatında da böyle şeyler olur. Ben de narin yapılı bir hanım olmama rağmen emin olun halledilmeyecek bir durum hissetmedim. Biraz alttan alın. Eşlerin birbirine bu kadar nazı geçmeyecek mi canım? Ve ben sizin eşinizi gerçekten aşkla sevdiğinizi hissettim. eşinizin de sizi tabii,ama sanki o daha bir hislerini gizleyen bir yapıda. Yani erkekliğe leke sürdürmeyen bir tip :)) ama sevgisinden ve size değer verdiğinden emin olun önemli olan o. Biraz ağır abi davranmış bizim damat bey :))Bunlar evliliğin tuzu biberi.Eşiniz tarafından size hakaret içeren bir durum yok. O anların verdiği stresle söylenmiş bir kaç sözü de evliliğiniz ve eşiniz hatırına yok sayın.

Bir yuvayı kurmak da, yıkmak da çok kolay olmamalı. Siz bana güvenin derim :) O gece çıkıp gitmemekle iyi etmişsiniz. Sabah güzel bir kahvaltı veya neş'eli bir öğlen yemeği ayarlayın ve geçenleri unutup önünüze bakın. Allah mutluk versin canım,unutmayın sudaki taş bile birbirine sürter demiş büyüklerimiz,bazen sabır güzel şeylerin kapısıdır. Sevgiler...
Çok teşekkür ediyorum ben yorumunuzu yeni gördüm , çok şükür toparladık .

Burada beni sakinliğe davet eden herkese çok teşekkür ederim , gerçekten bekledim hiç bi şey yapmadan ve ertesi akşam kendisi konuşmaya başladı konuyu daha sakin bir şekilde , işten geldiğimde o evdeydi ve sofrayı hazırlamış bekliyordu 1 saate yakın konuştuk Eğrisiyle doğrusuyla . Konuşmaya başladıktan Bi kaç gün sonra da yavaş yavaş normale döndü her şey . Burada üşenmeyip cevap yazan herkes hakkını helal etsin vaktiniz aldım .
Burada mesleğimle yargılananlar da olmuş da 20 yaşımdan beri içindeyim şimdiye kadar defalarca vurguladım mesleğimi seviyorum gayet de yeterliyim yetersiz olsaydım şu an içinde bulunduğum konumda tutmazlardı daha pasif bir görev yapardım ama bunu size kanıtlamaya ihtiyacım yok .
kimse benim konumda şov yapmasın özellikle S sarkin isimli kişi. Üşenmemiş işine gelmeyen tüm yorumların sahiplerinin açtıkları konuları okumuş burda gelmiş eştirmişsin yazık sana hayatta vaktini harcayacağın daha önemli şeylerin olsaydı keşke .
Her neyse Mune Mune konumun artık daha fazla gereksiz uzamasını istemiyorum kapanmasını rica ediyorum . Teşekkürler

iki erkek kavga ederken sizin araya girmeniz kötü olmuş. o an size dönüp küfretse, kocanızın elinden bir kaza bile çıkabilir mazallah. sizin karşılık vermenizle adam 'oo kancığın da mı polis' diyebilecek kozu bulmuş eşinizi ezmiş oldu. bu çok ağır bir erkek için.

geride durmanız gerekirdi diye düşünüyorum.

evde yaptıklarınızı da doğru bulmadım. o haldeyken teselli istiyor olabilirsiniz ama uzaklaşıyorsa da zorla yapamazsınız. üstüne gitmeseydiniz belki toparlardı. böyle bir olaydan sebep evi her şeyi bırakıyorum deyip gitmeye kalkmak da kötü olmuş. kendinizi itibarsızlaştırmış oldunuz. bir daha tehdidinize inanmaz. eşiniz burada daha olgun davranıyor. siz fazla fevrisiniz ve yaşayacaklarınızın sonuçlarını bilmediğiniz için bu şekilde davranıyorsunuz.

21 yaşında ilk evliliğimde ben de aynı böyleydim. eğer o düzgün bir insan olsaydı da kendi fevriliklerimden dolayı kaybetseydim çok kafamı duvarlara vururdum.

Allah'tan tutulcak hiçbir yanı yoktu da kurtuldum.

sonra kendimi etrafı inceledim. ve ı ıh. boşanmanın b'sini bile ağzınıza almayın. ayrılığın a'sı da dahil. terk edip giderim blöfleri vs. ı ıhhh. sakın ha. gerçekten bir gün bitmesi gerekiyorsa, kaldıramaycağınız düzelmeyecek bir durum olduğunda filan belki alın. tiksindiğim birinden 2 ayda boşandım. dünyayı tersten gördüm o süreçte. çocuk oyuncağı değil.

evliliğinize yapışın. kocanızın üzerine çok gitmeyin. çocuk gibi davranmamaya çalışın. siz ağlamak teselli olmak isteseniz de o uzaklaşmak istiyor, anlayışlı olun. bir de erkeğinize saygı duyun, onun önüne geçmeyin.
Yorumunuz için teşekkür ederim genel görüş de geride durmam yönündeydi evet, ben de bundan sonra öyle yapmaya çalışacağım

ikinizde bir tuhafsınız. dışarda kedi evde aslan kesiliyorsunuz.
aynı hareketi bana birisi yapsa ben o adamın orda ağzını burnunu kırardım. ister idari soruşturma olsun ister başka bir şey.
bir de siz nasıl devlet memurusunuz bilemiyorum! çünkü burda bir arkadaş vardı. sonanda sonanda idi sanırım. bir konusunda anlatmıştı. kadının biri bana hakaret etti demiş ki öyle bir durum yokken, karşı tarafın yanında sadece bir arkadaşı varmış ve evet öyle demişti ve tazminat davası açılmıştı. siz hem polissiniz hem saldırmamışsınız hem dünyanın küfrünü yemiş ve hiçbir şey yapmamışsınız.
yani benim eşim bana o kadar küfürü yedirse ben onu zaten boşardım. ha eşim de polis bu arada.

ayrıca mesleğinizle dalga geçtiğine göre biraz da farklı hain görüşleri vardır. bir de onun için kırardım ağzını burnunu mikrobun

Son düzenleme:
Merhaba,
Yaşadığım yerde dertleşebileceğim, bana akıllıca yol gösterecek birileri olmadığından farklı görüşler almak için buraya yazmak istedim.
Her şey dün öğle molasında bir kahve içmek istememizle başladı. Eşimle yemek yediğimiz yerden arabayla başka bir kahveciye geçtik. cadde çok kalabalık olduğundan park yeri yoktu fakat mekanın tam karşısındaki apartmanın önünde apartman sahiplerine ait boş yer vardı biz de kahveyi alıp çıkacağımız için ayrıca apartmanın önünde bi kaç boş yer daha olduğu için kısa süreli oraya park ettik. Bu esnada cuma vakti gelmiş. Biz arabaya dönene kadar arkamıza büyük bi transit parketmiş önünde numara vs yok. Bizim de işe dönmemiz gerekliydi artık , biraz bekledik baktık gelen giden yok. Etraftaki cafelere sorduk acaba birine mal mı getirdi vs diye. O esnada yan taraftaki başka bir kafenin valesi adam cumaya gitti yarım saate gelir dedi ben sağol dedim eşim diğer taraftaki kafeye soruyordu aracın sahibi burada mı diye, ona seslendim gel adam cumaya gitmiş yapacak bi şey yok dedim.
Neyse eşim geldi yanıma ben de o esnada manevra alarak aracı çıkartalım dedim ona uğraşırken vale ordan dediki , siz başkasının yerine park ettiniz beklemek zorundasınız . Eşime dedim cevap verme diye. Adam 2.ye bu kez işte böyle eşşek gibi beklersiniz deyince eşim de ne diyosun sen diye adama cevap verdi , ben o esnada aracı kapattım ve bekledim bi şey olacak galiba diye . eşim ona bağırınca , adam dediki insanlar konuşur köpekler bağırır. Ama bunu söylerken bile öyle bağırıyoki herkes bizi izliyor. Adam el kol yapınca eşimde kaldırdı elini ne bağırıyosun anlamında o esnada silahı göründü. (ikimiz de polisiz) Vale eşimin silahını görünce kimliğinizi kullanmayın lan şerefsizler dedi benim o sırada nevrim döndü o laf üzerine araçtan indim sen kime köpek diyosun diye adama bağırdım bu esnada eşim tuttu dur sen dedi. Adam bu sefer diyoki oooo kancığında mı polis . Ben şok. titremeye başladım.eşim dondu. Biz ama polis olduğumuza dair hiç bir şey söylemedik olay esnasında. Baktık bunun arkasına diğer valeler falan geldi. İnsanlar bizi izliyor.
Arkadaşları da gelince iyice efelendi siz kimsiniz lan hepinizin ... koyarım deyince eşim adamın üstüne yürüdü o esnada ben bölge ekibini çağırmaya çalışıyorum falan derken ekip geldi olayı konuştuk karşılıklı şikayetçiyiz gelen arkadaşları da tanıdığımız için bu sefer adam etrada bağıra bağıra diyor görüyor musunuz komserler ya görüyor musunuz vs bağırıyor. Adamı araca koyarken bu sefer bize diyorki aman ablam ayağınıza taş değmesin vs şov yapıyor. Ama biz adama ağzımızı açmadık çünkü haksız konumuna düşüp bir de idari soruşturmayla uğraşmak istemiyoruz. Adamı aldılar o esnada arkamıza parkeden araç sahibi geldi aracı çekti biz de ekibin arkasında karakola geçtik.
Normal şartlarda olay şikayet konusu fakat ses kaydı yok artı adamın şahitleri o diğer vale arkadaşları biz de eşimle sadece ikimiziz. Olayı kanıtlayamıyoruz artı adam üstüne bi de efeleniyor. Ben hırsımdan artık elim ayağım boşaldı ağlamaya başladım. yarım saat sonra falan araya birilerini soktular adam yalandan özür diledi ve biz işe döndük. Şimdi burada bana kızabilirsiniz neden şikayetçi olmadınız diye daha önce de benzer 2 olay yaşadık şikayetçi olduk fakat savcı takipsizlik verdi ve hiç bi şey yapamadık. Üzerine bir de adli olaya karışınca kusurun olmasa da idari soruşturma geçiriyorsun, daha önce 2 kere geçirdik 1 er sene sürüyor bir de ve sonuç cezasız olsa da süreç insanı yıpratıyor. O yüzden lanet gelsin allahından bulsun dedik iş yerine döndük.
Eşim de ben de bu durumdan çok etkilendik çünkü haklıyız 250 kişinin ortasında küfür hakaret yedik üstüne bir de mesleğimizle aşağılandık ve hiç bir şey yapamadık elimiz kolumuz bağlı kaldık. Daha önce de aynı süreci yaşadığım için ben tam toparlayamadım kendimi işten çıkınca direk eve geldim. Eşim de o gün nöbetçiydi. saat 11 gibi konuştuk ben arkadaşların yanına geçebilirim vs dedi ben de sen bilirsin benim keyfim yok yatıcam dedim ve yattım. 1 saat sonra aradı tekrar ben çıktım sen napıyosun diye dedim ben iyi değilim yatıyorum kafam çok dolu. Çıkmış geldi eve. Ben dokunsan ağlayacak kıvamdayım . Geldi sarıldık falan biraz güldürmeye çalıştı ben dedim gülmek istemiyorum konuşmak istiyorum biraz ama bunu derken ben ağlamaya başladım o da dedi o zaman kapat ışığı yatalım. Ben de dedimki ben uyumak istemiyorum sana ihtiyacım var seninle dertleşmek için bekledim dedim. Bi kaç şey konuştuk sonra bana' bir daha öyle bi anda karışırsan bağırırsan önce seni döverim' dedi. Ben de her şey bitti herkes iyi ben suçluyum yani adam .... koyayım dedi ben nasıl susayım dedim öyle mi dedim. Orda beni zaten ittirdin adamdan alamadığın hırsı benden alma dedinFırladı yataktan uyumayalım o zaman bilmem ne bağırdı kıyafetleri fırlattı gecemi s..tin dedi ben daha beter ağlamaya başladım üstünü giydi tekrar sonra kapıyı çarptı çıktı gitti.
Daha önce de bi kaç büyük tartışmamız da kapıyı çarpıp gitmişliği var ve 2.sinden sonra dedimki bana 3.yü yaşatma ben o haldeyken beni bırakıp gitme. Ama yine de gitti.. 45 dk sonra falan geldi ben halen ağlıyorum bu sefer kendini beni duymayacağı en uzak odaya kapattı. biraz zaman sonra ben odaya yanına gittim niye bana bunları yaşatıyorsun benim ne suçum var nasıl bi vicdan bu dedim bana vurmamak için bu sefer duvara vurdu bağırdı beni odadan çıkarttı . ben de o odanın kapısına oturdum durdum .İçimden geçenleri söyledim. Benden niye bu kadar nefret ediyorsun,ben sana ne yaptım ne suçum var ben sana sığınmak sarılmak istedim sen napıyorsun dedim. Keşke yatağa duvara vuracağına bana vursaydın onun acısı geçer de şu kapı çarpmaların şu ağlattıklarının acısı geçmiyor dedim. Baktım bu sefer o da burnunu çekiyor falan çok kötü oldum ağlıyor sandım mutfaktan peçete aldım yanına girdim.kendini kitlemiş yapma böyle bak dayanamıyorum kalbim çatlayacak ben sana ne yaptım dedim bana öyle bi bakıyorki sanki düşmanıyım.Kendimi o kadar kötü hissettimki. Daha önce yapmadığım bi şekilde madem öyle sen beni ikide bir bırakıp gideceksin benim ağlamamı teselli etmek yerine duymamak için en uzaklara gideceksin öyle gidilmez asıl ben gidiyorum dedim. Adam bana hiç bir tepki vermiyor. kalktım valizimi topladım.al dedim bunlar bana zimmetli eşyalar pazartesi söylersin personele istifa ediyorum evi de eşyaları da atar mısın yakar mısın naparsan yap dedim. Çıkarken yine de son kez yanına gittim bak ben bunu yapmak istemiyorum beni mecbur bırakma diye. yine tepki yok. kapıyı açtım ama çıkamadım. kafamdan bir sürü şey geçti. gitmiyorum dedim gitmiyorum ya allahın bi tane gerizekalı adamı yüzünden geldiğimiz duruma bak dedim ben bu hayatı kolay mı kurdum ben bırakmıyorum kim beni istemiyorsa nefret ediyorsa o bıraksın dedim. valizimi boşalttım elimi yüzümü yıkadım. yattım.
bi kaç saat sonra bu yatağa geldi yattı. hiç bi şey demeden . Bugün önce ben kalktım kahvaltımı yaptım vs. akşam 6 gibi de eşim kalktı . ben oturma odasında çamaşır katlıyorum o esnada. yatak odasına geçtim çamaşırları yerleştirmek için bu da o esnada odadan çıktı salondan telefonunu aldı ben yatak odasından çıkınca geri yatak odasına geçti. sonra orda telefonla takıldı maç izledi falan. maç devre arası olunca ben dayanamadım yine bi şeyler yemek ister misin dedim . bana bağırarak dedi o kadar şey yaptın bi de yemek ister misin diye soruyo musun vs. ben de ben tek başıma bi şey yapmadım ben ne kadar yaptıysam suçluysam sen de o kadar suçlusun kendini nasıl bu kadar suçsuz görebiliyorsun dedim ve yine ben ağlamaya başladım. salona geçtim duş aldı hazırlandı baktım çıkacak gitme beni bu halde bi kez daha bırakma dedim duymazlıktan geldi ve gitti. benim ağlama şeklim iyice arttı ama bi kaç dakika sonra dedimki ben napıyorum ya ben napıyorum bana bunun yapılmasına nasıl izin veriyorum diye kendime çok kızdım. bi şeyler hazırladım kendime ve anlatacak aklı selim bi arkadaşım burada yok. kimseye de telefondan dert anlatmayı sevmem. Kaldıki yarın bi gün durum düzeldiğinde arkadaşlarımın gözünde o şekilde yer almasını da istemem. O yüzden size yazmak istedim.
Şimdi bu durumda benim kendimi haksız gördüğüm ya da yapmasaydım dediğim hareketler var ; konuyu konuştuğumuz esnada bi daha önce seni döverim dediğinde ben he deyip geçseydim alevlenmeyecekti bunu iyi biliyorum,genelde böyle şeyler söyler ama yapmaz o anlarda onu tamam canım bi daha olmaz vs diyerek geçiştirmek gerekiyor. Fakat o an yapamadım ve bu bütün olayların fitili oldu. 2.si valizimi toplamamalıydım sanırım direk odaya geçsem kendimi sakinleştirip uyusam 2.kere olayın alevlenmemesi adına doğru bi şey yapmış olurdum. Kalbim o kadar kırıkken içim resmen yanıyorken bir başkası yüzünden şu hale gelmişken bunları düşünemedim.
Çıkarken evin anahtarını almadı, parmağında yüzüğü de vardı. Aklında ayrılığa dair bir şey olduğunu sanmıyorum . Sadece beni kırdı geçti değil bu kez yıktı geçti. Ve ben bu olayın üstesinden nasıl geleceğimi bilmiyorum. Şu anda asla kendine kabahat bulmuyor. Benim onun yaptıklarına karşı verdiğim tepkiler yüzünden bu duruma gelindi. Fakat onun haksız olduğu noktaları ona anlatamıyorum. Bu fiziksel şiddetin bi boyutu olmakla beraber (bana değil duvara vurması mesela) ciddi anlamda psikolojik bir şiddet türü. Özür dilemeyi düşünmüyorum yani ilk adımı bu sefer ben atmayacağım. Ama karşılıklı bi konuşma olursa şunlarda şunlarda ben de hatalıydım ben de bunlar için özür dilerim derim asla gocunmam.
Bu haldeyken saatler geçmiyor , kendi kendime bir sürü vesvese yapıyorum.İyice geriliyorum.Gelmesini bekleyeceğim hiç konuşmasa da ama bu doğru mu iyice şımarır mı bilmiyorum. Yarın da nöbetçi zaten evde yok. Daha da sakinleşir diye düşünüyorum ama bu esnada neler yapabilirim?
Çok çok uzun olduğunun farkındayım ama içimi dökebileceğim başka bir yer yok.. Vaktinizi okumaya ayırdığınız için de hakkınızı helal ediniz lütfen..
ALLAH ALLAH benmi yanlış okuyorum,herkeste bi adamın üstüne gitmişsiniz, bunaltmışsınız falan demiş... Kız sana ihtiyacım var, konuşmaya ihtiyacım var falan demiş.. nasıl üstüne gitmişki.. adam kalkıp kükremiş.. üstelik evden gitmeler falan.. tehditvari cümleler.. kadın bu haldeyken daha öncede yapma demişken yine yapmış.. sabırlı ve sakin olun ama şunu söyleyeyim, bu durum degişmeyecek,aynı anlamsız ilgisiz tepkilere maruz kalacaksınız, ve o kapıyı 13 kere daha çarpıp gidecek, bir kere yapan bin kerede yapıyor. huylu huyundan vazgeçmiyor..

X