Eşimin sosyal medyası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba herkese oncelikle evliliğimde yasadıgım güvenimi kıran şeylerle ilgili ozet geçeyim. Biz 6 aylık evliyken eşimin telefonunu karıştırdım ve aldatma sayılıp sayılmayacagından emin olamadıgım şeyler buldum. Yakın bir erkek arkadasıyla biz yeni nişanlandıgımızdaki konusmasında demiş ki aldatmadım henüz ama zor sabrediyorum kadınlar daha cok ilgi gösteriyor yüzük olunca, aldatmaya gerek var bence falan demiş. İşyerindeki başka bi erkek arkadasına aynı iş yerinde çalışan kızlardan birnin bikinili fotosunu atmış. Onun dısında başka sosyal medyadaki kadınları göndermişler birbirlerine. Sonra soyledim ve yalvardı şok oldu o kaybetme korkusunu hissettiğim için devam ettim. Bir de Eşim pek duygularını belli edebilen biri degildir ve anladıgım kadarıyla erkekler arasında bi çapkınlık yarışı gibi bişey var acaba diyorum aldatmadıgı halde de bunu soyleyebilcek potansiyelde biri olabilir oyle gözükmek için. Neyse bu olaydan bi kaç ay sonra da yine telefonuna baktıgımda aynı iş yerinde çalışan bi kızın instagramdaki gönderilerini degil ozellikle kızın 4-5 hikayesini begenmiş biz evliyken, kız bunları sabitledigi için görebildim eşimin hesabından baktıgımda. Neyse bu konu da kapandı ve başka hiç bişey çıkmadı karşıma defalarca karıştırmama ragmen aylardır hiç bişey bulmadım rahatsız edici. Ama tabi ki aralarda kıskançlık muhabbetleri oluyor benim tarafımdan. Bugun de son bahsettigim hikayelerini begendigi kız işten ayrılmış ve iş yeirnden takipleştigi kişiler arasında sadece eşimi takipten çıkarmış. Bu arada eşim o kızla aynı yerde calısıyor ama farklı bi departmanda yönetici konumunda ve bu arada biz 2 ay once başka bi şehre tasındık aynı yerde degiller bi süredir. Ben takipten cıkardıgını farkettim ve delirdim tabi ki neden cıkarmış olabilir seni dedim kavga ettik çok sinirlendi. Ne dişünmeliyim sizce kızlar? Nerdeyse 1 yıl once hikayelerini begendigi kız eşimi takipten cıkarıyo bunun altında bişey aramalı mıyım ciddi bi şekilde
Ayrılmışlar işte daha iyi değil mi?

Ben tüm konusmaları nişanlıyken degil evliyken gördüm. Zaten kendisine de soyledim onceden görseydim evlenmezdim diye. Eşim bekar hayatında cok çapkın bi insandı ben de bunu biliyodum. Kendimce sozlerine güvendim ve bi şey olmadıgına ikna olmuştum. Ama bunlar bir sene oncesinde kaldı. Şu anki durum kızın onu neden karşılıklı takipten cıkardıgı bunu ogrenmemin bi yolu yok sanırım degil mi kıza da soramam sonucta neden diye
Eşiniz bir açıklama getirmediyse;iş nedeniyle bir tartışma oldu vesaire gibi... Muhtemelen kıza asılmıştır veya zaten sevgiliymiştirler ayrılmışlardır 🤷‍♀️

İş arkadaşıyla başka bir iş arkadaşının bikinili fotoğrafını paylaşmak, bunun üzerine yorum yapmak adiliğin en büyüğüdür. Şerefsizliğin daniskasıdır. Günaydin Ahmet bey dedigimiz adamın ardımızdan kadar bakıp hayaller kurduğunu bilmek ne korkunç.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X