Esimin sperm sayisi 0 yani hic yok , nasil yukseltebiliriz lutfen yardim edin

biz çapada tedaviye başladık.sigortadan yararlanmak içinde 3 yıllık evli olmayı bekliyoruz.ameliyat olmayabilir ama oladabilir de kesin bişey sölenmedi.

slm arkadaşlarım hilalarkadaşım yani sizin sıfırkenmi yükseldi ne jadar zaman sürdü peki benim eşimdede aynı problem varda yani 0 7 aydır iğne tedavisi görüyor

bu arada symppathiuge canım sen nasılsın uzun zamadır senide saftiriğide göremedim biz şuan tedaviye başladık sayılı d kontrol hapıyla başladım bugün 3. gün olcak dua edin canım ya

hlal sizinki neye baglı azospermia
prof doktorum benim daha öyle spermi çıkan tek bir hastamız olmadı bizim ne okudum ne bişi yaptım dedi bizde sormuştuk

hilalciğim daha ayrıntılı anlatırmısın bide gülenciğim sizin azosperm sebebiniz neydi canım yani hormonlarla alkası varmıydı

yok ya o hormonla falan alakalı değil eşim 13 yaşında çift taraf inmemiş testis ameliyatı olmuş canım benim

genel manada azosperm hormonla alakalı değil fsh 70 olupta sperm bulunan insanlar tanıdım ben

evet ateş beye gitti eşim ilk önce yaptırdık 0 çıktı.ama o başka bi hastanedeydi.çapada 1 milyon çıktı.sonra 750 çıktı.değişiyoo.ama hareketli değilki sadece yüzde 2 si hareketli.

gülenciğim bizim azospermi sebebi hormonların düşük olmasıydı çok şükür menegon iğnesi iel normale döndü şimdi iğneye devma 1 ay sonra belli olcak

azosperm ama azosperm kendi arasında kollara ayrılıyor bizimki önce inmemiş testis dendi ama 1 ay önce öğrendikti tıkanıklıkta olabilirmiş çok sayıda sperm var eşimde ama testiste sperme çıkmıyo
bi tane bebeğim olursa yurt dışında eşimin işini kökten halletmek istiyorum

peki gülenciğim tıkanıklılık olduğu nasıl anlaşıldı acaba bz,mdemi aynı sorun var doktorlara göre herşey normal ama onlarda neden spermin hala çıkmadığını anlayamıyorlar bi yerde tıknama varsa bile bu anlaşılmaz diyolar

haa sevgidolu o mantıkllı bak ama fsh yüksek olması olumsuzluk göstergesi değil özellikle testesteronun düşük olmasına baglı azospermik vakalar varmış mustafa bahcecinin gecen bi videosunu seyretmiştimde orada söylüyordu

mikrotese oldu benim eşim tansel bey öyle dedi çok sayıda sperm çıkmış ve hala sperm var testislerde ama çıkmadına göre sperme çıkmıyor normalde azospermik vakalarda çok sayıda spermler bulunmuyormuş tesede

yoo ilaç kullanmadı eşim.ama ilk galiba kızılayda test yaptırmıştık o testte 0 çıkmıştı.ama dedğim gibi çapada o çıkmadı.ayrıcada kendini çok iyi besledi eşim.hindistan cevizi,bal.keçi boynuzu.ayrıca pekmezinide her sabah yedi.fındık fıstıkk herşyi yedi.artık fındık fıstık felan görmek istemiyooo.ya ayrıca bişey sorucam yüzde 2 hareketli ya sizce ameliyat olurmuu

gerekebilirmiş canım ben öyle duydum , ama onlarında hareketlilikleri iyi olamayabilir belkide parça parça sperm alıp hareketlileri ayırıp dondurucaklar.. keşke özel bi klinik secseydiniz

X