Esimin sperm sayisi 0 yani hic yok , nasil yukseltebiliriz lutfen yardim edin

anladım gülenciğim bnim eşimdede çıkmazsa benim yumurta toplama günü microtese yapılcak inşallah çıkarda

canım gülenciğim eşin ameliyata girdinde sende yumurtalar toplanması için bekliyordun demi ne hissettin canım hiç olumsuzluğa kapıldınmı

oyy varya ne diyosun çok kötüydü ya benim forumdan bi arkadaşım gelmişti yanıma destek olmak amacıyla eşim girdi bizde eşimin odasına çıktık seda sayanı actık aşa indik sperm çıkmış 15 dk ameliyattan çıktı çıkmıcak sandım hep Allah biliyorya aynı senin gibiydim herkeze soruyordum çok üzülüyodum hep ağladım hep kaç gece balkonda böyle saklı saklı ağladım sabah namazlarında ..

slm arkadaşlarım hilalarkadaşım yani sizin sıfırkenmi yükseldi ne jadar zaman sürdü peki benim eşimdede aynı problem varda yani 0 7 aydır iğne tedavisi görüyor
canim senin esinmi igne tedavisi goruyodu,ne icin igne vurulmustu peki ,bunu daha once soyledinde unuttum
bu arada symppathiuge canım sen nasılsın uzun zamadır senide saftiriğide göremedim biz şuan tedaviye başladık sayılı d kontrol hapıyla başladım bugün 3. gün olcak dua edin canım ya
canim simdi siz hangi tedaviye basladiniz tup bbeek icinmi,insallah canim hadi dualarimiz seninle insallah bunda olur
,saftirik ,o turkiyede bi doktora gitcekmis izine geldiginde, benim durum ise hala ayni oyle bekliyoruz esim biurologdan randovu alcak boyle yani bizim durum
gülenciğim bizim azospermi sebebi hormonların düşük olmasıydı çok şükür menegon iğnesi iel normale döndü şimdi iğneye devma 1 ay sonra belli olcak
ha canim sizinki dusuktu oyuzdenmi igne vuruluyodu, bizimkide yuksek 28 falandi fsh
anladım gülenciğim bnim eşimdede çıkmazsa benim yumurta toplama günü microtese yapılcak inşallah çıkarda

hadi canim insallah esinde cikar ,

oyy varya ne diyosun çok kötüydü ya benim forumdan bi arkadaşım gelmişti yanıma destek olmak amacıyla eşim girdi bizde eşimin odasına çıktık seda sayanı actık aşa indik sperm çıkmış 15 dk ameliyattan çıktı çıkmıcak sandım hep Allah biliyorya aynı senin gibiydim herkeze soruyordum çok üzülüyodum hep ağladım hep kaç gece balkonda böyle saklı saklı ağladım sabah namazlarında ..

e canim bulundumu peki sperm

tedavi olurken eşim dedi gel karıcım bıraklaım tedaviyi çıkmıcak sperm içime doguyor gidelim sperm bankasına ben razıyım diyodu canım benim ya Allahın işi işte çok şükürki sperm bulundu Allahım yüzümüze baktı bizim inşallah sizinde sperm bulunur bol sayıda kızlar.. sperm çıkınca var bi mutlu oluyor insan ayaklaırm yerden kesildi bir damla göz yaşım akmadı dondum kaldım çığlık attım bagırdım cagırdım ama hiç ağlamadım

e canim ya ne kadar mutlu verici biseydir, zaten onca ugras sperm bulunmasi icin insan sevinmezmi,
esinde yazik ya acidim ,sperm bankasina gidelim raziyim falan demesi
benim esim umursamiyo hic ya ,randovu alincak hala bekliyo ,ben soyluyorum tamam diyo geciyo

canim peki suan ne durumdasiniz

benimde eşim öyleydi vallahi ittire ittire tedavi olduk sana anlatamam
tutmadı canım malesef çok stresliydim bekliyodum zaten spemr çıktımı çıkacakmı derken rahim sallantılandı tabii 2. denicez şimdi

ya canim benim sormak itedigimhani birincide sperm blundu denendi tutmadi
2. de sperm nasil bulunuyo, oncekilermi donduruluyo
ah su kocalar yokmu elimizi ayagimizi bagalayan

canım benim benim eşimin değerleri düşüktü o yüzden birde monegon sperm üretimi yapabiliyormuş yani beyini tetikliyormuş sperm üretmesi için evet biz tüp bebeğe başladık inşallah canım hepimizin tedavileri iyi bi şekilde biter

varya canım okadar merak ediyorumki acaba çıkacakmı acaba benimde bebeğim olacakmı diye ama hep içime sperm bulunacak diye doğuyor inşallah aksi olmaz allahım hepimizin yardımcısı olsun bitanem

insallah canim benim ya dualarimiz seninle ,seninki olunca bizede umut olcak bu ,sayende umudumuzu yitirmeyiz
hayirliisi olsun canim
cok zor bi durum valla

inşallah çıkar canım..

evet canım ama bi tane çıkmaz yahu illa en aşa 3 tane çıkar canını sıkma :d

tutmuşmu pekii
ya sperm çıksın ve dölleme yeteneği olsun inşallah kızlar

X