Esimin sperm sayisi 0 yani hic yok , nasil yukseltebiliriz lutfen yardim edin

selam sympathique nasilsin görüsmiyeli ?
Biz halen beklemedeyiz. Biliyorsun esim azosperm sorun nerden geldigini bilmiyoruz. Temmuz sonunda randevumuz var ürologda. Günler geçmek bilmiyor acim inmek bilmiyor. Bugün yine agladim. Bugun dogum günüm ama mutsuzum 28 yasina girdim yasim ilerliyor bebek istiyorum. Hayirlisi olsun diyelim.

esinde daha 26 yasida genc farkinda degil ne kadar ömenli cocuk o yuzden umursamiyor benimkide o yasda ayniydi zorla giderdik,ama keske daha zorla gödurseydim. zaman bu kadar cabuk gececek bilemdim
evet canim zaman okadr cabuk geciyoki, doktor bize ameliyati yapam dediginden beri 3 ay gecti ,biz daha bi yol kathetmedik ,egerki hemen baska bi yer arastirsaydik simdiye tedavim bitmis olcakti
benim fransizcam iyi degil ,oyuzden devamli esimi ara soyle yap boyle yap demek zorundayim ,dilim olsam kendim bile ugrasirim alirim randoovuyu o gider, bu hafta yine ugrasicam aldirmaya, gerci ariyo ama cikan yok
annemler ailem istanbulda konaklama sorunumuz yok ama esimin her seferinde ameliyat olmasi sorun her seferinde azaliyor spermler.kac kere deneriz bize bagli sinir yok galiba ama sperm sorun,,ve 5 kere hep ayni sonuc benide cok yipratti artik bir daha tutmadi cevapini kaldiracak gücüm yok, sanirim bidaha denemem ama allah bilir dedimya hayatta hersey kismet

sen konaklama yonunden sasliymisin ,bizim kimsemiz yok ,biz ancak otelde falan kaliriz heralde
sende haklisin ,cok zor senin icin ,her seferinde bi umut olcak diyosun ,yine tutmayinca artik umudun gidiyo anliyoruz senide
birak bakalimp belki o tedavilerin tesiri olur ,tutar kendiliginden
bi tanidigimizvardi oda bikac kez tedavi gordu tutmadi
sonra birakti olursa olur olmazsa olmaz diye, tedaviler falan biraktikten bir sene sonra kendiliginden hamile kli belki sende oyle olursun ,iste bi umut diyelim

selam sympathique nasilsin görüsmiyeli ?
Biz halen beklemedeyiz. Biliyorsun esim azosperm sorun nerden geldigini bilmiyoruz. Temmuz sonunda randevumuz var ürologda. Günler geçmek bilmiyor acim inmek bilmiyor. Bugün yine agladim. Bugun dogum günüm ama mutsuzum 28 yasina girdim yasim ilerliyor bebek istiyorum. Hayirlisi olsun diyelim.

a canim benimya dogum gnun kutlu olsun benimde haftaya bugun dogum gunum
bizde hala beklemedeyiz ,neyi bekliyosak daha
siz aldiniz randovuyu randovu gunu bekliyosunuz, bakim doktorunuz ne dicek ,gunler gercekten gecmek bilmez
bende randovu asam baya uzun sure verirler bizde
bide esim isini birakipta istedigi gibi ilgilenemiyo
aglama canimya:teselli: insallah gun gelcek tutacak seninde

insallah cnm bi süpriz olur rabbimde mucizeler bitmez bizede vardir.annemlerin evi musait sende gelince ben yardimci olurum orda kalirsiniz zaten iki hafta sürüyor birbirimize yardimci olmamiz gerekir sorun hepimizn ayni ayni yaniyor annelerimizin cani bizim icin,konaklama sorunu bak kalkdi ordadan, hadi sende karar ver ne zaman, hangi zaman dogru olan

ay canim benim ya cok saolasin soylemen yeterli
bizim durum daha belli degil ,kim bilir ne zaman olcak ,dur baklim burdaki doktor en az 2 ay sonraya verir sonrasinda tedaviler su bu ,sonra biranda tekrardan baslamak istermiyim bilme; tedaviye
belki seneye, dusundugun icin cok saol arkadasim benim
onemli olan tutmasi, konaklama nasil olsa koskoca istanbulda olur, dusunmuyorum bile onu

ya kizlar bide size sunu sorcam esinizde isteksizlik sorunu varmi
benim esimde varda aceba spem 0 olanlarda oluyomu diye merak etttim

a canim benimya dogum gnun kutlu olsun benimde haftaya bugun dogum gunum
bizde hala beklemedeyiz ,neyi bekliyosak daha
siz aldiniz randovuyu randovu gunu bekliyosunuz, bakim doktorunuz ne dicek ,gunler gercekten gecmek bilmez
bende randovu asam baya uzun sure verirler bizde
bide esim isini birakipta istedigi gibi ilgilenemiyo
aglama canimya:teselli: insallah gun gelcek tutacak seninde

Sagol canim. Biz ögrenir ögrenmez esimin azospermi oldugunu hemen aile doktoruma gittik oda bizi ürologa yönlendirdi. 11 mayis randevu aldim tarihi 24 temmuz daha önce yer yokmus. çok uzun sürüyor. Bence zaman kaybetmeyin sizde hemen telefon açin paris'de daha geç olabilir. Ben hiç zaman kaybetmek istemiyorum. bir an önce olsun ve bitsin.

Sagol canim. Biz ögrenir ögrenmez esimin azospermi oldugunu hemen aile doktoruma gittik oda bizi ürologa yönlendirdi. 11 mayis randevu aldim tarihi 24 temmuz daha önce yer yokmus. çok uzun sürüyor. Bence zaman kaybetmeyin sizde hemen telefon açin paris'de daha geç olabilir. Ben hiç zaman kaybetmek istemiyorum. bir an önce olsun ve bitsin.

bende hic istemiyorum ama mecbr kocanin eline bakiyoruz, dilde olmayinca
ben soyleyince ariyo cikmyo
ben soylemzsem daha yok ,boyle boyle haftalar geciyo, sonra bi randovu verirler en az 2 ay sonra bkle babam bekle
benim kocada is yok anacim

sende kocani bekle. Baskasina telefon açtir. Tanidigin güvendigin arkadaslarin yok mu iyi fransizca bilen. Ben olsam sana yardimci olurum senin için randevu alirdim.

piskolojik nedeni. hani iliskiden sonra uzanmak gerekirya hamile kalmak icin benimkide ilk zamanlar hemen kalkinca kiziyordu belki sperm yerine varacak güce sahipdir diye.hep cocuk olsn diye düsünürse zaten olmaz görev gibi olr beraber olmak

piskolojik nedeni. hani iliskiden sonra uzanmak gerekirya hamile kalmak icin benimkide ilk zamanlar hemen kalkinca kiziyordu belki sperm yerine varacak güce sahipdir diye.hep cocuk olsn diye düsünürse zaten olmaz görev gibi olr beraber olmak

evet aynen bi gorevmis gibi
hic istemiyo icinden gelmiyo, baya bi uzun sure hmde, ncelerdede sorunu vardi ,ama bu sperm 0 cikinca daha kotu oldu
bende rtik cok sogudum ,yani bu yasta dogru dust cinsel hayatimiz yok
soyluyorum ,evet sorun ar dye, sonra yine unutuyo ,psikologa gitti bikac kez, hic bi ise yaramiyo ancak konusuy diyo
iste bende urologa gidince bunuda sorcam nedeni neymis
belkide yumurtaliklar gelismemis anne karnndayken ,sebe odu belki

kizlar sizler icin inanin her zaman dua ediyorum allahim sizlere mucizesini gostersin ins hemen tedavi olursunuz ve sperm bulunur

cnm cok zor sende bi piskolok olmak zorundasin esine yardim etmelisin nasil derse,,,, bilmiyorum ,,bende senin gibi ona cocuk hersey demek degil bunu anlatim ona senin erkekliginde bi sorun yok diye yardimci oldum ve bu sorunu astik bebeklerimiz tutmadiginda ben kendime degil ona ardimci olmaya calisdim cunkü eksikdi kendini kötü hisetiyordu ve kesinlikle cevreme esimin sperm sorunu oldugunu söylemedim cünkü bu bizim sorunumuzdu ha ondan yada benden ne fark eder sonucda cocugumuz olmuyordu cevrede konuyu bilip yorum yapamayinca beniki kendine guvenmeye basladi ve seks i cocuk icin yapmamaya basladi..sana yaziyorum belki ardigin bir cevap vardir icinde diye

canim nbr nasisin sypatik isminide kisaltim ama
olsun caim sen kisaca bana sempatikte diyebilirsinkaydirigubbakcemile3
iyim canim ya sen naislsin uzun zamndir gorumuyoruz
sende ne var ne yok
kizlar sizler icin inanin her zaman dua ediyorum allahim sizlere mucizesini gostersin ins hemen tedavi olursunuz ve sperm bulunur

ay canim ya benim icin insallahta
canyoldasim arkadas baya bu ugraslardan gecmis basrisiz olmus, onun icinde dua ederiz belki bi mucize olur

ay canim ya benim icin insallahta
canyoldasim arkadas baya bu ugraslardan gecmis basrisiz olmus, onun icinde dua ederiz belki bi mucize olur[/COLOR][/I][/B][/QUOTE]

canm sagol rabbim kimin duasini ne zaman kabul edecek bilemeyiz belki senin ettigin dua sayesinde mucize olur, zaten kulun kula edigi dua cok makbulmus rabbimin katinda.sagol :1hug:

X