Esimin sperm sayisi 0 yani hic yok , nasil yukseltebiliriz lutfen yardim edin

canim bu konuda bilgim yok ama doktor sizi bilgilendrmedimi soyle boyle diye, yada siz sorsaydiniz
demkki esinde sorun varki ,dogrudan tup bebek dedi canim

canim saol cevabin icin ama yurt disinda oldugum icin daha cok yeniyim doktorun dediklerini bile tam olarak anlamadim bende sorular soramiyorum tam olarak dili bilmedigim icin esimde hastaneden ciktiktan sonra soyledi eve gelince internetten arastirdik testi lerinden ameliyat olup oradan sperm alicaklarmis esimde korkuyor olmak istemiyor ne yapicam bilmiyorum bu ay sonunda belli olucak bakalim hayirlisi

bizimde keci boynuzu var ,is yerine getirdim belki dedim aksam kadar orda cani ister yer
azcik yedi oda hala duruyo,burda
olsun canim sen zorla yedir icir
benim esim pekmez yogurdu severdi ,yogurt icine katiyodum yediriyodum
keci boynuzu pekmezin tadi degisik oluo ama iste ne yapcaksin
tamma cannim beni haberdar edersin daha var ozamana ,gerci gunler okadar gelip geciyoki

bizde randovuyu aldik tam 2 ay sonraya verdiler, ben turkiyeyi burayi herkese sunu bulun edin neler buldum yedirdim icirdim, 2 ay boyunca
gittik doktora doktor demesindimi ben senin ameliyatini yapmam yapsam sperm bulamam senin yumurtaliklar gelismemis anne karnindayken ,iste esim oylece cikti geldi birakti herseyi
heralde bizimki, esimin yumurtaliklar gelismemis oyuzden kullandiklarimiz fayda etmedi sizde kesin faydan eder bak gor sen
burdaki derya diye arkadasimizi okuduysan o tiribulus ilaci esi kullandi sperm sayisi yukseldi ameliyata gerek kalmadan tup bebek yapti ,tuttu ve simdi hamile, oyuzden sakin kullanmmazlik yapmasin hatta hepn bu yazilari bile okuttur
bu sitede ne mucizeler neler oluyo canim

canim saol cevabin icin ama yurt disinda oldugum icin daha cok yeniyim doktorun dediklerini bile tam olarak anlamadim bende sorular soramiyorum tam olarak dili bilmedigim icin esimde hastaneden ciktiktan sonra soyledi eve gelince internetten arastirdik testi lerinden ameliyat olup oradan sperm alicaklarmis esimde korkuyor olmak istemiyor ne yapicam bilmiyorum bu ay sonunda belli olucak bakalim hayirlisi

canim sen bunlari yazarken sanki ben kendimi gordum
bende yurt disindayim ,dilim fazla yok ,esimle doktor okadr konusur bi bana soyleymis der ger bisey soramiyorum sunu sor derim sen sus dur bi der, bu zorlugu benden iyi kmse anlayamaz
ama kendi kadin dogum doktorum turktu ona kendim giderdim istedigimi sorar konusurdum ,ama ozel tup bebek merkezine gidince oyle oldu
bende internet sayesinde ve ozellikle bu site sayesnde cok sey ogrendim hala ogreniyorum
bak sana dicegim esine soyle oyle korkulcak bi ameliyat degil bu tabi esim olmadi ama ,arkadaslardan biliyorum
tabi sperm lmazsa bebek olmaz mutlaka olmasi lazim
benim esimde ameliyat icin razi ama doktor yapmiyo korktumu ne
bu arada sen yurt disinda nerdensin

biz 4 mayis sabahi testi yaptirdik. 6 mayis sonucu aldik. Beynimden vurulmusa döndüm. Esim üzüldü bende ayni sekilde. Gece gündüz agliyordum esimi görünce dahada çok gözlerim dolluyordu. Hiç bir zaman anne olamicami düsünüyordum. azospermini çaresi yoktur zanediyordum. Bu siteye geldikten sonra ümitlendim. Hepinizin yazdigini okuyorum, hepinizden birseyler ögreniyorum. Esimede bazi yazdiklarinizi okuttum oda ayni sekildi biraz umut dogdu içinde.
Dün eczaneye gittim 3 çesit hap aldim (betaselen, maca ve tribulus terrestris) ve pekmez keçi boynuzu birde havuç suyu. ürologa gidene kadar esime bir kür uyguladim. Baya bir masraf oldu ama ne yapalim mecburuz bunlari yapmaya. Hepimiz bir gün anne olmak istiyoruz ve diliyorum ki oluruz.
Meyve kokteli yaptim öglen yemekten sonra (muz + kiwi + havuç suyu + bal).
Inaninki ne okuduysam burda onlarin hepsini uygulicam. Ve ben fransiz sitesinden bu ilaçi buldum MACA. Fransada çok meshurmus, spermin sayisini yükseltiyormus. Esimde hiç yok ama her an her sey olabilir. Savasicaz sonuna kadar.

arkadaslar merhaba benim merak ettigim bazi sorular var umarim bana cevap verebilirsiniz dun doktora gittik esime testi biopsi operasyonu yapariz dedi bu ne anlama geliyor ve neden bole bisey yapma geregi duyuyor anlamadim ve bize direk tup bebek i onerdi ve biz su an 2 senelik evliyiz asilama yapilmadan tup bebek yapiliyor mu kafam karmakarisik yanitlarsaniz sevinirim
canım öncelikle inşallah bu site uğur getirir sana eşinde sperm hiç yokmuydu yani sayı 0 mı eğer öyleyse biyopsi yoluyla testislerden sperm ararlar ama canım bence eşim micrtese olsun onda sperm bulma şansı daha fazla ve canım biopside rastgele parçalar alıyolar microtesede microskopla testislere bakım belli bölgelerden ufk parçalar alıp onlarda sper arıuolar inşallah bulunur canım benim eşimde microtese olcak kısmetse haziranda

arkadaslar sizi karamsarliga gödürmek isdemem ama 16 sene oldu O sperm hep ayni sifir kaldi.esim 3 kez mikro ameliyati oldu en cok 6 sperm cikdi cok canli degillerdi veeee 5kez tüp bebek tutmadi,her seyi denedik ve vaz gecdik artik.... üzgünüm hemde cokkkkkkkkkkkkk üzgün ama rabbim vermezse olmuyor.allahim hepimize anne omayi nasip etsin umutunuz hic bitmesin insallah...

canim benim ya senin adina inan okadr uzuldumku, olsun sen yinede umudunu yitirme verende alanda llahim
suan bende cok umutsuzum sanki hic olmucak gibi geliyo bana
peki suan kac yasindasin ,16 senleik evlisin baya seyler atlatmisindir nezor
bizimde durum ayni, mikrotese olcak esim sanki icime doguyo sperm bulamicaklar bulsada seninki gibi canli olmucak ,ne bileyim allahim sabir versin
peki nerde tup bbeek yaptiniz
profilde almanya yaziyo
turkiyede deneme yaptinmi

36 yasindayim zaman cok cabuk gecdi 1995 de basladik 2007 de sonuncusuda tutmayinca bidaha denememeye karar verdik cünkü esim sürekli ameliyatla sperm vermek zorundaydi onun icinde cok zordu,,birbirimizi seviyoruz bebegimiz yok onsuzluk haric mutluyuz,herhalde hic de olmayacak cünkü yas gecdi diye düsünüyorum,,,, ya sen

cnm ama insallah senin olur,lütfen seni üzmek isdemem, benin böyle oldu diye senin de aynisi olcak degil ya,allahim bebisini tez zamanda kucagina almayi nasip etsin..seni üzdüysen karamsizliga sokduysam özür dilerim

ben daha hic baslamdim tedaviye
ben fransadayim esimin sonuc 0 ciktiktan sonra bi tup bbek merkezine gittik ,ordaki urolog esime ben senin ameliyatni yapmam yaparsam sperm bulamam snein yumurtaliklar gelismemis demis
ordan ciktik geldik, suan bi urologu ariyoruz randovu almak icin cikmiyo ,iste onu aramaya devam etcez ,ona gitcez ,bende ilk denememi burda yapmak istiyorum sonrasinda turkiye
tabi esimde spem ulunursa
korkuyoruym bulunmucak diye, cunku iyi bi hastanenin doktoru ben bu ameliyati yapmam senin yumurtaliklar gelismemis yapsam sperm bulamam dedigine gore vardir bise
ben 23 esim 26 yasinda ,7 senelik evliyim ama bastan beri degil3 sedir cocuk istiyoruz
geri bastan beri istesekte olmazmis
iste boyle bide benim esim cok umursamiyo hep benim zorumla, randovu alincak bensoylersem ariyo soylemezsem aradigi yok

cnm ama insallah senin olur,lütfen seni üzmek isdemem, benin böyle oldu diye senin de aynisi olcak degil ya,allahim bebisini tez zamanda kucagina almayi nasip etsin..seni üzdüysen karamsizliga sokduysam özür dilerim

hayir canim kesinlikle senden degil ,benim umutsuzlugum doktorun ameliyat yapmayim
yapsam sperm ulamam demesi
normalde ,burda cok kalan arkadas var 0 spermle
bilmiyorum alahim hayirlisini versin
insallah seninde bi mucize olurda kendiliginden tutar

insallah sen daha kücüksün 23 yasindasin galiba cok vaktin var, sana bi tavsiye seneler gecmeden her yolu dene lütfen,, senin yasindayken cok umursamiyordum vakit vardi ama ne kiymetli zaman oldugunu simdi anliyorum. allahim en kisa zamanda anne olmayi nasip etsin sana

amin insallah
evet benim yasim kucuk ama esimin yasi ileriyo
bana kalsa hemn ben bugun tedaviye baslicam esimi beklersek daha heralde 1 sene gecer aradan
turkiyede hangi hastanelerde yaptirdin peki
bide merak ettigim her tup bebekte esler ameliyat oluyo dimi

alman ve amerikan hastansinde denedik,esin herseferinde ameliyat olmak zorunda degil ama saglikli sperm verirse ve o spermler dondurulmaya uygunsa bi dahaki sefere ameliyat olmadan donmus spermleri kullanirsiniz,ama bizim o kadar saglikli spermlerimiz yokdu ve esim hep ameliyat oldu.ama sana bi öneri dr,a sor kendi yumurtalarini dondura bilirsin o iyneleri bidaha vurulmana gerek kalmaz, benden son denememizde 17 yumurda toplandi 5tane emriyo oldu gerisi cöpe gitti aklima hic gelmedi onlari dondurmak dr,da birsey söylemedi,hersey kismet

evet canim ,bende biliyorum
oyle bisey olsa zaten dondurcam
hani diyorum bi tane sperm bulunup tup bbeek olurda tutmazsa 2.ye mebur olcak ,ama cok bulunup canli olursa onu mutlaka dondururuz
emriyolarda aynen oyle ,baslasam tedaviye cok olurda kesin dondurturum
tabi bunun icnde belirl bi fiyat varmis
alman hastanesi nasil ,bende orayi dusnuyorum
urolog emre bey var ona mail attim bana demisti esin bu durumda ameliyat olmasi gerkli diye
bende orayi dusunuyorum tabi ne zamn yapmayi istersek

cnm esimide emre bey ameliyat etti.cok guzel bir yer benim kadin dr,süleyman beydi tavsiye ederim hani ben gitsen tekrar alman hatanesine giterim cok temiz ve cok ilgileniyorlar bebegim olmadi ama ellerinden geleni yapdilar,

evet bende arstirdim inceledim ,devamli sordum cok guzel bi hastane ve doktorlarindan herkes memnun
aklimda zaten orasida hani ben ilk bura sonra turkiye diyorum bakalim n olcak daha burdada bekliyoruz, bi gelisme yokta
emre bey bana gel burda goruselim bu durumda ben kesin ameliyat yaparim dedi, burdaki doktor sanirim korktu
senin icinde gercekten uzuldum
peki artik tamamen biraktimmi dyosun baska denemk istemiyomusun ,gerci kac kez deneme hakkin var onuda bilmiyorum ,ne bileyim allahim insallah yuzunu guldurur, cok zor durumun
alman hastanesin konaklama sorunu var galiba bide
siz nerde kalmistiniz gidince ve tedavin kac gun surmustu

esinde daha 26 yasida genc farkinda degil ne kadar ömenli cocuk o yuzden umursamiyor benimkide o yasda ayniydi zorla giderdik,ama keske daha zorla gödurseydim. zaman bu kadar cabuk gececek bilemdim

annemler ailem istanbulda konaklama sorunumuz yok ama esimin her seferinde ameliyat olmasi sorun her seferinde azaliyor spermler.kac kere deneriz bize bagli sinir yok galiba ama sperm sorun,,ve 5 kere hep ayni sonuc benide cok yipratti artik bir daha tutmadi cevapini kaldiracak gücüm yok, sanirim bidaha denemem ama allah bilir dedimya hayatta hersey kismet

X