Eşimle tüm sorunlarimizi hallettik ama ailesine nasil davranacagimi bilmiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şimdi eşimin gece vardiyasi donuyor. Evde yalniz kalmayayim diye 3 er gun ailelerimizde kaliyoruz. Ama hic gitmek istemiyorum yanlarina. Sinirlerimi bozuyorlar
Buna gerek yok ki evde yalnız kalamayacak Bi durum yok bu konuda da net olsanız eşiniz böyle bişey isteyemez zaten aile apartmanı bişey olsa hemen gelebilirler benim eşimde başta böyle biyere giderken falan ailemde kal demişti ben net şekilde kalmak istemiyorum dedim şimdi huyumu bildigi için böyle bir teklif yapmaz yani yeri geldi 1 çocukla hamileyken de yalnız kaldım evde yalnız kalınca kimse sizi yemiyor evlenecek kadar yetişkin olan insanın evde yalnız kalamıyor olması garip geliyor

Erkeklerin öyle hemen kalbi tutar aslında sıkıya gelemezler. Halısaha denince kalp tutmaz, karısına el kaldırırken kalp tutmaz ama siz laf edince kalp tutar.

Sizde de hata var tabi görücü usulünde benim bildiğim araştırma soruşturma normaldir siz görücü usulünde direkt evlenmişsiniz. Şiddet dolu evliliğe çocuk yapmışsınız. Yani ne desem bilemiyorum. Hala da boşanacağınızı sanmıyorum. İçiniz sıkıldıkça buraya yazıp gideceksiniz sanırım. Biraz diş gösterin bari en azından.

Buna gerek yok ki evde yalnız kalamayacak Bi durum yok bu konuda da net olsanız eşiniz böyle bişey isteyemez zaten aile apartmanı bişey olsa hemen gelebilirler benim eşimde başta böyle biyere giderken falan ailemde kal demişti ben net şekilde kalmak istemiyorum dedim şimdi huyumu bildigi için böyle bir teklif yapmaz yani yeri geldi 1 çocukla hamileyken de yalnız kaldım evde yalnız kalınca kimse sizi yemiyor evlenecek kadar yetişkin olan insanın evde yalnız kalamıyor olması garip geliyor
Kalirim aslinda hic derdim degil. Bunu da her gece vardiyasinda tartisiyoruz. Esim birakmiyor. Zar zor goturuyor beni ama gitmicem bu hafta galiba bikkinlik geldi

Konu evde yalnız kalmak değil ki insan alışır zamanla ilk başta uyuyamiyordum şimdi hiç umrumda değil alıştım mesele şiddet o olmasa kaynana vs çözülür şeyler

Eşimle ailesinden kaynakli sorunlarimiz vardi. Evlendigimiz gece cok lazimmis gibi bize para saymaya geldiler. Gelinlikle cay demledim. Burdan baslayin hergün bize yemeğe akşam cayina sabah kahvesine gelmelerinden devam edin. Üstelik bir de kayinvalidem kayinpederimin cani arkadaslarini gormek istedi diye bizde de kaliyordu. 1 haftalik evliyken. Surekli bizi 5. Ayimiza kadar parmaklarinda oynattilar. Gelin dediler gittik gelcez dediler buyur ettik. Cunku eşim farkinda degildi bu durumun sacma oldugunun. Ben anlata anlata artik bosanma asamasina geldigimizde ancak fark ettirebildim. Cok kavga ettik bu sebepten. Kendisi de tek cocuk sayilir cunku kardesi ailesiyle görüşmek istemiyor bu baskilari yuzunden. O da dolayisiyla ailesini kaybetmekten korkuyor. Asla boyle bir sey istemem. Tum bu kavgalardan sonra oklar kayinvalideme dönünce basladi aglamaya kendini acindirmaya her zamanki gibi baban oyle istiyo ben bisey diyemiyorum demeye. Ama durum oyle degil. Neredeyse her kadin bilir ki adam kadin ne derse onu yapar. Kadin ben yeni evlilerle kalmicam hergun gitmeyelim hergun cagirmayalim dese inanin o adam bir sure sonra hakverir. Kayinpederim sert bir adam kayinvalidem ne isterse yapip kayinpederimin ustune yikiyor. Cunku kayinpederime kimse bisey diyemiyor. Hem cok sevdigimiz icin hem sert ve hasta bir adam olugu icin. Bu yaptigi seyler de bizi etkiliyor her zaman tabii. Eşim en sonunda ailesine patladi. Kayinvalidem agladi sizladi. Safa yatti. Ben hicbir sey olmamis gibi devam etmek istedim yine dedim kocamin ailesi. Bu sefer de laf sokmalar basladi. Ama asla kayinpederimin ya da esimin yaninda yapmaz. Esime soylemek de istemiyorum artik onu cok yordu bu konular. Ben de sey dusundum. Madem oyle ben de tirnaklarimi cikarsam beni milletin icinde rezil etti dun cunku. Kadin misafir gelmis eskileri anlat gelinler nasildi simdikiler anlamiyolar felan diye laf sokmaya basladi. Bunlar 7 den 70 e boyleler. Babanneleri felan da boyle. Cok bunaldim inanin. Ailr apartmani en az 5 yil sonra cikariz belli belirsiz o da. Ne yapmaliyim ?
Şu yazdıklarına acaba benmi yazdım diye okudum aynı birebir aynı oalylar aynı durum içerisindeyiz laf sokma sayma sövme eşim varken yok o gidince herşeye söyleniyor artık patlama noktasına geldim ama çok çirkefler aile olarka çingene gibiler ben terslesem toplanıp beni döver sonra sokaga çıkar beni rezil ederler zaten gelinsen aileye 1-0 geride giriyorsun. Çok üzücü yıpratıcı bir durum gitmemeye çalılıyorum bahaneler buluyorum sonr agelip evimde beni azarlıyor zaten çok ayıp ayıp şeyler konuşuyorlar duymak istemiyorum birde zorlamayla dinletiyolar gel sarılıp ağlayalım

Erkeklerin öyle hemen kalbi tutar aslında sıkıya gelemezler. Halısaha denince kalp tutmaz, karısına el kaldırırken kalp tutmaz ama siz laf edince kalp tutar.

Sizde de hata var tabi görücü usulünde benim bildiğim araştırma soruşturma normaldir siz görücü usulünde direkt evlenmişsiniz. Şiddet dolu evliliğe çocuk yapmışsınız. Yani ne desem bilemiyorum. Hala da boşanacağınızı sanmıyorum. İçiniz sıkıldıkça buraya yazıp gideceksiniz sanırım. Biraz diş gösterin bari en azından.
Ya sacma sapan konusmaya bayiliyosuz he sakin kalayim diyorum da. Sanki evlenirken yataga girerken yanimdaymis gibi bidi bidi yaptiginizda cildiriyorum. Sonra neden cildiriyosun oluyo. Arastirmadan evlendigim ne belli ? Goruu usulu zaten adi ustunde birileri kefil oluyo demek ki guvendigimiz ettigimiz. Ne salak aacmayorum varsa basladiniz yine yapmaya.üf. KONU KAPANSİN. N nimda KadinlarkulubuTV KadinlarkulubuTV

Şu yazdıklarına acaba benmi yazdım diye okudum aynı birebir aynı oalylar aynı durum içerisindeyiz laf sokma sayma sövme eşim varken yok o gidince herşeye söyleniyor artık patlama noktasına geldim ama çok çirkefler aile olarka çingene gibiler ben terslesem toplanıp beni döver sonra sokaga çıkar beni rezil ederler zaten gelinsen aileye 1-0 geride giriyorsun. Çok üzücü yıpratıcı bir durum gitmemeye çalılıyorum bahaneler buluyorum sonr agelip evimde beni azarlıyor zaten çok ayıp ayıp şeyler konuşuyorlar duymak istemiyorum birde zorlamayla dinletiyolar gel sarılıp ağlayalım
Yok kiz ben o kadar degilim. Ben daha cirkefim sadece esimi seviyorum.

Ama sen benden daha cok cekiyosun. Esini elinde tutmaya bak

Ya sacma sapan konusmaya bayiliyosuz he sakin kalayim diyorum da. Sanki evlenirken yataga girerken yanimdaymis gibi bidi bidi yaptiginizda cildiriyorum. Sonra neden cildiriyosun oluyo. Arastirmadan evlendigim ne belli ? Goruu usulu zaten adi ustunde birileri kefil oluyo demek ki guvendigimiz ettigimiz. Ne salak aacmayorum varsa basladiniz yine yapmaya.üf. KONU KAPANSİN. N nimda KadinlarkulubuTV KadinlarkulubuTV
O öyle kapatılmaz bi öğrenemediniz. Mune Mune

Konu kapattırmak istediğinizde konu içeriğinizin altındaki “Şikayet Et“ butonuna basın, açılan penceredeki Şikayet Sebebi kısmına konum kapansın yazıp gönderin, konunuzda konu kapansın yazdığınızda talebinizi görme şansımız sıfır, şikayet et butonuna basarak talepte bulunursanız görme şansımız %100😌

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X