Eşimle uzun zamandır birlikte olmuyoruz?

cache-v2

Adam aldatmaktan ar etmeyecek, bunu günah görmeyecek de cenabet gezmeyi mi günah görecek? Ay nasıl kafalar bunlar ya!

Kocanızın donunu mu kokluyorsunuz beni aldatiyor mu diye? :kusmuk:

mybiglove mybiglove şahan'ın kusmuklu mu tükürüklü mü ne gifi vardı. Allah aşkına yapıştır şuraya.
Cok güldüm. Bunu yapan ic camasirini esirger bence. Erkekler çok profesyonel. İc camasini sakinir banyosunu da yapar gelir. Ruhunuz duymaz. Adam evinde her gün dus aliyorsa isten gelince evde duş alması da dikkat çekmez.

Cok güldüm. Bunu yapan ic camasirini esirger bence. Erkekler çok profesyonel. İc camasini sakinir banyosunu da yapar gelir. Ruhunuz duymaz. Adam evinde her gün dus aliyorsa isten gelince evde duş alması da dikkat çekmez.
Bunlar yoksa vücut çorabı giysinmiş gerisi Allah kerim diyor bir de.

Bunlar yoksa vücut çorabı giysinmiş gerisi Allah kerim diyor bir de.
Yapan erkek her türlü yapar karisinın da ruhu duymaz. Ben bekarım neler duyup görüyoruz. Adam evine hic gec kalmiyor ev is guya. Ama evine cok yakin günlük evlerde baskasiyla bulusup aldatıyor. Evine de saatinde gidiyor.. banyosunu da evinde yapıyor çünkü zaten her aksam isten eve gider gitmez banyo yaparmış:KK66:)

Yapan erkek her türlü yapar karisinın da ruhu duymaz. Ben bekarım neler duyup görüyoruz. Adam evine hic gec kalmiyor ev is guya. Ama evine cok yakin günlük evlerde baskasiyla bulusup aldatıyor. Evine de saatinde gidiyor.. banyosunu da evinde yapıyor çünkü zaten her aksam isten eve gider gitmez banyo yaparmış:KK66:)
Allah vicdansızlardan korusun

Kızlar eşimle herşeyimiz yolunda sadece 2.5 ay oldu cinsellik olarak birşey paylaşmıyoruz eşim zaten aşırı istekli bir tip değil ama bu kadar da isteksizlik beni çileden çıkarıyor ben teklif etmeme kararı aldım genelde ben söylerim öyle olurdu ama istek olmuyor artik bende de hep ben mi gidicem sırnaşıcam vs.geçen hafta söyledim kanka olduk iyice 2 aydir bişi paylasmiyoruz ya o kadar oldu mu falan dedi sonra benim kizim var uykulari düzensiz döndüm bak kizim babanla biz arkadaş olduk artik gibi laf soktu esimde kizimi k mi suçlu gòrüyorsun dedi bende hayir seni görüyorum onun uykularinin arkasina siginiyor gibisin dedim oda bu tarz konuşmalar çirkin laflarin ağır kapatalim konuyu dedi ama 1 hafta geçti hala bi yaklaşma vs.yok bende bu konuyu kendisiyle nasil konuşmaliyim artik yüzleşmeliyiz bu durumla bu coddi bir sorun nereden başlayip ne söylesem bilemiyorum yardimci olur musunuz hakliyken kendimi haksiz cikarmak istemiyorum
Kızın yanında neden konuşuyorsunuz ki?

Adam aldatmaktan ar etmeyecek, bunu günah görmeyecek de cenabet gezmeyi mi günah görecek? Ay nasıl kafalar bunlar ya!

Kocanızın donunu mu kokluyorsunuz beni aldatiyor mu diye? :kusmuk:

mybiglove mybiglove şahan'ın kusmuklu mu tükürüklü mü ne gifi vardı. Allah aşkına yapıştır şuraya.
Sperm kokusu nedir ya ben de ilk defa duydum :rolleyes:

X