eşiniz-sevgiliniz sizi küçük düşürdü mü?

eski sevgilim, benı ınsanların yanında suruklemıstı , canımı acayıp yakıp kufur etmıstı, ustelık butun bunları bı yemek yuzunden yapmıstı, oturdugumuz yer dıpdıbe masalardı ve kolumu kırmakla tehdıt ettıgı anı herkes duymustu, o anda ıplerı kopardıgımda arkamdan gelıp benı surukledı, dısarısı kalabalıktı , rezil olmuştum ve canım cok acımıstı,ona hakkımı helal etmıyorum, hıcbır kadın erkege bole davrancak fırsatı verdıgını dusunmuyorum, eger bı erkek bunları yapıyorsa bundan utanmıyorsa o onun rezıllıgıdır, kadının sucu değil:kızgın: o anı ustelık cokta samımı olmadıgım bır arkadasım aylar sonra karsılastıgımızda utana sıkıla ıtıraf etmıstı gordugunu , Allah bana yaptıklarını cıkartısın ınsallah, ona hakkımı helal etmıyorum, ona herkesın annesının babasının arkasını dondugu zaman ben vardım , odulumse dayak , hakaret , kufur , tehdıt oldu

gecen hafta işyerıne gıdınce bıraz fazla ustune gıttım sanırım... yanında çalısan kızın yanında bana sesını bıraz yukselttı...

hiç karsılık vermeden yanından ayrıldım.. telefon açtı..özürler dıledi...

bırıkımdı.. sana bagırmak en son yapacagım sey dedi..

ama bı daha asla gıtmem işyerıne..

bi haftadır iftara beklıyor ama gıtmıyecem..

tarzı degıldi.. özellıkle dısarıda bana çok iyi davranır....

ama olunca oluyor....

benimkide sinirli bir yapıya sahip bu yüzden oluyor bazen ama sonra özür dilesede kalbim kırıldığı icin bos ğeliyor özürü

ama bı daha asla gıtmem işyerıne..

bi haftadır iftara beklıyor ama gıtmıyecem..
canım bana da iş yerınde ustelık ben hıcbır sey yapmadığım halde tersledi ve ben kalkıp gıttım , patronları bıle nasıl baktılar ona o anda ama ınsanlıktan nasıbını almadıgı ıcın anlamadı bile. bence de ıyıce pısman olana kadar gıtme, nasıl hıssettıgını emın ol o kadar ıyı anlıyorum kı

Bu çok kötü olsa gerek. İnsan normalde hoş karşılayabileceği konularda bile başkalarının
olduğu ortamlarda daha duyarlı oluyor çünkü. Ben çok alıngan biriyimdir. Eşim böyle birşey
yapsaydı belki pekçok şeyi bitirirdi bu davranışı. Zaten alınganım başkalarının yanında hepten
kötü olurum Allaha çok şükür bu konularda çok dikkatli bir eşe sahibim. Dilerim kimse böyle
kırıcı şeyler yaşamaz.

ben yaşamadım ancak 5-6 yıl önce özel ders verdiğim bir öğrencimin babası annesine yapmıştı. Ben 9 yaşındaki öğrencimle salonda ders yaparken, adamın mutfakta kadına etmediği hakaret kalmadı. Sebep neydi: evde tarhana kalmamış. Kadın adamla eve aynı saatte gelen çalışan bir bayandı. Ev hanımı olsa da zaten ne fark eder ki, kimse sebebi ne olursa olsun öyle bir davranışı hak etmez. Ama ben kendimi zor tutmuştum"be adam bu kadın senle aynı saatlerde çalışıyor, onun görevimi, in aşağıya marketten al, ya da ben alayım, kapa çeneni, kızlarının böyle davranışları izleyerek nasıl kendine güvenen kadınlar olabileceğini düşünüyorsun?" dememek için.

İçimde kaldı o olay. Ertesi yıl öğrencimi bırakmak zorunda kaldım, evimin dibinde oturmasına rağmen, o adamı görmeye daha fazla dayanamadığım için.:eek:klava:

beni değilde eşim kendini düşürüyor bu duruma ama farkında değilsenağlama anlamıyor ağzı çok bozuk eşimin olur olmz yerde küfür ediyor ben çok rahatsız oluyorum ama o oralı bile değil ben yerin dibine giriyorum o gayet doğalmış gb görüyor arkadaşları gülüyor yaa bizimki başadımı ben artık öyle durumlar olunca o an ölmek istiyorumsenağlama

eski sevgilim, benı ınsanların yanında suruklemıstı , canımı acayıp yakıp kufur etmıstı, ustelık butun bunları bı yemek yuzunden yapmıstı, oturdugumuz yer dıpdıbe masalardı ve kolumu kırmakla tehdıt ettıgı anı herkes duymustu, o anda ıplerı kopardıgımda arkamdan gelıp benı surukledı, dısarısı kalabalıktı , rezil olmuştum ve canım cok acımıstı,ona hakkımı helal etmıyorum, hıcbır kadın erkege bole davrancak fırsatı verdıgını dusunmuyorum, eger bı erkek bunları yapıyorsa bundan utanmıyorsa o onun rezıllıgıdır, kadının sucu değil:kızgın: o anı ustelık cokta samımı olmadıgım bır arkadasım aylar sonra karsılastıgımızda utana sıkıla ıtıraf etmıstı gordugunu , Allah bana yaptıklarını cıkartısın ınsallah, ona hakkımı helal etmıyorum, ona herkesın annesının babasının arkasını dondugu zaman ben vardım , odulumse dayak , hakaret , kufur , tehdıt oldu

:kızgın:canım böyleleri akılllanmaz iyiki bırakmışsın sonradan pişman olmaktansa allah sana onun gerçek yüzünü göstermiş yerimseniben

eski sevgilim bana sinirli olduğu zamanlarda benimle hiç ilgilenmeyip topluluk içinde,milletle ilgi gösterirdi..buda beni kçük düşürürdü..

böyle adamlardan iğreniyorum..
yolda kavga eden..
uluorta küfür eden..
dışarda kadını itip kakan..
elbette evde de çirkin böyle şeyler ama ne kadar rencide edici düşünsenize..
Allah kahretsin böyle adamları...

asla ve asla tahammül edemeyeceğim birşey..
suratının ortasına patlattım mı görür,kim rezil oluyormuş o zaman görürüz..​

valla kardesim dogru yazmissinda suratina patlatmak kismi ters geldi sen sidete siddetle mi karsi geliceksin ki cok yanlis bir davranis oldugunu yazmissin. ve farzetki patlattin sana sokak ortasinda bagiran adam tekme tokatta girisir kaydirigubbakcemile

En arıma giden kavga şeklidir.Yada başka şey işte...

Böyle şey başıma gelmedi şükür. Allahda getirmesin.Çünkü geri dönüşü olmucak yola girerim:nazar:

Hayatta kaldıramıcagım ve tahammül edemiceğim bir davranış.

:kızgın:canım böyleleri akılllanmaz iyiki bırakmışsın sonradan pişman olmaktansa allah sana onun gerçek yüzünü göstermiş yerimseniben

evet bende dedım,, bu ınsan hıcbır zaman degısmez akıllanmaz dıe, akıllanmasın da zaten cefasını ben cektım sefasını kendı de suremesın, su mubarek gunde , ne olur kızlar bana da dua edın, Allah cıkartsın ondan , çok şükür ki Allah gosterdı ustelık hıcbır sorun yokken ben hayırlısı deılse cıksın dıe dua etmıstım , melek gıbı cocuk seytana dondu bı anda

malesef benim eşim çok sinirli ve bazen kontrolünü kaybedip başkalarının yanında beni küçük düşürüyo ona söylediğim zamanda bi şekilde kendini savunmaya çalışıyo çok ileri gitmişse özür diliyo tabi zorla ama neye yararki benim kalbim ona çok kırılıyo :mymeka:

Kk'ya üye olduğumdan beri ilk defa argo bir cümle kuracağım,özür dilerim şimdiden...Öyle adamın alnını karışlarım ben.:kızgın:

X