Eşinize ilk ne zaman rezil oldunuz ?

Kizlar bu konuyu yeni farkettim ilk sayfadan basladim okumaya okuyup ben de oyle yazayim dedim ama baktim sekizyuz sayfayi gecmis :) en iyisi ben de bi tane yazayim. Gaz konusu cok meshur olmus sanirim bi gaz hikayesi de benden :) evleneli 4-5 ay olmustu. Esim cok rahattir hatta evde rahat olmayacaksak niye evliyiz ki dakka basi iceri mi gideyim der ben de hep kizarim. Bi gun tam yatiyoruz esim gaz cikardi ben de kiziyorum tuvalete git diye ustune de ben bi gaz cikardim esim dedi ki ohh ya soyle rahat ol aylardir tuta tuta ne hale geldin :)

oldurdun beni gülmekten yamuk prenses :KK60: memeli rezilligini baska bi alintidan okudum senin anlattigin orijinali bulamadim o yüzden baska bi yorumuna denk gelince burdan alintilayim dedim :)) o nasil bir anlatim tarzi yaa gozumden yas geldi. burda okudugum en komik anidan ilk 3 tesin :KK19: nolur daha cok anlat:KK9:

Benim esime ve ailesine ilk rezil olusum dügünden 3-4 gün sonraydi.

Yeni evli çift olarak aile büyüklerinin elini öpmeye gidiyorduk, esimin 65 yaslarinda köyde yasayan imam bi amcasi var onlara gittik. Simdi evlerine girmek için balkon gibi bi yerden gecmek gerek ilk önce, bunlar bizim geldigimizi görünce hepsi ayaga kalktilar tabi bu arada ben süzülerek endamli endamli geliyodum yeni geliniz ya.. Ama aradaki cami farketmemisim ve ben herkesin önünde sinek gibi cama yapistim. O kadar hizli çarpmisimki dudagimi patlattim ve burnum kanamisti.

Neyse burnuma büyükçe bi pamuk tiktik, pamugun yarisi dista duruyo. Derken yari kalan hos-bes faslindan kaldigimiz yerden devam etmek için amca "gecmis olsun kizim ve hosgeldin" dedi. Ben de saskinliktan midir nedendir bilmiyorum "hosbulduk yenge" demistim adama. Herkes kiskis gülmeye basladi.

Neyse elini öpmeye kalktim, geri dogrulurken adamin gözlükleri benim küpeme takildi. Aksilik ya iste, gözlük resmen benim küpemde asili kaldi neyse çikardim geri takiyim adamcagizin gözlüklerini derken adamin gözüne sokmusum. Ama artik nasil kuvvetli yapmissam adamin gözü kan çanagina döndü baya bi sisti bide nasil ya$ akiyo böyle aglar gibi.

Neyse amcaya da bi sargi bez yaptilar gözüne. Ben de yaninda oturuyorum koca pamugumla. Gelen gecen diyoki noldu kavga mi ettiniz.

Herneyse yenge mutfaga gidince ben de yardim edyim diye yanina gittim. Elimdeki su bardagi kaydi sangir sangir ses yapti ama kirilmamisti.

İçerden de amcanin sesi geldi gülerekten dediki "bizim gelin heralde bugün tüm evi sakatlamaya niyetli"

O zaman çok utanmistim ama simdi hatirladikça gülüyorum
ahahaha bu kesinlikle favorim :KK70: amcayla seni pamuklu bir halde gozumde canlandirdikca kopuyorum cok yasa sen emi :))) favorilere kaydettim bu sayfayi tekrar tekrar okurum artik:))

yillar once lise 2. siniftayim, aylardan agustos inanilmaz bir sicak var ve biz hangi akla hizmetse salonun camini ve yattigimiz odanın cami acik yatmısız. ev 2. kat. saat gece 2 sulari ben yatakta don Allah don uyuyamiyorum bir sikinti icimde..:KK31:

ay dedim bildiğim dualari okuyim de hem unutmus muyum bi kontrol olsun hem de icim rahatlar. :KK23:ne kadar sure varsa okudum hepsini. o sirada da disarda biri dolaniyo böyle belli terlik var ayaginda surte surte bi asagi bi yukari camin altinda dolaniyo. aman dedim ayyasin tekidir. ergenlikteki hormonlardan midir nedir zerre tinlamiyorum o sesi:KK24: ama uyku da yok.

kalktım yataktan isik bile yakmadan atarli atarli annemin odaya gittim . anne ya bi ses var camin altinda uyuyamadim kalk bakalim suna bi dedim. amac annenin de uykusunu kacirip uykusuzluga ortak etmek. napalım o zaman daha internet minternet yok simdiki gibi.

annem tabi cesur yurek bi anda apar topar cama kostu hem de silahsiz :KK55:balkonun altinda sapik gibi dikilen bi adamla goz goze gelmis, amaan dedim sarhostur koy g..ne :89: (bu son iki kelimeyi eklemeden tabi) neyse salona kostuk biz ordaki camdan bakicaz,:KK4: adam yok sokakta cit cikmiyo. biz iki safoş o cami hic kapatmadan yine ilk gordugumuz yer olan arka odanin camina kostuk bakmaya :KK19:ama orda da yok kimse.:97:

annem diyo abini kaldiralim. sacmalama yaa diyorum cocuk ise gidicek, yok iste hic kimse yatalim hadi.:KK53: (bendeki de nasil bi rahatliksa o zaman marijuana icmis zenci kafasi yasiyorum resmen, az zorlasam bi sonraki cumlem "hey dostum senin sorunun ne haa" filan olucak o kadar ucmusum)

neyse, tam annemle bi sonraki salon kontrolu icin arkamızı donup depara kalkmisken, a aaa kız abin kalkmis zaten dedi, karanlikta abime laf yetistiriyo bu "ay valla bi ses duyduk sonra adamin biriyle goz goze geldik camin altinda, cok korktuk gorunce kacmis demek ki yok bak " :79:filan dediği sırada sag taraftan kapi bi açıldı :83:KK43:abimin yatak kapnin dibinde yattigi yerden eli uzanabilecek konumda ) abim: noluyo be gece gece bi uyutmadiniz dedi. anammmmm sırtımdan küloduma doğru ılıl ılık bi seyler indi, annem bana-ben anneme :KK53: ayyy hulki burdaysa bu kimmmmm :84: aaaaaaaaaaa imdaaaaattt hirsizzzzzzz:KK52::84::KK52: diye yaygarayi basıp abimin odaya üstüste düşerek üstümüzden kapıyı kilitleyip yere yattık. sonra paldir kuldur bi gurultu oldu artik nasil bagirmissak adam camdan atlamıs:KK19:dısarı bakinca duse kalka seke seke giden hırsızı görünce arkasindan "imdaattttt komsularrrrr uyanin hirsiz varrr ayyy kaciyo hirsizzzzzz " :84: diye bagiran annemin feryatlari hirsizi geri dondurup "abla tamam teslim oluyorum tobe bile edicem valla sen yeter ki sus , ay cocugumu kesicem sus " dedirtmedi ya ben ona sasiyorum. :KK53: ayh bi de annem bi saat abim diye hırsızla konustu ya la :KK60:

tabi boyle anlatirken komik ama biz iki saftirik :KK19:arkamiz donuk camdan bakarken adamin arkamizda crit atiyo oldugunu dusundukce hala 3.5 atarim.:KK58:

Hanımlar süpersiniz yaa :KK9: Cumartesi sabahı işte vakit nasıl geçer diyordum çok iyi geldi bu konu :KK16:

Bir tane de ben anlatayım;

Ailem şehir dışında nişanlım geldi sabah erkenden kahvaltı ettik tv izliyoruz felan vakit geçiriyoruz işte evin içinde.. Bu bana sokulup sokulup kuyruklu sevgilim, minik farem vs şeyler söyleyip duruyor. Benimde hoşuma gidiyor saf saf gülüyorum sarılıyorum felan. Sonra bir lavaboya gideyim dedim gittim ayyy bi baktım kii zıbının ucu eşofmanın arkasından çıkmış kuyruk gibi sallanıyooo :KK17: Ama nasıl utanmıştımmm hiç unutamıyorum :KK9: Tabi düzeltip gittim yanına bak dedim kuyruk yok mahçup bi şekilde güldük güldük sarıldı. Neyse ki dalga geçmedi ama arada hatırlatır bebeğim kuyruğun düşmüş diye :KK9:

Ilk senemizde kuzeninin düğününe götürmüştü beni tabi gelin adayiyiz bizde herkes bize bakacak filan mantigiyla giyindim suslendim filan düğüne gittik tabi herkesle iyi anlaşmaya çalışıyorum utanıyorum bi yandanda sevimli kız halleri alıyorum neyse roman havası filan çaldı oynamaya kalktık bi adam geldi sevgilim enişte filan diyo bende adam beni sensin diye başladım oynamaya . Düğün bitti eve birakcak beni enişteni çok sevdim çok tatlı adammmis ( hala daha kimi etkilemeye calisiyosam aile ortamından çıktıktan sonra) dedim . Sevgilim o gerçek eniştem değildi köyden bi adam kırık biraz kafası herkes ona öyle der demez mi !!

Bi tane de benden
Rüyamda dedemin öldüğünü gördüm korktum eşimi çağırdım çağırdım uyanmadı bir süre uyanık kaldım telefona bakıp unutmaya çalışıyorum gazdan nefret ederim saygısızlık olarak düşünürüm hiçte yok gibiydi bir gaz yaptım ki sormayın yatak sallandı eşim ürkek tavşanlar gibi kalkıp bakınıp geri yattı ne sandıysa gariban o uyuyuncaya kadar zor tuttum kendimi gül gül bi hal oldum

;-)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Moralim iyiyse şarkı söylerim küçüklükten beri bu böyle. işte bir gün banyodan çıktım evi boş sanıyorum giyiniyim diye yatak odasına girdim çok tatlısın çok diye bağıra bağıra şarkı söylüyorum üzerimde havluyla eşim basınca aldatıyorum sanmıştı :KK43:

kizlar en son esime mahcup oldugum olayi anlatayim 6 -7 ay once fitnesse gidiyorum gittim geldim evde bulunan ne kadar yesillik varsa hasladim koydum tabagima brokoli havuc lahana haslamasi onlar bana ben onlara bakiyorum bu ne arkadas yaaaa diye sayikliyorum ne kadar sansliysam arkadasim aradi canim biz gorumcemlerle kahvaltiya gidiyoruz sende bize katilmak istermisin dedi arkadas cennete davet etmmiscesine hayallere kapilip baliklama atladim olur hemde bal gibi olur hemen geliyorum dedim :KK53:yeee gitsin beeee sera bidahami gelcen dunyaya deyip kendimi o gazla attim arkadasin davet yerine :KK53:tam delirmessine bogula bogula yerken esim aradi naber canim cikdinmi fitnessdan ben bitkin bir ses tonuyla evet hayatim cok yoruldum esim tekrar sordu ee simdi ne yapiyorsun bugun erken gelcem kahve icmeye cikalimmi yokkkkk beeee askim ben diyetteyim zaten gozum kayar simdi ordaki yemeklere dedim cunku artik diyet yapiyorum kelimesinden esim bile bikdigi icin bende diyete devam birakmadim ayagi yapiyorum guya:KK37:tamam askim bende enisteye bir ugrayacam biraz gecikirim tamammi bende tamam deyip kapattikdan sonra teli basladim tam gaz yemege neyse yedik ictik sohbet o bicim bana bir tane kofte ekmek geldi aaaahhhh aaaa dedim ben kofte ekmek siparis vermedimki kardes bu yanlis dedim yok hanim efendi siz vermediniz karsidaki masadaki beyefendi size ismarladi dedi anaaammmmm arkami bir dondum esim bana dogru bakiyor:KK17: anindada mesaj atti yeeee kocum yeeee bunuda ye yarasin kocuma bidahimi gelcen dunyaya :KK43:nasil utandim nasil :KK17::KK17:
bunu yarın eşime anlatcam:) çok güldüm yaaaaaaa :KK52: :KK52:

Eşim rampa mı ne zıkkımsa onun gibi bişeyler yapıyo diye arkayı kazıtıyo neredeyse hafta başı berberde kazıtmaya gidiyo bende saçların bu ara çok gür çıkıyo diyecekken sakalların çok gür çıkıyo dedim bana baktı ters ters gitti balkona sigara içti kendisi köse ama ne gülmüştüm bir o kadarda rezillik :KK52:

Ya ben bir şey anlatmak istiyorum burada :KK60:

Annem başlangıçta eşimle hiç geçinemezdi ve daha doğrusu annem eşime gıcıklık yapıyordu eşim bir şey demiyordu ona ama neyse. Geçen hafta gece uyurken rüyamda annemi ve eşimi gördüm. Kalktım sersem ve uykuluyum hala döndüm eşime fısıldıyorum:

Ben: annem geldi mi aşkım
Eşim: yok gelmedi aşkım hayırdır
Ben: İyi iyi. senin şeylere bir şey yaptı mı
Eşim: Neylere aşkım :KK53:
Ben: Aşağıdakilere işte uff
Eşim: Yok aşkım, sağlamlar, sen yat uyu :KK60:

Ertesi gün anlattı da koptuk ve hiç hatırlamıyorum. Sonradan hatırladım ki annem, eşimi hadım ediyordu rüyada artık nasıl korktuysam :KK60:

Ya ben bir şey anlatmak istiyorum burada :KK60:

Annem başlangıçta eşimle hiç geçinemezdi ve daha doğrusu annem eşime gıcıklık yapıyordu eşim bir şey demiyordu ona ama neyse. Geçen hafta gece uyurken rüyamda annemi ve eşimi gördüm. Kalktım sersem ve uykuluyum hala döndüm eşime fısıldıyorum:

Ben: annem geldi mi aşkım
Eşim: yok gelmedi aşkım hayırdır
Ben: İyi iyi. senin şeylere bir şey yaptı mı
Eşim: Neylere aşkım :KK53:
Ben: Aşağıdakilere işte uff
Eşim: Yok aşkım, sağlamlar, sen yat uyu :KK60:

Ertesi gün anlattı da koptuk ve hiç hatırlamıyorum. Sonradan hatırladım ki annem, eşimi hadım ediyordu rüyada artık nasıl korktuysam :KK60:
hahahahahahahahhah çoook güldüm yaa allah seni güldürsün :KK9::KK9::KK9::KK9:

Arka sayfalarda gördüm şimdi bak da aklıma geldi. üniversiteye hazırlanırken artık son safhalar ve 2 ay kalmış sınava. dersimize de başka bir matematik hocası girdi o gün hocamız yokmuş dersanede. benim de kafa dalgın tabi :KK53:

hani filmlerde tüm sesler yok olur gürültünün içinde etraf flulaşır ya o haldeyim. ama boğuk bi ses geliyor bana uzaktan. sıra arkadaşım da dürtüyor beni just just diye ha ne diyorum ve tahtada gördüğüm ilk üçgen sorusuna cevaben "kök 3" diyorum

ve herkes gülüyor, neden anlam veremiyorum

hoca yine bir şeyler diyor ama benim için sadece ağzı oynuyor

"ya işte kök 3, kök 3 hocam." diyorum :KK60:

sıra arkadaşım sessizce mırıldıyor

"just, adın ne diye soruyor adam yarım saattir" diyor

"10 yıllık matematik hocalığımda daha böyle isim görmedim" demişti :KK9:

ve o günden sonra kök 3 olmuştu lakabım :KK53:

Son düzenleme:
Arka sayfalarda gördüm şimdi bak da aklıma geldi. üniversiteye hazırlanırken artık son safhalar ve 2 ay kalmış sınava. dersimize de başka bir matematik hocası girdi o gün hocamız yokmuş dersanede. benim de kafa dalgın tabi :KK53:

hani filmlerde tüm sesler yok olur gürültünün içinde etraf flulaşır ya o haldeyim. ama boğuk bi ses geliyor bana uzaktan. sıra arkadaşım da dürtüyor beni just just diye ha ne diyorum ve tahtada gördüğüm ilk üçgen sorusuna cevaben "kök 3" diyorum

ve herkes gülüyor, neden anlam veremiyorum

hoca yine bir şeyler diyor ama benim için sadece ağzı oynuyor

"ya işte kök 3, kök 3 hocam." diyorum :KK60:

sıra arkadaşım sessizce mırıldıyor

"just, adın ne diye soruyor adam yarım saattir" diyor

"10 yıllık matematik hocalığımda daha böyle isim görmedim" demişti :KK9:

ve o günden sonra kök 3 olmuştu lakabım :KK53:

Just:KK9:
Ciddi olamazsin:KK9:

Just:KK9:
Ciddi olamazsin:KK9:

çok ciddiyim anacım :KK14:

ben çok şaşkınımdır böyle diğerlerini okudukça aklıma geliyor :KK53:

adamın ne dediğini de duymadım ki o kadar kopmuşum dünyadan soruya cevap istiyodur diye düşünerek kök 3 falan dedim 5 kez belki adam da 5 kez adın ne dedi bana :KK60: bi de ısrar ediyorum ya kök 3 işte diye sinirleniyorum :KK60:

Rezilliklere devam - 3

Kocamla birbirimize o kadar çok aşkım diyorduk ki artık çünkü beni de alıştırdı ben demezdim bu kadar.

Neyse iş yerindeyim. İş arkadaşıma (kadın) soruyorum :

-Aşkım toplantı var mı haftaya?

Kadın şok tabi. Bir kere de aşkım ne diyorsun anlayamadım dedim kadına hep de aynı kadın uf :KK53:

İkincisi de kocamı sabah 8de okul müdürü arıyor.

-Efendim aşkım? diye açtı kocam ve ben yanındayım :KK60:

Adam şok oldu yanlış mı aradım falan zor toparladı eşim :KK60:

hadi ben neyse de kocam müdüre feci rezil oldu ya :KK53: bildiğin göbekli möbekli pala bir herif yani kocamın ona aşkım demesini düşünemiyorum :KK60: :KK53:

offf gül gül öldüm yaa :KK60:

Bir tanede ben anlatayım :KK1: , sevgilimle kalıyorum bir gün yattık uyuyacağız döndüm arkamı uymaya

başladım , oda hemen laak diye dalar uykuya dönüyorum uyurken arada totomla lak diye sırtına vuruyorum art niyet yok sıcak oluyor ısınayım diye yanaşmaya çalışırken oluyor :KK60:
neyssee gece yüz üstü uyurken öyle sesli gülüyormuşum ki uykumda az dürtü beni bi uyandım ;

- ne var be ne uyandırıyon dedim bebeğim gülüyorsun dedi döndüm , - ben gülmem dedim tam eğildim vc ye gitcem bozoorrttt diye bi osurdum :KK9: :KK1: :KK9: :KK60:

durdu düşündü ben asker arkadaşımla mı uyuyorumya dedi bi gülmeye başladı
:KK30::KK53::KK53::KK53:

Rezilliklere devam - 3

Kocamla birbirimize o kadar çok aşkım diyorduk ki artık çünkü beni de alıştırdı ben demezdim bu kadar.

Neyse iş yerindeyim. İş arkadaşıma (kadın) soruyorum :

-Aşkım toplantı var mı haftaya?

Kadın şok tabi. Bir kere de aşkım ne diyorsun anlayamadım dedim kadına hep de aynı kadın uf :KK53:

İkincisi de kocamı sabah 8de okul müdürü arıyor.

-Efendim aşkım? diye açtı kocam ve ben yanındayım :KK60:

Adam şok oldu yanlış mı aradım falan zor toparladı eşim :KK60:

hadi ben neyse de kocam müdüre feci rezil oldu ya :KK53: bildiğin göbekli möbekli pala bir herif yani kocamın ona aşkım demesini düşünemiyorum :KK60: :KK53:

Ahahaha:KK1:
Askim:KK1:
Bende babamla siyaset konuşurken malum birine gaza geli " Pez..... Ya o herif gav... " dedim .
Babam boyle bakiyor:110::110:

X