Eşinize ilk ne zaman rezil oldunuz ?

offf gül gül öldüm yaa :KK60:

Bir tanede ben anlatayım :KK1: , sevgilimle kalıyorum bir gün yattık uyuyacağız döndüm arkamı uymaya

başladım , oda hemen laak diye dalar uykuya dönüyorum uyurken arada totomla lak diye sırtına vuruyorum art niyet yok sıcak oluyor ısınayım diye yanaşmaya çalışırken oluyor :KK60:
neyssee gece yüz üstü uyurken öyle sesli gülüyormuşum ki uykumda az dürtü beni bi uyandım ;

- ne var be ne uyandırıyon dedim bebeğim gülüyorsun dedi döndüm , - ben gülmem dedim tam eğildim vc ye gitcem bozoorrttt diye bi osurdum :KK9: :KK1: :KK9: :KK60:

durdu düşündü ben asker arkadaşımla mı uyuyorumya dedi bi gülmeye başladı
:KK30::KK53::KK53::KK53:

yalnız seninki de ritmikmiş bozooort :KK60: :KK60:

buna benzer bir şey oldu ya bende de. ben ilkin ilişki sırasında hava birikip ses çıktığını bilmiyordum şeyden :KK53: ilk çıktığında da valla önden ben tutamıyorum falan demiştim :KK60:

hatta çarşıya çıkmıştık orda da kaçıyor sürekli hala önden. aşkım kaçıyor diyip elini sıkıyorum ne kaçıyor aşkım diyor kaçıyor kaçıyor duymasınlar kaçıyor :KK60:

ya bi kere de tam romantizmden sonra aşkımın kucağına yatmışım he böyle o fısss diye ses geldi o sessizlik o sessizliği kapama çabalarım uf başka an mı yoktu ya :KK53: çaktırmadı ama duymuştur :KK17:

daha da yapmadım uf ama çok zor oluyor ya karnım ağrıyor hep :KK53:

Birgün de bize akrabalar geldi .
Bnde yegenimi uyuttum yanlarına gittim hoşgeldin fasli falan.
Tam yerinden kalktim mutfağa gideceğim .
Tıf tıf tıf tıf :KK9:
Sesler aynen boyle :KK9:
Bir sessizlik hakim oldu oda da:KK9:
Ayyyy nasil utanmistim :KK9:

Aklima gelmişken anlatiyim bir tane daha :KK1:
Benim çok fevri hareketlerim vardır .
Aklima ne eserde yaparim söylerim tabi çok pişman olurum sonra ama is isten geçer .
Boyle dengesizligimin üstümde olduğu birgün bir altin gunu toplantisindayiz .
Ev halamlarin.
Herkes sikir sikir giyinmiş yasli teyzelerinin elinde örgüler falan var .
Genç kizlar da lif falan oruyor .
Benim elimde de telefon var tabi .
Konuşulanlara pek kulak vermiyorum aslında .
Orgu modelleri falan konu .
Orada bir hanim teyze yaşi 45 falan ikide bir benden birşeyler istiyor .
Kagir getir kalem getir cay koy pasta ver borekten daha var mi falan.
Gicik olsam da sesimi cikarmiyorum.
Kuzenim orda oturuyor benden istiyor herşeyi .
Velhasil kelam muhabbet evlilikten ilk geceden aciliyor benim kulaklar kabariyor tabi cinsellik olunca .
Teyzenin tekini kocasi tokatlamis ilk gece buda aglamis falan.
Her neyse halam anlatıyor ilk gece bunlar o malum isin üzerindeyken cikaramamislar orda kalmis enistemin ki 5 dk sonra ' solunca ' cikarttik diyor halam:KK1:
Bende hala solunca ne ya falan diyorum .
Oradan teyze atladi hala mi ? Diye .
Bende evet deyince ben seni halanin kizi sanıyordum. Çokbbenziyorsunuz falan dedi bende aynen bunu dedim " ayy tövbe de teyze ne diyorsun yaa " tabi o orada halamin bakislari fena .
Sonra teyze diyor senin Ahmetin kizi misin. Yani diye .
Evet diyorum yok kiz ayni bak Ayline ( halam) benziyorsunuz diyor .
Bende az önceki konunun etkisinde kaldigimdan midir bilemem şu manidar cevabi veriyorum.
" Babam halami s.ktiyse bilemem valla" :KK14:
Millet aynen boyle:KK53:
Ayyyy nazil utanmistim.
Güya espri yapacaktim iste :KK53:

Aklima ne eserde yaparim söylerim tabi çok pişman olurum sonra ama is isten geçer .
Ev halamlarin.
Velhasil kelam muhabbet evlilikten ilk geceden aciliyor benim kulaklar kabariyor tabi cinsellik olunca .
Her neyse halam anlatıyor ilk gece bunlar o malum isin üzerindeyken cikaramamislar orda kalmis enistemin ki 5 dk sonra ' solunca ' cikarttik diyor halam:KK1:
Bende evet deyince ben seni halanin kizi sanıyordum. Çokbbenziyorsunuz falan dedi bende aynen bunu dedim " ayy tövbe de teyze ne diyorsun yaa " tabi o orada halamin bakislari fena .
Bende az önceki konunun etkisinde kaldigimdan midir bilemem şu manidar cevabi veriyorum.
Ayyyy nazil utanmistim.

altıma edicem :KK60: :KK60: :KK60: :KK60: :KK60:

Ev halamlarin.
Ayyyy nazil utanmistim.

Yook artık :KK53:

Ya ben bir şey anlatmak istiyorum burada :KK60:

Annem başlangıçta eşimle hiç geçinemezdi ve daha doğrusu annem eşime gıcıklık yapıyordu eşim bir şey demiyordu ona ama neyse. Geçen hafta gece uyurken rüyamda annemi ve eşimi gördüm. Kalktım sersem ve uykuluyum hala döndüm eşime fısıldıyorum:

Ben: annem geldi mi aşkım
Eşim: yok gelmedi aşkım hayırdır
Ben: İyi iyi. senin şeylere bir şey yaptı mı
Eşim: Neylere aşkım :KK53:
Ben: Aşağıdakilere işte uff
Eşim: Yok aşkım, sağlamlar, sen yat uyu :KK60:

Ertesi gün anlattı da koptuk ve hiç hatırlamıyorum. Sonradan hatırladım ki annem, eşimi hadım ediyordu rüyada artık nasıl korktuysam :KK60:

ayyyy buna çok güldüm yaaaa:KK60::KK60::KK60:

Ayy ben de bir rezilliğimi hatırladım şimdi :KK53:
Bi gün eşimle sevgiliyken bankaya gidecektik para yatırmaya. Ben önden hızlı hızlı gidiyordum sıra almak için, cüzdanım falan elimde hazır bulunsun diye bi telaş bi telaş :KK53: Tam kapıdan girerken cüzdanımı çıkardım, cüzdanımla birlikte yedek pedim de fırladı çantamdan. Bi baktım düştü sokağın ortasına :KK1: Ben hiç bişey olmamış gibi bankaya girdim ama nasıl utandım. :KK17: Eşim arkadan koşturdu, aldı cebine attı pedi :KK60: Ama bana bi bakışı vardı :KK53:
Kaç kişi gördü olayı bilmiyorum ama ikimiz de baya bi rezil olmuştuk:KK9::KK9:

Son düzenleme:
Ayy ben de bir rezilliğimi hatırladım şimdi :KK53:
Bi gün eşimle sevgiliyken bankaya gidecektik para yatırmaya. Ben önden hızlı hızlı gidiyordum sıra almak için, cüzdanım falan elimde hazır bulunsun diye bi telaş bi telaş :KK53: Tam kapıdan girerken cüzdanımı çıkardım, cüzdanımla birlikte yedek pedim de fırladı çantamdan. Bi baktım düştü sokağın ortasına :KK1: Ben hiç bişey olmamış gibi bankaya girdim ama nasıl utandım. :KK17: Eşim arkadan koşturdu, aldı cebine attı pedi :KK60: Ama bana bi bakışı vardı :KK53:
Kaç kişi gördü olayı bilmiyorum ama ikimiz de baya bi rezil olmuştuk :KK3::KK3:

Ahahah :KK60: Bu çok iyiymiş ya :KK53::KK53::KK53::KK9::KK9::KK9:

:KK60: Catlak...

Biz bazen esimle küsmüyüz degilmiyiz karistiriyoruz uykudan uyaniyorum düsünüyorum küsmüydük barismiydik :KK60:
Esimde gecenlerde küs degildik uykudan uyanmis küssüz sanmis nevrimiz dönmüs bizim :KK52::KK52:

ahahahahahahhh aynı ben çok güldüm size yaaa :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
bende karıştırıyorum bazen :KK1:

kızlar ben bu sene ağustosta evlendm zaten neyse 3 aylık evliyim ve hamileyim kaynanam görümcem (17) kaynım (10) bide eşim varız bzdeler bizde kalacaklar.neyse kocişimle hafif tartıştık ortam buz gibi bunlar bi hint filmi izlemeye başladılar 4saatlik bekle bekle bitmio tvye bağladılar pcyi de uyuyorum olmuo mutfakla uğraştım zaman geçmio neyse filmin sonuna yaklaştılar bende yerde uzandım herkes filme bakıo sıkıldım ya bende bi havalar görmeniz lazım kimseyle konuşmuorum neyse birden tam da filmin en sessiz yerinde pırrttt die bi ses herkes filma odaklandı duymamazlıktan geldi ama nasıl kızardım :) :) çok fena bide havalıyım benden hiç böle bişe beklemezler.Sonra dedim ki ben yaptım hamileyim ya bebek gaz yapıo :) herkes gülmekten kırıldı görümcem yaptı sanmışlar kendmi ele vermiştim :) bu ince sess kocişimle barıştırdı ma napım film çok uzundu bitti anansu vermek istedim :p:KK52:

24 hazirandı geçtiğimiz zaten 23 ünde düğünümüz vardı o gece eve gittik tahmin edeceğiniz üzre bayağı yoğun bi gece geçirdik sabah uyandık bi telefon geldi kayınvalidem arıyodu eşimin amcası istanbula gidecekmiş malum yaşlı insanlar gitmeden önce bizi evimizi görmek istemiş hafif uyku sersemi olarak yapcak bişi yok gelmesinler diyemedik gelsinler dedik apar topar ayağa kalktım aynayla göz göze geldim bi de ne göreyim boğazım alt kısımlar mosmor olmuş zaten tenim cok hassastır sert dokunsan hemen morarır...ne yapsak ne yapsak diye düşünürken öğlen geçmiş zaten hemencecik kapıya dayandılar hemen dolaba koştum boğazlı bi kazak bulup kafama geçirdim az da değil eve geldi bir sürü insan oturdular güneş desen kavuruyo benim üstümde boğazlı kazak akrabaların bakışları ....... ben .... ve biricik kazağım :KK37:

24 hazirandı geçtiğimiz zaten 23 ünde düğünümüz vardı o gece eve gittik tahmin edeceğiniz üzre bayağı yoğun bi gece geçirdik sabah uyandık bi telefon geldi kayınvalidem arıyodu eşimin amcası istanbula gidecekmiş malum yaşlı insanlar gitmeden önce bizi evimizi görmek istemiş hafif uyku sersemi olarak yapcak bişi yok gelmesinler diyemedik gelsinler dedik apar topar ayağa kalktım aynayla göz göze geldim bi de ne göreyim boğazım alt kısımlar mosmor olmuş zaten tenim cok hassastır sert dokunsan hemen morarır...ne yapsak ne yapsak diye düşünürken öğlen geçmiş zaten hemencecik kapıya dayandılar hemen dolaba koştum boğazlı bi kazak bulup kafama geçirdim az da değil eve geldi bir sürü insan oturdular güneş desen kavuruyo benim üstümde boğazlı kazak akrabaların bakışları ....... ben .... ve biricik kazağım :KK37:

Ayy çok kötü olmuş :KK1:
Ama kv nin düşünmesi lazım bunu. Evlendin ertesi gün misafir mi gelirmiş, çok saçma :KK19:
Tabi ki morarırsın da kızarırsın da :KK17: Ayy şu büyükler bi rahat bıraksalar yeni evlileri :KK1:

hahahah çok komik şeyler var yaa benimde olmuştur kesin bisürü dee şuan hatırlayamadımm düşünüyorum hatırladığım an yazıcam :KK70:

Moralim iyiyse şarkı söylerim küçüklükten beri bu böyle. işte bir gün banyodan çıktım evi boş sanıyorum giyiniyim diye yatak odasına girdim çok tatlısın çok diye bağıra bağıra şarkı söylüyorum üzerimde havluyla eşim basınca aldatıyorum sanmıştı :KK43:

bu olay çok iyiymiş ya:KK60::KK60:

sonradan anlamıştır tabi:KK52:

X