Anket eşinizi mutlu etmenin yolları mutlaka okuyun yorumlarınızı bekliyorum:)

eşinizi mutlu ettiğinizden emin misiniz?

• Ankete Katılan
    64
boşanalım daha iyi sanki resmen adamın kölesi olmak bunlar erkekler işte hep rahat bırakılmak ister

Şikayet etmeyin: Eşinize, ikide bir kayınvalidenizi şikyet etmeyin. İleride kendinizin de kayınvalide olacağınızı hiç unutmayın.

Alışverişe çıkarken: Eşinizle alışverişe çıktığınızda, onu saatlerce dolaştırıp, canından bezdirmeyin. Alacağınıza kısa sürede karar vermeye çalışın. Yazlık alıyormuş gibi, saatlerce eşinizi dolaşmayın

Örnek verirken dikkat: Falancanın kocası şöyle yapıyor, böyle yapıyor diyerek; başka erkekleri eşinize örnek göstermeyin. O erkeklerle evli olan kadınların da farklı dertleri olduğunu bir düşünün.

Siz hamle yapın: Herhangi bir nedenden dolayı eşinizle küstüğünüzde, barışmak için ilk hareketi eşinizden beklemeyin. Barışma hareketini siz başlatın. Ne kaybedersiniz ki?

TUTTUMM a.s

dır dır dır dır dır dır etmeyın bunu 1 kez 4 yıllık sevgilim bana yaptı (nasıl 1şey oldugunu anlayayım dıye)ve inanın hiçbirsey duymadım algılamadım..çünkü sadece ses oluyor ama sız anlamıyorsunuz kısa ve öz konusun bence hala o günü düşündükçe ııyykkk diyorum:bbo: bencede sevgiliolun ya bırakın söylenmeyi :roflol:

dır dır dır dır dır dır etmeyın bunu 1 kez 4 yıllık sevgilim bana yaptı (nasıl 1şey oldugunu anlayayım dıye)ve inanın hiçbirsey duymadım algılamadım..çünkü sadece ses oluyor ama sız anlamıyorsunuz kısa ve öz konusun bence hala o günü düşündükçe ııyykkk diyorum:bbo: bencede sevgiliolun ya bırakın söylenmeyi :roflol:

Ay evet :)) Ben de dırdırdan hiç hoşlanmam :))

aaaa biz robotmuyuz bizimde duygularımız istek ve arzularımız var bizim canımız yokmu onlar bizi mutlu edsin bizde onları mutlu edelim ne yani bide ayağını yıkayıverelim bari

valla adam kavga etmek istediği zaman ne yapsam boş
zaten budediklerinin çoğunuda yapıyorum ama nafile
kavga ederken sözlerinin sınırını hiç bilmiyor barısmaya zaten hep ben yanasıyorum
ama öylede yaptığım için beni onursuzlukla suçluyor kızlar ben ne yapacağım bi fikri olan varmı?

biz onlarla evlenerek zaten mutlu etmişiz onlar uğraşsın mutlu etmek için. kılımı kıpırdatmam.
önce o uğraşsın belki sonra ben:1closedeyes:

sırnaşık şey ya bende yazılan herşeyi yapıyorum demekki bu yüzden çok şımarmıs:1shok:
yapmadığım zaman ne oldu diye sorması yokmuuuu ahhh paşam benim!!! ama keşke erkeklerde biz bayanlar kadar özen gösterseler eşlerine hiç sorun kalmayacak gibiii...

sırnaşık şey ya bende yazılan herşeyi yapıyorum demekki bu yüzden çok şımarmıs:1shok:
yapmadığım zaman ne oldu diye sorması yokmuuuu ahhh paşam benim!!! ama keşke erkeklerde biz bayanlar kadar özen gösterseler eşlerine hiç sorun kalmayacak gibiii...

ben bir anneyim ve hem çocuk hem eşime bakıyorum ve bunlarıda bazen yapıyorum sürekli yapamam çünkü alışkanlık olsun istemem yeri ve zamanın da yaparım zaten erkekler bizim kadar çok şey yapmıyolar mutluluğu sırf kadın sağlıyo

vallahi birçok arkadaşıma katılıyorum.elimizden geleni yapıyoruz eşlerimiz için ama istemekten başka birşey bilmiyorlar.hep daha fazlası hep daha fazlası.anadoluda bir dğim var 'bin yıl ses çıkarmadan sırtında taşırsın,omuzum agrıdı biraz in dedimmi zaten (afedersiniz)popom agrıdı derler.erkeklerinkide o hesap

valla kizlar yazilan tüm pozitif seyleri ben,tüm negativ seyleride esim yapiyor sagolsun.ama bi türlü tabiri caizze yaranamiyorum...hep ilk hamle benden,herseyine bebek gibi ilgileniyorum,canim bunu söyle yapmani istiyorum dedigim anda kiyamet kopuyor...hakkatende öyle kadinlar var ki esini tinlamiyo bile ama bas taci...nasil yapiyorsunuz diye sordugumda aldigim tek cevapta su;herseye evet dememek gerek...
fazla söze gerek yok sanirim...
ben yapiyor muyum,hayir!!öyle bisey diyorki kiyamiyorum hemen sevgi sevkat duygum agir basiyor,bu seferde kendime olan saygimin bittigini düsünüyorum,otoritesiz hissediyorum kendimi..ne yapmak gerek daha henüz anlamis degilim..
erkekler biz bayanlara zorsunuz derler ama bence esas erkekler cok ama cok komplex bi yapiya sahipler,anlamamiz,tutmamiz imkansiz...ahh ahh

bu nasıl bir liste...mutlu olmak değil köle olmak gibi birşey..herşeye eyvallah demeknaniknanik
o bana yapsın bunları..kadınlar zaten fazlasıyla kocasını mutlu etme yollarını biliyor........:hooray:

valla bende elimden geldiğince mutlu etmeye çalışıorum ki nazar değmesin :nazar: bi sorunumuz yok bunların çoğunu yapıorum ondan olsa gerek ama şuda var ki o beni murtu etmeye çalışmasa bende onun için çabalamazdım..elbette bunları yapmalıyız mutlu etmek için sevdiğimiz insanları eşlerimizi ama onlarda bize yaptığı sürece bunu bi hizmet haline getirmeden yapmalıyız.

Önceleri olsaydı bu tür listeleri çok okurdum.
Ben ne yaparsan yap eşini mutlu edemeyen kadınlardanım.Mutluluk tek taraflı uğraşla olmaz.
Ben bilmeliyimki eşimde böyle bir yazı gördüğünde okumalı o da çaba göstermeli.
Öyle bir safhaya geldim ki;şuan eşimi mutlu etmek adına hiç birşey yapmak istemiyorum,yoruldum,tükendim.....

Öncelikle eşlerin birbirlerinin özelliklerini çok iyi bilmeleri gerekir.Mutlu olmak sadece kadının üzerine düşen bir görev olmamalı.Kadın herşeyden daha değerlidir.

Ben de çok şanslıyım galiba. Her zaman benim yanımda çok mutlu olduğunu söyler. Bir tek iş için ayrılıyoruz sanırım. Her erkek aynı şeylerden mutlu olmuyor yalnız. Bence kadınların zeki olması gerekiyor bu durumda.Çünkü erkekler pek kafa yormaz böyle şeylere.

X