Anket eşinizi mutlu etmenin yolları mutlaka okuyun yorumlarınızı bekliyorum:)

eşinizi mutlu ettiğinizden emin misiniz?

• Ankete Katılan
    64
hep bizden giden gidiyor bütün gün hiç bir zaman bitmek bilmeyen ev işini yapayım o kül döksün o olmadık yerde ben yanındayken gözleriyle başka kadını takip etsin ben sıkıştırmayayım ....o evde üzerine düşen hiç bir şeyi yapmasın bütün evi yükü bana kalsın o bir musluk tamir etmesin o bütün gün surat assın ben pişmiş kelle gibi sırıtayımmm ay yok ben admaı yolarımmmm dayanamam valla yolarım:):)

Ne kadar üstüne düşersen o kadar değersiz oluyosun...Çevremde hep iyi olupta kocasına yaranabilen tek örnek göremedim ben :)

:1shok::1shok::1shok:iyi valla bir de omzumuza havlu atıp ayaklarını yıkayalım...o zaman gerçek mutluluğu tadarız ha ne dersiniz kıslaaar?? Kötü Kazen

tüm bu yazılanlar bir erkeğin üzerinde uygulanırsa kısa süre sonra erkek bunları kadının görevi gibi görecek en ufak bir hatada durum daha fazla kötüleşecektir. mutlu olmak için herrrrrşeyi tadında bırakmakta yarar olduğunu düşünüyorum.
kurallar uygulanacaksada kesinlikle karşılıklı uygulanmalı- kadın kocaya /koca karısına......
mesela:
çalışırsın ev heran tertemiz olmayabilir, yorgunsundur yemek yapmassın bir günde senin suratın asıktır-olabilir/bi gün de kahvaltıyı erkek hazırlasın bular olağan şeyler.karşılıklı anlayış ister

anam başka isteği olan hayatta yapmam bukadarınıda herşey karşılıklıdır..bi kere en önemlisi erkek ilgili olursa ilgi gsterirse zaten kadın yapar..valla etki tepki olayı benim için..eskiden çocuk ağlayınca gece ben fırlıyodum içimden de bak bak duymuyo hiç hep ben kalkıyorum deyip kızıyodum anacım şimdi çocuk mu ağlıyor gece aynı erkek gibi aşkım kız ağlıyo kalk diyorum arada bide tekme:))mecbur kalkıyo..istediğinizi yaptırın hep siz yapmayın ama çokda konuşmayın bence acizane fikrim hahah:))

Ben eşimi mutlu etmek için bişey yapamam,mutlu insan mutludur.Asıl o beni mutlu etmek için ne yapacağını düşünsün...Ben yoruldum artık.Bizde geyşaları geçtik haa

tüm bu yazılanlar bir erkeğin üzerinde uygulanırsa kısa süre sonra erkek bunları kadının görevi gibi görecek en ufak bir hatada durum daha fazla kötüleşecektir. mutlu olmak için herrrrrşeyi tadında bırakmakta yarar olduğunu düşünüyorum.
kurallar uygulanacaksada kesinlikle karşılıklı uygulanmalı- kadın kocaya /koca karısına......
mesela:
çalışırsın ev heran tertemiz olmayabilir, yorgunsundur yemek yapmassın bir günde senin suratın asıktır-olabilir/bi gün de kahvaltıyı erkek hazırlasın bular olağan şeyler.karşılıklı anlayış ister

anam başka isteği olan hayatta yapmam bukadarınıda herşey karşılıklıdır..bi kere en önemlisi erkek ilgili olursa ilgi gsterirse zaten kadın yapar..valla etki tepki olayı benim için..eskiden çocuk ağlayınca gece ben fırlıyodum içimden de bak bak duymuyo hiç hep ben kalkıyorum deyip kızıyodum anacım şimdi çocuk mu ağlıyor gece aynı erkek gibi aşkım kız ağlıyo kalk diyorum arada bide tekme:))mecbur kalkıyo..istediğinizi yaptırın hep siz yapmayın ama çokda konuşmayın bence acizane fikrim hahah:))

hersey karşılıklı
ve ben bunları istesin yaparım kocama Şeniz
cünkü hakediyor a.s.

Görev haline getirilmeden yapılan şeyler etkili oluyor :)
Dırdır etmiyorum, hani erkekler çok şikayetçiler ya, haklılar çünkü kadınların dırdırına ben de dayanamıyorum :roflol:
Eşimin annemi sürekli bana şikayet etmesi canımı sıkardı , o zaman ben de sürekli anne şöyle dedi baban şöyle dedi dememeliyim yerimseniben
Kül dökmek ne kelime sevgilim her hafta mutlaka yanlışlıkla küllüğü devirir :roflol: Problem yok canım, sevgilimin kalbini kırmaya değecek bir problem değil :)
Seviyorum ve seviliyorum, umarım hepimiz bir ömür boyu seviliririz :)

Mesajlarını gizlice okumayın: Eşinizin cebine gelen mesajları gizlice okumak hatasına düşmeyin. Eşinize güvendiğinizi bilmesini sağlayın.

Siz hamle yapın: Herhangi bir nedenden dolayı eşinizle küstüğünüzde, barışmak için ilk hareketi eşinizden beklemeyin. Barışma hareketini siz başlatın. Ne kaybedersiniz ki?

bu ilki sinirlerimi hoplattı walla adam okutturmuyoki zaten dokundurtmuyo bile telefonuna

ikinciside o haksızsa gelecek özür dileyecek okadar kusura kalmasın valla bunu hazırlayan gidipte özürmözür dilemem hatalıysam hadi neyse de ben yinede gitmem o gelecek

Mesajlarını gizlice okumayın: Eşinizin cebine gelen mesajları gizlice okumak hatasına düşmeyin. Eşinize güvendiğinizi bilmesini sağlayın.

Siz hamle yapın: Herhangi bir nedenden dolayı eşinizle küstüğünüzde, barışmak için ilk hareketi eşinizden beklemeyin. Barışma hareketini siz başlatın. Ne kaybedersiniz ki?

bu ilki sinirlerimi hoplattı walla adam okutturmuyoki zaten dokundurtmuyo bile telefonuna

ikinciside o haksızsa gelecek özür dileyecek okadar kusura kalmasın valla bunu hazırlayan gidipte özürmözür dilemem hatalıysam hadi neyse de ben yinede gitmem o gelecek

Haa bak ben de hatalıysa, beni kırmışsa özür dilemem o kadar da değil :roflol::roflol:
Ya niye cep telefonuna dokundurmuyor ki, o zaman daha fazla merak uyandırır :dilcikar:

hımmmmmm düşünmem lazımm jeyyar
şaka bitarafa insan sevince herşeyi yapar

a.s.saydıklarını ben 14 yıldır yapıyorum.daha birgün beni sevdiğini söylemedi.ama bu sene yapmıyorum ve sonuç peşimden koşuyor sevdiğini haykırıyor.erkeklerin hepsi pohpohlanmak ister.:eek:klava: ama arada kendimizide göstermemiz gerekiyor.bizi kim poh pohlicak.bizim kadar onlarında bize aynı yapmaları gerekiyor.ama ne kadar çok yaparsan yap.nekedar kendinden ödün veririsen ver.bunların hepppppppppsssssiiiiiiii oduuuuuuuuunnnnnnnn.

bunların bir cogunu türk kadını yapıyordur hatta fazlasını ama niye bizim erkeklerimiz odun gibi hic degismiyor biz taklararda atsak erkekler cok zor memnun oluyor birde kimisi beni rahat bırak kimisi sürekli benimle ilgilen diyor e orta yolu nasıl bulacagız kacanı kovalarlar en iyisi biz bir sey yapmayalım onlar pesimizden kossun biz göster kac taktigi uygulayalım bu daha etkili bence

valla bütün bu yazılanlarda önemli bir eksik var o da çocuk .. o çocukki eşinize değişik güzel yemekler yapmanıza izin vermiyor o çocukki eşinizin yanına oturup öpmemizi engelliyor çünkü kıskanıyor o çocukki bütüngün yorup hoşafımızı çıkarıyor çay demleyecek dermanı bulamıyosun gece uykuların bölündüğü için kahvaltı hazırlayamıyosun sonra iyi bi eş olamıyosun..

vayy be demekki ben çok mutlu etcem evlendiğimde hepsini yapıyorum şuan sevgilimede hepsini yapıyorum bundan da hiç alınmam gücenmem insan bi yaştan sonra başbaşa kalıyo eşiyle tek dünyaları birbiri oluyo böyle düşününce benim yapmıcam şey yoktur.

bune yaa oldu birde başında hizmetçi gibi duralım oldu hiç işim gücüm yok her ağladığında mememi verelim ağzına bırakın ben çocuğumun bile her istediğini yapmıyorum bakalım onlar bizi her istediğimize peki diyorlarmı geçin bu işleri onlara siyasetçi davranmak gerek bide yüzüne gülün yeter:)kaydirigubbakcemile

merhaba simavi haklısın valla ama ne yapıcaz haftada birkere yapmaya çalışalım zaten çok yaparsak tepemize çıkıp şımarırlar yalanmı

kesinlikle katılıyorum . ben anlatılanların çoğunu yaptım iyisinide kötüsünü de ve gördümki sizin yaptığınız gibi davranan arkadaşlarım mutlu.

X