ESKİ EŞİMİN BARIŞMAK İSTEMESİ

bende tam buna yorum yapacaktım:) yas tutun ne ya ? ne kadar tutsun bu yası ? var mı bir zamanı falan:)
Gerçekten bazı insanlara anlam veremiyorum. Adamla anlaşamamışız farzı misal ya da aldatmış, şiddet vs var neden yas tutucakmışız. Ayrılmışız ya ölü mü var hayırdır? Gerçekten bıktım bu insanların saçma düşüncelerinden

Gerçekten bazı insanlara anlam veremiyorum. Adamla anlaşamamışız farzı misal ya da aldatmış, şiddet vs var neden yas tutucakmışız. Ayrılmışız ya ölü mü var hayırdır? Gerçekten bıktım bu insanların saçma düşüncelerinden
ölüm olsa tabi ki yas tutulur hatta başka birinin elini bile tutmak zor gelebilir.ama yani adamla ayrılmışız,adam gidecek başkalarını deneyecek ben evde oturup, yaslar mı tutacağım yok artık.

Temmuz ayında anlaşmalı bi şekilde boşandık. Aramızda hiçbir sorun yoktu ve ara ara konuşmalarımız oldu. İkimizde farklı insanlarla konuştuk görüştük. Bu sürede de terapi aldım. Birkaç haftadır eski eşim barışmak için yazıyor. Benim zamanında düzelt dediğim her şeyi düzelteceğine dair vaatler veriyor. Bu arada eklemeliyim ki biz bu konuları çok konuştuk düzelt kendini diye ve düzeltmek istemiyorum bi şeyler bitti. Düzelse bile yeniden bi süre sonra aynısı olacak dedi ve bende bu konuşmanın sonunda boşanmaya karar vermiştim.
Bu konuşmaları ona hatırlattığımda benim değerimi artık anladığını en önemlisinin evi eşi olması gerektiğini söyledi. Kafam çok karıştı bi süredir alışmaya çalıştığım bi düzenim var. Özledim mi diye sorulduğunda emin olamıyorum. Acaba bi zafer kazanmış gibi miyim? Bak işte arkadaşları önemli değilmiş en önemlisi benmişim. Sırf bunun için mi olumlu yaklaşıyorum?
Dün gece düşünmekten uyuyamadım. Ne istediğimden emin değilim. Sizde bi insan düzelir mi? Eski hatalar yeniden yapılır mı? Denenmişi denemeye gerek var mı?
Düzelmez. En fazla 2-3 hafta değişmiş gibi yapar. Bi kere kurtulmuşsunuz, geri dönmeyin.

Temmuz ayında anlaşmalı bi şekilde boşandık. Aramızda hiçbir sorun yoktu ve ara ara konuşmalarımız oldu. İkimizde farklı insanlarla konuştuk görüştük. Bu sürede de terapi aldım. Birkaç haftadır eski eşim barışmak için yazıyor. Benim zamanında düzelt dediğim her şeyi düzelteceğine dair vaatler veriyor. Bu arada eklemeliyim ki biz bu konuları çok konuştuk düzelt kendini diye ve düzeltmek istemiyorum bi şeyler bitti. Düzelse bile yeniden bi süre sonra aynısı olacak dedi ve bende bu konuşmanın sonunda boşanmaya karar vermiştim.
Bu konuşmaları ona hatırlattığımda benim değerimi artık anladığını en önemlisinin evi eşi olması gerektiğini söyledi. Kafam çok karıştı bi süredir alışmaya çalıştığım bi düzenim var. Özledim mi diye sorulduğunda emin olamıyorum. Acaba bi zafer kazanmış gibi miyim? Bak işte arkadaşları önemli değilmiş en önemlisi benmişim. Sırf bunun için mi olumlu yaklaşıyorum?
Dün gece düşünmekten uyuyamadım. Ne istediğimden emin değilim. Sizde bi insan düzelir mi? Eski hatalar yeniden yapılır mı? Denenmişi denemeye gerek var mı?

Eee düzeltseymiş kendini zamanında neden boşanmaya kadar beklemiş? Elindekinin kıymetini bilseymiş.
Gezerim tozarım dedi tabi ama aradaığını bulamayınca sana yazdı, birilerini gerçekten beğenseydi inan bana yazmazdı bile. Pişmanlık işi de yalan bence ortada kaldım diye öyle demiş. Başkalarıyla sürtüp sürtüp gelen birini asla haytaına alma. Boşandıktan sonra kendimi dinledim, pişman oldum dese bir noktaya kadar kabul edilebilir olurdu ama şimdi olmaz.

karşı tarafın adam olamayaşının ceremesini sen çekmişsin kardeş, sen kendine bunu reva görüyorsan buyur. bana kalırsa bu saatten sonra gazı kaçmış gazoz gibi olur anca ite kaka yürür. Engelle gitsin muhattap bile olma.

İnsan boşanır bosanmaz nasıl 6 ay içinde hayatına birini alabilir hadi aldın ne ara ondan da ayrıldın ya. Kalbine yazık değil mi bu kadar heyecanı nasıl kaldırıyor yoksa yara bandı mi yapmaya çalıştın milleti

Ne yapsın 10 yıl mı dursun , 6 ay dediğiniz yarım yıl koskoca bir yılın yarısı. Konu sahibesi usanmış belli ki eski eşten, içinde bitmiş gitmiş. Kimse için 1 yıl falan yas tutmasın kadınlar değmiyor olan zamanınıza olur hayatınıza olur.

Eee düzeltseymiş kendini zamanında neden boşanmaya kadar beklemiş? Elindekinin kıymetini bilseymiş.
Gezerim tozarım dedi tabi ama aradaığını bulamayınca sana yazdı, birilerini gerçekten beğenseydi inan bana yazmazdı bile. Pişmanlık işi de yalan bence ortada kaldım diye öyle demiş. Başkalarıyla sürtüp sürtüp gelen birini asla haytaına alma. Boşandıktan sonra kendimi dinledim, pişman oldum dese bir noktaya kadar kabul edilebilir olurdu ama şimdi olmaz.

karşı tarafın adam olamayaşının ceremesini sen çekmişsin kardeş, sen kendine bunu reva görüyorsan buyur. bana kalırsa bu saatten sonra gazı kaçmış gazoz gibi olur anca ite kaka yürür. Engelle gitsin muhattap bile olma.
Aynı şeyleri bende sordum neden boşanırken bi şey yapmadığını. Ben çok mutsuzmuşum beni mutlu edecek çabayı kendinde de görememiş şimdi her şey farklı olacakmış ayrıldıktan sonra her şeyi daha net görmüş.

Bende bosanma surecindeyim 8aydir ayriyiz kumar 2turlu siddet inkar edilen ihanet 2.plana atilma buyuk bir ilgisizlik sebeplerimiz ve bosanma davasi sonrasi ailesinin bana attigi iftiralara bile ne sacmaliyorsunuz o benim karimdi diyemeyen bir korkak :) normal evliyken telefonlarimi asla acmazdi simdi o ariyor ben engelledim. Yalvarmalar mi dersin vaadlermi dersin ne ararsan suan 7.ayimizda mahkemeye geldi hakim hasta diye bosanamadik cikista illa konusalim diye diretti. Simdi ariyor devamli artik mumla arasin. Benimde cocugum yok 26 yasimdayim. İnanin bu sebepler evlilimi bitirmeye cok musait ben bile araftayim onu hala seviyormuyum acaba duzelirmi falan ama su sasmaz kopruyu gecene kadar ayiya dayi denir. Erkekler bizim gibi degiller biz surecte onlar sonucta yipraniyor bende kararsizim hala biliyorum aptal bu kiz diyceksiniz :) farkindayim. Allah yardımcınız olsun

Ne yapsın 10 yıl mı dursun , 6 ay dediğiniz yarım yıl koskoca bir yılın yarısı. Konu sahibesi usanmış belli ki eski eşten, içinde bitmiş gitmiş. Kimse için 1 yıl falan yas tutmasın kadınlar değmiyor olan zamanınıza olur hayatınıza olur.
Bu yas tutmak değil ki kafayı toplamak sağlıklı düşünmek için insanın içine yönelmesi gereken bir süre. Tabiki insan doğru insanı tanıyabilir bu sürede ama hayatına tam manasıyla almak için bile biraz yoğurdu üfleyerek yemesi gerekmez mi ? Zaten ondan da hemen ayrılmasından belli düşünerek hareket etmediği. Bu yüzden kocanla evleneceksen bile en az 6 ay sevgili ol diyoruz

Ben olsam dönmem ,ex den next olmaz

Aranızda neler yaşandı bilmiyorum ama anlattığınıza göre adam boşanırken çaba göstermemiş. Sizi kaybetmemek için uğraşmamış. Muhtemelen ayrılık sonrası görüştüğü kadınları sizinle kıyaslayınca sizi kaybetmenin akıllıca olmadığını düşünmüş. O yüzden geri dönmek istiyor. Ben olsam riske girmezdim. Evlendikten sonra baktınız düzelen birşey yok bir kere daha mı boşanacaksınız?

Çocuk yok, çalışıyorum. Maddi olarak orta seviye ailemle yaşıyorum öyle çok bi imkanım yok standart aldığım maaşlar geçiniyorum. Fikrinin değişmesinin sebebi uzun zamandır düşünüyormuş. Kendi yaptıklarının normal olmadığını anlamış.
Eski eşlerin geri dönmesi moda heralde bugünlerde bizde ağustosta ayrıldık geçen ay barışalım dedi asla istemedim bir iki çiçek gönderdi hayır dedim bizde 2 de çocuk var ama ben zaten zoru basarmisim ayrilmisim düzenimi sağlamisim ne diye her şeyi sil baştan yaşayayım

Eski eşlerin geri dönmesi moda heralde bugünlerde bizde ağustosta ayrıldık geçen ay barışalım dedi asla istemedim bir iki çiçek gönderdi hayır dedim bizde 2 de çocuk var ama ben zaten zoru basarmisim ayrilmisim düzenimi sağlamisim ne diye her şeyi sil baştan yaşayayım

Boşanan erkekler sanıyor ki; bekar olsalar tüm kadınlar onların peşinden koşacak, istedikleri kadınla istediklerini yaşayacaklar. Bu hevesle boşanıyorlar. Birkaç ay deniyorlar. Tabi ki umduklarının % 1 i bile yok elde. Eee ne yapacaklar. Şanslarını deniyorlar işte. Kadınlar da saf. Sanıyorlar ki adam beni seviyor, unutamadı🤣🤣🤣

sorunlarınız halledilebilir sorunlar mıydı? bu adamı seviyor musunuz? ve mutlu oalcağınıza inanıyor musunuz? illa hop diye barışmanıza da gerek yok bence önce bunları düşnüp tartın.

Aynı nehirde iki kere yıkanılmaz. Değişecek adam zaten ayrılmadan önce değişir. Çocuk yok, bağ yok sizi bir kere gözünden çıkarmış zaten. Aklınıza hiç gelmeyecek mi?

Ex'ten next olmaz bu kadar.Birşeyi geride geçmişte bırakytysan bırak orada kalsın.Ha belki dediği gibi değişmiştir ancak önceden o adamla kötü tecrüben var.Bu risk alınır mı bence alınmaz.Birşeyler zanında yapılırsa güzel.Zamanı geçtikten sonra yapılırsa bir kıymeti kalmaz.Bence bırak yeniden evliliği ilişkiyi arkadaş bile kalma.Geleceğine odaklan geçmiş geçmişte kalsın.

Yas tutmak değilde ; ayrıldıktan sonra başkası hemen ile ilişki yaşama hevesi varsa, ayrıldığın kişi önemli değildir gözden çıkarılmıştır o insan için artık bence. Aklı ruhu ayrıldığı insanda olan hemen başkası ile ilişki yaşama gücü bulamaz. Benden sonra koşa koşa başkasına giden insanın aşkına sevdasına hayatta inanmam ben. Yoksa yaş tutma dönemine bende inanmıyorum. Bu tamamen ayrıldığına duygularının bitip bitmemesi ile ilgili

Yas tutmak değilde ; ayrıldıktan sonra başkası hemen ile ilişki yaşama hevesi varsa, ayrıldığın kişi önemli değildir gözden çıkarılmıştır o insan için artık bence. Aklı ruhu ayrıldığı insanda olan hemen başkası ile ilişki yaşama gücü bulamaz. Benden sonra koşa koşa başkasına giden insanın aşkına sevdasına hayatta inanmam ben. Yoksa yaş tutma dönemine bende inanmıyorum. Bu tamamen ayrıldığına duygularının bitip bitmemesi ile ilgili
Evet ben de böyle düşünüyorum. Ama deli divane aşık olmadığım ve üzülmediğim biri için yas tutmam. Ben şahsen karakter olarak duygularım bitmeden ayrılamıyorum zaten. Bitince de bir daha umrumda olmaz.

Gotune tekmeyi yiyip dünyanın kaç bucak olduğunu görünce,yerdeki donunu kaldırıp önüne bir tas çorba koyan olmadığında ne kadar ise yaramaz bir beyinsiz olduğu ile yuzlesmis bence . Bu kırılma noktasında yanlış karar almayın . Birleşmeyin . Kendi ağzı ile demiş zaten duzelmem . Adam olamayacağını ilan etmiş .

Gotune tekmeyi yiyip dünyanın kaç bucak olduğunu görünce,yerdeki donunu kaldırıp önüne bir tas çorba koyan olmadığında ne kadar ise yaramaz bir beyinsiz olduğu ile yuzlesmis bence . Bu kırılma noktasında yanlış karar almayın . Birleşmeyin . Kendi ağzı ile demiş zaten duzelmem . Adam olamayacağını ilan etmiş .

İşte kadınlar da sanıyor ki beni unutamadı. Beni hala seviyor.

X