ESKİ EŞİMİN BARIŞMAK İSTEMESİ

Değişebilir ben bu kadar katı bakmıyorum olaya .
En azından bir süre deneyebilirsin.
Dışarda da o mükemmel erkekler yok .
Çeşit çeşit insan var .
Çok büyük bir sorun yoksa duyguların varsa bence dene.
Ama duygum.yok bitti diyorsan hiç bulaşma

Arkadaşları için boşanan adama geri dönmeyi düşünüyor olamazsınız. Tabi ki pişman olmuştur çünkü gezip tozup eve geldiğinde önüne yemek koyan yok, kirli çamaşırlarını yıkayan yok, baktı kahrını çekecek başkası da yok geri dönmek istemiş. İkiniz de başkalarıyla görüşmüşsünüz, bence aranızda sevgi de yok olsaydı bu kadar kısa sürede başkalarıyla görüşmezdiniz. Hissettiğiniz bir daha başka biri olmazsa, ömür boyu yalnız kalırsam korkusu.
Iyide başka kadın da bulur istese kadın dolu evlenmek isteyen.
Sadece çamaşır bulaşık için mi geri dönmek istiyor adam ne alaka

Temmuz ayında anlaşmalı bi şekilde boşandık. Aramızda hiçbir sorun yoktu ve ara ara konuşmalarımız oldu. İkimizde farklı insanlarla konuştuk görüştük. Bu sürede de terapi aldım. Birkaç haftadır eski eşim barışmak için yazıyor. Benim zamanında düzelt dediğim her şeyi düzelteceğine dair vaatler veriyor. Bu arada eklemeliyim ki biz bu konuları çok konuştuk düzelt kendini diye ve düzeltmek istemiyorum bi şeyler bitti. Düzelse bile yeniden bi süre sonra aynısı olacak dedi ve bende bu konuşmanın sonunda boşanmaya karar vermiştim.
Bu konuşmaları ona hatırlattığımda benim değerimi artık anladığını en önemlisinin evi eşi olması gerektiğini söyledi. Kafam çok karıştı bi süredir alışmaya çalıştığım bi düzenim var. Özledim mi diye sorulduğunda emin olamıyorum. Acaba bi zafer kazanmış gibi miyim? Bak işte arkadaşları önemli değilmiş en önemlisi benmişim. Sırf bunun için mi olumlu yaklaşıyorum?
Dün gece düşünmekten uyuyamadım. Ne istediğimden emin değilim. Sizde bi insan düzelir mi? Eski hatalar yeniden yapılır mı? Denenmişi denemeye gerek var mı?
En fazla 2 ay sana düzelmiş gibi davranır sonra tekrar eski haline döner. Anlık duygularınızı değil mantığınız ne diyor onu dinleyin.

Şimdilik aradığı gibi birini bulamamıştır, düşündüğü gibi olmamıştır. Ama sizi gözden çıkarmış bir kere, yani yeniden deneseniz de 3 gün sonra karşısına istediği biri çıkarsa zaten sizi gözü görmeyecek. Şu an yara bandı yapıyor sizi.

Temmuz ayında anlaşmalı bi şekilde boşandık. Aramızda hiçbir sorun yoktu ve ara ara konuşmalarımız oldu. İkimizde farklı insanlarla konuştuk görüştük. Bu sürede de terapi aldım. Birkaç haftadır eski eşim barışmak için yazıyor. Benim zamanında düzelt dediğim her şeyi düzelteceğine dair vaatler veriyor. Bu arada eklemeliyim ki biz bu konuları çok konuştuk düzelt kendini diye ve düzeltmek istemiyorum bi şeyler bitti. Düzelse bile yeniden bi süre sonra aynısı olacak dedi ve bende bu konuşmanın sonunda boşanmaya karar vermiştim.
Bu konuşmaları ona hatırlattığımda benim değerimi artık anladığını en önemlisinin evi eşi olması gerektiğini söyledi. Kafam çok karıştı bi süredir alışmaya çalıştığım bi düzenim var. Özledim mi diye sorulduğunda emin olamıyorum. Acaba bi zafer kazanmış gibi miyim? Bak işte arkadaşları önemli değilmiş en önemlisi benmişim. Sırf bunun için mi olumlu yaklaşıyorum?
Dün gece düşünmekten uyuyamadım. Ne istediğimden emin değilim. Sizde bi insan düzelir mi? Eski hatalar yeniden yapılır mı? Denenmişi denemeye gerek var mı?
Madem bu kadar kolay düzelebiliyordu neden boşanmayı bekledi? Bana hiç inandırıcı gelmedi.

Evet ben sorunu tek taraflı görmüyorum benimde fevri hareketlerim vardı ama hepsinin sorumlusu oydu. Beni değersizleştirdiği için bende o şekilde üzmeye kırmaya çalışıyordum onu söylediklerimle.
Seni aşırı, ilgisiz ve sevgisiz bıraktığı için sen de bu derece huysuzlasmişsın.bu bir hata değil bence.kimbilir nasıl delirtti seni.

O işler kolay mı o kadar? Ömür boyu hiç evlenecek biri bulamayan insanlar var.bu sitede de sürekli konu açılıyor evlenemiyorum diye.kendin demişsin zaten diğerleri de seni mi bekliyordu diye.

Gec bilinmis deger neye yarar ki düsünün emek veriyorsunuz bir ise sonra biri gelip o emek verdiginiz isi tekmekleriyle yumruklariyla yikiyor sonra gel yeniden onaralim diyor ben olsam kacarim anam hersey zamaninda guzeldir

O işler kolay mı o kadar? Ömür boyu hiç evlenecek biri bulamayan insanlar var.bu sitede de sürekli konu açılıyor evlenemiyorum diye.kendin demişsin zaten diğerleri de seni mi bekliyordu diye.
Erkekler için daha kolay .
Onlar kadınlar gibi seçici değil.
Evlenmeyen kadınlar seçici oluyor benim gibi

Istesem bugün evlenirim o kadar kolay evet benim için.
Ama istediğim gibi biri olmaz.
Anladın mı
Konu sahibi de evlenir istese ama çıkacak olan eski eşinden daha mı iyi olur bilemeyiz.
O yüzden eğer duygusu varsa bir şans daha verebilir demek istedim.

Onun için önemli olsaydınız kaybetmekten korkardı, koltuğunun altındasınız diye bi özgüven gelmezdi, her şeyi bu noktaya gelmeden düzeltirdi zaten, gül gibi bir evliliğiniz olurdu. Boşanmışsınız, ev ayrılmış köy ayrılmış, başkaları araya girmiş derenin altından çok su akmış. Şimdi ikiniz de o dereden su içemezsiniz artık, bi zorla iki zorla mide almaz. Zaten sevdiğinden değil, cins huylarını kimsenin kabul etmeyeceğini, kimsenin yanında bu şekilde barınamayacağını, hiçbir ilişkisinin sizinki kadar bile sürmeyeceğini görmüş; sanıyordu ki Booksmoney kim ki, hangi işimi gördü, hangi amacıma hizmet etti, dışarda ondan âlâ tonla kadın var, bi tane daha bulmak çok mu zor? Ama kazın ayağı öyle değilmiş. Hasbelkader birini bulsaydı ne kaybettiğinizi görün diye instalarda wp durumlarda gözünüze sokacaktı. Şimdi miyavlaması yokluktan, kanmayın.

Onun için önemli olsaydınız kaybetmekten korkardı, koltuğunun altındasınız diye bi özgüven gelmezdi, her şeyi bu noktaya gelmeden düzeltirdi zaten, gül gibi bir evliliğiniz olurdu. Boşanmışsınız, ev ayrılmış köy ayrılmış, başkaları araya girmiş derenin altından çok su akmış. Şimdi ikiniz de o dereden su içemezsiniz artık, bi zorla iki zorla mide almaz. Zaten sevdiğinden değil, cins huylarını kimsenin kabul etmeyeceğini, kimsenin yanında bu şekilde barınamayacağını, hiçbir ilişkisinin sizinki kadar bile sürmeyeceğini görmüş; sanıyordu ki Booksmoney kim ki, hangi işimi gördü, hangi amacıma hizmet etti, dışarda ondan âlâ tonla kadın var, bi tane daha bulmak çok mu zor? Ama kazın ayağı öyle değilmiş. Hasbelkader birini bulsaydı ne kaybettiğinizi görün diye instalarda wp durumlarda gözünüze sokacaktı. Şimdi miyavlaması yokluktan, kanmayın.
Haklısnız, tüm bu söylediklerinizi bende söyledim. Neden zamanında çabalamadığını. O an onun doğru olduğunu düşünüyormuş beni çok mutsuz ediyormuş bi gelecek göremiyormuş. Bana anlattığı şeyler bunlar. Şu an zaten düzenimi kurdum bu düzeni kurabilmek içinde çok çabaladım benden uzak dur demeliyim.

Haklısnız, tüm bu söylediklerinizi bende söyledim. Neden zamanında çabalamadığını. O an onun doğru olduğunu düşünüyormuş beni çok mutsuz ediyormuş bi gelecek göremiyormuş. Bana anlattığı şeyler bunlar. Şu an zaten düzenimi kurdum bu düzeni kurabilmek içinde çok çabaladım benden uzak dur demeliyim.
Düzeninizi bozmaya değecek bir şey de yok şimdilik. Adam oturduğu yerden vaat veriyor, siz boşanmışsınız ev ayrılmış köy ayrılmış boru mu, vaatten fazlası lazım. Ama yok, istiyor ki iki kuru lafa ayağına gidin bavulunuzla. Kimi kopartıyorsun sen desenize.

Bende bosanma surecindeyim 8aydir ayriyiz kumar 2turlu siddet inkar edilen ihanet 2.plana atilma buyuk bir ilgisizlik sebeplerimiz ve bosanma davasi sonrasi ailesinin bana attigi iftiralara bile ne sacmaliyorsunuz o benim karimdi diyemeyen bir korkak :) normal evliyken telefonlarimi asla acmazdi simdi o ariyor ben engelledim. Yalvarmalar mi dersin vaadlermi dersin ne ararsan suan 7.ayimizda mahkemeye geldi hakim hasta diye bosanamadik cikista illa konusalim diye diretti. Simdi ariyor devamli artik mumla arasin. Benimde cocugum yok 26 yasimdayim. İnanin bu sebepler evlilimi bitirmeye cok musait ben bile araftayim onu hala seviyormuyum acaba duzelirmi falan ama su sasmaz kopruyu gecene kadar ayiya dayi denir. Erkekler bizim gibi degiller biz surecte onlar sonucta yipraniyor bende kararsizim hala biliyorum aptal bu kiz diyceksiniz :) farkindayim. Allah yardımcınız olsun
daha ne olsun ayrılmak için. bir öldürmediği kalmış, halen araftasınız inanmıyorum ya

Baktı ki kimse çıkmadı kendisini alacak
En doğru yere döndü adam. İnanmayın.

Çocuk yok, çalışıyorum. Maddi olarak orta seviye ailemle yaşıyorum öyle çok bi imkanım yok standart aldığım maaşlar geçiniyorum. Fikrinin değişmesinin sebebi uzun zamandır düşünüyormuş. Kendi yaptıklarının normal olmadığını anlamış.
Inanmaya meğilli gibisiniz ama uzun zamandır düşünmüş derken? Boşanmanın üstünden bile daha 4 ay geçmiş, uzun bir zaman mı sizce?

Ilgi hoşuna gider herkesin, kendinize tabii ki şu anda onun pişman gözükmesinin hoşunuza gittiğini itiraf edin bu tatminlik ile yolunuza devam edin derim hazır çocuk da yokken.

Değişmek öyle " degistim" demek ile olsaydı... gerçekten değişen adam size şimdi türlü türlü romantik şeyler yapar veri verir. Bununki sadece lafta, tekrar başlarsanız ikinci defa aynı insanla evlenince bu sefer iki defa evlenmiş gibi oldum hiç ayrılamam diye düşünebilirsiniz.

Muhtemelen geçerli nedenleriniz vardı ki iş ayrılma noktasına geldi. O ayrılma noktasına gelene kadar sizi kaybetmeyi göze almış ve kaybetmiş insana aa hatasını anladı diye yaklaşmayın.

Bu hatasını anlama değil, libidosu yükselmiş desek daha doğru olur maalesef...

Valla bu maymun yuvadan gittiği gün bitmiş... Siz bir şans vermişsiniz oda bunun kıymetini bilememiş... Sizden sonra yediği muzların haddi hesabı yoktur... Artık sizin için maymun sayfası kapansın yeni sayfa açın... İnsan durağan değil değişken bir varlık... Siz eskisi gibi değilsiniz oda başka biri... Eskiye değil size uygun olana ihtiyacınız var... Kokuşmuş çöpler sadece huzurunuzu bozar..

Yeni bulduğuna ilkine davrandığı gibi davranamaz çünkü. Kimse kimsenin kahrını çekmiyor bu devirde. Adam da bildiği,güvendiğine dönmek istiyor. Gezmeye bir sürü bulur

X